Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

szpeter

#41850
Quote from: Bicskei on 2010-03-20, 00:34:29
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ne vegyél mindent vérkomolyan...
rendben hétvégén kapsz ezt azt majd..
van amugy arrol a bizonyos radar ügyröl is bizottsági tárgyalás jegyzőkönyvem.
meg paksi reaktorhibáról meg minden szépről jóról  :__devil:

az ügyről
http://kuruc.info/r/8/56899/
avagy nem átköltve http://www.mno.hu/portal/701972

és legmeglepőbb cikk ami a héten napvilágot látott
http://www.mno.hu/portal/701949




TELJESEN MÁS:
http://www.gondola.hu/cikkek/70306
kúltúrába kellett volna de hova??...
Turulpólós nagymagyariizéke on(már ha ez annak számít,de gondolom igen):
Ezt telespoilereztem, de PC-sítettem.
[spoiler]Azt tudtam,hogy nem csak mi kombinálunk,de hogy még az izraeliek is...? :D Antiszemita szemiták? (megint? :http://www.youtube.com/watch?v=qHl6p0xR_kE&feature=related őőőő.. hogy PC legyek ( XD ) http://www.youtube.com/watch?v=MjKdT43o6ww&feature=player_embedded ) [/spoiler]

Köszi, gramofon.nava --> kedvencek  :hopp:

És mindenki téved, Aliza Bin-Noun kitálalt :
[spoiler]"Horace: Elszomorítottál. Na, de mi van az izraeli kémrepülőkkel?

Aliza: Azt hittem, hogy már rég beavattak titeket. A magyarországi antiszemitizmust szerettük volna felmérni. Az összegyűjtött információkból informatikusaink egy hőtérképet készítenek, melyről egyértelműen leolvasható lesz, hova érdemes több mszp plakátot telepíteni, meg persze az atombombák..." By: naczivadasz.com[/spoiler]
De most komolyan : "z izraeli újságok közlik: a két izraeli kémrepülőgép ugyanakkor tartózkodott Budapest fölött, amikor a szír pénzváltót meggyilkolták a Csömöri úton. Egyre valószínűbb, hogy egy összehangolt Moszad-akció történt a magyar hatóságok tátott szája előtt.

Az Ynetnews értesülése szerint a két repülőgép éppen akkor közelítette meg a magyar fővárost, amikor a lövések eldördültek. Ezek szerint több órán át köröztek a magyar légtérben, hiszen dél körül észlelték őket a spotterek. Ez alátámasztja lapunk korábbi feltételezését, hogy a szír férfi mobiltelefonjának bemérése volt a feladatuk. Az egyszerű pénzváltónak tűnő férfi ezek szerint minden bizonnyal a palesztin ellenállás egyik fontos embere volt.

Megerősítette feltételezésünket a Budapesti Műszaki Egyetem mobilkommunikációval foglalkozó, neve elhallgatását kérő tanára is. Elmondása szerint egy GSM-hálózatot 34-35 kilométeres távolságból lehet feltérképezni. Ferihegy fölött nagyjából egész Budapestet beláthatták a repülőgépek. A repülőtér bevezető körzete egyébként is az egyetlen pont, ahol a fővárost biztonságosan és feltűnés nélkül megközelíthetik, nem zavarva a polgári légiforgalmat. A telefonok pozícióját többé-kevésbé pontosan - néhány háztömb pontossággal - meg lehet állapítani a hálózat adataiból, ez az ún. cellainformáció, de léteznek módszerek arra is, hogy a pozíciót méteres pontossággal meghatározzák. Ehhez azonban hozzá kell férni a hálózat adatforgalmához. Ezt dekódolni nagyon nehéz, de éppen Izrael jelentette be nemrég, hogy fegyveres erői elsőként a világon képesek erre. Persze ez nem csoda, hiszen Izrael a világ egyik legfejlettebb elektronikai fejlesztőkapacitását mondhatja magáénak, többek között magát a GSM-rendszert is izraeli kutatók fejlesztették ki. A pontos beméréshez pedig - mint szintén utaltunk rá korábban - legalább két vevőállomás mérése szükséges, ami lehet két kémrepülőgép is, amelyek képes behatolni a rendszerbe, és telefonközpontnak "adni ki magukat".

Tényként ugyan még mindig nem jelenthető ki, de igen nagy valószínűséggel állítható, hogy a két repülőgép egy gyilkosság elkövetéséhez érkezett Budapestre, és a magyar hatóságokat megtévesztve hajtották végre feladatukat. Normális ország ilyen esetben már a puszta gyanúra visszahívja nagykövetét és megszakítja a diplomáciai kapcsolatot az agressziót elkövető országgal. Kíváncsian várjuk, történik-e majd ilyesmi."  Az utolsó mondat egy kicsit túlzás. De az egész cikk "érdekes" . 

Abból,hogy jött 2 repülő,meg aznap meghalt valaki,mit össze  nem raktak.  :gyagya:
  + Pozsonyi Ádámtól hallottam ezt a szöveget a minap egy árdióban, a PChez,mint ilyenhez kapcsolódva : [spoiler]A  fehér ember már túl politika korrekt tehát életképtelen tehát beteges. Mert saját érdekeit nem képes képviselni, ott van ideggörcsben hogy  hűűűűű ilyet nem lehet mondani,ilyet nem lehet csinálni.[/spoiler]
[spoiler]Akinél az nincs meg,hogy a saját családom,saját fajtám népem stb. a legfontosabb, az a kultúra életképtelen.[/spoiler]
XD
Off

fema

#41851
Quote from: szpeter on 2010-03-20, 14:13:15
... hogy a szír férfi mobiltelefonjának bemérése volt a feladatuk. ...

Tehát ezek szerint fogták magukat és fél Európa méretű területen elkezdtek repkedni össze meg vissza, hogy hátha egyszer csak megtalálják? Sztem ez kicsit túlzás.  :_piszka:
Mondjuk nem vagyok jártas se poltikában, se katonásdiban, de nekem ez nem tűnik valósnak.

Szerk.: és légyszi ne bántsatok! :P

szpeter

#41852
Quote from: fema on 2010-03-20, 14:27:53
Quote from: szpeter on 2010-03-20, 14:13:15
... hogy a szír férfi mobiltelefonjának bemérése volt a feladatuk. ...

Tehát ezek szerint fogták magukat és fél Európa méretű területen elkezdtek repkedni össze meg vissza, hogy hátha egyszer csak megtalálják? Sztem ez kicsit túlzás.  :_piszka:
Mondjuk nem vagyok jártas se poltikában, se katonásdiban, de nekem ez nem tűnik valósnak.

Szerk.: és légyszi ne bántsatok! :P

Mér? Odamentek,bemérték,lelőtték.Hazamentek. Ennyi. HA tényleg az ellenállás támogatója volt, simán.  Pénzügyileg megéri,gyengítik az ellent. Semmi abszurd nincs benne ,logikailag. Valszeg tudták,hogy MO-n tartózkodik, az izraeli hírszerzés elég jó. Szal nem repkedtek át egy teljes kontinenst. Ez nem jelenti,hogy tényleg ez történt. Lehet,hogy tényleg az antiszemitizmust mérték fel.(és/vagy egyéb rutinfeladatok,bármik is azok)
A következő ez lesz: Bréking nyúz: A kürtöskalács titkos összetevőjéért jöttek!

fema

Az normális, hogy tegnap óta pár óránként olyan szirénázás van, mintha legalább valami akciófilmben lennénk?  :he:
(Budapest, XI. (asszem :P) kerület, és izé, miaz... kelenföldi pályaudvarnál :D)

Nakedape

basszus, mindenhol.
városligetből érdre haza biciklizve 6+ szirénázó mentő...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Szép az idő, hullanak gondolom a motorosok meg a biciklisek (azokra rá is férne, ma is egyet legszívesebben felkentem volna a budai alsórakpart falára).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2010-03-20, 20:28:31
Szép az idő, hullanak gondolom a motorosok meg a biciklisek (azokra rá is férne, ma is egyet legszívesebben felkentem volna a budai alsórakpart falára).
igazán köszönjük, hasonló jókat neked is ;)

Zsiga

Ja, ma sz*ptunk egész nap, meg a rádióforgalom alapján ment az összes többi állomás is rendesen.

szpeter

#41858
Balkezes zongora a láthatáron ( nem értem az áttörést : naná,hogy meg kéne cserélni a hangok mélyülésének irányát,ha balkezes zongorát akarunk csinálni.  :angyali: )

.Attila

Quote from: szpeter on 2010-03-22, 22:39:33
Balkezes zongora a láthatáron ( nem értem az áttörést : naná,hogy meg kéne cserélni a hangok mélyülésének irányát,ha balkezes zongorát akarunk csinálni.  :angyali: )

Én sem értem, mitől olyan nagy áttörés ez.

Quotea violinkulcsot a basszus hangokhoz, a basszuskulcsot pedig a magas hangokhoz társítja.

Ennek így se füle se farka. Ha olyan nagyon kell, akkor cserélje fel és legyen felül a basszuskulcs a jobb kéznek és alul a violinkulcs a bal kéznek, de a kulcsokat ne kevergesse, mert azoknak jelentése van.

Kuroi Tenshi

#41860
Quote from: Cobra on 2010-03-20, 20:28:31
Szép az idő, hullanak gondolom a motorosok meg a biciklisek (azokra rá is férne, ma is egyet legszívesebben felkentem volna a budai alsórakpart falára).

Nem szeretnék veled a közlekedésben találkozni. :__devil:
Én tegnap (du budaörsin) csak autósokat láttam,
saccra (egy parkoló autót hátulról totálra, saját
jobb elejét lebontva, majd megpördülve, úton
visszafordulva) az sem a megengedettel ment...
Mintha némely autósra nem férne ugyanúgy rá...

Quote from: szpeter on 2010-03-22, 22:39:33
Balkezes zongora a láthatáron

már ezelőtt is volt, utálom a szenzációhajhász címeket

A kottát pedig miért nem fordítja egyszerűen fejjel lefelé  :__devil:

Quote from: .Attila on 2010-03-22, 23:35:33
Ennek így se füle se farka. Ha olyan nagyon kell, akkor cserélje fel és legyen felül a basszuskulcs a jobb kéznek és alul a violinkulcs a bal kéznek, de a kulcsokat ne kevergesse, mert azoknak jelentése van.

ennek sincs se füle, se farka, mert így az átjárás is megszűnik,
vagy legalábbis sokkal rosszabb lesz jelölni.

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-23, 00:25:37
Quote from: .Attila on 2010-03-22, 23:35:33
Ennek így se füle se farka. Ha olyan nagyon kell, akkor cserélje fel és legyen felül a basszuskulcs a jobb kéznek és alul a violinkulcs a bal kéznek, de a kulcsokat ne kevergesse, mert azoknak jelentése van.

ennek sincs se füle, se farka, mert így az átjárás is megszűnik,
vagy legalábbis sokkal rosszabb lesz jelölni.

Ez is igaz, már ha van átjárás.

Cobra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-23, 00:25:37
Nem szeretnék veled a közlekedésben találkozni. :__devil:
Ha tilosban biciklizel, akkor ne is  :morci:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Hozzáértőket kérdezném 金田聖戰團團長 ennek van bármi jelentősége?

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Kaneda szent osztag osztagvezetője vagy mi a szösz ez?
Így ránézésre nincs jelentősége.

Nakedape

Quote from: Cobra on 2010-03-23, 00:43:05
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-23, 00:25:37
Nem szeretnék veled a közlekedésben találkozni. :__devil:
Ha tilosban biciklizel, akkor ne is  :morci:
hmm, budai alsó rakparton van tiltó tábla? csak kérdem. nem ismerem, arra nem szoktam járni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: .Attila on 2010-03-23, 01:33:40
Kaneda szent osztag osztagvezetője vagy mi a szösz ez?
Így ránézésre nincs jelentősége.
Torrentnél megjegyzés, de akkor csak ilyen made by lesz. Köszi.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Quote from: Nakedape on 2010-03-23, 03:22:13
hmm, budai alsó rakparton van tiltó tábla? csak kérdem. nem ismerem, arra nem szoktam járni
Minden lejárónál. Igaz elég hülyén van megoldva, mert csak akkor látszik, ha már a lehajtón vagy. De gondolom kedves embertársaink azt se tudják mit jelent a tábla, vagy csak simán nem érdekli őket, amíg el nem csapják és kiröhögik a kiérkező rendőrök.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Linkeknek is kéne egy wtf topic.

http://szavazzfasszal.blog.hu/

szpeter


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Lythis

Quote from: chilip on 2010-03-24, 14:29:51
http://www.ktla.com/news/landing/ktla-fattest-woman,0,730245.story
QuoteTo fund her massive grocery bill, which runs upward of $3,000 a month, she runs a website where men pay to watch her eat fast food.
Quoteshe runs a website where men pay to watch her eat fast food.
Quotemen pay to watch her eat fast food.

:zomg:

Member

Feed-fetish, elég beteg, de mindenkinek mások az igényei. :haha:

Lythis

Quote from: Member on 2010-03-24, 18:51:29
Feed-fetish, elég beteg, de mindenkinek mások az igényei. :haha:
tolerancia szak strikes back  ::)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Re. Tuleltem a snowboardozast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2010-03-25, 01:51:58
Re. Tuleltem a snowboardozast.
Gratulálok!  :haha:

Nakedape

Quote from: Lythis on 2010-03-25, 01:53:53
Quote from: Kvikveg on 2010-03-25, 01:51:58
Re. Tuleltem a snowboardozast.
Gratulálok!  :haha:
+1

de azért reméljük jó is volt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin