Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Zen on 2008-03-28, 16:27:28
Komolyan nem vágom miért fosik mindig mindenki a nyelvvizsga szóbelijétől. Leülsz, kapsz egy képet, elmeséled mi van rajta, aztán beszélgetsz egy gyerekkel/egyik vizsgáztatóval. Sima ügy.
Ja, az én képemen egy sündisznó töltötte ki az előtér 2/3-át, és az istenért sem jutott eszembe hogy hedgehog :D Szépen körbemagyaráztam mindent, de a süniről egy szót sem ejtettem :D

Quote from: noriko on 2008-03-28, 18:35:27(de ott egy gyümölcs a nevem, ezért hivatalos ügyekben nem mutatna jól  :redface: )
Mért, én simán beadtam az önéletrajzomat úgy, hogy e-mailcímnek manitu@... volt megadva, mégis fölvettek :)


Fazék

nem értem. hiába rágom, tépem a köröm fölötti bőrt, csak még jobban vérzik...

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-03-28, 20:41:02
nem értem. hiába rágom, tépem a köröm fölötti bőrt, csak még jobban vérzik...

a vért drótkefével le lehet mosni ne aggódj
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 20:42:45
Quote from: Fazék on 2008-03-28, 20:41:02
nem értem. hiába rágom, tépem a köröm fölötti bőrt, csak még jobban vérzik...

a vért drótkefével le lehet mosni ne aggódj
nem megy... :(
megpróbálom késsel

.Attila

Barbárok...
A só sokkal humánusabb.

Zsiga


Kuroi Tenshi

Ha ennyire finnyás vagy, hogy nem bírod a véres húst,
előbb öld meg és véreztetsd ki ::)

:haha:

Dreamcleaver

TROLLHAMMAREN!!!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

teljességgel offtopic, teljességgel SOS, teljességgel ideillik :D :

ajánljatok valami helyet ahova befér 7 ember és rpg-zhet 5-6 órán keresztül, és lehetőleg nem fekszik vagy babzsákon bassza szét a seggét (azaz a sirius mint olyan kiesett, ott a nem babzsákos nem fekvő hely kevés 7 embernek az előrészben). kerestem rpg-klubokat is, de vaz, évek óta nem voltam ilyen helyen, menedék már bezárt, úgy néztük lythis-szel hogy az elysium is, dungeon meg szombaton 10-13 van nyitva. -.-
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

margit sziget :__devil:

amúgy try művelődési házak, ott akár ingyér is meg lehet úszni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Esetleg valakinek a lakása?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Quote from: Cobra on 2008-03-28, 21:42:24
Esetleg valakinek a lakása?
svéd szőke modell hetesikreké pl?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 21:43:21
Quote from: Cobra on 2008-03-28, 21:42:24
Esetleg valakinek a lakása?
svéd szőke modell hetesikreké pl?
Én is erre gondoltam, ez a legjobb megoldás.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Cobra: ez volt az alapötlet, csak amióta kőbányáról elköltöztem, enyhén megváltoztak a viszonyok. nálam nem lehet elférni, egyik arc albérletben lakik ugyanekkora mozgástérrel, másik szülőknél (ráadásul soroksáron), harmadik istenfaszában Csepelen kislakásban szülőstül, negyedik detto a picsában (nála üres a lakás, de a nappaliba se fér be 7 ember...), ötödik Lythis, hozzá nem megyünk :D, szóval teljes levezetéssel sikerült mindenkinek a lakását kizárni. eredeti terv Darkness volt, csak sikeres szervezésnek köszönhetően sikerült egy nappal játék tervezett időpontja előtt, azaz MA elnézni oda, és nincs asztaluk -.-"

Nakedape: 1. a 7-ből 1 csaj, szóval elég az ötösikrek :D 2. művházak? a fővárosi művház az itt van egy köpésnyire pölö, de amennyire néztem, nincs normális honlap meg hasonlók - this is hungary. meg azé vicces lenne odaállítani hogy csókolom akkor mi most játszanánk este 7-ig...

nehogymár nincs rendes RPG-klub Bp-n... Menedék meg Elysium is mekkora jóság volt már, ennyire kihaltak?  :redface:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

.Attila

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 21:43:21
Quote from: Cobra on 2008-03-28, 21:42:24
Esetleg valakinek a lakása?
svéd szőke modell hetesikreké pl?

Befér egy nyolcadik játékos is?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: .Attila on 2008-03-28, 21:53:44
Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 21:43:21
Quote from: Cobra on 2008-03-28, 21:42:24
Esetleg valakinek a lakása?
svéd szőke modell hetesikreké pl?

Befér egy nyolcadik játékos is?
-.- neeeeeemár, majd utána szétbarmolhatjátok ezeket az ötleteket, most mentsétek meg előbb az életem pls :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

CD FŰ nem jó? ott van egy belső szoba egy nagy asztallal, ahol kényelmesen elfér akár 8 ember is és lehet zavartalanul játszani

(mondjuk utoljára 2-3 éve voltam ott, de sztem nem sokat változott a hely)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazék on 2008-03-28, 21:56:59
CD FŰ nem jó? ott van egy belső szoba egy nagy asztallal, ahol kényelmesen elfér akár 8 ember is és lehet zavartalanul játszani

(mondjuk utoljára 2-3 éve voltam ott, de sztem nem sokat változott a hely)
Nem rossz ötlet, mondjuk ez eszembe se jutott. Fogom majd valamelyik arcot akinek nincsenek letiltva a kimenő hívásai és felhívatom vele őket.  :merci:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-28, 21:51:00
művházak? a fővárosi művház az itt van egy köpésnyire pölö, de amennyire néztem, nincs normális honlap meg hasonlók - this is hungary. meg azé vicces lenne odaállítani hogy csókolom akkor mi most játszanánk este 7-ig...
Pedig teljesen jó ötlet a művház. Lehet hogy nem ingyen, de valami nem túl nagy összegért simán tudtok bérelni valami kis termet ahol elfértek. Pl. http://www.obudaitarsaskor.hu/teremberlet.htm , itt voltak a fórumos vetítések, de gondolom közelebb is találtok hasonlót.

CD Fű kis belső szobájával (már ha a bejárattal szemben lévő kis lyukról van szó) csak annyi a probléma hogy ott 7 ember egy óra után kb. megfullad annyira nincs levegő.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 22:03:24
játékos kell még?
lol... (csak ne lenne ilyen csúnya a csaj.)

Zsiga: a fővárosi művház (fmhnet.hu) esetében pölö ilyen opciót nem is találtam :D
meg a terembérlet az egy dolog, de tippre kiröhögnek hogy "csókolom, kábé őőőőő _mostantól_ este 7-ig kéne nekünk az egyik tanterem, megoldható-e?" :S (hiába no, így várjon az ember másokra.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

odamész, megkérded, lehet h van szabd felhsználású asztalos rész, ahol békénhagynak, pl gazdagréten így volt.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 22:11:03
odamész, megkérded, lehet h van szabd felhsználású asztalos rész, ahol békénhagynak, pl gazdagréten így volt.
nem tudom, érthető-e a probléma, de ha van 5 óránk játszani, nem akarunk 2.5-et azzal tökölni, hogy körbeutazzuk a várost és megkérdezzük az összes szembejövő művházat :D
egyelőre még reménykedek a cd fűben. (bár csak 2x voltam ott, nem tudom, hogy milyen ez az elkülönített rész, a honlapjuk meg khm... nem túl informatív.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-28, 22:15:33
nem akarunk 2.5-et azzal tökölni, hogy körbeutazzuk a várost és megkérdezzük az összes szembejövő művházat :D
Telefon? :gyagya:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Zsiga on 2008-03-28, 22:27:19Telefon? :gyagya:
nem tudok telefonálni, mert kimenő hívások tiltva vannak és hétfőig nem is lesznek visszaállítva (rossz esetben), ráadásul lakótársam se látom most jóideig hogy tőle kérjek kölcsön telefont holnap reggel. miután együtt van a banda, még telefonálgatni, az megintcsak az idő elvesztegetése... tény, hogy kevesebb idő végighívni a most kigyűjtött számokat, ok. csak azé jó lenne pölö a gathering point olyantán belövetele, hogy a célállomás is a közelben legyen...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

valmi rendelőintézet váróterme? lehet h fel se tűntök
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 22:41:42
valmi rendelőintézet váróterme? lehet h fel se tűntök
simán, felmegyünk a hárshegyre :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kikuchiyo

ELTE TTK É vagy D épület, valamelyik folyosó? :D
Failure is the default option

Lythis

#19139
Quote from: kikuchiyo on 2008-03-28, 23:00:20
ELTE TTK É vagy D épület, valamelyik folyosó? :D
röviden és tömören: b+ :D
egyébként télleg vannak, akik ott tolják, de szombaton ez annyira nem megszokott szerintem


edit: also: a kólás tea finom :D