Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: blackman on 2007-08-25, 01:57:29
Nem mintha eddig nem lettek volna EPIC harcok, de innentől ÜBEREPIC fightok lesznek.  :D Azt hiszem év végéig minden héten lesz valami különleges.  :D

Úgy legyen.

Most sztem egy Jiaraya harc mindenképp lesz de Naruto meg Sasuke csapata most megint ki van lőve mert nem találkoznak se Akatsuki taggal se egymással... Bár úgy néz ki lesz egy Sasuke vs Itachi de Sasuke még nem lehet olyan jó szinten h elverje Itachi-t... Ha esetleg megveri az már tényleg túl hülyeség lenne, nem kéne így feltápolni Sasuke-t. De majd látjuk mi lesz még ebből. 

edit.: Ja és én Orochimaru-t is várom már vissza nagyon :D  :__devil:

Vejiita

Quote from: Liquid Snake on 2007-08-25, 15:18:23Ja és én Orochimaru-t is várom már vissza nagyon :D  :__devil:

Eheh, arra a visszatérésre én is kíváncsi leszek, még hogyha csak Kabuto formájában, akkor is.
Akár elég tápos Itachihoz, akár nem, azért én Sasuke-nak szurkolok. :jee: :szemuveges:

smash++

Ez egyre durvább.El sem hiszem.Ennyi meglepetést.Milyen nagy elvárások vannak Naruto felé...De ahogy mondták,még nagyon messzi van tőle.Mint kiderült az eszét nem az apjától örökölte :) (just a joke)
Behalok végre Tsunade is beadta a derekát :).Azért elismeri,hogy nem teljesen közömbös Jiraiya-val szemben (legalább is nekem nem pusztán baráti búcsúnak tűnt).Remélem nem kell búcsőznunk J-től,mert azt nagyon nem szeretném.Ha nem lesz J akkor Narutonak is annyi...
Kíváncsi vagyok mikor fogja Naruto megtudni az igazságot...

Itachi

Nem közömbös, de mint J is mondta, ha baja esik nem fog több könnyet kapni mint Dan....
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

szpeter

Hm most már kb. minden lepel lehullott Naruto családját ileltően... és hogy Kakashi Hokagének lol lenne,akkor is csak a könyvét bújná :D

KeLa

Naruto_368[MS]

A csaj papírmester, vagy mi van :lol:

LuckyDingo

Hmm.. most nézem, hogy a Shannaro hivatalosan is megszűnik létezni :S Kár értük.. nem sokan csinálnak HQ Narutot manapság :/

blackman

Ilyenkor mindig elcsodálkozok, mennyi kidolgozatlan lehetőség van a Narutoban, mennyire szerteágazó a világa. Kár, hogy Kishimoto csak egy részét használja fel, bár egyébként meg készíthetné vagy 30 évig.  :D

Bishop

Jiraiya megint nagy volt  :lol: Tiszta poén lett volna ha ilyen szemüveget használt volna amihet egy mű orr van ragasztva és egy bajusz,végülis olyan volt csak sokkal eredetibb.
Konan(milyen név egy nőnek az hogy Konan  :wtf: ) és a képessége meg tiszta Dedera csak nem robban godnolom,fogadok neki is van valami elferdűlt művészet rajongása. Nem hiszem hogy abban a békában észreveszik őket. Kiváncsi vagyok hogy buk le Jiraiya.

Liquid Snake

#789
Quote from: Bishop on 2007-09-01, 00:38:59
Jiraiya megint nagy volt  :lol: Tiszta poén lett volna ha ilyen szemüveget használt volna amihet egy mű orr van ragasztva és egy bajusz,végülis olyan volt csak sokkal eredetibb.
Konan(milyen név egy nőnek az hogy Konan  :wtf: ) és a képessége meg tiszta Dedera csak nem robban godnolom,fogadok neki is van valami elferdűlt művészet rajongása. Nem hiszem hogy abban a békában észreveszik őket. Kiváncsi vagyok hogy buk le Jiraiya.

Sztem nem fog lebukni :D Amilyen hülye  :lol:

De az biztos h Jiraya a legnagyobb :D

Royalíty

hiányoznak a legjobb akatsuki tagok  :frown: kakuzu a pénzéhes meg hidan a halhatatlan. Nagyon tetszene ha hidant kikaparnák és öszeraknák:D

smash++

Quote from: Royalíty on 2007-09-06, 23:30:09
hiányoznak a legjobb akatsuki tagok  :frown: kakuzu a pénzéhes meg hidan a halhatatlan. Nagyon tetszene ha hidant kikaparnák és öszeraknák:D
Hidan szerintem egy ninja szégyen. Neki van a legidiótább képessége (vagyis nekem túl fantasy már...) ja esze még annyi sincs mint most Naruto-nak.

369: Ajajj. J bajban van.Ha Pain megtalálja tuti megöli. Visszatért Oro :).Pár képkocka erejéig. A vége számomra kicsit érrthetetlen. Na mind1. Azért lehet Pain is egy kiscit túl táposra sikeredett.

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-09-08, 12:37:47
A vége számomra kicsit érrthetetlen.
Ennél arra gondoltál h ki lehet a maradék 5 ember aki ott fekszik Pein mellett?
Mert az tényleg jó kérdés... :confused: Én arra gondolok h ezek más Akatsuki tagok.

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2007-09-08, 13:07:39
Quote from: smash++ on 2007-09-08, 12:37:47
A vége számomra kicsit érrthetetlen.
Ennél arra gondoltál h ki lehet a maradék 5 ember aki ott fekszik Pein mellett?
Mert az tényleg jó kérdés... :confused: Én arra gondolok h ezek más Akatsuki tagok.

Sztem meg mindegyik Pein... Klónok vagy mittudom én. Én úgy látam h akik ott fekszenek vele ugyanolyanok mint Pein. Meg aki felébred annak a szeme is ugyanolyan...

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-08, 13:12:22
Sztem meg mindegyik Pein... Klónok vagy mittudom én. Én úgy látam h akik ott fekszenek vele ugyanolyanok mint Pein. Meg aki felébred annak a szeme is ugyanolyan...
Sztem a bal oldalon az első elég nagydarab fickó többihez képest, bár lehet h van egy kövér Pein is :smile:

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2007-09-08, 13:18:44
Quote from: Liquid Snake on 2007-09-08, 13:12:22
Sztem meg mindegyik Pein... Klónok vagy mittudom én. Én úgy látam h akik ott fekszenek vele ugyanolyanok mint Pein. Meg aki felébred annak a szeme is ugyanolyan...
Sztem a bal oldalon az első elég nagydarab fickó többihez képest, bár lehet h van egy kövér Pein is :smile:

Tényleg, meg abban az izében amiben fekszenek annak a végén is van valami írás és mindegyik más, lehet h az lenne a nevük? Kíváncsi vagyok mindenesetre h mi lesz ebből. Jöhetne a köv ch :)

KeLa

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-08, 13:29:31
a végén is van valami írás és mindegyik más, lehet h az lenne a nevük?
MH-n írták h számok, 1-6-ig. Pein feküdt be az 1.-be.

LuckyDingo

Hmm Pain épp csak lehunyta ott a szemét, de ott feküdt Madara/Tobi is :O Ő mondta, hogy "Itt az ideje levadászni a behatolót :)"
Pain nem annyira űbertáp, csak elég tehetséges  XD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-08, 16:11:07
Ő mondta, hogy "Itt az ideje levadászni a behatolót :)"

Dehogyis. Pain mondta h ideje levadászni őket. :)

smash++

Semmit nem tudunk :).Az a szélső tényleg kicsit nagydarab,hogy klón legyen. Egyébként a Kakashi Gaidenben nem velük-> [I I I]  állt háborúban Konoha?Most hirtelen nem tudom a nevüket.Mert én régebben gondolkodtam,hogy ha ők voltak,lehet ők mentették ki Obitot ami adna némi magyarázatot Tobi-Obito kapcsolatra.

LuckyDingo

Sztem azok kövesek voltak, de nem tom biztosra :D

Royalíty

de várom a következö részt.Kiváncsi leszek mi lesz eböl a dologbol ,jirayat már elöre sajnálomXD

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-09, 10:22:11
Sztem azok kövesek voltak, de nem tom biztosra :D
Azok voltak...


chilip

#803
hát ez a 370-es chapter marha jó volt - informatív - pár kérdésre válaszolt, megnyitott pár érdekes infót és még több új kérdést hagyott a levegőben lógva... egy sztem biztos, tobi-nak sztem semmi köze obito-hoz, madara az első hokage idejében élt (bár az is lehet, hogy obito testét használja - vmi orochimaru féle tech-el). viszont ha [spoiler]a valley of the end-ben győzte le az első hokage, akkor már megvan az, hogy kakuzut honnan ismeri...[/spoiler]

ed.: van egy olyan érzésem, hogy jiraya le lett írva... ha már arra az esetre készül, hogy nem térne vissza, általában a szereplők nem is nagyon szoktak visszatérni...

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-09-14, 23:49:46
ed.: van egy olyan érzésem, hogy jiraya le lett írva... ha már arra az esetre készül, hogy nem térne vissza, általában a szereplők nem is nagyon szoktak visszatérni...

Ettől félek én is... Lehet h elhamarkodott volt az avatarom? :D Mondjuk én még mindig úgy gondolom h Obito az de majd kiderül :)

Bishop

Még lehet Obito,végülis Madara elég régen élt szal valami testcserélősreinkarnációslélekváltós jutsut biztos kitalált. Lehet Itachi ezt akarta megakadályozni a klán kiirtásával? Akár de arról Madara tudna és nem viselné el hogy közben egy szervezetben vannak.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2007-09-16, 18:05:05
Még lehet Obito,végülis Madara elég régen élt szal valami testcserélősreinkarnációslélekváltós jutsut biztos kitalált. Lehet Itachi ezt akarta megakadályozni a klán kiirtásával? Akár de arról Madara tudna és nem viselné el hogy közben egy szervezetben vannak.

De mivel Itachi gondolom nem tudja h ki Tobi, így Tobi tudja használni Itachi-t... Persze ha tényleg ő Madara, de lehet h Obito is ugyanazt akarja.

Bishop

Hát nem tudom idáig még nem gondolkodtam el ezen.

smash++

Most őszintén szólva rohadtul nem érdekel Obito sem Tobi sem Madara (na azért ő egy kicsit). Engem sokkal inkább Naruto-t érintő infok érdekelnek. Egy újabb fontos Naruto fejlődési ponthoz értünk,szerintem. Úgy néz ki csak Naruto "tudatlansága" vagy nem kiváló "tehetsége" gátolja,hogy ő legyen a legerősebb  :jee: .Most láthattunk egy Sasuke über fejlődést és ha netán J-nak annyi (aminek nem örülnék), Naruto valszeg megelőzi Sasuket ha az infok birtokába jut és elkezd gyúrni. Szerintetek van benne némi igazság? Az milyen kemény lenne ha Naruto teljesen megtanulná uralni a 9 farkút, kb olyan amit még J-ék sem tudnak elképzelni...

LuckyDingo

Lol ha naruto mindent megtanulna /esélytelen.. túl hülye hozzá../ akkor kábé ennyi lenne a sorozat lol :D JIrának inkább kakashihoz kellett volna küldeni a békucit :D Bár sztem a béka elég jól elmagyarázza majd neki a dolgokat :D Nah mindegy :D Madara akkor is Obito, ha mindenki tagadja :D különben nincs értelme a maszknak XD