Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta


Nakedape

próféta win
me loose
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Evilape

ID RULZ

Én

Bankkártyát akkor tiltanak le, ha összesen 3x rontom el a PIN-t, vagy ha egyszerre háromszor?

Rounin

Quote from: Én on 2010-03-06, 16:12:34
Bankkártyát akkor tiltanak le, ha összesen 3x rontom el a PIN-t, vagy ha egyszerre háromszor?

Egyszerrre.
Különben én is nagy szarban lennék. :D

motifator

Szerintem csak ha 3 közvetlen egymásutáni próbálkozást rontasz el, de lehet, hogy még akkor se. Olyan biztos nincs szerintem, hogy a kártya teljes élettartama alatt összesen 3szor hibázhatsz.

Másfél órát vártam, hogy kihozzák a kajámat. Nem szoktam ilyet csinálni, és sajnálom is egy kicsit a srácot, de most egy szem borravalót se kapott. Ha talán elereszt egy "Sajnálom"-ot, akkor kapott volna, de csak annyit bírt kinyögni, hogy "Nem mondta a csaj, hogy másfél óra lesz?". Nem mondta.
A kaja még meleg, aminek amúgy örülök, de ez azt jelenti, hogy max 15-20 perce csinálták, vagyis teljesen elfelejtették a rendelést, és csak akkor láttak neki, amikor bő 1 óra után újra felhívtam őket, hogy mi a fasz van.

Többet akropolisz gyrosból nem rendelek, kár, pedig a kajájuk finom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Szerintem nyugodtan rendelhetsz, csak legkozelebb finoman kerdezz ra, hogy mennyi ido lesz, merthogy a multkor blabla. Nekik is megeri ilyenkor kicsit sietni, vegulis te vagy a fizeto ugyfel...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

@Kvikveg:
Ez egy jó tanács, én meg csak rantoltam idegességemben. Valószínűleg legközelebb ezt fogom tenni :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: Rounin on 2010-03-06, 16:18:23
Quote from: Én on 2010-03-06, 16:12:34
Bankkártyát akkor tiltanak le, ha összesen 3x rontom el a PIN-t, vagy ha egyszerre háromszor?

Egyszerrre.
Különben én is nagy szarban lennék. :D
Quote from: motifator on 2010-03-06, 16:19:00
Szerintem csak ha 3 közvetlen egymásutáni próbálkozást rontasz el, de lehet, hogy még akkor se. Olyan biztos nincs szerintem, hogy a kártya teljes élettartama alatt összesen 3szor hibázhatsz.
Tenksz. Így bátrabb leszek. :D

Quote from: motifator on 2010-03-06, 16:19:00
Nem szoktam ilyet csinálni, és sajnálom is egy kicsit a srácot, de most egy szem borravalót se kapott.
Oh mein Gott! :he:

Zsiga

Quote from: Én on 2010-03-06, 17:19:25
Quote from: motifator on 2010-03-06, 16:19:00
Nem szoktam ilyet csinálni, és sajnálom is egy kicsit a srácot, de most egy szem borravalót se kapott.
Oh mein Gott! :he:
+1
Sajnálod? Hát majd legközelebb ha jól végzik a dolgukat kapnak. Én az ilyen egy órás késések után elzavarom a fenébe (ha a megadott időn belül nem érkezik meg akkor rendelek máshonnan), meg ha kihűlt a kaja akkoris.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2010-03-06, 17:58:51
Quote from: Én on 2010-03-06, 17:19:25
Quote from: motifator on 2010-03-06, 16:19:00
Nem szoktam ilyet csinálni, és sajnálom is egy kicsit a srácot, de most egy szem borravalót se kapott.
Oh mein Gott! :he:
+1
Sajnálod? Hát majd legközelebb ha jól végzik a dolgukat kapnak. Én az ilyen egy órás késések után elzavarom a fenébe (ha a megadott időn belül nem érkezik meg akkor rendelek máshonnan), meg ha kihűlt a kaja akkoris.

Szerintem Én nem volt komoly. I smelled irony...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2010-03-06, 19:17:30
Quote from: Zsiga on 2010-03-06, 17:58:51
Quote from: Én on 2010-03-06, 17:19:25
Quote from: motifator on 2010-03-06, 16:19:00
Nem szoktam ilyet csinálni, és sajnálom is egy kicsit a srácot, de most egy szem borravalót se kapott.
Oh mein Gott! :he:
+1
Sajnálod? Hát majd legközelebb ha jól végzik a dolgukat kapnak. Én az ilyen egy órás késések után elzavarom a fenébe (ha a megadott időn belül nem érkezik meg akkor rendelek máshonnan), meg ha kihűlt a kaja akkoris.

Szerintem Én nem volt komoly. I smelled irony...

Én-nek csak a +1 szólt.

noriko

De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
Ez meg mindig jobb, mint a "De nem szeretem, ha felhivnak egy bulibol, hogy miert nem megyek. Ha szoltak volna, mentem volna." XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
igazán nem gonoszságból mondom, csak beugrott egy 1-2 évvel ezelőtti szilveszteri buli, ahonnan kaptam egy hasonló hívást vkitől :__devil: :D

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-03-07, 00:02:51
Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
Ez meg mindig jobb, mint a "De nem szeretem, ha felhivnak egy bulibol, hogy miert nem megyek. Ha szoltak volna, mentem volna." XD
De nem szeretem, ha egy buliban szólnak, hogy miért vagyok ott, ha szerették volna szóltak volna.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

Quote from: Fazék on 2010-03-07, 00:05:01
Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
igazán nem gonoszságból mondom, csak beugrott egy 1-2 évvel ezelőtti szilveszteri buli, ahonnan kaptam egy hasonló hívást vkitől :__devil: :D
Na jó, de nálad sosem lehet tudni, hogy nem csak elfelejtetted-e a dolgot.  :__devil:
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: noriko on 2010-03-07, 00:39:23
Quote from: Fazék on 2010-03-07, 00:05:01
Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
igazán nem gonoszságból mondom, csak beugrott egy 1-2 évvel ezelőtti szilveszteri buli, ahonnan kaptam egy hasonló hívást vkitől :__devil: :D
Na jó, de nálad sosem lehet tudni, hogy nem csak elfelejtetted-e a dolgot.  :__devil:
höhö
[spoiler]Nem Fazék, nem nevettem, sose mernék[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: noriko on 2010-03-07, 00:39:23
Quote from: Fazék on 2010-03-07, 00:05:01
Quote from: noriko on 2010-03-06, 23:58:29
De nem szeretem, ha felhívnak egy buliból, hogy miért nem megyek. Ha akarnék, nyilván ott lennék.  ::)
igazán nem gonoszságból mondom, csak beugrott egy 1-2 évvel ezelőtti szilveszteri buli, ahonnan kaptam egy hasonló hívást vkitől :__devil: :D
Na jó, de nálad sosem lehet tudni, hogy nem csak elfelejtetted-e a dolgot.  :__devil:
innentől vérig leszek sértve, ha nem hívsz föl minden esemény előtt 1 órával, hogy emlékeztess rá :lazza:

kikuchiyo

Failure is the default option

Én

Quote from: kikuchiyo on 2010-03-07, 14:08:41
Ismét aktuális.
Anyám bejön a szobába: kisfiam van egy nagyon rossz hírem, ne legyél nagyon ideges
Kérdem mi van, erre elhúzza a redőnyt
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Fazék


Rounin

Ne vicceskedjetek, nem is havazik...

Cobra

Nálunk ma már 3x is volt kis hószállíngózás, de természetesen nem maradt meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Most már Kecskeméten is zuhog a hó.

Darkstar

Itt ragyogó napsütés \o/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Pár hópihe ragyogó napsütésben... ettől vagytok annyira oda?