Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Arról nem tudok, de rendőrnapra miért védőmellényben jönnek? Mert a kommandósok abban voltak.
Lehet, hogy valami gárda esemény van?

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Kvikveg

Egy hettel korabban kellett volna szabira mennem.
Komolyan, ami sz*r lehet az sz*r.

A penteki csodafix ellenere az ugyfel megint kinyirta a megfelelo dolgot, amin mar 3 ocsmany hibat javitottunk (=nehez volt megtalalni), de nem, o megtalalta a negyediket. Es ha ezt csodaval hataros modon megjavitanank, akkor tuti lenne 5. meg 6. meg 7. AKARMI, ami teljesen megfekteti. Es csak neki. Mi nyomogathatjuk napokig es nem hal meg.
Most beraktam egy uj funkciot, egyszer mukodott, utana soha tobbe, a hasonloak meg vidaman mukodnek. n hangfile melle az n+1. lejatszasa, na az nem. A valtozo valtozik, csak b*szik lejatszani.

Kurvaeletbemar.
:aaa: :aaa: :aaa:
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-08-27, 23:05:42
[spoiler]Egy hettel korabban kellett volna szabira mennem.
Komolyan, ami sz*r lehet az sz*r.

A penteki csodafix ellenere az ugyfel megint kinyirta a megfelelo dolgot, amin mar 3 ocsmany hibat javitottunk (=nehez volt megtalalni), de nem, o megtalalta a negyediket. Es ha ezt csodaval hataros modon megjavitanank, akkor tuti lenne 5. meg 6. meg 7. AKARMI, ami teljesen megfekteti. Es csak neki. Mi nyomogathatjuk napokig es nem hal meg.
Most beraktam egy uj funkciot, egyszer mukodott, utana soha tobbe, a hasonloak meg vidaman mukodnek. n hangfile melle az n+1. lejatszasa, na az nem. A valtozo valtozik, csak b*szik lejatszani.

Kurvaeletbemar.
:aaa: :aaa: :aaa:
:bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:[/spoiler]
Hehh. Legalább nem csak nekem volt szar napom :D

[spoiler=rant]Új release - amire két hete várunk, ha nem több - még mindig csúszásban van. Jelenlegiben sikerült kipatchelni a legtöbb gebaszt, stabilan mennie kellene. Erre két végfelhasználótól is kaptunk picsogást, hogy törve van. Szerveroldali turkálás, verzió stimmel, licenszek szintén, szépen regisztrálva is van szerveroldalon, mennie kéne, de mégsem. Agyfasz. Kupaktanács. Kolléga nagynehezen megszüli, hogy háhááá, megvan, hiányzik egy alaplic, mert az app verzió csak régióra ugyan az, mint gondoltuk, és akkor ez a gebasz oka. Woo. Óriási megnyugodás. Beletúrok másikba: Ott az a verzió van, amit elsőre gondoltunk. És megvan az összes licensz. És nem megy. Kiderül, hogy a másiknak ráadásul duplikálva is vannak a regisztrációi, amit SZINTÉN nem lehetne.
Fuckthisshit, nem tudunk vele mit kezdeni. Hazajöttem. Majd holnap toszakodom vele, remélhetőleg az engineering lead majd közli, hogy working as intended, és hagyjuk a fenébe és bódottá. Fat chance ::)[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Nekem ellenben egész tűrhető volt a napom.
Angliában munkaszüneti nap, csapat nagyrésze Angliában,
így ma alig kaptam melót. 2-2.5 hét után először mehettem
egyet motorozni, hiányzott már.

Kvikveg

A nap nyalas posztja
http://www.cracked.com/blog/6-true-stories-that-will-restore-your-faith-in-humanity/
Eppen ezzel nyugtatom az agyamat mikozben buildelek.
Ez sem megy a wtbe hoho.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

#51877
na akkor én is beszállok  :angyali:

[spoiler=rant]csütörtökön szájsebész kiműtötte 2 bölcsességfogam, ínyemből nem bújtak ki de nyomták a fogsorom, má SOS-be kellett kiszedni (nagyon jó munkát végzett - magán sokpénzért :P )

péntek: felkeltem majdnem elájultam...
péntek - vasárnap : kis vérzés semmi komoly nem is fáj, de gyengeség, a pofám dagad (non-stop jegelés), láz, kinn kurva meleg (az én szobám a ház sarkán itt melegít a legjobban a nap hurrá) és reggelire ebédre vacsorára sárgaborsó főzelék úgy hogy kistányérnyit eszek 1-1,5 óra alatt :P olyan lassan megy, vasárnap este ettem először rendes kaját (sült hús nagyon vékonyra vagdosva, ne kelljen nagyon kinyitnom a szám :P)
mára elkezdett lohadni és nem vérzik.... cserébe geny csordogál lassan, épp annyi hogy érezzem mikor eszem mm~m megint jót ettem ma.... ja meg hólyagok jöttek az ínyemre, még jó hogy nem a sebhez  :haha:

csütörtökön varratszedés, és ha minden jól megy (???) és meggyógyul jövő hét csütörtökön még1x ugyanez a másik oldalra :P[/spoiler]

más
[spoiler=za műtét 18+]nem fájt  :eek: majd becsináltam mikor rákerült a sor, és tényleg semmit nem érzel, de.... az a horror  :zomg: fúrnak, hallod ahogy a fogad eltörik, ropog ahogy kiszedi darabokban (szét kellett fúrni mert nem lehetett megfogni), és látod ahogy egyre véresebb a gumikesztyűje a dokinak  :zomg: nagyon meglepődtem hogy másnapra kialudtam a hangokat amik lefekvésig kísértek  :_piszka: nemtom sztem agyam elzárta ezt az "élményt" jó mélyre

amúgy már nem félek a kövi műtéttől, csak a szenvedéstől utána egy hétig  :zomg: ma vettem fel rendes ruhát először, pizsamába üldögéltem de inkább feküdtem lázasan vagy rosszullétben  :comp:[/spoiler]

és igen kiírtam magamból  :kocc:

Kvikveg

Ilyenkor halat rebegek az Egnek, hogy en milyen jol megusztam...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Az én bölcsességfogaimat nem kellett kiszedni  :Kiraly:
(az egyetlen érv, amit fel tudtak hozni, hogy "de annyira hátul vannak, és nem is igazán használod őket, és azok úgy is hamar tönkremennek, szóval lehet, hogy jobb lenne..." Fuck them. ^^)

chilip

Quote from: Kvikveg on 2012-08-28, 00:03:41
Ilyenkor halat rebegek az Egnek, hogy en milyen jol megusztam...

az én fogaim a legjobbak a családban  :__devil: öcsémé hófehér de lyukasak, törnek és érzékeny, szüleimnek meg hidak vannak feltéve és nem épp fehérek  :_piszka: nagyapám megcsinálta azt hogy annyi baj volt a fogaival (mikor nagyanyám és anyám elmentek közösen valahova) kihúzatta mindet és műfogsorral dicsekedett hogy élete végéig nem fog a fogával gond lenni  :lul:

Darkstar

#51881
Nekem ma jó napom volt.
Aláírtam életem első fullos munkaszerződését, kiderült, hogy a startkártya csak jó, ha van, de nem kötelező (ez megkönnyíti az életemet sok szempontból), kiderült, hogy az AYCM klubkártyával az épületben lévő kondit és szanuát is használhatom (a kártyát amúgy tudom ajánlani annak, aki számára elérhető, mert piszok kedvező, a 8200Ft-os szinte ajándék), és időben hazaértem, lazítottam, kocogtam, és most várom az béta 5-öt. 
Ja, és a bölcsességfogam is jól megvan. :Kiraly:


Tenshi vagy bárki, akinek van tapasztalata: télen BP-en belül mennyire lehet motorozni? Gondolkodom, hogy veszek egyet, mert kicsit hamarabb beérnék vele munkába, mint volán + BKV-val, meg utána is könnyebben jönnék-mennék a városban.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 01:28:26
YMCA klubkártyával

there, fix'd
vááájemsziéj

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 01:28:26
Tenshi vagy bárki, akinek van tapasztalata: télen BP-en belül mennyire lehet motorozni?

Télen? Semennyire. Olyankor csak a legelvetemültebb motoros futárok
és pizzafutárok ülnek motorra. Nálam is október közepétől március
közepéig téli álom van. Nem csak azért, mert egy motor alapból szellős
és emiatt elég hideg, de inkább az, hogy motoron nagyon a tapadástól
függ minden, s egy átlag gumival 10°C alatt érezhetően drasztikusan
csökken. Plusz a motor sem szereti annyira a hideget, a sós hólét pedig
főleg nem. Ilyenkor hómentes jobb napokon bringa, különben békávé.

.Attila

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 01:28:26
startkártya

Startkártya miatt nem fognak senkit sem előnyben részesíteni.
Egyes helyeken kötelező, ha igényelhető. Tehát a célját nem tölti be, viszont némi pénzt von el az államkasszából, ergo zseniális találmány.

Én

Quote from: chilip on 2012-08-27, 23:59:29
na akkor én is beszállok  :angyali:

[spoiler=rant]csütörtökön szájsebész kiműtötte 2 bölcsességfogam, ínyemből nem bújtak ki de nyomták a fogsorom, má SOS-be kellett kiszedni (nagyon jó munkát végzett - magán sokpénzért :P )

péntek: felkeltem majdnem elájultam...
péntek - vasárnap : kis vérzés semmi komoly nem is fáj, de gyengeség, a pofám dagad (non-stop jegelés), láz, kinn kurva meleg (az én szobám a ház sarkán itt melegít a legjobban a nap hurrá) és reggelire ebédre vacsorára sárgaborsó főzelék úgy hogy kistányérnyit eszek 1-1,5 óra alatt :P olyan lassan megy, vasárnap este ettem először rendes kaját (sült hús nagyon vékonyra vagdosva, ne kelljen nagyon kinyitnom a szám :P)
mára elkezdett lohadni és nem vérzik.... cserébe geny csordogál lassan, épp annyi hogy érezzem mikor eszem mm~m megint jót ettem ma.... ja meg hólyagok jöttek az ínyemre, még jó hogy nem a sebhez  :haha:

csütörtökön varratszedés, és ha minden jól megy (???) és meggyógyul jövő hét csütörtökön még1x ugyanez a másik oldalra :P[/spoiler]

más
[spoiler=za műtét 18+]nem fájt  :eek: majd becsináltam mikor rákerült a sor, és tényleg semmit nem érzel, de.... az a horror  :zomg: fúrnak, hallod ahogy a fogad eltörik, ropog ahogy kiszedi darabokban (szét kellett fúrni mert nem lehetett megfogni), és látod ahogy egyre véresebb a gumikesztyűje a dokinak  :zomg: nagyon meglepődtem hogy másnapra kialudtam a hangokat amik lefekvésig kísértek  :_piszka: nemtom sztem agyam elzárta ezt az "élményt" jó mélyre

amúgy már nem félek a kövi műtéttől, csak a szenvedéstől utána egy hétig  :zomg: ma vettem fel rendes ruhát először, pizsamába üldögéltem de inkább feküdtem lázasan vagy rosszullétben  :comp:[/spoiler]

és igen kiírtam magamból  :kocc:
Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a csontfogaimmal még soha semmi gond nem volt...

Cobra

Quote from: Darkstar on 2012-08-28, 01:28:26
Tenshi vagy bárki, akinek van tapasztalata: télen BP-en belül mennyire lehet motorozni? Gondolkodom, hogy veszek egyet, mert kicsit hamarabb beérnék vele munkába, mint volán + BKV-val, meg utána is könnyebben jönnék-mennék a városban.
Ha esik a hó, akkor azért nem ajánlott, de egyébként minden megoldható. Persze egy robogóval (125ccm vagy felette) nagyságrendekkel egyszerűbb, mint rendes motorral. Gumit is lehet kapni, ami jó hideg időben, de óvatosan nyárival is el lehet járni, főleg száraz időben. Én múlt télen hazafelé rendszeresen úgy mentem 40Km-t, hogy már valamivel 0 fok alatt volt a hőmérséklet, főleg Budapesten kívül. Nem mondom, hogy melegem volt, de megfelelő felszereléssel túl lehet élni hosszú távon is. Persze -10-ben azért hanyagoltam a motorozást, meg akkor is, amikor havas, hólés volt az út.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: Én on 2012-08-28, 09:02:33
Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a csontfogaimmal még soha semmi gond nem volt...

Mikor voltál utoljára fogorvosnál?

szpeter

Lassan egy órája küzdök azért, hogy valahogyan beszerezzem a Cowboy Bebop 5 dvd-s díszkiadását. Mostanra értem el egy talánt, az árut már eladta egy ismerősének az illető, aki lehet hogy szintén eladja. Adja az ég... annyira kell! :aaa:

.Attila

inb4 first world problems

szpeter

C'mon, egy nagyszerű anime pazar és ízléses kiadása.

.Attila

in during first world problems

Én

Quote from: .Attila on 2012-08-28, 10:12:39
Quote from: Én on 2012-08-28, 09:02:33
Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a csontfogaimmal még soha semmi gond nem volt...

Mikor voltál utoljára fogorvosnál?
Tavaly nyáron. De ha baj lenne szerintem érezném :P

.Attila

Quote from: Én on 2012-08-28, 15:52:16
Quote from: .Attila on 2012-08-28, 10:12:39
Quote from: Én on 2012-08-28, 09:02:33
Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a csontfogaimmal még soha semmi gond nem volt...

Mikor voltál utoljára fogorvosnál?
Tavaly nyáron. De ha baj lenne szerintem érezném :P

Azért kérdeztem, mert nekem sem volt soha gondom a fogammal, amikor viszont beszakadt fogselyemmel elmentem az ambuláns rendelésre, szóltak, hogy azért a 3 szuvas fogamat nem ártana megcsinálni.

szpeter

#51893
Erről eszembe jut h lassan koronáztatni kéne a kettétört fogam. [spoiler=szerintem ezt már írtam :D]Príma munkát végzett a doktornő a nyáron amikor fixálta a műfogam, már aznap éjjel arra keltem h már nincs a helyén a pótlás. Jó h nem nyeltem le. Most meg úgy nézek ki mint Yamcha.[/spoiler]

Repedt benzintartállyal fogunk megtenni ma 150 km-t egy régi Daewo Racer-el. Remélem nem robbanunk fel. Izgi nap lesz. 

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2012-08-28, 00:03:41
Ilyenkor halat rebegek az Egnek, hogy en milyen jol megusztam...

Elképzelem, ahogy Kvikveg rebegi a halat.
Failure is the default option

Darkstar

 :facepalm:

[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-08-28, 22:12:00
Quote from: Kvikveg on 2012-08-28, 00:03:41
Ilyenkor halat rebegek az Egnek, hogy en milyen jol megusztam...

Elképzelem, ahogy Kvikveg rebegi a halat.
:facepalm:
*HAL HAL HAL*
...
*Just what do you think you are doing Dave?*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada


Darkstar

Reggeli kocogás  :punny:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2012-08-28, 22:12:00
Quote from: Kvikveg on 2012-08-28, 00:03:41
Ilyenkor halat rebegek az Egnek, hogy en milyen jol megusztam...
Elképzelem, ahogy Kvikveg rebegi a halat.
Nekem kapásból a Dűnés Halszólítók jutottak eszembe :)