Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

smash++

Én ost nem tudom leellenőrizni,de azért kétlem,hogy ekkora bakit csináltak volna.Deidara kezével.
1.Valami okból kifolyólag engedte,hogy Gaara szétroppantsa a kezét (mivel így tudta bejutattni az C1-et) -így arra merek következtetni nem tartott adtól,hogy mindvégig egy keze marad majd.
2.Olyanra emlékszek,hogy mondták neki milyen nagy szrencséje van,hogy visszahozták a kezét.Az első kezét ugyanis lehet a Sand áruló szerezte vissza vagy vmi más.
3.Egyik Ch-ban tisztán lehetett látni a varrásokat a kezén...
4.Lehet vki más kezét varták vissza és azok a szájak a saját tech amit bármelyik kezen képes kialakítani.
Vmelyik érv csak megállja a helyét,ha meg nem akkor rosszul gondoltam :)

Én arra vagyok kíváncsi Tobi mitől állt fel?Elméletileg tisztán talált Sasuke.
Kicsit olyan érzésem van,hogy Itachi,Sasuke és egy-két Akatsuki tag sokkal erősebb Narutoéknál (és ez nem Sasuke majmolásból jön vagy ilyenek)...és félek attól,hogy nem valami stílusosan lesz megoldva Naruto "győzelme",hiszen ugyis lefog győzni mindenkit,de most nagyon messzi van tőle,de nem csak ő bárki a csapatban...

Amit eddig láttunk.Shikamaru egyedül!! elintézett egy Akatsuki tagot,még Kakashinak sem sikerült egyedül győznie.Naruto is egy "gyengített" ellenfél ellen győzött egy új super-hyper jutsuval.De semmi mást nem láttunk tőle.Vagy tévedek?Megjelent.Nyomta a KB-t használta,hogy azok tudását magába szívja,kétszer elsütötte az új jutsut és győzött.Szó se róla nem panaszkodok vagy ilyenek.De ez a rövid bevezető Sasuke VS Deiadara,Tobi harca élvezetesebb volt mint Naruto eddigi (sikerei) győzelme [kivéve az átalakulását,mert az ver mindent :D ],ami nekem fura.Csak én vagyok ezzel így?Mert akkor nálam van a gond...

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-06-09, 23:08:54
Én arra vagyok kíváncsi Tobi mitől állt fel?

Biztos bejön neki Sasuke... /ezt nem hagyhattam ki :P/
Amúgy deröhögnék, ha valami Immortality no jutsuja lenne :D Vagy szellem no jutsu XD Mindegy majd kiderül :D

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-06-09, 23:08:54
Én ost nem tudom leellenőrizni,de azért kétlem,hogy ekkora bakit csináltak volna.Deidara kezével.
1.Valami okból kifolyólag engedte,hogy Gaara szétroppantsa a kezét (mivel így tudta bejutattni az C1-et) -így arra merek következtetni nem tartott adtól,hogy mindvégig egy keze marad majd.
2.Olyanra emlékszek,hogy mondták neki milyen nagy szrencséje van,hogy visszahozták a kezét.Az első kezét ugyanis lehet a Sand áruló szerezte vissza vagy vmi más.
3.Egyik Ch-ban tisztán lehetett látni a varrásokat a kezén...
4.Lehet vki más kezét varták vissza és azok a szájak a saját tech amit bármelyik kezen képes kialakítani.
Vmelyik érv csak megállja a helyét,ha meg nem akkor rosszul gondoltam :)
Deidara egyik kezét Tobi találta meg... :smile: ott is voltak vicces pillanatok (illetve mindenhol van, ahol Tobi feltűnik :rotfl:)

smash++

Ja arra emlékszek...
Inkább az lesz a poén amikor kiderül,hogy a Leader nem más mint Tobi :)
Azért Tobi akárhoyg nézem gyanus figura :D Kíváncsi vagyok mikor mutatja meg,hogy mire is képes.Talán a köv CH? Vagy inkább az a feladata,hogy jó messzire fusson és szurkoljon Deidaranak :D

Bishop

Lehet az ezévi Anime Főhős találkozón Ichigo megsugta Naruto-nak hogy kell a halál után táposnak lenni. :D Amugy a mai chapterben az a mozdulat Naruto-tól és Yamato-tól nem volt rosz..Sőt.

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-06-10, 00:24:31
Amugy a mai chapterben az a mozdulat Naruto-tól és Yamato-tól nem volt rosz..Sőt.
Háát szerintem a leggyengébb mozdulatsor volt ebben a ch-ban  :tezsvir:.Még Tobi semmit tevése és utánna "talpra kelése" <-(LuckyD miatt) és érdekesebb volt.
Naruto milyen érdekes.Mint aki még mindig zöldfülű...Ilyen nagy lelkesedéssel csak ő hiheti,hogy egy ilyen mozdulattal eltud kapni egy Kabuto szintű ninjat (akiben most Oro kis ereje is benne van).Ja és nem nagyon vettem ki,de Naruto mit csinált?Mert az elfogó techet is Yamato csinálta.Naruto csak megpróbálta megütni és Yamató felé terelni...nem?

Bishop

Kellenek az ilyen támadások is, és ha választani kéne hogy csak álljon és bámuljon, vagy csináljon valamit inkább ez. Plusz ez nem a régi Naruto féle neki rohan az öklével és kész, már látszott hogy lendületből rugna is. Ami egész jó mozdulat Lee is hasonló képen tette volna csak jobban.

smash++

Quote from: carfanatic on 2007-06-10, 11:22:19
Kellenek az ilyen támadások is, és ha választani kéne hogy csak álljon és bámuljon, vagy csináljon valamit inkább ez. Plusz ez nem a régi Naruto féle neki rohan az öklével és kész, már látszott hogy lendületből rugna is. Ami egész jó mozdulat Lee is hasonló képen tette volna csak jobban.
Ez így tényleg igaz.Tényleg rendezetebb már és jobb ha csinál valamit.De számomra akkor is a CH leggyengébb akciójának tűnt.Meg inkább Naruto lelkesedése,hogy "most elkaptunk" nem jött be...
De szerintem azt te is elismered,hogy Sasuke vs Deidara,Tobi harc marha élvezetes és változatos (gyors reakciók,mozdulatok,jutsuk).Pedig még csak ismerkednek :D

blackman

Ja Sasuke marha erős lett. És szerencsére nem az a beszédes fajta.  :D Inkább verekszik.  :hopp:

LuckyDingo

Jah Sasuke-kun erős lett :D erősebb, mint gondoltam :) Egéz jól elvan 2 akatsukissal, bár eddig csak gyorsaságban űberelte őket.. mindenkinek van még rejtett tartaléka :D ottvan az a bizonyos THAT amit Tobi fog majd csinálni és Sasukénak is ott van az a bizonyos"That Jutsu" XD És egyébként is van még sztem már jutsuja is :D Csak eddig a kígyókra volt szükség, meg a Chakra kardra :D nah mindegy :DMost Sasuke jópár embert überel :S

blackman

Azért Narutonak is ott van az a THAT Jutsu. XD :D Ez a THAT szó nagyon misztikus lett.  :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: blackman on 2007-06-10, 19:19:02
Azért Narutonak is ott van az a THAT Jutsu. XD :D Ez a THAT szó nagyon misztikus lett.  :rotfl:
Ömm az ő THAT jutsuja már kiderült és nem is jutsu, hanem a Kyuubi többi farka..

KeLa

Kiváncsi vagyok h mikor bukkan fel a "9 farkú" ( :rotfl:) Naruto, mert az biztos, hogy eléri azt a szintet. Az már más kérdés h hogy fogja tudni irányítani, de majd valahogy biztos sikerülni fog neki. Akkor elvileg ő lesz a legerősebb.

De ez még jó messze van... végülis Narutoról van szó  :redface:

chilip

előbb legyen úrrá a 4 farkú módon

Bishop

Én elismerem hogy Sasuke erősebb lett, de ettől még nem kedvelem, és nem fogom minden postomban elmondani hogy Sasuke-chan milyen überlazacoolerősninjakétakatsukitaláz Sasukeeee I LOVE U :lame:
Egyszer már elismertem hogy sokat erősödött és hogy Naruto-nak van fejlődnie
Amugy már egyszer elmdontam hogy lehet valakinek 1000 jutsu-ja ha a másik 3-mal veri a másikat. Mindenesetre élvezzük Tobi poénjait is továbbra is :lol: és reménykedjünk hogy Hianta berángatja Narutot a bokorba :lul:

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-06-11, 01:08:47
és reménykedjünk hogy Hianta berángatja Narutot a bokorba :lul:

ámen atyám  :hail:

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-10, 18:12:43
Jah Sasuke-kun erős lett :D erősebb, mint gondoltam :) Egéz jól elvan 2 akatsukissal, bár eddig csak gyorsaságban űberelte őket..
Azért ott volt még amikor igen szépen visszaverte Deidara kis állatkáit és felnyársalta őket.Ott elég pontos volt a fegyverhasználatban is.Még a sharingant sem használta igazán.Deidara meg már szintet lépett,mert egyébként alul maradna.Nem is tudom ki a magabiztosabb.Deidara-ék nagyon biztosak a győzelemben.
Ja nekem most esett le,hogy már Sasuke is igen jól használja a sharingant (genjutsu),szóval Narutonak nem csak Itachi ellen lesznek rossz álmai :)

LuckyDingo

Hujjuj ha igazak a spilerek /script van eddig, de nem tünik kamunak :D/
[spoiler]Akkor most Naruto elkezdi olvasgatni kabuto könyvét és kiderül egy s más Tobiról :D Pölö, hogy hol született :) Hát egen Konoha :D Hát kíváncsi vagyok mrá rá, hogy ő Obito -e vagy nem :D[/spoiler]

ReLax18

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-13, 16:31:59
Hujjuj ha igazak a spilerek /script van eddig, de nem tünik kamunak :D/
[spoiler]Akkor most Naruto elkezdi olvasgatni kabuto könyvét és kiderül egy s más Tobiról :D Pölö, hogy hol született :) Hát egen Konoha :D Hát kíváncsi vagyok mrá rá, hogy ő Obito -e vagy nem :D[/spoiler]
Na ha az lesz, akkor azt hiszem abbahagyom a Narutot :D
A legdurvább az, hogy az FWA már hónapokkal ezelőtt rávilágított erre :D Úgy tűnik tud vmit :smile:

De amúgy...Belenéztem a Naruto 1. kötetébe...magyarul (egyébként megjegyzem nagyon durva ez a mangaáradat, ami most van: Árnybíró, Dramacon stb.). Hát...vicces :D
Hogy csak 2 érdekesebb dolgot említsek:
- Avarrejtekfalva (miért jutott eszembe Aprajafalva? :D)
- Come Come Paradise = Nyali fali éjszakák -->  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Amúgy viszont jól nézett ki. Kicsit meglepett, mert szinte minden egyes jelenet, ami a mangában volt, úgy került bele az anime első pár részébe...akkor még, úgy tűnik, megtudták rendesen rajzolni a sorozatot...
Egyetlen baj vele, hogy 2000 zsé :frown:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-13, 16:31:59
Hujjuj ha igazak a spilerek /script van eddig, de nem tünik kamunak :D/
[spoiler]Akkor most Naruto elkezdi olvasgatni kabuto könyvét és kiderül egy s más Tobiról :D Pölö, hogy hol született :) Hát egen Konoha :D Hát kíváncsi vagyok mrá rá, hogy ő Obito -e vagy nem :D[/spoiler]
Én még mindig úgy gondolom h Tobi nem Obito, szal remélem h ez a spoiler is fake.
És sztem ez a Tobi - Konoha kapcsolat is az... így túl egyszerű lenne az egész.

LuckyDingo

Már van egy olyan script is , hogy Yamato elteszi a könyvet és nem lesnek bele, szal van remény :P

chilip

semmi Naruto meg Yamato, végig Sasuke vs. Deidara lesz [spoiler]a végén jó nagy szarba került Deidara, meg Sasuke-nak lerobbant az eggyik démon-kéz-szárnya[/spoiler]

LuckyDingo

hm. hát érdekes volt, de jó látni, hogy Sasuke se sérthetetlen :)

chilip

elolvastam a fordított verziót is, Sasuke jól átkurta Deidara agyát :D azér deidara is tud trükköket a bombáival, tobi meg mint egy vakond, biztos föld-elemmel operál (bár ez csak tipp)

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-15, 23:33:19
elolvastam a fordított verziót is, Sasuke jól átkurta Deidara agyát :D azér deidara is tud trükköket a bombáival, tobi meg mint egy vakond, biztos föld-elemmel operál (bár ez csak tipp)
Tobi valszeg azt a jutsut használta, amivel még anno Kakashi szivatta ugyancsak Sasuke-kunt az első csengős tesztnél :D [spoiler=még mondjuk hogy az]hmm vajon vissznő Sasuke szárnya?Deidarának meg úgy tünik kampec :D Az előrejelző kis címecske: Egy művész vége /végzete, halála, vegyétek ahogy akarjátok/ :D[/spoiler]

blackman

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 00:08:17
Quote from: chilip on 2007-06-15, 23:33:19
elolvastam a fordított verziót is, Sasuke jól átkurta Deidara agyát :D azér deidara is tud trükköket a bombáival, tobi meg mint egy vakond, biztos föld-elemmel operál (bár ez csak tipp)
Tobi valszeg azt a jutsut használta, amivel még anno Kakashi szivatta ugyancsak Sasuke-kunt az első csengős tesztnél :D
Tobi a jómunkásember.  :D Deidara meg nem ahhoz van szokva, hogy valaki csak úgy közel megy hozzá. XD Kicsit ironikus, hogy saját bombái okozzák a vesztét.  :D

smash++

Ez marha jó volt.Nagyon élveztem és elég gyorsan lepörgettem.Háát Sasuke úgy tünik Shikamaru-tól is vett órákat :D

Vejiita

Sasuke sosem volt hülye gyerek. :D
Nem volt rossz ez a rész, már nagyon elegem van Deidara-ból, jöhetne Tobi is.

smash++

Quote from: Vejiita on 2007-06-16, 19:13:29
Sasuke sosem volt hülye gyerek. :D
Nem volt rossz ez a rész, már nagyon elegem van Deidara-ból, jöhetne Tobi is.
Hülye gyerek nem volt :).De azért inkább csak az elején mutatta,hogy tud stratégiát is harc közben.Miután meglett neki a chidori semmi.Mindent és mindenkit azzal nyírunk ki stílus.Mint Naruto Rasengan ugyis lever mindent más nem kell.Na de most tényleg széles választékot kapunk tőle....

LuckyDingo

Jah okosan harcolt :D TObi sztem ezek után elfut :D Csak előtte lenyúlja Deidara gyűrűjét :D /Vagy még az lenne nagy húzás, hogy a szenvedő Dediara mondaná neki, hogy mentse meg és vigye el a bázisra meggyógyulni és akkor Tobi aszondána.. "a te időd lejárt Sempai" -és kinyírná XD/