Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: Selmo on 2007-05-04, 11:24:48
Senki sem mondta, hogy rossz lenne, csak rámutattunk pár hibára. :hehe:
Én sem azt mondtam hogy negatív kritikát kapott, csak nem kapott pozitívat.   :hehe:

Eberinu

#7711
Kit érdekel mit mondtok, nem azért mondtam hogy kukacoskodjatok. :P Így perfetto!

Member

Membi-nek kezd elege lenni Grimmjow-ból, pedig még nem is látta a sorozatban. :rolleyes:

Eberinu

Pedig már rég szerepel egy ideje...rossz a szemed?  :rotfl: Tera, a te proffod a fasorban sincs XDD

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-05-04, 11:36:35
Kit érdekel mit mondtok, nem azért mondtam hogy kukacoskodjatok. :P Így perfetto!
Ha neked jó így, akkor így jó. :szemuveges:

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Legjobb proff a világon vazze :D

Selmo

Én meg szerény vagyok. :hopp:

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

#7717
Én meg őszinte 





Én vok a lecukibb =^.^=

Member

Quote from: Eberinu on 2007-05-04, 11:40:20
Pedig már rég szerepel egy ideje...rossz a szemed? 
Signs + Avas are turned off.

Eberinu

#7719
Maradnak  :hopp: 

Selmo

Mármint nála vannak kikapcsolva. :P

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

XDDDD i see  ....   Hmmm...lassan én is pályázok elfele...meg kell havernak csinálni a maszkot holnapra :) Én faragok! Fasza, eddig csupán 2 kilos...elbírja majd a feje :D Holnap meg akikkel felismerjük egymást találkozunk,vagy odaköszönünk vagy valami.

teraflare

Quote from: Eberinu on 2007-05-04, 12:11:00
XDDDD i see  ....   Hmmm...lassan én is pályázok elfele...meg kell havernak csinálni a maszkot holnapra :) Én faragok! Fasza, eddig csupán 2 kilos...elbírja majd a feje :D Holnap meg akikkel felismerjük egymást találkozunk,vagy odaköszönünk vagy valami.
2 kilós? Miből faragod? Ólomból? még a gipsz is könnyebb.

Eberinu


teraflare

#7724
Quote from: Eberinu on 2007-05-04, 12:20:52
Model gipsz :D

Inkább használjatok papírmasét (bár az 1 nap alatt már nem szárad ki rendesen)


Eberinu

Neeeem, ennek is legalább 2 nap kell hogy megkössön. Ma lesz az hogy csiszoló papírral megmunkálom. Hát meglátjuk hogy sikerül...

teraflare

...és miután szépen lecsiszoltad és hullafáradtan megszemléled műved, úgy gondolod megérdemelsz egy kis pihenést. azonban a fáradtságtól elnehezült karjaid egy pillanatra elerőtlenednek és ekkor kiejted a kezedből a műved, ami a padlóval való találkozáskor 1000 db-os puzzle-á digiváltozik...

Member

Nekem a tollakat fel kell ragasztanom. Nos, ha a sokat ajánlott Uhu ragasztó (tele van cirill betűkkel, biztosan üt :D) nem segít, pillanat-ragasztóznom kell, ami viszont azzal a kellemetlen mellékhatással jár, hogy hiába van vastag bőr a pofámon (:D), utána már nem lesz.
A papucsot meg Tesco férfipapucsból csináltam, és kicsit furcsán áll az átalakítás után, de sajnos a nőiben, ami pont olyan shinigami-san néz ki, nem volt 41+. :/

teraflare

Ehhez tudom ajánlani a tűzőgépet. Csak 2 kicsi pont marad utána, a koponyacsont meg elég kemény és vastag hogy ne az agyadba álljon bele.

Member

Én a bőr két ponton való átdöfésén gondolkoztam, mint a piercing esetében, de a te ötleted sem rossz, le a kalappal. :jee:

Darkstar

Az utolsó 3 postot olvsva azt hittem véletlenül a gurochanra böktem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Bocsika, hogy itt kérdezem meg, de meg tudja vki mondani, hogy mi annak az oldalnak a címe, ahol fel van sorolva, hogy melyik anime mikor indul az év folyamán?

Anidb vmiért nem megy.

kikuchiyo

Failure is the default option

Member

Kerestem ott, de pár topic után feladtam.
Amúgy meg :merci:.

Darkstar

Valóban, csak az Anime board legfelső topikjának 4. sora. Nehéz megtalálni. :D

@Kiku: első pár nekifutásra simán gb2/fag-et olvastam... ^^'
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote from: teraflare on 2007-05-04, 12:44:50
...és miután szépen lecsiszoltad és hullafáradtan megszemléled műved, úgy gondolod megérdemelsz egy kis pihenést. azonban a fáradtságtól elnehezült karjaid egy pillanatra elerőtlenednek és ekkor kiejted a kezedből a műved, ami a padlóval való találkozáskor 1000 db-os puzzle-á digiváltozik...
A fa*t !:D Dehogy leszek én fáradt! Le is fogom fotózni :D 5-6 órám lesz megcsinálni...a poén, most festettem a körmeim (cép sárgák ^^) és remélem le fogja koptatni a csiszoló papír :D

Darkstar

Quote from: Eberinu on 2007-05-04, 13:36:06
most festettem a körmeim (cép sárgák ^^)
Fekete rulz, bár elég ritkán élek vele. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

ez zitrone sárga! :) Van feketém is...volt már mindenféle a körmöm...most ez tetszik.


Member

Mindenkinek fekete vagy piros, legyen más. :jee:
(A sárga amúgyis az egyik kedvenc színem... Olyan, mint a naposcsibék és a friss genny :D)