Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Szerintetek az a pain klón a maflástól megmurdelt? Eléggé nyúzottnak tűnt a feje, ahogy ott feküdt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

A legelső amit kiütött? A leader Pein mondja h eltart mire összekaparja magát, uh feltételezem túlélte. (Illetve ott a feltámasztása is, uh elég mindegy)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Nem, az amelyiket ebben a fejezetben ütött ki. Amelyiket az ezelőttinek a végén intézett el (aki Kakashival is harcolt), az kinyuvadt. Sztem God's Realm, akiről Pein beszélt, az az, aki feltámasztotta, aki megidézi azt a nagy arcot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Az jó kérdés.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Bár lehet én keverem a dolgokat. Lehet, hogy az a csávesz, akit ebben a fejezetben kiütött a béka kata-val, az volt a God's Realm, a feltámasztós ürge is egyben? És rá értette Pein, hogy regenerálnia kell az erejét? Vagy az a hosszúhajú, léleklopós ürge?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nem az akit kiütöt az az aki beszívja a jutsukat. Pa frog említette is hogy ez beszívja a jutsukat, és ezért mondta Naruto hogy akkor frog katat hasznal.

Dreamcleaver

Akkor jól értelmeztem elsőre:

Szal kb most a felállás:
- 1 klón kinyírva (a bábu ürge, aki ellen Kakashi is harcolt)
- 1 klón kiütve, nem tudni, hogy meghalt e, de nagyon kifordultak a szemei (márha a Rinegan szemen lehet érzékelni bármit is)
- God's Realm klón jelenleg regenerálja az erejét, szal nem 100% a harci hatékonysága
- idézős klón (Summon Realm?): megidézett vagy 4-5 böszme nagy szörnyet, 3-t Naruto-ék kinyírtak, egy talán még valahol tombol Konoha-ban. Sztem az ő chakrája is igen csak fogytán, a taijutsu-ja meg nem tudom mennyire erős.  :D
- Pein most lőtte el a táp armageddon-no-jutsuját, ami még az életét is kockáztatta, de gondolom azért neki vannak tartalékai, mert főboss
- aki jelenleg full potenciálon van. még 1 klón, meg az origami csajszi.

Ez alapján most nagyon Naruto-nak áll a zászló, de tuti lesz még itt valami csavar. Megjön Sóska?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Az idézős az az Animal Realm.
[reserved]

smash++

Nos...
Sajnos el kell ismernem, hogy Naruto Rasneganja most jól nézett ki klónokkal, de várom majd azt a bizonyos pillanatot...
A kijelentésem, hogy az adagolás nem jó most csak megerősödött. Vagy Pain kapott egy erős Plot Jutsut vagy naruto Über killer Genius, mert pár nap alatt jobban tudja azt amit Jiraiya (feltételezem) hetekig/hónapokig tanult, sőt még többet is tud (pl ez az ütés nekem elég új) már meg sem kell érintenie.Nah mindegy.

Most mi a fisz van? Pain tágra nyílt szemekkel les, nem mozdul sőt egyenként küldi Naruto ellen a társakat... Mi ez "one on one"? Érdekes... Jiraiya ellen nem így hacolt.

1 CH telt el és már az új végső támadást akarja ellőni...bazzeg el sem akarom hinni...

Összeségében: Jó CH volt, tetszett Naruto karija és a harc is, csak hihetetlen az egész és a mangaka már megint gyorsan le akarja zárni Naruto küzdelmét a változatosság kedvéért.

Bishop

Jiraiya az plot volt, mindenki tudja hogy ha akarta volna győzhetet volna de az ott plot volt hogy nyerjen Pein. Egyrészről ugye Nagato miatt fogta vissza magát egy kicsit az elején. Nem 3 Békát idézett meg(mert sztem nem is tudott volna) hanem 1et. Még Narutonak már mondta Pa frog hogy a kövér Pein beszívja a jutsukat, Jiraiyanak magán kellet tapasztalnia. Pa Frog már mindent elmondot Narutonak, amiért Jiraiyanak meg kellet harcolnia infoért. Összegezve Jiraiya plot no jutsu áldozata lett. Naruto ezzel szemben a meglepetés erejével ér fel Pein ellen. Nincsenek kis Folyosók ahol Sarokba lehetne szorítani 3 Béka vigyáz rá. Ott van még Pa frog Ma Frog meg Katsuyu is. ÉS van benne egy csipet plot no jutsu is megfűszerezve.

De smash azért megemlíteném, habár nem tudom már azt te hogy reagáltad le. De Emo Prince barátunk-aki olyan szépen harcolt-is rendelkezett über genius plotokkal. Csak példa kedvért a mindent látó sharingan, meg a p*nisbe vezethető chidori.

Pein lehet most veszíteni fog de még koránt sincs vége, ahogy már  valaki említette Yahiko testét még nem láttuk. És szerintem még van Peinnek egy tucat teste raktáron.

LuckyDingo

Várjatok, Naruchan ellövi a hegypusztító jutsut és Pain túléli.. sőt karc nélkül :O Nah akkor lesz értelme a gyors fightnak :D Mondjuk sok kimenetele lehet a dolognak így.. az tuti, hogy Konoha megint kezdhet építkezni XD Csak most Orochimaru attakkal ellentétben a nulláról :S

LuckyDingo

Ebből is van már spoilerpic is :D [spoiler]Naruto nagy teche Eldobható szél rasengan XD Erre már lehetett számítani.[/spoiler]

Bishop

Amig Sasuke a chidorit használta 1000 féle képpen addign em érdekel ha naruto Rasenganozik csak legyen jól kinéző és ne valami hegy pusztitó jutsu legyen.

NLZ

Teljes testbe és a fegyverbe vezetett chidori nem ezer féle. )
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: Bishop on 2009-01-21, 21:03:58
Amig Sasuke a chidorit használta 1000 féle képpen addign em érdekel ha naruto Rasenganozik csak legyen jól kinéző és ne valami hegy pusztitó jutsu legyen.

I smell fanboism again.  :D  Sasuke a chidori mellett tud egy rakat más (köztük alap ninja) techet is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

You smell it wrong  :D De igaz az igaz, Sasuke sem használt mást, Taijutsu alap, de ha jutsuznia kellet Sasukenak akkor csak chidori, esetleg valami tűz jutsu ami már egy papír lapot sem tudna megégetni. Ha nem olyan rasengan lesz ami egy csapásból lerombolja fél Konohat, és inkább taijutsuval kombinálja mint Sasuke a chidorit akkor még ugyan jó lesz sztem

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-21, 21:23:15
Quote from: Bishop on 2009-01-21, 21:03:58
Amig Sasuke a chidorit használta 1000 féle képpen addign em érdekel ha naruto Rasenganozik csak legyen jól kinéző és ne valami hegy pusztitó jutsu legyen.

I smell fanboism again.  :D  Sasuke a chidori mellett tud egy rakat más (köztük alap ninja) techet is.
+1 :D
[reserved]

chilip

de ha eldobható rasenshuriken az új tech, miért MELEE a címe a fejezetnek? ::)

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2009-01-21, 22:04:37
de ha eldobható rasenshuriken az új tech, miért MELEE a címe a fejezetnek? ::)

Nekem és ez a kérdés ugrott be egyből.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Mert mellé fog menni, nyilvánvalóan.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackman

Quote from: Zen on 2009-01-22, 08:49:00
Mert mellé fog menni, nyilvánvalóan.  :D
Mi? Konan-nak a mellére?  :D

Chronus

Quote from: chilip on 2009-01-21, 22:04:37
de ha eldobható rasenshuriken az új tech, miért MELEE a címe a fejezetnek? ::)

Miért, minek nevezze? "Naruto pwning everyone with FRS again, untill he plotkai runs out of powa and forced to fight with the last remaining Pain the oldschool ninja way"

Kicsit hosszú lenne fejezetcímnek, bár kb tényleg ez volt a ch lényege...

NLZ

Quote from: Chronus on 2009-01-23, 01:03:12
Quote from: chilip on 2009-01-21, 22:04:37
de ha eldobható rasenshuriken az új tech, miért MELEE a címe a fejezetnek? ::)

Miért, minek nevezze? "Naruto pwning everyone with FRS again, untill he plotkai runs out of powa and forced to fight with the last remaining Pain the oldschool ninja way"

Kicsit hosszú lenne fejezetcímnek, bár kb tényleg ez volt a ch lényege...
Lehetne a címe mondjuk RANGED.
:D
[reserved]

Zen

Quote from: chilip on 2009-01-21, 22:04:37
de ha eldobható rasenshuriken az új tech, miért MELEE a címe a fejezetnek? ::)
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=melee
3. definíció.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Venom

Ejj basszus, pedig úgy reménykedtem, hogy végre kitaláltak valami újat, de hát nem. Csupán más variációk a Rasenganra, Rasen Shurikenről onnantól tudtuk, hogy dobható lesz, hogy megjelent ezen a néven, a Double Rasengan meg ...

Szeretem ezt a mangát, de a képességek ennyire repetitív és fantáziátlan használata már kezd zavaró lenni számomra.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Abból kell megélni, ami van.. XD Ha naruto béna hogy megtanuljon más techet, akkor amit megtanult, azt kell tökéletesítgetni. Nem tudom de ez nekem tök logikus. Kenichiben is az alap harcművészeti techeket erőltetik és mekkora imba állat már a főhős, pedig alapból egy gyenge izé volt...

Viszont most Hollow mask.. ööh.. Sage mode elszállt, szal gáz van :)

Dreamcleaver

#2426
De a Rasengan Shuriken Expansion azért meg kell vallani, jól nézett ki és jó ötlet is volt.  :smile:

A double Rasengan meg engem meglepett. Eddig ketten csináltak egyet, most meg ő egyedül kettőt!?!  :D Persze gondolom voltak klónok ott is, csak a ködben nem látszottak.

Viszont akkor most nem tiszta, hogy mi van:
- a hosszúhajú Realm, aki megmentette az Animal Realm-et a Rasen Shuriken Expansion-től, de őt magát elkapta, most megmenekült, vagy sem?
- kibe tolta bele a double rasengan-t Naruto? Azt azért nehéz túlélni...
- Animal Realm out, szal a bábuval együtt már 2 Realm kivégezve.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

A hosszúhajút kettévágta a razenshuriken még becsapódás előtt, plusz ha jól látom egy másikat a robbanás nyírt ki. Az Animal realm-be ment a double rasengan, azért tűnt el az összes summon utána egyből.

Szal gyk csak God Realm maradt. Most jön majd a Matrix-os 1v1 fight....

Bishop

Nem volt annyira gáz azt kivéve, hogy megint egy lame rövid ideig fent tartható buff nem több ez a sage mode. Tiszta hollow mask, inkább lenne olyan mint Luffy gear secondja. Annak meg semmi értelme hogy Kishi meg akarja mutatni az új rasengant ezért ellövi már most ezzel Narutot teljesen kimerítve, ilyen jutsukat már csak akkor szokás amikor a vége felé jár a harc. Jah és miért nem volt robbanás, legutóbb a FSR akkora krátert hagyott maga után... Abba biztos belehalt volna mindegyik Pain

chilip

mer az egy tökéletlen rasengan volt, ártott a használójának, nem lehetett dobni, stb... ez az új verzió és nem robban akkorát, vagy az idézett lény zavarta meg a robbanást...