Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: teraflare on 2008-04-20, 10:08:41
No akkor majd én jól megmondom. Pénteken faszán ki lettem okítva hogy én egy hülye álomvilágban élek meg ti is mind hasonlók vagytok.  :haha: Úgyhogy a BK bizony az éles valóság. Ideje bevennetek a piros bogyót és felébredni.  :3x3:
Ja, csak én nem szoktam mást csesztetni h milyen marhaságokat néz. Az h ha nyaggat, visszaszólok, már más mese. :_piszka:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Ilyen sem volt még, nincs senki msn-en.
Bár lehet, hogy csak az msn nem működik rendesen.

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-04-20, 10:08:41
Quote from: Zen on 2008-04-20, 09:42:35
kérdésemre meg azt kaptam, h az valóságos sztorikat mesél el.. Aha persze, ha valóságos lenne a szereplők fele alkoholista lenne, a másik fele meg öngyilkos. Némelyikük börtön.
No akkor majd én jól megmondom. Pénteken faszán ki lettem okítva hogy én egy hülye álomvilágban élek meg ti is mind hasonlók vagytok.  :haha: Úgyhogy a BK bizony az éles valóság. Ideje bevennetek a piros bogyót és felébredni.  :3x3:

:lol:

Esetleg meg hozzatehetnem, hogy a rendszeresseg biztonsagat adja, hogy az 5percenkent valtozo minden kozott van egy fix pont, mert Klarika, Pistike es Julika (behelyettesitendoek az igazi nevek) ugyanakkor ugyanott (gondolom) ugyanazt csinalja 100 eve minden este es megvannak koszonik. Gondolom senki sem halt meg, orult meg, kerult bortonbe vagy hasonlok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-04-20, 11:59:36
Esetleg meg hozzatehetnem, hogy a rendszeresseg biztonsagat adja, hogy az 5percenkent valtozo minden kozott van egy fix pont, mert Klarika, Pistike es Julika (behelyettesitendoek az igazi nevek) ugyanakkor ugyanott (gondolom) ugyanazt csinalja 100 eve minden este es megvannak koszonik. Gondolom senki sem halt meg, orult meg, kerult bortonbe vagy hasonlok.

Dehogynem. Afaik.

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-04-20, 12:00:52
Quote from: Kvikveg on 2008-04-20, 11:59:36
Esetleg meg hozzatehetnem, hogy a rendszeresseg biztonsagat adja, hogy az 5percenkent valtozo minden kozott van egy fix pont, mert Klarika, Pistike es Julika (behelyettesitendoek az igazi nevek) ugyanakkor ugyanott (gondolom) ugyanazt csinalja 100 eve minden este es megvannak koszonik. Gondolom senki sem halt meg, orult meg, kerult bortonbe vagy hasonlok.

Dehogynem.

Aha. Lebuktál :hehe:

Zen

Quote from: .Attila on 2008-04-20, 12:06:06
Quote from: Rounin on 2008-04-20, 12:00:52
Quote from: Kvikveg on 2008-04-20, 11:59:36
Esetleg meg hozzatehetnem, hogy a rendszeresseg biztonsagat adja, hogy az 5percenkent valtozo minden kozott van egy fix pont, mert Klarika, Pistike es Julika (behelyettesitendoek az igazi nevek) ugyanakkor ugyanott (gondolom) ugyanazt csinalja 100 eve minden este es megvannak koszonik. Gondolom senki sem halt meg, orult meg, kerult bortonbe vagy hasonlok.

Dehogynem.

Aha. Lebuktál :hehe:

:lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

És 30 év múlva, majd a BK-ról fognak az emberek nosztalgiázni, mint fiatalkoruk meghatározó eleméről... TV-s dokumentumfilmek is hosszasan taglalják majd, és kifejtik, milyen nagy hatással is volt ez a sorozat az országra.

Rounin

Quote from: .Attila on 2008-04-20, 12:06:06
Aha. Lebuktál :hehe:

:hehe: :ejnye:
Nagyjából négy éve, amikor még otthon laktam, megesett, hogy láttam egy-egy részt. :3x3:

(hééé, azt is tudom, hogy terjed az aids, mégse vagyok aidses :bruhuhu: )

Zen

Quote from: Rounin on 2008-04-20, 12:11:19
(hééé, azt is tudom, hogy terjed az aids, mégse vagyok aidses :bruhuhu: )
Ez most úgy jön le, mintha szeretnél AIDSes lenni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-04-20, 12:12:32
Ez most úgy jön le, mintha szeretnél AIDSes lenni. :D

:hehe:

motifator

Bugchasing is a fun game with life-changing prizes!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-04-20, 12:06:06
Quote from: Rounin on 2008-04-20, 12:00:52
Quote from: Kvikveg on 2008-04-20, 11:59:36
Esetleg meg hozzatehetnem, hogy a rendszeresseg biztonsagat adja, hogy az 5percenkent valtozo minden kozott van egy fix pont, mert Klarika, Pistike es Julika (behelyettesitendoek az igazi nevek) ugyanakkor ugyanott (gondolom) ugyanazt csinalja 100 eve minden este es megvannak koszonik. Gondolom senki sem halt meg, orult meg, kerult bortonbe vagy hasonlok.

Dehogynem.

Aha. Lebuktál :hehe:
:lol:

Akkor fizetesemelest kert a 'szinesz'.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Röstellem bevallani de én is tudok legalább 2 szereplőről aki meghalt benne. De az egyik reinkarnálódott az ex-csiga tv kórházi sorozatában.
Más: Mentünk volna ki a temetőbe erre lehal a falu közepén a kocsink. Majdnem hazáig toltuk mire beindult. A lábaim már úgy remegtek mint a kocsonya. Ezután nagybátyám kicsit meghajtotta. Szerencsétlen Suzukink nem sokat mehetett 140-el (talán ha 2x mentem annyival) mikor elkezdett lassítani bedugult a fülem is  :D (mondjuk nemtom hogy van-e összefüggés a kettő közt  ^^")

.Attila


Ramiz

Szerintem iszonyú röhejes, hogy egy otaku fanboy fórumon egymás hátát veregeti mindenki hatalmas egyetértésben, miközben meggyőzik egymást és magukat, hogy amit ők néznek hatalmas mennyiségben, az igényes, amit meg a szánalmas családtagok a tévében, az gagyi. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincsenek nívóbeli különbségek a különféle filmek, sorozatok között (legyen szó bármilyenről), hanem azt, hogy számomra érthetetlen a magabiztos hit abban, hogy mások ízlése objektíve megítélhető és rangsorolható bármilyen módon, főleg egy eleve elfogult nézőpontból. Olcsó dolog lenne most példákat hoznom, de van jónéhány anime sorozat, aminél - ha muszáj volna választani - még a Barátok Köztöt is szívesebben nézném...

Remélem senkit nem sértettem meg, csak tényleg furcsa ez.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire

Quote from: Ramiz on 2008-04-20, 13:58:22
fanboy fórumon

Ezzel megsértetted többek közt Kvikveget és Zsigát is, mintha ők nem lennének a fórum aktív tagjai. Szégyeld magad.

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-04-20, 13:58:22
...
Mondtam, engem marhára nem érdekel ki mit néz, amíg nem kezd el traktálni azzal h "baromságot" nézek. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Draconire on 2008-04-20, 14:11:26
Ezzel megsértetted többek közt Kvikveget és Zsigát is, mintha ők nem lennének a fórum aktív tagjai. Szégyeld magad.
:fuk-u:

kikuchiyo

In during shitstorm.

Lehet, hogy ez röhejes lesz számodra, de én azon a véleményen vagyok, hogy igenis létezik abszolút, objektív esztétikai mérce. És igenis azt hiszem, hogy egy bizonyos mértékig (ami nem 100%-os, de nem is 0) meg tudom ítélni akárminek (legyen az film, könyv, sorozat vagy bármi más kulturális termék) az értékét ezen a skálán. Arrogance of ignorance? Nem hiszem, legalább ennyi önbizalmam lehet, nem?

A konkrét példáidhoz meg annyit, hogy én is tudom, hogy az anime-sorozatok mekkora része értéktelen, de azt is tudom, hogy a Barátok Közt az említett abszolút skálán off-scale low, és ami fontosabb, hogy káros is. A nézőit teljesen elzsibbasztja, kikapcsolja a kritikai szűrőiket, így aztán akadálytalanul áramolhat a fejükbe az előemésztett tartalom, cigányokról, buzikról vagy napi politikáról. Beszélgettem Besenyő Pista bácsival, és megmondta a véleményem.

Van Dicknek egy novellája, az a címe, hogy a Yancy-profil, az feszeget hasonló kérdéseket, hogy a szellemi közös nevező szintjére süllyesztett agymosó médiafolyam miképpen képes formálni egy teljes társadalmat. Dick még optimista volt akkor, azt hitte, hogy a folyamatot meg lehet fordítani, és gondolkodásra lehet kényszeríteni az embereket ugyanezeken a csatornákon keresztül...
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Ramiz on 2008-04-20, 13:58:22
Szerintem iszonyú röhejes...

Van egy csomó dolog, amit én nem nézek, mások viszont igen, de teljesen normális műsor egyébként.
A BK más kategória.
Btw. utóbbi időben iszonyat kevés anime-t nézek, tkp. csak a Noirt nézem újra kb. 3 rész/hét sebességgel.
Továbbá, azért ha összehasonlítom mondjuk a Last Exile-t és a BK-t színvonalban, szerintem nem lenne hosszú vita, hogy melyik marad alul.
Persze az anime-k között is találni sok olyat, ami kifogásolható, mégis tömegesen imádják. Ilyenek pl. a hárem anime-k, Love Hina-val az élen. Nekem anno tetszett, ma már kicsit más a helyzet. Viszont legalább a Love Hina-ról soha senki nem próbálta azt állítani, hogy ez a valóság :)

Zen

Most így a többiek véleményét olvasva felmerült bennem a kérdés: mi is a gond? Mit kritizáltunk? BK-t. Nem azt mondtuk h a szüleink csak xart néznek, nem mondtuk h nem létezik jó dolog a tv-ben, nem mondtuk h (a példádnál maradva) BK helyett GitS-et kéne vetíteni, meg h minden anime tökéletes. Csak a BK-val volt bajunk. És Kiku mondandójára rábólintva: lehet h nem vagyunk tökéletes kritikusok, de attól még lehet igazunk, nem?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-04-20, 14:15:34
Quote from: Draconire on 2008-04-20, 14:11:26
Ezzel megsértetted többek közt Kvikveget és Zsigát is, mintha ők nem lennének a fórum aktív tagjai. Szégyeld magad.
:fuk-u:
:lol:

Ramiz: olvasni, olvasni, nem felreerteni. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

hát sztem akárhogy próbáljátok szépíteni, Ramiz hozzászólása igencsak jogos :p

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2008-04-20, 15:27:08
hát sztem akárhogy próbáljátok szépíteni, Ramiz hozzászólása igencsak jogos :p
1/10
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-04-20, 15:27:08
hát sztem akárhogy próbáljátok szépíteni, Ramiz hozzászólása igencsak jogos :p

Sztem pedig van benne egy halvány igazság-mag, de a többi
túl nagy sarkítás ahhoz, hogy elfogadható legyen :p

in b4 no u.jpg

teraflare

Én is inkább Ramizzal értek egyet. Nekem se akarja már valaki megmondani hogy mi az ami nekem tetszen, csak mert szerinte az a helyes amit ő annak lát. (De ettől még tarthatják azért szarnak ha akarják)

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-04-20, 15:33:10
Quote from: Fazék on 2008-04-20, 15:27:08
hát sztem akárhogy próbáljátok szépíteni, Ramiz hozzászólása igencsak jogos :p

Sztem pedig van benne egy halvány igazság-mag, de a többi
túl nagy sarkítás ahhoz, hogy elfogadható legyen :p

in b4 no u.jpg
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: teraflare on 2008-04-20, 15:36:13
Én is inkább Ramizzal értek egyet. Nekem se akarja már valaki megmondani hogy mi az ami nekem tetszen, csak mert szerinte az a helyes amit ő annak lát. (De ettől még tarthatják azért szarnak ha akarják)
Ezzel természetesen maximálisan :tezsvir:, bár szerintem Ramiz nem egészen ezt mondta.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-20, 14:18:10
Lehet, hogy ez röhejes lesz számodra, de én azon a véleményen vagyok, hogy igenis létezik abszolút, objektív esztétikai mérce. És igenis azt hiszem, hogy egy bizonyos mértékig (ami nem 100%-os, de nem is 0) meg tudom ítélni akárminek (legyen az film, könyv, sorozat vagy bármi más kulturális termék) az értékét ezen a skálán. Arrogance of ignorance? Nem hiszem, legalább ennyi önbizalmam lehet, nem?
Tök jó hogy mindenki egyetért valakivel, de inkább vitatkozzunk, nem? :D
Szóval kiku, hülye vagy.
</troll>

teraflare

Én a sötét oldalra állok ha harc lesz ebből :__devil: