Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

en mindig ellenoriztem, hogy a balta merre van az ágyamtol.. :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Hogyan változtasd a reggelidet egy örömteli eseményből kínszenvedéssé:

[spoiler]Subway...éhes vagyok, legyen 30 centis...akkor kérnék egy 30 centis húsgom...oh wait...milyen nap van...szerda...akkor legyen tonhalas.

Még jó, hogy hazahoztam, mert nagyon kinéztek volna a kajáldából. Már az első harapás után tudtam, hogy én kurvára utálom a tonhalas szendvicset. Várjunk csak, már akkor tudtam, amikor belepakolta a nő azt a fosszínű, büdös taknyot a szendvicsembe.

Természetesen megettem az egészet, mert nagyon nagy pénzkidobásnak éreztem volna, ha a szemétbe megy a 80%-a. (A könnyek akkor jelentek meg az arcomon, amikor a kilógó krémet, amit más krémeknél lenyalok/megeszek, elkezdtem a papírba törölgetni... )

:falba: :zomg:[/spoiler]

Cobra

Miért kéltél halasat, ha nem szereted?  :confused:

Egyébként ti miért nem alszotok éjjel?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Quote from: Cobra on 2008-08-06, 12:21:47
Miért kéltél halasat, ha nem szereted?  :confused:
bennem is felmerult :D
Quote from: Cobra on 2008-08-06, 12:21:47
Egyébként ti miért nem alszotok éjjel?

ooo nne...
most mindjart irnak 5 oldalt belole /fo... :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

A hallal nincs bajom, de annak a...valaminek nem volt sok köze hozzá. Broáf.

Makos

Quote from: Cobra on 2008-08-06, 12:21:47
Egyébként ti miért nem alszotok éjjel?

Én azért mert travianozok ::)

Member

A subway külföldi származása ellenére igazi magyar, drága és mellette sz*r. Abból a szendó árból tudtál volna venni a Penny Market-ban kb. 8,16 epres croassant-ot.

.Attila

Mert az a croissant az minőségi ::)

Member

Nem minőségi, de 49 forint. Most pár másodpercig beélvezel, olyan jó a kaja, de megdöglessz az éhségtől, vagy nyálcsorgatás nélkül megtöltöd a bendőd?

Én

Quote from: Lythis on 2008-08-06, 04:44:36
so.. anything interesting happen while I was away?
Neked is csak az önarcképcsarnokot tudom ajánlani (116. oldal).
Amúgy csak azt utálom az éjjelig fórumozásban, hogy ilyenkor kelek :/ Fél napom el van már cseszve így.
Xzone: ha kentél volna 2 vajaskenyeret, jobban kijöttél volna. :D

Darkstar

Quote from: Member on 2008-08-06, 14:20:56
Nem minőségi, de 49 forint. Most pár másodpercig beélvezel, olyan jó a kaja, de megdöglessz az éhségtől

Hát, a Subwayes kajától ugyan nem döglesz bele az éhségbe. Nem olyan kicsik azok a szendvicsek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-08-06, 15:17:29
Quote from: Member on 2008-08-06, 14:20:56
Nem minőségi, de 49 forint. Most pár másodpercig beélvezel, olyan jó a kaja, de megdöglessz az éhségtől

Hát, a Subwayes kajától ugyan nem döglesz bele az éhségbe. Nem olyan kicsik azok a szendvicsek.
word.
Ráadásul ha már semmiképpen nem akarok ennyit kiadni gyorséttermi kajára, akkorsem 49 forintos croissantokkal tömöm a képem (ami kb annyi epret látott, amennyi az én ültetvényemen van...), hanem inkább veszek valami alapanyagot, és főzök valamit, vagy csinálok szendvicset.

Rounin

Quote from: Cobra on 2008-08-06, 12:21:47
Egyébként ti miért nem alszotok éjjel?

Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :falba: :falba:

Avagy túl sok energia.

Gregory

Meg bennem megvan az a hamis illúzió, hogy éjjel nincs olyan meleg. Pedig de.

SaiyaGin

Quote from: Gregory on 2008-08-06, 15:55:25
Meg bennem megvan az a hamis illúzió, hogy éjjel nincs olyan meleg. Pedig de.

Pedig nem.

Member

Quote from: Lythis on 2008-08-06, 15:35:16

hanem inkább veszek valami alapanyagot, és főzök valamit, vagy csinálok szendvicset.

Főzés csak akkor éri meg, ha hosszú távon tolod (2 napig zabálod ugyanazt), különben megromlik az alapanyag.
Szendvicset meg csinálsz hazafelé útközben, vagy nem erről a szituról volt szó? :eek:

Btw. olyan jó észrevenni anyámon a munkamánia és a "mindenttudó helfer szindróma" együttesét. Meg azt is, hogy csak ő nem tud ezekről.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-06, 17:00:45
Btw. olyan jó észrevenni anyámon a munkamánia és a "mindenttudó helfer szindróma" együttesét. Meg azt is, hogy csak ő nem tud ezekről.
Amíg nem kezd el almáspitét sütni nincs gond. :D

Member

Ja, mert almáspitébe nem tehetek erőspistát, az helyrerakja a legtöbb kaját.

Igazából unom, hogy az önértékelését csak azzal tudja szintentartani, ha felesleges alapossággal végez még ennél is feleslegesebb melókat, csak hogy elmenjen a nap. És ha nem vagy hajlandó ezt követni, akkor lusta léhűtő vagy, hiába idegeled szét magad valami saját projecttel 2 óra fejvakarással, az csak "szórakozás", Ehhez párosítva a "nálunk" és "mások" elmélet, mely szerint nálunk léhűtés van, másoknál mindenki keményen dolgozik és le sem teszi egy percre sem a kapát, már csak hab a tortán (almáspitén). :)

Ramiz

Ez baromi jó... :D :lol:
Nagyon szemét, de jó...

18+!... bár nem feltétlenül... inkább úgy mondom, hogy "legalább egyszer megvolt+".

http://www.holytaco.com/2008/06/11/the-8-places-you-probably-lost-your-virginity/
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

Quote from: Ramiz on 2008-08-06, 18:07:05
Ez baromi jó... :D :lol:
Nagyon szemét, de jó...

18+!... bár nem feltétlenül... inkább úgy mondom, hogy "legalább egyszer megvolt+".

http://www.holytaco.com/2008/06/11/the-8-places-you-probably-lost-your-virginity/

inkább a kábelt keresnéd a fényképezőhöz...  ::)

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-08-06, 18:07:05
Ez baromi jó... :D :lol:
Nagyon szemét, de jó...

18+!... bár nem feltétlenül... inkább úgy mondom, hogy "legalább egyszer megvolt+".

http://www.holytaco.com/2008/06/11/the-8-places-you-probably-lost-your-virginity/

:tezsvir:

Én

Ha egy szinkronúszó megfullad, a többinek is meg kell?

minuszmiki

Egyértelmű igen.

Nice sig btw. :D

.Attila

Quote from: minuszmiki on 2008-08-06, 23:58:21
Nice sig btw. :D

Ezt az anime-t már várom, érdekesnek ígérkezik :)

Én

Megvárod, míg teljesen kijön?
Quote from: minuszmiki on 2008-08-06, 23:58:21
Nice sig btw. :D
:merci: Lusta voltam magam megcsinálni, /a/-ról loptam.

Gregory

Ma edzésen egy érdekes hölgyeménnyel kerültem párba.
A gyakorlatok közti pihenőkben illedelmes úrinő módjára olyanokat turházott, hogy csak néztem ._.
Szerencsére szabadban volt az edzés, szépen ki lett volna dekorálva a terem padlója, ha a rossz idő miatt ez nem valósulhatott volna meg.

Also: sok koetschoeg szúnyog meg kiszívta az összes véremet ;_;

.Attila

Quote from: Én on 2008-08-07, 00:11:48
Megvárod, míg teljesen kijön?

Rákerestem torrenten tegnap-tegnapelőtt, nem láttam, hogy lenne már kint rész (bár felmerül a kérdés, hogy akkor honnan a gif? raw?).
Egyébként igen, általában meg szoktam várni, míg lefordítanak valamit teljesen, mert hétről-hétre várni kicsit unalmasabb, mint egyben nézni.

Én


Lythis

Quote from: Member on 2008-08-06, 17:00:45
Quote from: Lythis on 2008-08-06, 15:35:16

hanem inkább veszek valami alapanyagot, és főzök valamit, vagy csinálok szendvicset.

Főzés csak akkor éri meg, ha hosszú távon tolod (2 napig zabálod ugyanazt), különben megromlik az alapanyag.
Szendvicset meg csinálsz hazafelé útközben, vagy nem erről a szituról volt szó? :eek:

Btw. olyan jó észrevenni anyámon a munkamánia és a "mindenttudó helfer szindróma" együttesét. Meg azt is, hogy csak ő nem tud ezekről.
Már miért csak akkor érné meg? Mindenképpen annyit kell vennem, hogy azt napokig ehessem? A főzés imho megéri már csak azért is mert kvázi alkotsz magadnak valami finomat. És imho megéri már csak azért is, mert kaját csinálok magamnak. De persze ebben bennevan az is, hogy én szeretek főzni, lehet, hogy más evvel nincs így.
Milyen hazafelé útközben szitu egyébként? Általánosságban az ennyim van kajára témáról volt szerintem szó, illetve a "mit együnk 1600-ból"-ról. Én legalábbis hazafelémenet nem szoktam főzni, sajnos nem hordok magamnál rezsót :D
Egyébként meg xzone példájából kiindulva: SubWay pont az a hely, ahol soha meg nem fordulna a fejembe halas szendvicset enni. Van kb 2-3 "kipróbált" szendvics, hogy legyen alternatívám, ha éppen nem vagyok hajlandó valamiért teriyaki csirkéset enni :D A SubWay-t anno az italfogyasztási politikájuk miatt szerettem, de már ott sem élveznek osztatlan előnyt, mióta van olyan meki, ami szintén ráállt erre....

Member

Attól függ, hogy mit akarsz csinálni, mert pl. amikor hagymásbabot csináltam jó paprikásan, akkoris vagy 6 adagra elég kaja lett az (mondjuk nem éppen halálian minőségi) alapanyagokból, bár tejfölös tésztát lehet úgy csinálni, hogy csak kispoharas tejfölt meg minimális sajtot veszel, ja.