Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

NLZ

A kettő természete teljesen más, csak annyiban hasonló, hogy mindkettő egy kézben van (alaphelyzetben).
[reserved]

Member

Konohamaru feléleszti Kakashi-t. Vagy megkajálja és végül a testében újjászületik. Hogy várhattok ennél kevesebbet tőlet?!

NLZ

Beleköltözik, mint Orsimaru. :D
[reserved]

Dreamcleaver

Konohamaru Naruto klónja, akit meg tud enni HP-ért ha nagyon lesérült.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Konohamaru egy zombi? :zomg:
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-14, 05:42:02
Ha már Kakashi meghalt.. bár ezt még senki se jelentette ki.. de valszeg... tényleg az lesz, hogy Konohamaru gyors megkapja azt a sharingant.. ne vesszen kárba... XDDDDD
Erre már én is gondoltam korábban, de eddig nem jött össze xD

Quote from: KeLa on 2008-11-21, 13:32:43
A fejezet végén még arra is gondoltam h lehet Konohamaru megszerzi magának Kakashi sharinganját :lul:

Bicskei

Quote from: Kraivan on 2008-12-13, 12:35:04
Eddig nem arról volt szó, hogy marhanagy chakrakontroll a rasengan? Ezért tudták csak páran megcsinálni.

Narutonak azért ment a rasengan, mert klónokkal megoldotta a dolgot.

Viszont a KB magas szintű tech, amit junin-ok tudnak csak, és ők is CSAK kémkedésre használták, hiszen a chakra osztódik a klónok között, ezért az a tech csak információszerzésre jó.
Itt mondjuk kérdés h egy kémkedés mitől lett tiltott tech egy ninjaiskolában, de ez sztem leírható az 1. chapter (ami jó pár éve volt) kiforratlanságának, és vmi epic nagydurranásnak h a főszereplő most igazán nagy csínyt követett el.

Naruto épp azért nagy KB master, mert neki nem csak besétálok-kifülelem-mi-lesz-klóncancel-info-megvan tech, hanem számára, és sokszok hangoztatják a mangában hogy CSAK számára lehetséges a KB harcra való alkalmazása, mert van hozzá böhömsok chakrája.

Jópáran használtak már KB de csak elterelésre, erőfitogtatásra, stb. De harcolni csak Narutot láttuk ezzel a techel.

Erre jön Konohamaru, egy Junin szintű technikával, amit csak Naruto képes harc közben és harcra használni eredményesen (többieknek max nyikhaj illúzió lenne a KB is harcban) és azt kombinálja egy "S-szintű" chakrakontrollal amit eddig 3 ember tudott használni, és zúz egyet vele, ráadásul elég hatékonyan is, úgy h ez utóbbit már majdnem az ember agyának aszegletébe is belerágták h erre csak és csakis Naruto képes...  :ejj:

Már jó ideje a manga is kezd gagyi lenni...
Jó ideje már jómagam is úgy vagyok vele h az a heti 3 perc rászánható.
A Naruto már jó ideje erről szól nekem (és úgy látom sokan másoknak is) h rászánom a heti pár percet, majd jövünk fórumra diskurálni, trollkodni... stb. :D
És manapság már EZ a naruto varázsa...  ^^"
szinte mindig is ez volta a varázsa....pont emiatt szeressük :D
Ultras liberi

LuckyDingo

Aúú spoilerek alapján csöppet tregikus lesz az eheti chapter...
[spoiler]Egy atombombatámadás Paintől, egy tonna halott, egy síró Sakura.. Naruto hol vagy? Ments meg minkeeet! XDDDD
Következő hét fejezetének címe: The Heros sad return :D Nah arra a szenvedésre már kíváncsi vagyok.. naruto ledöbben, berage-el és hirtelen kilencfarkúként szétharapja az összes ellenséget :D[/spoiler]

Zen

Kérdés: Ha Pein ilyen rohadt táp, 1:mi a francra várt eddig? 2:Minek nekik n-farkú?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

ez az, saját kezüleg leöl 2 nagyobb falut, többinek kiküldi az ultimátumot. Aki nem fogadja el, az elpusztul.nem kell ide fear-me-apokalipse-no-jutsu 9 démonból kreálva kurva körülményesen.

KeLa

[spoiler]Talán azért, mert ha igaz a spoiler akkor ez a dúrva tech megrövidíti az életét... ::)[/spoiler]

chilip

meg lehet azt hosszabbítani radikális módszerekkel :) nem egy példa volt rá

KeLa

Ez igaz, de biztos jó oka van rá h be akarja gyűjteni azokat a dögöket. Mondjuk ha már istennek képzeli magát tényleg nem tudom h minek < de úgy tűnik ő sem tökéletes =)

chilip

[spoiler=boom][/spoiler]
[spoiler=shizune][/spoiler]

let's celebrate /a/ :D

Zen

A 2. képen mi történik? [spoiler]Kitépték Shizune lelkét, vagy mi?[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

[spoiler]úgy néz ki az a pain auto kitépi az összes áldozatának a lelkét[/spoiler]

Zen

Hát öcsém, az egyik előző részben felvezetik a rovar család vs Pein meccset, erre nem mutatnak belőle semmit. :ejj:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackman

Végre egy jó chapter Konohamaru nélkül.

Bicskei

Quote from: blackman on 2008-12-19, 15:16:18
Végre egy jó chapter Konohamaru nélkül.

végre egy jó chapter Konohamaru és Sasuke megemlítése nélkül...
na de most tényleg pont kezdtünk kiakadni h milyen vacak a manga erre BUMM
pusztulnak a "pozitiv" oldali mellékszereplők..
Ultras liberi

NLZ

Sasuka már egy jó ideje nem volt szerencsére. :)
[reserved]

LuckyDingo

Nah Várjál.. megrkezik Sasuke Konohába.. erre le van rombolva... azt a fejet megnézném.. "Ki volt az?.. megölöm.. ÉÉÉÉN AKARTAM LEROBOLNI XD"

Egyébként nekem is hiányzik Kibáék és Shinoék harca.. this sux >> -1 Shizune.. umm who cares.. Sakura az igazi tanítvány, az igazi utód.. :D

Bicskei

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-19, 16:01:56
Nah Várjál.. megrkezik Sasuke Konohába.. erre le van rombolva... azt a fejet megnézném.. "Ki volt az?.. megölöm.. ÉÉÉÉN AKARTAM LEROBOLNI XD"

Egyébként nekem is hiányzik Kibáék és Shinoék harca.. this sux >> -1 Shizune.. umm who cares.. Sakura az igazi tanítvány, az igazi utód.. :D
olvastam h más forumokon is felvetődött ez a lehetőség egy-két pihent elméjű(ti:---sóska) fan által....remélem ebből semmi sem igaz...
szép is lenne egy Naruto-Sóska friendship Pein ellen...
neki(sóska......vagy esteleg naruto) a másik hero kezeáltal kell meghalnia..
Ultras liberi

Dreamcleaver

Hát ezt elégé rövidre zárták. Shinoék és Kibáék nem is harcoltak.

Mellesleg sztem valami meglepi jön a kövi chapterben. Békáék ugye szummonáltak valamit, miközben Pein előtte a techjét, és mikor oszlik el a füst egy ! jelenik meg a fejénél.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bicskei

lehet h csak én gondolok baromi nagy marhaságot, de lehet  h Narutot idézték Konohába..
Ultras liberi

chilip

a kis sage-béka mondta hogy együtt valami erőset tudnak idézni. Mi a szar lehet olyan erős hogy 2-3 olyan kell akik önmagukban is meg tudják a frog-boss-t idézni?

Zen

Btw, Onemanga valami olyasmit ír h az eheti SWJ dupla kiadás, de akkor nem kéne 2-2 chnak lennie a mangákból?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

"And no, unfortunately the double issue doesn't mean there will be 2 chapters this week >__< " - olvass tovább

NLZ

Quote from: chilip on 2008-12-19, 16:58:14
a kis sage-béka mondta hogy együtt valami erőset tudnak idézni. Mi a szar lehet olyan erős hogy 2-3 olyan kell akik önmagukban is meg tudják a frog-boss-t idézni?
Tengen Toppa Mega Giga Whothehelldoyouthinkiam Frog.
:lol:
[reserved]

LuckyDingo

A Duplakiadás sose jelent 2 chaptert sajnos, csak azt hogy legközelebb, vagy az után kimarad egy XD