Main Menu

Naruto manga

Started by csacsa, 2006-10-21, 22:30:20

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Titkos on 2009-10-17, 19:28:36
Quote from: NLZ on 2009-10-16, 18:45:36
Má anno asszem Byakuga vagy ki mondta,

Akartam is kérdezni, hogy ki ez, mert szerintem nincs ilyen szereplő a mangában. Bár lehet valami huszadrangú mellékkari, és csak nem emlékszem rá.
http://en.wikipedia.org/wiki/Byakuya_Kuchiki
Jah, egy huszadrangú mellékkari.

Quote from: Bishop on 2009-10-17, 19:34:11
Az eredeti hogy rászabadít a világra egy méga 9 bijunál is erősebb lényt és az godzilla módjára írtja an épet, mint hogy az egész  világot irányítja illuzióval, úgy hogy ő dönti el ki él és hal, mondjuk erős mátrix szaga van de még mindig jobb mint a godzilla  :D
4chanon azt írták, hogy ez valami erős FinalFantasy koppintás.
[reserved]

Christian

Final Fantasy X sztorijában van az álom világ ahol minden irányítva van egy bizonyos figura által + Sin a mindennél hatalmasabb Aeon (bocs ha spoiler volt még mindig valakinek XD ). Szal igen, egy az egyben onnan van a dolog. ^^

blackronin

#3062
Quote from: Christian on 2009-10-17, 20:07:00
Final Fantasy X sztorijában van az álom világ ahol minden irányítva van egy bizonyos figura által + Sin a mindennél hatalmasabb Aeon (bocs ha spoiler volt még mindig valakinek XD ). Szal igen, egy az egyben onnan van a dolog. ^^
Nekem az a kedvenc játékom, s többször is végignyomtam már, s azért nem egészen ilyen dolog volt benne!
Ott az egyik főhős (Tidus) jött egy olyan városból, ami elméletileg régen elpusztult, s a lakói utolsó próbálkozásként létrehoztak egy álmot, ezzel egy Matrix szerű helyzetet előállítva, de ezt nem rájuk kényszerítették, hanem így akartak elmenekülni a valóság elől.
Ezt az álmot tette tönkre Sin a játék elején, így kezdődött el a kaland...
A Sin pedig egy Aeon (nem az összes Aeon egyesítve, mint a Ten Tailed Beast-nél, hanem egy teljesen különálló summon, igaz hogy a legerősebb) valóban, amit bizonyos időközönként újra meg kell idézni, hogy fennmaradjon a világ egyensúlya. Aki ezt megidézi, s egyben feláldozza magát, az a Final Summoner.

Tudom, hogy ez nem a Games rovat, de azért ne terjesszünk már hülyeségeket! (ezt a 4chan-ra értem)

Mint látható, ezért ez az egész nem ugyanaz, sőt alig hasonlít a Madara által tálalt dologra.
Szerintem a Moon Eye Plan elég eredeti, de teljesen újat LEHETETLEN kitalálni.
Ha pedig valóban lopott az ötlet, akkor a lehető legjobb helyről!  :D

smash++

Quote from: NLZ on 2009-10-17, 19:17:01
Miért, madarának van más terve is? :D
"A többi Madara tervéből"... -> ez nem egy másik terv  ::)

A terv első felére gondoltam, hogy van a 9 farkúnál is egy erősebb 10 farkú...
De ez a Hold szem effektus teljesen fail...

Titkos

Quote from: NLZ on 2009-10-17, 19:56:10
http://en.wikipedia.org/wiki/Byakuya_Kuchiki
Jah, egy huszadrangú mellékkari.

Így már persze, hogy ismerem a karit, de:
1. Akkor is Byakuya, és nem "Byakuga", persze egy betű nem számítana, ha nem pont a Narutóról lenne szó, amiben ugye van egy "Byakugan" nevű szemtech, szóval már mindenkire gondoltam, azt hittem a fél-Bya szemű fickóról beszélsz, aki a Raikagének volt az egyik kísérője.

2. Nem látok a fejedbe, ergo nem tudhattam, hogy te már időközben átváltottál a Bleach univerzumra, de még így sem értem, hogy egy Bleach karakterrel hogyan kivatkozhatsz arra, hogy Kisamének sok a chakrája, mert "Byakuya mondta". (Kb. mintha beírnám, hogy "Griffith is megmondta, hogy Luffy-ban van a legnagyobb potenciál ahhoz, hogy kalózkirály legyen." Semmi értelme. A Narutóban meg tudtommal nincs olyan kari aki nagyon Byára hajazna, szal nem az van, hogy csak beírjuk, hogy "Emoboy", és mindenki tudja, hogy vagy Sóska vagy Ulqi, attól függ, melyik mangában vagyunk épp. :D)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Nah, megvan, Neji-re gondoltam.
[reserved]

Titkos

Nem mindegy. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Jah, hát először csak a Byakuga szó jutott eszembe, aztán mivel nekiálltál kekeckedni, rágugliztam és Byakuyát dobta ki. Úgyhogy nem is néztem a topic címét, csak beírtam. :D
[reserved]

Bicskei

te most probáltad elmagyarázni hogy hogyan szoktál trollkodni? :lol: :ejnye: :lol:
Ultras liberi

Titkos

Persze, hogy azt dobta ki, mivel olyan nincs, hogy "Byakuga" csak "Byakugan". ;) A kekeckedésem azért volt, mert ha érteni sem értem, hogy mit irkálsz össze, nehezen tudok hozzászólni. XD (Bár tény, Nejiben valóban van némi "Byakuyanizmus", legalábbis a felsőbbrendűségi érzés stimmel.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Quote from: Bicskei on 2009-10-19, 23:22:10
te most probáltad elmagyarázni hogy hogyan szoktál trollkodni? :lol: :ejnye: :lol:
Úgy érted, hogy hogyan szoktam összefüggéstelenül írkálni? :D

Titkos, szakadj el a Bya kuyától, semmi köze az egészhez, max hasonlít a neve. Arra a részre próbáltam utalni - mielőtt még nagyon elkanyarodnánk -, mikor Neji látta Cápalit és mondta, hogy ennyi chakrát még életében nem látott.
[reserved]

chilip

[spoiler][/spoiler]

:D

Titkos

Quote from: NLZ on 2009-10-20, 00:25:34Titkos, szakadj el a Bya kuyától, semmi köze az egészhez, max hasonlít a neve. Arra a részre próbáltam utalni - mielőtt még nagyon elkanyarodnánk -, mikor Neji látta Cápalit és mondta, hogy ennyi chakrát még életében nem látott.

OK, már vágom, de ha visszaolvasol, láthatod, hogy Bya-t is te linkelted be először. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Quote from: NLZ on 2009-10-19, 23:07:53
Jah, hát először csak a Byakuga szó jutott eszembe, aztán mivel nekiálltál kekeckedni, rágugliztam és Byakuyát dobta ki. Úgyhogy nem is néztem a topic címét, csak beírtam. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-10-26, 18:03:57
[spoiler][/spoiler]

:D
Na de nehogymár tényleg ez legyen, mert rage lesz... [spoiler]ugye a Sakura szerelmet vall Narutonak rész csak fake spoiler? Ugye? Ugye? XD[/spoiler]

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-28, 09:57:43
Na de nehogymár tényleg ez legyen, mert rage lesz... [spoiler]ugye a Sakura szerelmet vall Narutonak rész csak fake spoiler? Ugye? Ugye? XD[/spoiler]
Naruto felszedi Hinatat meg Sakurat és ha elér idáig az anime teljesül Kishi (vagy mi a neve) 2. legnagyobb álma: Gettin' Jiggy With It AMVk készülnek az Ő sorozatáról.

Bizony.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ááhh nem csalódtam Narutoban.. [spoiler]szerencsére "ellöki" a végén magától Sakurát.. meg még bele is rúg lelkileg :D Így kell ezt. :D[/spoiler]

chilip

na megvolt a "cut the bullshit sakura-chan" :D

Zen

Sakura ennyire hülye v Kishi nem tud szerelmi vallomást írni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

sztem sakura még mindig emo-herceget szereti csak már neki is túl sok amit művel és próbálja narutot lebeszélni arról hogy kinyirassa magát... sztem, de lehet csak belemagyarázom a hülyeséget

Zen

Valami olyasmi, de ezek a "nem szeretem mert bűnöző, téged meg szeretlek mert kezdesz fontos, befolyásos emberré válni"...uuuhh :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

blackman

Sakura beijedt, hogy a végén egyedül marad mint Tsunade...

smash++

NLZ and blackman win :D

Ez a rész szerintem egy bizonyos szinten egyedi volt, mert régen olvastam ennyi gáz szöveget és baromásgot...

Mindenki nézte Sakurát, hogy most mi a f@sz van :)

Még ha Sakura most már tényleg érezne valamit is Naruto iránt, ezt így beadni...

Prof. William

Quote from: blackman on 2009-10-30, 00:20:46
Sakura beijedt, hogy a végén egyedül marad mint Tsunade...

És kénytelen lenne Leehoz menni mert már minden pasi foglalt rajta kívül. :)

blackman

Quote from: Prof. William on 2009-10-30, 01:06:39
Quote from: blackman on 2009-10-30, 00:20:46
Sakura beijedt, hogy a végén egyedül marad mint Tsunade...

És kénytelen lenne Leehoz menni mert már minden pasi foglalt rajta kívül. :)
Ja, Lee úgy örült a háttérben, mintha Sakura neki vallott volna szerelmet.  :D

NLZ

Frissítettem a képet. :)
[reserved]

Kassh

469:
[spoiler][/spoiler]

Alkyra


blackronin

#3089
Fura...
Nekem nagyon bejött a fejezet.  ^^"

Nem tudom, hogy jól gondolom-e, de úgy érzem, hogy félreértettétek ezt az egész "Sakura-vallomás" dolgot.  ^^"
Itt szó sincs őszinte beszédről.
Az egész egy színjáték, s annak tényleg szánalmas. Érdemes figyelni a többiek reakcióit! Szinte mindenki érzi, hogy amit Sakura csinál az szánalmas, s tiszteletlen Naruto-val szemben.
De pont ez benne a jó!
Kishimoto jól bemutatja, hogy Sakura mennyire nem ismeri Naruto-t.
Sakura azt hiszi, hogy egy legyintéssel el lehet intézni dolgokat, és azzal, hogy megadja Naruto-nak azt amire legjobban vágyik, akkor újra boldog lesz... De Sakura nagyon melléfogott.

Naruto-t még mindig ugyanannak az idiótának tartja, mint amikor megismerte.
Hiszen csak emiatt hihette azt, hogy ez a nevetséges "vallomás" érni fog valamit.
Naruto pedig végre rájött erre, s ez nagyon dühíti.
Ő sem gondolta volna, hogy Sakura ilyen hülyeséggel megpróbálkozik, talán ki is ábrándult belőle.

Ez a fejezet számomra nagy meglepetés volt, én mérföldkőnek tartom a történet szempontjából.
Innentől kezdve már nem lesz ugyanolyan a viszony Naruto és Sakura között.

Sasuke megmentéséért már csak Naruto küzd... Naruto még hitte, egészen mostanáig, hogy Sakura még hasonlóan elhivatott ebben a kérdésben. De tévedett.
Naruto-n kívül már mindenki más feladta.
És ez eléggé elszomorító.