Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-01-27, 16:04:29
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:44:12
Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog süllyedni a manga... Riinegan szar meg ez az ultra Sharingan, szerencsétlen mangaka már nem tudja mit találjon ki és egyre szarabb ötletekkel jön elő. Még egy két ilyen húzás azt részemről vége a mangának is -.-

nemtom mit sírsz, nem lehet mindenhol mester szintű összeesküvés, vagy zseniális fordulat. Itachi is ember és Madara megkísértette az eternal sharingannal. kiváncsi vagyok mennyi idő alatt vitte olyan elmeállapotba madara itachit hogy a saját klánjának lemészárlására rávegye... mer nem 2 perc volt az sztem...

Hátha neked az tetszik, hogy csak úgy megfogja és kiveszi a szemét akkor csak sjnálni tudlak... Igazad van végülis annyira fantáziadús... Itachinak meg nem kellett Madara ahhoz h eldöntse h kell neki Sasuke szeme, nem akar megvakulni meg erős akar lenni és ennyi, nincs ebben semmi Madara féle rábeszélés vagy akármi... Most amúgymeg fantasztikus lesz ha Kakashi is elkezd vakulni akkor szted ő is Sasuke után fog eredni? Kurvára nem...

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-26, 21:36:48
Quote from: smash++ on 2008-01-26, 17:55:23
Quote from: Kraivan on 2008-01-26, 13:32:00
Azért nem gyengén Kage-bunshin mesterré is vált.
Jah.Már szinte az összes harcot ezzel kezdi, azért a mester kicsit erős kifejezés, Kakashi -KB használatot még nem közelítette meg,szerintem
Bírnám 100 KB erre kap egy genjutsu-t és amikor eltűnnek még 100*-os tapasztalat a genjutsutól :D

Kakashi-t KB-ban Naruto már felülmúlta a Shippuudenben. Ezt maga Kakashi mondja mikor Yamato-val oktatják a levegő csakra használatára.
Na persze... beszélni lehet.Kakashi azt is mondta burkoltan,hogy Naruto már tőle is jobb :). Gondolom emlékszel az első részekre amikor naruto visszatér és volt egy kis teszt. Naruto megmutatta,hogy mennyit is fejlődött és igen,csak ott a bökkenő,hogy Kakashit nem tudta elkapni a KB techel.Ha ebből arra következtetsz,hogy jobb akkor nem tom.Ettől a pontól leszámítva akkor volt ismételt fejlődés amikor Kakashi átvette a tanítást. Az nem jobb KB használatot eredményezett hanem gyorsabb tanulást. Kakuzu kivégzését meg inkább nem írnám Naruto számlájára... szerintem mindenki tisztában van azzal,hogy Kakuzu Jiraiya plot jutsu csapdájába esett.Ha nincs Kakashi Naruto nem nyer.Jah arról nem is beszélve,hogy Naruto ellen simán használhatott volna vmi faja jutsu-t,de azt nem lehett mert akkor vége Narutonak.

chilip

#1082
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 17:53:11
Quote from: chilip on 2008-01-27, 16:04:29
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:44:12
Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog süllyedni a manga... Riinegan szar meg ez az ultra Sharingan, szerencsétlen mangaka már nem tudja mit találjon ki és egyre szarabb ötletekkel jön elő. Még egy két ilyen húzás azt részemről vége a mangának is -.-

nemtom mit sírsz, nem lehet mindenhol mester szintű összeesküvés, vagy zseniális fordulat. Itachi is ember és Madara megkísértette az eternal sharingannal. kiváncsi vagyok mennyi idő alatt vitte olyan elmeállapotba madara itachit hogy a saját klánjának lemészárlására rávegye... mer nem 2 perc volt az sztem...

Hátha neked az tetszik, hogy csak úgy megfogja és kiveszi a szemét akkor csak sjnálni tudlak... Igazad van végülis annyira fantáziadús... Itachinak meg nem kellett Madara ahhoz h eldöntse h kell neki Sasuke szeme, nem akar megvakulni meg erős akar lenni és ennyi, nincs ebben semmi Madara féle rábeszélés vagy akármi... Most amúgymeg fantasztikus lesz ha Kakashi is elkezd vakulni akkor szted ő is Sasuke után fog eredni? Kurvára nem...

azt se lehet tudni mit csinált a szemmel, lehet valami jutsuval vitte magába, csak annyit lehetett látni, hogy a szeme felé nyúl madara. Itachi meg nem testvérgyilkosnak született, még ha meg is vakulna, akkor is el kell jutni addig lelkileg, hogy a saját öcsédet ölöd meg/nyomorítod meg csak azért hogy neked jobb legyen. arról nem is beszélve hogy itachi nem vakulna, ha nem ölte volna meg a legjobb barátját... ahhoz is kellett egy olyan lelkiállapot. és légyszives ne hasonlítsd már itachit kakashihoz, ég és föld a különbség az utóbbi javára, meg kakashi csak félszemre vakul :)

Quote from: smash++ on 2008-01-27, 18:00:04
...
Jah arról nem is beszélve,hogy Naruto ellen simán használhatott volna vmi faja jutsu-t,de azt nem lehett mert akkor vége Narutonak.

Naruto ellen akatsuki tag csak óvatosan mehet, mivel ha meghal, már nem tudják begyüjteni mind a 9 biju-t :) és sztem Pein akkor vele végezne, hogy lehetett ekkora balfék :D

Liquid Snake

#1083
Quote from: chilip on 2008-01-27, 18:05:23
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 17:53:11
Quote from: chilip on 2008-01-27, 16:04:29
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:44:12
Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog süllyedni a manga... Riinegan szar meg ez az ultra Sharingan, szerencsétlen mangaka már nem tudja mit találjon ki és egyre szarabb ötletekkel jön elő. Még egy két ilyen húzás azt részemről vége a mangának is -.-

nemtom mit sírsz, nem lehet mindenhol mester szintű összeesküvés, vagy zseniális fordulat. Itachi is ember és Madara megkísértette az eternal sharingannal. kiváncsi vagyok mennyi idő alatt vitte olyan elmeállapotba madara itachit hogy a saját klánjának lemészárlására rávegye... mer nem 2 perc volt az sztem...

Hátha neked az tetszik, hogy csak úgy megfogja és kiveszi a szemét akkor csak sjnálni tudlak... Igazad van végülis annyira fantáziadús... Itachinak meg nem kellett Madara ahhoz h eldöntse h kell neki Sasuke szeme, nem akar megvakulni meg erős akar lenni és ennyi, nincs ebben semmi Madara féle rábeszélés vagy akármi... Most amúgymeg fantasztikus lesz ha Kakashi is elkezd vakulni akkor szted ő is Sasuke után fog eredni? Kurvára nem...

azt se lehet tudni mit csinált a szemmel, lehet valami jutsuval vitte magába, csak annyit lehetett látni, hogy a szeme felé nyúl madara. Itachi meg nem testvérgyilkosnak született, még ha meg is vakulna, akkor is el kell jutni addig lelkileg, hogy a saját öcsédet ölöd meg/nyomorítod meg csak azért hogy neked jobb legyen. arról nem is beszélve hogy itachi nem vakulna, ha nem ölte volna meg a legjobb barátját... ahhoz is kellett egy olyan lelkiállapot. és légyszives ne hasonlítsd már itachit kakashihoz, ég és föld a különbség az utóbbi javára, meg kakashi csak félszemre vakul :)

Mind1 én nem vitatkozok szted jól van így sztem meg nem...
MÁS: Az a baj az egész mangában már h Naruto a címe de ő van a legjobban elhanyagolva... És ez sajnos így van akárki akármit mond. Sasuke ugye  űber táp isten lett csak azt nem értem h hogy... Jó az egy dolog h Oro edzette de akkoris túl táp. Nagyon remélem h Itachi eltángálja...

chilip

most egy jó darabig elvileg hanyagolva is lesz :( nemtom mit lehet sasuke-val és itachival ennyi ideig csinálni  :ejj: lehet naruto elmegy trainingelni és míg a training folyik őt nem mutatják, és jöhet az itachis arc :D

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-01-27, 18:10:55
most egy jó darabig elvileg hanyagolva is lesz :( nemtom mit lehet sasuke-val és itachival ennyi ideig csinálni  :ejj: lehet naruto elmegy trainingelni és míg a training folyik őt nem mutatják, és jöhet az itachis arc :D

:D Naruto tréningel mint állat de sosincs semmi látszata, kapott egy jutsut legutóbb is amit alig tud elsütni ha elsüti akkor meg sírnak h ez nagyon rongálja a testét stb... Sasuke über chidori meg Sharingan meg 4iket alázó Speed ugye semmit nem roncsol a testén, ez olyan idegesítő... -.-

Dreamcleaver

#1086
Ez a szemcsere meg eternal mangekyou f@szság sztem is eddig a manga mélypontja. A Sasuke vs Itachi száll volt a sorozat egyik alappillére, erre egy ilyen gagyisággal elb@sszák. Ráadásul Sasuke-nak még nincs is meg a mangekyou (elvileg), szal nem tudom mit akar Itachi, hacsak a kövi részbe hirtelen be nem feszít Sasuke és benyomja a mangekyou, csak úgy poénból...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackman

Itachi egész karaktere el lett kúrva ezzel a "zomg i need superpower" effektussal. Itachi eddig azért volt a kedvencem, mert egyszerű technikákat is zseniálisqan és magas szinten tudott használni és kombinálni, erre jön a mangaka ezzel a klisés "nekem kell a világ legerősebb szemtechje stb... " szöveggel. Itachi egész stílusát elkúrta sztem. Plusz az a fej amit bevág LOL.

asd5ster

ez már túl nagy baromság..:(

KeLa

Sztem meg csak most lesz érdekes, mert talán az is meglehet h Sasuke tényleg elveszti a szemeit.
Übertáp karakterből meg átmegy full emoba, vagy úgy is megkeverhetik a dolgokat h Madara szerzi meg a szemeket nem pedig Itachi...

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:44:12
Pffff ekkora szart, mi az h kiveszi a szemét és berakja magának?
Mintha már lett volna egy ilyen... mikor is? Ja igen, egy kezdő medic kiscsaj átültette Obito szemét Kakashiba :rolleyes:
Madara meg korának egyik legjobb shinobija volt, nem hinném h gondod okozott volna neki a szemek beültetése vagy az erejének vmilyen más formában való megszerzése :smile:

chilip

vagy sasuke veszi el itachi szemeit :D és ő lesz még tápabb

Kraivan

Kakashit amúgy majdnem elkapta naruto meg Sakura. Épp azzal h Naruto elég KB speces, nem kevés klónt tud csinálni, és az h hatalmas a sztaminája! Kakashi ki is jelentette, hogy ha nem tesz hamar valamit, akkor leverik. Ekkor jött a spoilerezéssel. Nem kis ötlet volt, h kihasználta az ellenfele gyenge pontját, kombinálva azzal h az erőssége épp az h olvas az ellenfélben. De ha ezt nem tette volna, akkoris idővel leveri Naruto. Csak ő nem lett volna annak tudatában, mert mint tanítójukra felnéznek (ergo ő a legyőzhetetlen - folyamány: közbe meg nem :P)

Jiraya meg nem igazán tanított neki újdonságokat. Úgy vettem le, h a 3 év alatt megtanulta tudatosan kezelni a Kyubii erejét. Igazából azóta h Jiraya kezelésbe vette mást se tanult a sannintól.

Most meg jött az h Yamato megmondta neki a frankót, h ne használja a démont, hanem menjen önerőből. Ergo 3 év edzés elment arra h tilos technika. Bár gáz h kifejlesztett egy olyat amit megint megtiltottak neki. (igazából kitaláltak neki egy olyat)
Szal eltelt 3 év, és a megkomolyodott főhősnek kitalálnak egys köteg technikát amit nem használhat, míg a többiek szanaszét vannak tápolva.

Ez az Itachi újrafényezett polirozott lopott szem meg nekem se tetszik.
Ott volt orochimaru. Kicsit szemét alak, de amolyan gonosz aki csak szereti nézni ahogy mozog a szélmalom. Erre belőle is egy hatalomsóvár "nekem-kell-Sasuke-kun-szeme-hogy-istencsászár-legyek" személy lett. [spoiler=És ez majdnem kimaradt]Ku-ku-ku-ku.[/spoiler]

Hát... várom a folytatást.

Dreamcleaver

#1092
Amúgy k*rva sz@r dolog lehetett Uchiha-nak lenni. Most képzeljétek el. Elször is kell, hogy legyne egy testvéred, különben eleve megszívtad. Aztán legyakod a legjobb haverjaidat, hogy felébreszd azMS-t. Aztán megvakulsz. Természetesen közben a tesód is felébreszti az MS-t és ő si megvakul. Aztán van két vakegér egy szobában és megpróbálják kikaparni egymás szemét...  :lol:

Amúgy meg van egy olyan érzésem, hogy Kakashi nem fog elkezdeni megvakulni. Kiderül, hogy nem is kell, hogy az illető a testvére legyen a cseréhez, illetve, hogy az illetőnek MS-se legyen. A második jelenséget már most is láthatjuk, mert Sasuke-nak nincs MS-e (elvileg, bár nem tudom mi az a táp technika, amire Orochimaru utalhatott).

Amúgy kb így süllyedt el ez a manga:
1. Orochimaru elsietett és lame plot halála.
2. Jiraiya elsietett és lame plot halála.
3. Sasuke vs Itachi szál elkúrása.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-27, 22:32:28
1. Orochimaru elsietett és lame plot halála.
2. Jiraiya elsietett és lame plot halála.
3. Sasuke vs Itachi szál elkúrása.
1. Oro nem halt meg egészen ;)
2. Nekem tetszett, egyáltalán zavart, jah és eddig meg az volt a baj h nem hal meg senki :smile:
3. Ez a szál még annyi felé ágazhat, amíg nincs vége kár előre elkúrtnak nevezni...

Liquid Snake

Quote from: KeLa on 2008-01-27, 22:50:54
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-27, 22:32:28
1. Orochimaru elsietett és lame plot halála.
2. Jiraiya elsietett és lame plot halála.
3. Sasuke vs Itachi szál elkúrása.
1. Oro nem halt meg egészen ;)
2. Nekem tetszett, egyáltalán zavart, jah és eddig meg az volt a baj h nem hal meg senki :smile:
3. Ez a szál még annyi felé ágazhat, amíg nincs vége kár előre elkúrtnak nevezni...

1. Jah Oro nem halt meg és már várom mikor veszi át az irányítást Kabuto felett
2. Tökéletesen igaza van Dreamcleaver-nek, új szemtechnika überpówer (csak azért h legyen mivel megölni Jiraya-t) =  FAIL
3. Igen sok felé ágazhat, de már ezzel a chval eléggé el lett kúrva, mindig is vártam h Itachi vmi ésszerű magyarázatot ad erre tessék, egyébként már nem őrzi meg a hidegvérét és az a fej amit vág... na azon lehet látni h a Sasuke vs Itachi harc vége Sasuke win lesz, mindig ez van a "gonosz" beörül aztán veszít...

smash++

Quote from: Kraivan on 2008-01-27, 21:39:09
Kakashit amúgy majdnem elkapta naruto meg Sakura. Épp azzal h Naruto elég KB speces, nem kevés klónt tud csinálni, és az h hatalmas a sztaminája! Kakashi ki is jelentette, hogy ha nem tesz hamar valamit, akkor leverik. Ekkor jött a spoilerezéssel. Nem kis ötlet volt, h kihasználta az ellenfele gyenge pontját, kombinálva azzal h az erőssége épp az h olvas az ellenfélben. De ha ezt nem tette volna, akkoris idővel leveri Naruto. Csak ő nem lett volna annak tudatában, mert mint tanítójukra felnéznek (ergo ő a legyőzhetetlen - folyamány: közbe meg nem :P)
Te ezeket végig is gondoltad?
Naruto idővel leveri Kakashit a kyubbi nélkül. Ezt ugye nem gondoltad komolyan... még akkor is ha Sakurát is számításba veszed
Kakashi Narutot már egy genjutsuval kiüthette volna, szóval elég gyorsan megdőlt az elméleted.Sakura meg erős,de mint Sasori ellen is láthattuk élesben (az elején) sz@rt se ért a tudása,mert ha nincs Chio-ba akkor elég gyorsan vége let volna a harcnak.Meg gondolod éles harcban Kakashi bedőlt volna a trükknek.
Egyszerűen fogalmazva Kakshi visszaogta magát,de vele ellentétben Sakura és Naruto inkább komlyan harcoltak, Naruto max az Odome Rasengant tudta volna még elsütni,de az is mit ér ha még megütni sem tudja az ellenfelet.

Quote from: Kraivan on 2008-01-27, 21:39:09
Jiraya meg nem igazán tanított neki újdonságokat. Úgy vettem le, h a 3 év alatt megtanulta tudatosan kezelni a Kyubii erejét. Igazából azóta h Jiraya kezelésbe vette mást se tanult a sannintól.
Sajnos pont az ellenkezője. Elég szomorú,hogy Jiraiya-nak egy olyan genin-el kellett fogllakoznia mint Naruto... Emlékezz vissza Kakshi mennyit szenvedett vele még elmagyarázta neki a dolgokat a KB full használatról,akkor a wind elementről (vagy mi). Ha belegondoltál,akkor képzeld el,hogy szegény Jiraiya-nak full előlről kellett kezdeni kedves Narutoval,mert agyilag a leggyengébb Genin volt... Természetesen a kyuubi használattal is foglalkozott,de szerintem kurva sok időt töltött azzal,hogy Naruto-ból vmi értelmes ninjat faragjon, több kevesebb sikerrel :)

Oro meg hálát adhat az égnek,hogy Sasuke-t kapta,mert Naruto-tól eldurrant volna a feje. Sasuke legalább komolyan vette a tanulást és a legfontosabb elég szépen szívta magába a techeket (a la sharingan stílusban)

Quote from: Kraivan on 2008-01-27, 21:39:09
Most meg jött az h Yamato megmondta neki a frankót, h ne használja a démont, hanem menjen önerőből. Ergo 3 év edzés elment arra h tilos technika. Bár gáz h kifejlesztett egy olyat amit megint megtiltottak neki. (igazából kitaláltak neki egy olyat)
Szal eltelt 3 év, és a megkomolyodott főhősnek kitalálnak egys köteg technikát amit nem használhat, míg a többiek szanaszét vannak tápolva.
Ha Yamato nem oktatja ki most valamelyik falut robolná éppen szét ha egyáltalán megéli,hiszen a 4fakú is elég gyorsan végezhet vele.
Köteg tech? Pontossan mennyi az a köteg?
4 farkú, Odome Rasengan, Fuuton Rasengan (vagy mi a szösz), jah és nem felejtsük a félig képes egy dispelt nyomni, kb ennyi az új ezt kaptuk egy jó nagy köteg Naruto tudás.A 4 farkú még érthető, na de a fuuron se lehet...  Az a szomorú,hogy ettől szerintem többet tud,de kurvára nem hajlandóak ezt mutatni  :mad:

Zen

#1096
Quote from: smash++ on 2008-01-27, 23:24:38
Oro meg hálát adhat az égnek,hogy Sasuke-t kapta,mert Naruto-tól eldurrant volna a feje. Sasuke legalább komolyan vette a tanulást és a legfontosabb elég szépen szívta magába a techeket (a la sharingan stílusban)
Ja, übertáp Sharingan, amivel Sasuke rápislantott Lee-re, ezzel lemásolta az edzési módszerét, majd röpke mennyi idó? 1 hónap asszem, feledzette magát olyan gyorsra és erősre, mint Lee, aki egész életében folyamatosan edzett. És ne mondja senki h Sasuke is mindig edzett, mer ő nem csak és kizárólag taijutsut, és nem rohangált 100 köröket a falu körül kézenállva minden alkalommal h vesztett.
Chilip intésére ( :hehe:): És 100 kiló-s súlyokkal rohangál egész nap.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

igen és kb 20-30 mp-nyi harc után lihegett, mert nem bírta a teste az iramot, míg Lee-nek annyi harc meg se kottyant
és kihagytad a 100 kg-os lábsúlyokat :D

Zen

Egy korábbi postra reagálva: de, van Narutonál jobban hanyagolt szereplő, Hinatanak hívják.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2008-01-28, 00:07:15
Egy korábbi postra reagálva: de, van Narutonál jobban hanyagolt szereplő, Hinatanak hívják.

:tezsvir:

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2008-01-27, 23:24:38
Az a szomorú,hogy ettől szerintem többet tud,de kurvára nem hajlandóak ezt mutatni  :mad:

Hát igen olvastam egy interjút a mangaka-val és abban is mondja h Naruto  has to wait... Számomra az jön le h Narutot magasról leszarja, ebben az 1 évben lesz Sasuke Sakura Kakashi, Kakashi még nem is baj Sasuke jó lett VOLNA ha nem így történik ahogy történt, Sakura-t meg nemtom minek mutogatják nem tanult semmi újat elég volt neki 1 Akatsukis nemtom miért kell mégtovább überelni őt is -.- Nemhogy inkább lenne Kiba, Hinata, Team Hebi, stb...

LuckyDingo

Jaj mennyit írtatok :D Nah akkor én is csatlakozok:

-Itachi Image-e el van cseszve, ebben egyetértek :) Vérprofi csendes gyilkosból, lett egy agyatlan hataloméhes pszihó..
-Naruto nekem nem hiányzik.. de akkor most kezdődhetne egy új season olyan címen: Naruto: Uchiha chronicles ;)
-Sasukéval nincs baj.. nagypofájú, űberpáover /ennek ellenére megszenvedett  Dei-deiel lol/
-A Szemátpakolás kakashi-Obito óta nem tud meglepni és ezzel kapcsolatban, szerintem Madar sokat használta a szemét és a tesója meg nem, szal Sasuke lehet nem nyerne semmit Itachi félig vak szemeivel.. de annak örülnék, ha elvesztené a Sharinganját és átmenne vak-harcosba.. asszem a fangirlök mégjobban beizgulnának a karakterre XDDD
-Az hogy ki az erősebb, Kakashi vagy Naruto w/o Kyuubi.. egyértelmű.. Kakashi okosabb és egy halom jutsuval képes megfogni Narutot, ha narutonak lenne még pár éve gyakorolni a KB-s tanulással, akkor talán felvehetné a kesztyűt Kakashi ellen.
-Sakurára semmi szükség.. úgyis csak bőgni fog meg max megint kiüti Sasuke, mikor találkoznak.
-Team Hebit jó lenne látni, de van egy olyan érzésem, hogy nagyon el lesznek felejtve, mint Naruto :/
A Naruto manga igyen zavaros a sok harccal és sajna az összes harc viszonylag fontos valami szempontból és így, hogy egyszerre adják őket, mindegyik elveszíti a fontosságát.. szal nem olyan nagy durranás.

Liquid Snake

Sztem valahol ott bukhatott el ez az egész h túl sok szereplőt próbál mozgatni a mangaka és ugye egyszerre nem folyhat 5 harc ezért érezzük úgy h el vannak hanyagolva most pl Team Hebi is +3 tag őket is látni kéne élesbe meg Chouji, Neji, Kiba, Hinata, Shino, Ino stb akiket még nem láttunk komolyabb szerepben a Shippuudenben

Zen

Nekik volt egyáltalán fontos szerepük? Leszámítva néhány ellenség legyűrését (pl Shika vs Halhatatlan Hülyegyerek) meg Naruto motiváló szerepet leszámítva nincs gazi szerepük. Csak vannak, mint Hinata, Ino, BogárBoy (látszik rajta h táposabb mint elsőre hinné az ember, mégis 200 ch-nként 1x csinál valami fontosat). Felének háttere sincs, a szüleik meg az idősebbik klónjuk.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2008-01-28, 00:51:11
Nekik volt egyáltalán fontos szerepük? Leszámítva néhány ellenség legyűrését (pl Shika vs Halhatatlan Hülyegyerek) meg Naruto motiváló szerepet leszámítva nincs gazi szerepük. Csak vannak, mint Hinata, Ino, BogárBoy (látszik rajta h táposabb mint elsőre hinné az ember, mégis 200 ch-nként 1x csinál valami fontosat). Felének háttere sincs, a szüleik meg az idősebbik klónjuk.

Még ugyan volt szerepük, a sima Narutoban mindegyik megmutatta mit tud, Sasuke üldözésénél nem kis fightok voltak... Csak a shippuudenben vannak hanyagolva, mangában, egyenlőre...

Vejiita

Aztakur... mennyit írtatok. :D

Mire elolvastam az kb. 15-20 percet vett igénybe.

Az én részemről nincs elkúrva a manga cselekménye.A következő dolgok jutottak eszembe a leírásaitok alapján:

- Naruto karakterével van gáz szerintem --> az első részben egyértelműen ő volt szerintem a leghatásosabb karakter, mint a többi szereplő, mind pedig a nézők (legalábbis nekem biztosan) számára, most meg mi van? Mindenki azt mondja hogy milyen kurvabölcs lett... ja, tényleg nagyon bölcs dolog rámenni egy akatsukisra tökegyedül, amikor ott áll mellette Kakashi, Sakura és Sai is. Szóval ez a "húdefelnőttes vagyok" miközben ez abban nyilvánul meg, hogy mindig morog és vicsorog, ez nem jön be. Hiányzik Narutoban hogy baromi vicces volt régen, és hogy neki volt a legjobb világlátása. Ez most egy kicsit máshogy áll szerintem.

-Én véleményem szerint ez a legutóbbi chapter kurvajó volt. Egyáltalán nem látom Itachi karakterét "elcseszettnek". Mégis mit vártatok többen Itachitól? Megemlíteném azt is, hogy pszichopatának lenni nem azt jelenti, hogy nem kattanhat be az ember. Azt jelenti, hogy nem érez és mutat érzelmeket, de ettől még nyugodtan fanatikusan küzdhet valami erőért, vagy bekattanhat ettől a gondolattól, esetleg a kegyetlenkedésben lelhet élvezetet. Számomra ez a fordulat, hogy Itachi végre bekattant, nagyon tetszett, mert legalább látjuk, hogy őt is motiválja valami, nem csak úgy gyilkolászik, hogy "tudjam mekkora erőm van vazz" és hogy ezért gyilkolja le a saját klánját. Szerintem ez a magyarázat a legutóbbi chapterből kellően illik a karakteréhez.

- Én is nagyon bírtam Jiraiyat, de a ninják világában szerintem már az is nagy szám, hogy valaki olyan kort megéljen, mint a sanninok.

- Orochimaruból meg még bármi lehet. :lul:

Zen

#1106
Quote from: Vejiita on 2008-01-28, 01:48:54
- Orochimaruból meg még bármi lehet. :lul:

umm...Sushi?
Netán hulla? :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Venom

Nekem a leginkább az szúrja a szemem, hogy mindig a szemtechnikák az über táposak. Régen volt Sharingan meg Byakugan, de nagyjából itt meg is állt a dolog. Még Orochimaru transzfer techje se tartozik igazából az elöbbi csoportba. Most meg szemtech nélkül egy ninja már nem is lehet übertáp.

A fenti témákhoz pár apróság.
1) Naruto baromira el van hanyagolva, sose lesz belőle így Hokage. Hacsak nem tanul meg van IQ növelő jutsut. :)
2) Jiraiya halála szerintem nagyon rendben volt, majdnem elérzékenyültem az utolsó oldalakon.
3) Itachi... háááát, érdekes kérdés. Mindenki fikázza ezt a kiborulását, de én valahol Vejitával értek egyet. Eddig nem volt igazán értelme annak, amit csinált. Kinyírta a klánját, de az öccsét életben hagyta? Az Akatsukinak dolgozik, pedig ha tényleg fel akarná mérni az erejét, akkor a többi Akatsuki tagot kéne halántékon csapnia. Az kihívás lenne, nem? Szerintem így most már logikus, hogy mit miért csinált. (A szemtranszplantáción meg már lusta vagyok meglepődni. Lehetett volna rosszabb is ...)
4) Sasuke vicces, bár vele is az a fő probléma, hogy mihez fog kezdeni Itachi halála után? (Már ha megöli, persze.) Ott a Team Hebi, aztán mennek kalandozni? Erősen kétlem. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zen

Engem Itachi indoka nem zavar, de az h mindig a szem technikás rossz fiúk azok akik 5 ch-nál tovább bírják a gyűrést, az már kezd nevetséges lenni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Ráadásul ezt a klón-kage-karawi jutsukat direkt a olvasók szivatására találták ki... Rohadt unalmas már így 200 -adjára hogy " Háháháh megöltem a rosszat/Narutot de ááá mi ez? Ez csak egy klón volt..." S meg I meg itt fightolnak pár chaptere és tényleg semnmi nem történt a már régebben leírt " Hö höhö kawar, hö hö hö hö genjutsu... " dolgonkívül...


Sztem minjárt kiderül hogy Naruto már a Shipp óta csak egy KB és az igazi otthon alszik és tömi a Rament a fejébe és mindent megtanul amit a KB .:)