Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Gondoltam, hogy nem úgy sikerült megfogalmaznom, ahogy akartam. Persze hogy Fate loli (nekem az egyik kedvencem az összes közül). Arra gondoltam, hogy a flatchest nemcsak azt jelenti, hogy nincs melle az illetőnek, az is belefér a kategóriába, ha kicsi van neki.

Darkstar

Ezesetben viszont ugyanazt írtuk. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

#272
Quote from: Manitu on 2007-07-18, 22:03:02
Jézusom, honnan ástad elő ezt a postot :eek: :D
A kérdésedre válaszolva: De. Szerintem kötelező. Bocsássuk szavazásra a kérdést, van itt egy-két szakértő, halljuk az ő véleményüket is :D
:D Kb addig vártam a válasszal amíg vmi értelmes infot is tudok mellé írni vmelyik számomra új ecchi anime-ról és sajna beletelt egy kis időbe
Quote from: Manitu on 2007-07-18, 22:03:02
Quote from: smash++ on 2007-07-18, 17:44:36
Tonagura!:...
Az ilyenekre mondom, hogy méltatlanul alulsubolt. Meglepően jó volt a kategóriáján bellül, érdemes megnézni :jee:
A sub-hoz nem értek.Annyit tudok,hogy torrenten kellett leszednem :( ,de megérte :).Az tény és való,hogy jól szórakoztam rajta és kimondottan tetszett a belecsempészet romantika az ecchi mellé.

"Pont azon gondolkodtam,hogy kicsit lehet nem jól értékelem az animeket,mert ált 8,9,10 et adok átlag a 9.De valahogy úgy vagyok vele,hogy kategórián belül nézem és néha nem viszonyítok máshoz, hanem egyszerűen ha jól szórakoztam rajta (9) addicts szerint értékelek (ott 8 nagyon jó,9  király,10 mestermű)." <-hangosan gondolkodtam és le is írtam :)

Zsiga

Kicsit elrontottad a quote-ot a postodban, utólagos engedelmeddel kijavítottam. :)

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-07-20, 00:02:55
:D Kb addig vártam a válasszal amíg vmi értelmes infot is tudok mellé írni vmelyik számomra új ecchi anime-ról és sajna beletelt egy kis időbe
Ilyenek miatt kár aggódni, egy kevés off mindenhol elfér, ha meg elfajulna a helyzet, akkor van egy csomó lelkes moderátorunk, akik alig várják, hogy helyrerakhassanak minket :D


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-07-20, 00:32:40
ha meg elfajulna a helyzet, akkor van egy csomó lelkes moderátorunk, akik alig várják, hogy helyrerakhassanak minket :D
in b4 stfu... ::)

smash++

Esetleg látta már vki ezt az animet?
Kenkoo Zenrakei Suieibu Umishou
2007-es és kíváncsi vagyok érdemes-e bele kezdeni.
ismertető

Most néztem meg egy szerintem nagyon jó kis ecchi animet.
addicts ismertető
Kyou no Go no Ni Today in class 5-2: Elsőre leszögezem-Az aimenek nem sok köze van a valósághoz.Így bátran bele lehet vágni(nehogy valakit elrémisszen az,hogy 5. osztály).Ez egy 4 részes kis szösszenet.Minden rész 25 perces +OP,ED.Nekem nagyon bejött.Én személy szerint egy alapműnek tartom,mert rövid-sokat lehet nevetni-perverz-romantikus-sok karakter.Az egész anime az 5.-esek minden napjáról szólna,de ugyebár egy ecchi nem szólhat arról,így kapunk egy néha már-már soft hentai jeleneteket :D.A grafika szerintem jó,egyedül a fülek rajzolása furcsa.Kimondottan tetszik a karakterek egyes jeleneteinél való kiváló rajzolás.Lehet furának tünik,de én tényleg sokat nevettem rajta.Egy rész kb 4-5 "kis részből" áll.A történetről sokminedt nem mondhatok,mert nem akarom lelőni a poént.De ne téveszen meg senkit az,hogy 5. osztályosak.Nagyon aranyosak a csajok (hála az idősebb rajzolásnak).Halkan talán mondhatom,hogy loli kedvelőknek ajánlom :).Mivel tényleg megfogott és sokat nevettem és szeritnem egyedi(legalábbis ilyet még nem láttam)   10/10

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-08-12, 11:58:07
Most néztem meg egy szerintem nagyon jó kis ecchi animet.
Kyou no Go no Ni

telleg jo ^^ de a legelején amikor volt a tollrágcsálos lány ,ö csak nekem nem jött le elöször lánynak,eleg ketseges volt a neme de lehet mar rosszul van emlékeimben ?! nevére mar nem emléxem ^^

Baggio

Quote from: Soldier on 2007-08-12, 13:18:38
Quote from: smash++ on 2007-08-12, 11:58:07
Most néztem meg egy szerintem nagyon jó kis ecchi animet.
Kyou no Go no Ni

telleg jo ^^ de a legelején amikor volt a tollrágcsálos lány ,ö csak nekem nem jött le elöször lánynak,eleg ketseges volt a neme de lehet mar rosszul van emlékeimben ?! nevére mar nem emléxem ^^
ja azt én se vágtam le egyből hogy csaj. és a fülek rajzolása valóban fura, olyan karfiol mintha mindenki birkózóbajok lenne :D

smash++

#279
Quote from: Soldier on 2007-08-12, 13:18:38
Quote from: smash++ on 2007-08-12, 11:58:07
Most néztem meg egy szerintem nagyon jó kis ecchi animet.
Kyou no Go no Ni

telleg jo ^^ de a legelején amikor volt a tollrágcsálos lány ,ö csak nekem nem jött le elöször lánynak,eleg ketseges volt a neme de lehet mar rosszul van emlékeimben ?! nevére mar nem emléxem ^^
Első pillantásra 50/50 :).De a vislekedéséből kiindulva lehetett rájönni,hogy csaj [spoiler]ujjas jelenet  :jee:[/spoiler].

Modify:
Quote from: Baggio on 2007-08-12, 15:47:31
olyan karfiol mintha mindenki birkózóbajok lenne :D
:rotfl:  :D  :jee:

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-08-12, 15:47:49
Quote from: Soldier on 2007-08-12, 13:18:38
Quote from: smash++ on 2007-08-12, 11:58:07
Most néztem meg egy szerintem nagyon jó kis ecchi animet.
Kyou no Go no Ni

telleg jo ^^ de a legelején amikor volt a tollrágcsálos lány ,ö csak nekem nem jött le elöször lánynak,eleg ketseges volt a neme de lehet mar rosszul van emlékeimben ?! nevére mar nem emléxem ^^
Első pillantásra 50/50 :).De a vislekedéséből kiindulva lehetett rájönni,hogy csaj [spoiler]ujjas jelenet  :jee:[/spoiler].

persze onnan mar minden okés volt  :rotfl:

Manitu

Ugyan már, elég volt hogy megszólaljon :) Noto Mamiko kawaii^^


smash++

Elkezdtem nézni az Air Gear-t.Még nem írok róla bővebben.De nem rossz.Nekem bejön,érdekes.
De a lényeg az ecchi->az 5. rész nagyon ütött :D.Nem is tudom kinek szurkoljak Ringo-nak vagy Simca-nak.Mindkettő nagyon  :jee: .Habár Simca valszeg idősebb és kicsit jobb a felépítése.De ha tényleg van egy kis romantikus szál ebben az animeben az valszeg Ringo és Ikki.Ringo is bedobhatná már magát  :hehe:

Air Gear:Elég vegyes felvágott szerintem ez az anime.Valahogy itt a fórumban a "fejesek" nem kedvelik,de szerintem nem olyan rossz anime ami megérdemli a "fekete listára" való felkerülést.Nos.A grafika nekem nagyon bejött,a zene iszonyat jó illik az anime sport stílusához.Talélunk benne némi ecchit ami leginkább "naked girls" formában mutatkozik<-csak azok a fránya madarak ne lennének állandóan ott  :grrr:.Poén is van benne bőven.Romantika nem sok,kicsit megtévesztett az elej (habár ki tudja mi lesz még).Lehet sokaknak az a  baja vele,hogy a bayblade meg hasonló primitiv anime kategóriába sorolják.Szóval lehet nevetni és jó csajokat látni,az akció részek szépek,habár nem sok közük van a valósághoz néhol.Én tényleg kellemesen csalódtam.Az egyedüli gond a vége,amit kicsit befejezetlennek érzem.Jó lenne vmi folytatás,movie vagy akármi.Vki tud erről vmit.Azért aki nem szereti az enyhén sport animeket ne nézze meg,habár ki tudja :) 10/9

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-08-18, 14:20:37
Elkezdtem nézni az Air Gear-t.Még nem írok róla bővebben.De nem rossz.Nekem bejön,érdekes.
Szóval lehet nevetni és jó csajokat látni,az akció részek szépek,habár nem sok közük van a valósághoz néhol.Én tényleg kellemesen csalódtam.Az egyedüli gond a vége,amit kicsit befejezetlennek érzem.Jó lenne vmi folytatás,

en annyit  hallotam hogy nincs is befejezve , a manga meg még mindig megy.. de lehet csak

smash++

Most kezdtem el nézni és még nincs befejezve.Legalábbis jó sub meg hasonlók.
Kenko Zenrakei Suieibu Umisho
Animeaddicts
AniDB

Még csak egy részt láttam,de szerintem nagyon jó.Legalábbis az első rész nálam ütött. Elég sok az ecchi,kicsit sport anime (de tényleg csak kicsit),pici school life talán,romantikát még nem tudom,de lehet az is van mint főszer és nagyon vices volt már az első rész is. Egyedüli gondom,hogy nincsenek mellbimbók ha már nagyon a nudity-t nyomatják.Mondjuk lehet akkor meg cenzúrázott lenne.Na mind1.Jó ez így is ahogy van.A graf nem rossz.
Ha befejeztem részletesebb infó.

Torrentet az új sorozatok kommentek topicban keressétek,mert még talán nem lett bemásolva a lezárt listás topicba

Norboy

Hi, valaki nem tudja, hogy honnan lehetne leszedni a cenzúrázatlan Canvas-t (motif of sepia). Már leszedtem egy verziót, de ebben a lényegnél van egy vágás és minden kimarad, ami érdekes lenne. thx

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Fazék

Quote from: smash++ on 2007-09-11, 10:55:13
Most kezdtem el nézni és még nincs befejezve.Legalábbis jó sub meg hasonlók.
Kenko Zenrakei Suieibu Umisho
ne felejts el szólni szerencsétlen embertársaidnak, ha kijött az utolsó rész :D

szóval tipikusan agyatlan csak ecchi és perverzitásra kihegyezett, szinte totálisan értelmetlen anime, de valami miatt mégis ledaráltam a 12 részt 2 nap alatt :D
(csak összehasonlításképp: múlt hét szombatig kb megnéztem az utóbbi fél évben anime sorozatokból összesen 10 részt talán...)

de most ez és a gurren lagann azt hiszem ismét lerántott a kárhozatba és kiújul az anime-nézési mániám :)

Manitu

Quote from: Norboy on 2007-10-15, 21:52:12
Hi, valaki nem tudja, hogy honnan lehetne leszedni a cenzúrázatlan Canvas-t (motif of sepia). Már leszedtem egy verziót, de ebben a lényegnél van egy vágás és minden kimarad, ami érdekes lenne. thx
Jó másfél éve asszem a #hentai-fantasia csatijáról szedtem le. Sok szerencsét hozzá, én akkor vagy három hónapig lógtam a csatornán, mire kaptam slotot.


Norboy

Az 5. résznél tartok a Hand Maid May-ben. Szerintem nagyon király anime. Rég nem láttam ilyen jó művet ebben a stílusban. Rengeteg poén + ecchi + kis romantika és dráma, tökéletes tálalásban. Erről nem sokat lehet írni, meg kell nézni . (A kis may tök ari az usb csatlakozójával.) Nekem nagyon bejött az anime. :cool:

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Darkstar

Quote from: Norboy on 2007-10-16, 08:27:59
(A kis may tök ari az usb csatlakozójával.)
:eek:
Ebbe belenézek
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Norboy on 2007-10-16, 08:27:59
Hand Maid May

nekem ennyire nem jött be.. egyszer jo volt , de engem sokszor idegesitett.. hiába az olykor jol eltalált poénok , bár megérni belenenezni mert eleg rövidecske,es ezekszerint van olyan akinek sokkal jobban tetszik  :jee:..

Manitu

Quote from: Norboy on 2007-10-15, 21:52:12
Hi, valaki nem tudja, hogy honnan lehetne leszedni a cenzúrázatlan Canvas-t (motif of sepia). Már leszedtem egy verziót, de ebben a lényegnél van egy vágás és minden kimarad, ami érdekes lenne. thx
Mázlid van, most tette fel valaki TT-ra.


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-10-20, 21:17:49
Quote from: Norboy on 2007-10-15, 21:52:12
Hi, valaki nem tudja, hogy honnan lehetne leszedni a cenzúrázatlan Canvas-t (motif of sepia). Már leszedtem egy verziót, de ebben a lényegnél van egy vágás és minden kimarad, ami érdekes lenne. thx
Mázlid van, most tette fel valaki TT-ra.
Nem mnitha olyan sok cenzúráznivaló lenne benne egyébként... :)

Manitu

Az utolsó jelenetet teljesen kihagyták/átírták a cenzúrázottban. Durván másfél perccel hosszabb mindkét rész a cenzúrázatlanban.


Fazék

minden egyes további napon, amíg késik az Umisho utolsó része, kinyírok egy kretént, aki miatt késik, mert sír az Ayu oldalán, hogy mikor jön már ki... rohadtul elegem van már a degeneráltakból, akik nem képesek fölfogni, hogy azzal hogy folyamatosan kérdezgetik "mikó jön ki? mikó jön má ki?", csak fölidegesítik az amúgy szabadidejükben szívességből ezen dolgozó embereket és csak még jobban késleltetik a rész kijövetelét...  :morci: :uzi:

Draconire

Quote from: Fazék on 2007-10-28, 22:24:53
minden egyes további napon, amíg késik az Umisho utolsó része, kinyírok egy kretént, aki miatt késik, mert sír az Ayu oldalán, hogy mikor jön már ki... rohadtul elegem van már a degeneráltakból, akik nem képesek fölfogni, hogy azzal hogy folyamatosan kérdezgetik "mikó jön ki? mikó jön má ki?", csak fölidegesítik az amúgy szabadidejükben szívességből ezen dolgozó embereket és csak még jobban késleltetik a rész kijövetelét...  :morci: :uzi:
Quote from: Fazék on 2007-10-14, 12:35:57
Umisho ep 1
(de gyanús, hogy max 1-2 részig tud majd csak lekötni)
:D

Fazék

#296
Quote from: Gmer on 2007-10-28, 22:31:42
Quote from: Fazék on 2007-10-14, 12:35:57
Umisho ep 1
(de gyanús, hogy max 1-2 részig tud majd csak lekötni)
:D
jogos :D
amúgy tudok élni nélküle :) igazából ha soha nem jönne ki a 13-as rész feliratosan az se zavarna különösebben, mert úgyse fognak benne semmit se lezárni, de rettentően idegesít az emberi butaság időnként, pláne amikor rám is kihatással van :grrr:

smash++

Quote from: Fazék on 2007-10-28, 23:11:31
Quote from: Gmer on 2007-10-28, 22:31:42
Quote from: Fazék on 2007-10-14, 12:35:57
Umisho ep 1
(de gyanús, hogy max 1-2 részig tud majd csak lekötni)
:D
jogos :D
amúgy tudok élni nélküle :) igazából ha soha nem jönne ki a 13-as rész feliratosan az se zavarna különösebben, mert úgyse fognak benne semmit se lezárni, de rettentően idegesít az emberi butaság időnként, pláne amikor rám is kihatással van :grrr:
Nincs mit magyarázni ;) .Szerintem pont az a jó,hogy első benyomásra annyira nem érdekelt és végül annyira "megtetszett",hogy végig nézed.Szeritnem ez csak arra utal,hogy "jó" anime. Szerintem sem egy mestermű,de az ecchi és a nem szól semmiről tökéletes kikapcsolódást biztosít. Főleg amikor az úszó versenyen próbálták lenyomni a kórust  :rotfl: - a kapitány szerve meg kiütött mindenkit és a szöveg ami mindig ott volt,én feküdtem :D , a pöpec fehérnemű gyűjteményről nem is beszélve  :jee:

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2007-10-28, 22:24:53
minden egyes további napon, amíg késik az Umisho utolsó része, kinyírok egy kretént, aki miatt késik, mert sír az Ayu oldalán, hogy mikor jön már ki... rohadtul elegem van már a degeneráltakból, akik nem képesek fölfogni, hogy azzal hogy folyamatosan kérdezgetik "mikó jön ki? mikó jön má ki?", csak fölidegesítik az amúgy szabadidejükben szívességből ezen dolgozó embereket és csak még jobban késleltetik a rész kijövetelét...  :morci: :uzi:

Mikor jön már ki az Umisho 13-ik része!!!!!  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 15:27:38Mikor jön már ki az Umisho 13-ik része!!!!!  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
itt nyugodtan. talán az usteam fórumát nem olvassák :D

smash++: jogos. bűnös vagyok :D