Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

chilip

Franky-house most nagyon durván nyomja a manga-fordításokat :D ezt is, bleach, one piece, d.gray-man, kekkaishi, rosario... isten tudja még mit, és mien gyorsan...

LuckyDingo

#1051
Quote from: chilip on 2008-01-19, 15:07:48
Franky-house most nagyon durván nyomja a manga-fordításokat :D ezt is, bleach, one piece, d.gray-man, kekkaishi, rosario... isten tudja még mit, és mien gyorsan...
Sokan vannak és nem HQ szinten nyomják. Ugyanez a Binktopia, csak ők jobb minőséget hoztak.. eddig, de most egyesültek a Mangasharrel /is/, szal elég gáz lesz XD
Narutoból jelenleg sztem nincs HQ csapat /pedig nem egy nehéz manga../, Bleachből szintúgy nincs.. /M7-Binktopia MQ-HQ minőség mondjuk/
De D.graymenből 1db HQ csapat van, mégpedig a Whatever :D Szal ha valakinek minőség kell, azt szedje /lassú, de a minősége az tuti/

LuckyDingo

Wááá a spoilerek :O Mostmár világos miért kellett Itachinak Sasuke :D Aztarohadt.. erre nem is gondoltam :)

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 16:22:52
Wááá a spoilerek :O Mostmár világos miért kellett Itachinak Sasuke :D Aztarohadt.. erre nem is gondoltam :)

lődd már le spoilerben :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-23, 16:26:54
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 16:22:52
Wááá a spoilerek :O Mostmár világos miért kellett Itachinak Sasuke :D Aztarohadt.. erre nem is gondoltam :)

lődd már le spoilerben :D
Ááhh  :D Aki akarja, úgyis utánna néz. A többiek meg várnak a megjelenésig :) Ez egy olyan kis jól sikerült ízelítő volt. Megpróbáltam jelezni, hogy talán ennek a fejezetnek lesz valami értelme XD

nb23

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 16:22:52
Wááá a spoilerek :O Mostmár világos miért kellett Itachinak Sasuke :D Aztarohadt.. erre nem is gondoltam :)

Nem az amihez 3 sharingan használóra van szügség??vagy te másra gondolsz ???

LuckyDingo

Quote from: nb23 on 2008-01-23, 21:49:48
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 16:22:52
Wááá a spoilerek :O Mostmár világos miért kellett Itachinak Sasuke :D Aztarohadt.. erre nem is gondoltam :)

Nem az amihez 3 sharingan használóra van szügség??vagy te másra gondolsz ???
Neeem :D az csak egy fan kitalációja volt.. de jól hangzott :D
Ez azzal van kapcsolatban, hogy Itachi kezd vakond lenni :D

Venom

Blehh, még ki se jött a 386, honnan az infó? :_piszka: ... vagy csak én keresem rossz helyen? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

nb23

Én is keresek de még nem vágom mire gondolt LuckyDingo

chilip

sztem semmire, csak ugrat minket
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 22:01:08
Neeem :D az csak egy fan kitalációja volt.. de jól hangzott :D
Ez azzal van kapcsolatban, hogy Itachi kezd vakond lenni :D

nem válaszolsz? IGNORED :D

LuckyDingo

Mangahelpers spoilers /confirmed/
Amúgy nem ugratlak titeket.. ha érdekel, akkor [spoiler=télleg az]Itachi azt akarja hogy Sasuke megszerezze a mangekyout, mert ő ugye kezd vakulni, de ha megszerezné Sasuke szemeit, akkor soha nem vakulna meg, így lett örökéletű Madara is.. ennyi :D[/spoiler]

De akit érdekel a full spoiler amiből ezt leszűrtem:
[spoiler=Himajin spoiler]
QuoteVerification: Confirmed
Source: NF
Credits: Himajin (script) - Yasha (translation)


I translated it from the Chinese trans. Please don't kill me if there are any mistakes.

Itachi talks about the past.

Madara also had a brother...a younger brother. The two always competed with each other when they were small. They both activated the Sharingan, which made them special in their clan. They grew up together competing with each other...eventually they obtained the Mangekyo Sharingan through their own understanding.

But some strange changes started to appear in Madara's body. Having gained the tremendous eye power...the price is to lose the eyesight. Madara felt desperate.

Madara: Forgive me...
Younger Brother: Kyaaa

Itachi: He took his younger brother's eyes and with them he could see new light again. The eyes had not lost sight ever since. They became eternal Mangekyo Sharingan.

Itachi: SASUKE!! You're my new light! You're my spare!! Come to me, my little brother!!

Sasuke saw all these in Itachi's mind.
Sasuke: So you did everything for this...finally...I understand.
[/spoiler]

Dreamcleaver

#1061
Ez aztán nagy fordulat...lol...

Amúgy meg sztem nem a Mangekyou megszerzésétől romlik a el a user szeme, hanem a használatától. Szal Itachi idővel ugyanúgy megvakulna és logika szerint Madara is vak kell, hogy legyen.

Ettől sokkal jobb lett volna, ha tényleg megvakulnak, de a Mangekyou ad nekik egy spéci visiont vagy valami. Ez így lame. Ez a nagy titok lol. Azt hittem Itachinak valami nagyobb terve volt az öcsivel.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

#1062
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-24, 03:01:50
Amúgy meg sztem nem a Mangekyou megszerzésétől romlik a el a user szeme, hanem a használatától. Szal Itachi idővel ugyanúgy megvakulna és logika szerint Madara is vak kell, hogy legyen.
Épp ezaz.. [spoiler]hogy a használattól vakul meg.. de ha az öcsi MS szemeit megszerzi, akkor az unlimited használatot jelent. Mert az a szem már valamiért nem vakul :) És Madara nem vak, éppen ebből gondolja Itachi is, hogy ő se lesz az. Én Itachinak szurkolok.. sokkal szimpatikusabb kari, mint Sasuke /kár, hogy nem ő fog nyerni XD/[/spoiler]
Ezen a spoiler képen meg egyenesen röhögtem XDDDD
[spoiler]http://img250.imageshack.us/img250/4863/image04pitastzy8.jpg[/spoiler]

nb23

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-24, 01:12:22
Mangahelpers spoilers /confirmed/
Amúgy nem ugratlak titeket.. ha érdekel, akkor [spoiler=télleg az]Itachi azt akarja hogy Sasuke megszerezze a mangekyout, mert ő ugye kezd vakulni, de ha megszerezné Sasuke szemeit, akkor soha nem vakulna meg, így lett örökéletű Madara is.. ennyi :D[/spoiler]

De akit érdekel a full spoiler amiből ezt leszűrtem:
[spoiler=Himajin spoiler]
QuoteVerification: Confirmed
Source: NF
Credits: Himajin (script) - Yasha (translation)


I translated it from the Chinese trans. Please don't kill me if there are any mistakes.

Itachi talks about the past.

Madara also had a brother...a younger brother. The two always competed with each other when they were small. They both activated the Sharingan, which made them special in their clan. They grew up together competing with each other...eventually they obtained the Mangekyo Sharingan through their own understanding.

But some strange changes started to appear in Madara's body. Having gained the tremendous eye power...the price is to lose the eyesight. Madara felt desperate.

Madara: Forgive me...
Younger Brother: Kyaaa

Itachi: He took his younger brother's eyes and with them he could see new light again. The eyes had not lost sight ever since. They became eternal Mangekyo Sharingan.

Itachi: SASUKE!! You're my new light! You're my spare!! Come to me, my little brother!!

Sasuke saw all these in Itachi's mind.
Sasuke: So you did everything for this...finally...I understand.
[/spoiler]

Na végre elmondtad :D Te tegnap este én is megtaláltam írtak egy pár érdekes dolgot  :szemuveges:

Chronus


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Vejiita

#1066
Quote from: Chronus on 2008-01-25, 22:45:03
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-24, 07:18:05
[spoiler]http://img250.imageshack.us/img250/4863/image04pitastzy8.jpg[/spoiler]
Madnessss???? This is Madaraaaaaaaaaaa!!!!  :lul:

:D :lol:

EZ AZ!!! Kijött a fordítás az új chapterről!
Mégiscsak megérte fennmaradni kicsit tovább! :D

Meglehetősen durva dolgok derülnek azért ki... mindenképpen érdemes elolvasni.

Elég informatív volt, és azt is megmagyarázza, hogy
[spoiler]Mért csak Sasuket hagyta életben Itachi a klán lemészárlásakor-->erre én amúgy nagyon kíváncsi voltam, mert nem tűnik valami hej de logikusnak.[/spoiler]

smash++

Lehet szidni a dolgokat,de szerintem ez sokkal élvezetesebb mint Naruto 4 év óta sz@rrá beszélt és még most is tartó Sasuke megmentése...
Naruto történetében egyedül Jiraiya hozott megint érdekes dolgokat.De sikerült nekik ezt is megszüntetni.
Naruto hozta a 4farkú-t és a tovább fejlesztett rasengant mint érdekességet.

Kraivan

Azért nem gyengén Kage-bunshin mesterré is vált.
Meg van állóképessége. A kyubii nélkül is az átlag többszörösével rendelkezik.

Azért várok egy olyan fordulatot amikor lemond erről a Sasuke fasságáról, és végre elkezd foglalkozni magával.

Venom

Sose fog lemondani a Sasuke faszságról, mert az az egyik legfontosabb motiváló erő nála. Persze, szeretne majd Hokage lenni, de az olyan távoli jövő, hogy az nem tud állandó motivációt nyújtani számára, míg Sasuke folyamatosan ott mászkál az orra előtt, szinte csak egy karnyújtásnyira. Carrot on a stick effektus. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

Quote from: Kraivan on 2008-01-26, 13:32:00
Azért nem gyengén Kage-bunshin mesterré is vált.
Jah.Már szinte az összes harcot ezzel kezdi, azért a mester kicsit erős kifejezés, Kakashi -KB használatot még nem közelítette meg,szerintem
Bírnám 100 KB erre kap egy genjutsu-t és amikor eltűnnek még 100*-os tapasztalat a genjutsutól :D

blackman

#1071
Hát még ha Sakura is tudna 100 KB-t, és akkor a 100 Naruto és a 100 Sakura jól ...   :muhahah:

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2008-01-26, 17:55:23
Quote from: Kraivan on 2008-01-26, 13:32:00
Azért nem gyengén Kage-bunshin mesterré is vált.
Jah.Már szinte az összes harcot ezzel kezdi, azért a mester kicsit erős kifejezés, Kakashi -KB használatot még nem közelítette meg,szerintem
Bírnám 100 KB erre kap egy genjutsu-t és amikor eltűnnek még 100*-os tapasztalat a genjutsutól :D

Kakashi-t KB-ban Naruto már felülmúlta a Shippuudenben. Ezt maga Kakashi mondja mikor Yamato-val oktatják a levegő csakra használatára.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

csak mennyiségben :D

Dreamcleaver

Nem csak mennyiségben. A KB-k segítségével nyírta ki pl a több szívvel rendelkező Akatsuki-st is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Igen, azt nem lehet elvitatni Narutotól, hogy kemény harci helyzetben néha zseniálisan improvizál. Néha. Az összes többi esetben beküldi a sok KB-t, akiket pillanatok alatt leütnek és utána morcosan néz az ellenfelére. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bicskei

Quote from: Kraivan on 2008-01-26, 13:32:00
Azért nem gyengén Kage-bunshin mesterré is vált.
Meg van állóképessége. A kyubii nélkül is az átlag többszörösével rendelkezik.

Azért várok egy olyan fordulatot amikor lemond erről a Sasuke fasságáról, és végre elkezd foglalkozni magával.

el képzelhető h ez lesz pl akkor amikor megtrudja, hogy Jiraiya-val mi történt na meg hogy szülei is voltak :szemuveges:
Ultras liberi

Liquid Snake

Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog süllyedni a manga... Riinegan szar meg ez az ultra Sharingan, szerencsétlen mangaka már nem tudja mit találjon ki és egyre szarabb ötletekkel jön elő. Még egy két ilyen húzás azt részemről vége a mangának is -.-

hatake_kakashi

hát valóban érdekes meg hát Itachi céljai is egyre ostobábbak lesznek de azért nem volt rossz

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:44:12
Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog süllyedni a manga... Riinegan szar meg ez az ultra Sharingan, szerencsétlen mangaka már nem tudja mit találjon ki és egyre szarabb ötletekkel jön elő. Még egy két ilyen húzás azt részemről vége a mangának is -.-

nemtom mit sírsz, nem lehet mindenhol mester szintű összeesküvés, vagy zseniális fordulat. Itachi is ember és Madara megkísértette az eternal sharingannal. kiváncsi vagyok mennyi idő alatt vitte olyan elmeállapotba madara itachit hogy a saját klánjának lemészárlására rávegye... mer nem 2 perc volt az sztem...