Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member


Member

Minden névnap, évforduló, az összes tárgy helye, csak azt nem megy, ami kéne. :)

Rounin

Aha, csak én ismerek olyan nőt, aki a saját születésnapját is elfelejti :angyali: :haha:

Kazenokizu

Quote from: Rounin on 2007-02-03, 13:38:55
Aha, csak én ismerek olyan nőt, aki a saját születésnapját is elfelejti :angyali: :haha:
Én tavaly az anyumét felejtettem el... De az ált. iskolás és gimis ülésrendet még most is fújom. :D (Ha nem tudom összeírni az osztálynévsort, mert valaki mindig kimarad, akkor csak végigfutok az ülésrenden... :D )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kisvirag

nálunk csak alsóban volt állandó ülésrend, felsőben teremről teremre vándoroltunk, mivel minden tárgynak volt szaktanterme, és általában ott is változó volt hogy ki hova ült, csak kvázi állandó helyünk volt, közösségen belüli állapotoktól függően (épp ki kivel veszett össze, lett jóba és etc.) de alt. iskolás osztálytársnevekre mondhatni jobban emlékszem, mint a középiskolásra. azóta wiwen akit tudtam megkerestem, és így néhányról már tudom, hogy házas, vagy merre van, mit csinál :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: White SeeD on 2007-02-02, 23:38:40
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-02, 23:36:03
Lehet majd óhh meg áhh felkiáltásokat hallatni, amikor megtudod, hogy egyes papucs határozott osztálytársaid már barom módjára igába hajtották a fejüket irigylendő módon megnősültek.  :haha:

Ebben viszont biztos vagyok, hogy ilyen bejelentés nem lesz.
Max lányok réezéről :D
Ne legyel benne olyan biztos.  :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-02-03, 17:48:31
Quote from: White SeeD on 2007-02-02, 23:38:40
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-02, 23:36:03
Lehet majd óhh meg áhh felkiáltásokat hallatni, amikor megtudod, hogy egyes papucs határozott osztálytársaid már barom módjára igába hajtották a fejüket irigylendő módon megnősültek.  :haha:

Ebben viszont biztos vagyok, hogy ilyen bejelentés nem lesz.
Max lányok réezéről :D
Ne legyel benne olyan biztos.  :ejnye:
Hát igen. Ugyan WS írta már hogy elég tard banda volt az osztályuk, de hogy a lányok megnősüljenek...  :eek: :D

Kvikveg

Muszaj engem direkt felreerteni?  :hehe:
Lanyok nyilvan nem, nem is arra irtam.

Most pedig megnezem, mitol mondta a gepem bekapcsolaskor azt, hogy pipipipipipipi....  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-02-03, 18:22:12
Most pedig megnezem, mitol mondta a gepem bekapcsolaskor azt, hogy pipipipipipipi....  :eek:
Örülj hogy nem azt mondta hogy pipiru piru piru pipiru pi...  :D

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-02-03, 18:40:07
Quote from: Kvikveg on 2007-02-03, 18:22:12
Most pedig megnezem, mitol mondta a gepem bekapcsolaskor azt, hogy pipipipipipipi....  :eek:
Örülj hogy nem azt mondta hogy pipiru piru piru pipiru pi...  :D
:lol: Hat jobb is.
Vagy az alaplap vagy a winyom fogja bemondani az unalmast azt hiszem. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-02-03, 18:42:48
Quote from: Zsiga on 2007-02-03, 18:40:07
Quote from: Kvikveg on 2007-02-03, 18:22:12
Most pedig megnezem, mitol mondta a gepem bekapcsolaskor azt, hogy pipipipipipipi....  :eek:
Örülj hogy nem azt mondta hogy pipiru piru piru pipiru pi...  :D
:lol: Hat jobb is.
Vagy az alaplap vagy a winyom fogja bemondani az unalmast azt hiszem. :(
Könnyen eldöntheted hogy melyik a kettő közül, írd be a vinyód S.M.A.R.T. értékeit és megmondom van-e baja. :)

Kvikveg

Ha megmondod hogyan nezzem meg... -> menjunk a hardver-szoftver-help topicba szerintem. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Na süssünk valamit.

Log off.

Cobra

Selmo, ki van az avatarodon?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire

Quote from: Cobra on 2007-02-04, 00:12:42
Selmo, ki van az avatarodon?
Nadesico-ból Ruri.

Cobra

Jön lefelé a Code Geass 16 raw, holnap nekem is lesz új ava-m :) (amikből válogattam volna, ott mindbe belelóg a felirat :( )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Ezt be kell írni a naptárba. A nap, amikor Cobra avát vált. :haha:

Cobra

Csak egy kicsit, ha már terjed az CG láz :D
és nem lesz nagyon más :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-02-04, 00:53:29holnap nekem is lesz új ava-m :)
:ejj:
ne tedd  :bruhuhu: egy világ omlik össze bennem  :bruhuhu:

Lythis

valaki shotolja végig, ahogy átváltozik az avája :D

Kazenokizu

Nahát, hogyhogy nincs senki? Hisz még csak hajnali fél négy! Ezt a passzivitást... :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Rounin

Szerintem kiszúrta, hogy árgus szemekkel lessük.

A kis félénk. :ejnye:

Lythis

bwah... too bored to stay awake.

Rounin

...

Az a baj, hogy egyetértek. Viszont van kajám = nem alszok (még).

Cobra

Na megnéztem a Geass 16. rész raw-ját, hát eléggé Sunrise style lett a történet  :eek:
Ééés új reklám a sorozatban  :rotfl:
és itt az új avatarom, véleményeket plz
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

#4405
Isohunt-on rákerestem. CP-Raws csoportét érdemes szerintem, mert elég jó minsőgű (én a 350Mb-osat szedtem le)
Ja és már van OST, most töltöm, majd szólok milyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2007-02-04, 12:52:57
és itt az új avatarom, véleményeket plz
Nekem tetszik, bár az én monitoromon kicsit sötét (de mivel egy régi szar CRT, ezért szerintem mindenki másnál rendesen látszik :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

#4407
Elég sötét, mert semmit nem csináltam vele, csak kivágtam és átméreteztem, de majd javítok rajta.
Na jó, így marad, bármit próbáltam állítani, csak rosszabb lett. Úgy látszik WMV-ből nem lesz jó kép.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Modernebb, mint a régi volt... szokatlan :)

Kazenokizu

Adjon valaki egy kötelet, hogy felakasszam magam!!!
Drága jó apám kitalálta, hogy tanítsam meg nagymamámat a gépen passziánszozni, mert nagyon unja magát...  :eek:
(Nagyim épp az előbb kérdezte meg, hogy "akkor most be van kapcsolva a gép?", mikor látja, hogy itt ülök előtte, és dolgozok. Meg egyébként is, még magyarul sem tud egy mukkot sem... Bah, ha nem jövök egy ideig, az azt jelenti, hogy a gépem jobb létre szenderült miatta...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.