Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-07, 01:15:58
Quote from: Kvikveg on 2007-05-07, 01:05:18
Ehh, remeltem, hogy ha valaki ignore-n van, es ranyomok a "show"ra, akkor nem latom az alirasat. Hiu remeny.

Látom próbálkozol.  :D

Uh ignored 0 vagyok, akkor ezek szerint mégsem én.  :D
Hja. De, te voltal, csak kozben letettem rola. Azert eleg maceras ugy nezni a forumot.
Bar fene tudja. Ha mar csinaltam alairast, szeretnem en is nezegetni. :haha:
Ellene szol, es az alairaskikapcsolas mellett, hogy nem lattam szep alairast, ami ugy tenyleg tetszett volna. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

TitiRii

Sziasztok.
Nos eddig nem igazán adtam hangot magamnak, pedig évek , hosszú évek óta követem az eseményeket kisebb nagyobb kihagyásokkal.
Amiért most mégis megtettem az egy sajnálatos baleset.Mégpediglen hogy egy szerencsétlen tüzesetben(melyik tüz eset nem az...) megsemisült az archiv ládám, amelyben rengeteg sorozatot öriztem az utokor és magam számára.
Ebben a kofferben volt a teljes Dragon Ball saga (sima, a Z a GT és egy valag nagy film) angolul vagy japánul angol és/vagy magyar felirattal (sőt volt külön egy dvd amin csak magyar szinkronosak voltak a nosztalgia kedvéért)
A gyüjteményem eme darabja még az usteames idök elöttröl származott, és igen igen nehézkes a potlása majdhogyem reménytelen(igaz se sávszéleségem nincs a pear to pearekre most se idöm anyi mint diák koromban hogy foglalkozzak is vele naphoszatt)
Mivel ez (számomra mai napig nem egyértelmü okokból hogy miét is) nem érhető el a FTP röl igy ha valakinek esetleg meg lenne, vagy tudna egy linkel megdobni azt nagyon meghálálnám :)
Szory hogy ezt a postot ide követtem el, de talán ezt gyakaban olvassa mindenki(na meg talán még off is valamenyire :)
remélem valaki tud számomra megoldást.
üdv
Rii
:)

Dreamcleaver

#7832
Hm, és ez s mostani ava/sig combód honnan is van? főleg a sig?

TitiRii: sztem ha az isohunt-on rákeresel tuti megtalálod őket. Márha használsz torrentet, és miért ne tennéd.  :D Mondjuk a magyar dub az passz. Talán kérdezd meg a Dragonball topikban.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

TitiRii

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-07, 01:22:20
Hm, és ez s mostani ava/sig combód honnan is van? főleg a sig?

TitiRii: sztem ha az isohunt-on rákeresel tuti megtalálod őket. Márha használsz torrentet, és miért ne tennéd.  :D Mondjuk a magyar dub az passz. Talán kérdezd meg a Dragonball topikban.
kösz a tippet
meg is fogom
bármily meglepö, nem használok torentet, legalábbis elenyésző számban(eleve bármilyen pear to peart elenyésző számban)Ftpkre esküszöm, és ami az én digitális fogyasztásomnak kell az töbnyire mind megtalálható ftp ken( kivéve ezt)
ha minden kötél szakad, akkor bizony torent lesz belőle, de valoszinü nagyapa leszek mire leér ilyen sávszéleségi viszonyok között amik most erre felé uralkodnak, pláne ogy 5 en osztozunk rajta:D
emule kad már átfésülve, de csak z van teljesben az is spanyolul :S
:)

kikuchiyo

Quote from: Thelyonna on 2007-05-07, 01:03:20
Valaki, aki tud japánul, az megmondaná nekem, hogy mit mond pontosan a kisgyerek ezen a felvételen? Szeretném ui. felrakni a telefonomra (sms-jelző hangnak pont megfelelő lenne a hossza), de nem akarom, hogy mindenki rajtam röhögjön.
Nagyon köszi! :haha:

Ha jól értem:
「お父さんまだ?おなかへって(ちにs)」

Azaz kb.: "papa még nem [vagy kész?]? éhes vagyok..."
Az utolsó három szótag nem kivehető.

Semmi perverz vagy félreértésre okot adó nincs benne, de nem is különösebben magasröptű szöveg.


Membernek meg üzenem, hogy a csujjogatós AMV-je üt, mint a kőtörő kalapács  :rotfl:
Failure is the default option

Thelyonna

Kikuchiyo: köszi! :smile: (Egyébként sejtettem, hogy nem lesz vmi magasröptű, de kicsit másra gondoltam. )

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Én

Mér vagyunk még ennyien itt? :frown:

Darkstar

Gond talán? :D
fél délig aludtam, aztán ezt délután kiegészítettem, most még nem akarok lefeküdni (főleg hogy pár kép igencsak felkeltette az érdeklődésemet a 4chanon). Holnap úgyse megyek egyetemre, csüt-péntek meg szünet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

4chan??
4chan!!!!!!
Hát igen, hétfő kedden helyettem is érettségiznek, utánna meg szerda-vasárnap Velence... De rossz nekem... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2007-05-07, 02:32:43
Hát igen, hétfő kedden helyettem is érettségiznek, utánna meg szerda-vasárnap Velence... De rossz nekem... :D
Hope u fail. Njoy ur aids.

Unrelated:
Nna, 7:30-kor nyitották a neptunt ( :__devil: ), és most már sikerült is vizsgákra
jelentkeznem. Azt eddig is tudtuk, hogy a tanárok unják a pofánkat és inkább
húznának el nyaralni, nade 3 hétbe belesűríteni a vizsgaidőszakot? Méghozzá
ennyi tárgyból? Anyjukat  :grrr: :__devil:

teraflare

Member:
A Csujjogatóban az a fakó rózsaszín hajú izé,meg a szögesbunkós loli miből vannak?

Kuroi Tenshi

Jungle wa ... akármi, elfelejtettem (nézz körül nála, meglátod)
Második meg Dokuro-chan

Ez beteg  :appl: a "zene" már olyan $z@r, hogy már vicces.

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2007-05-07, 10:07:15
Member:
A Csujjogatóban az a fakó rózsaszín hajú izé,meg a szögesbunkós loli miből vannak?
Ezt most nezem... Excaliborg neven fut a szogesbunko, tegnap ezen igy neztem:  :eek: :haha:
Most meg majdnem hangosan felrohogtem, de munkahelyen megse kene...
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

Kezdek teljesen kiábrándulni a magyar oktatási rendszerből...magyar érettségin lehet használni a helyesírási szótárat. Meg, hogy csak a vizsga után hírdetrik ki, hogy mik a tételek, eddig legalább lehetet tudni, hogy a csemete/barát(nő) milyen esélyekkel indul a rázós futamon, e a legjobban az akasztott ki, hogyszövegértés is van írásbelin és csak 3 órád van az esszédre. Van akinek még a 4 óra is kevés volt ilyen-olan okoból... :Eztneked:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Darkstar

Quote from: csacsa on 2007-05-07, 11:52:54
magyar érettségin lehet használni a helyesírási szótárat.
lool, tavaly még nem lehetett. Ráadásul a herlyesírás is beszámít(ott, legalábbis tavaly még) o.O
Emelt törin többet kell írni (2 hosszú és két rövide esszé + ezen felül a többi feladat, és erre is 3 óra van), meg kell tanulni gyorsan sokat rizsázni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Nem hiszem hogy sokat ér az a helyesírási szótár, egyrészt mert az átlag hülyegyerek nem tudja használni, másrészt meg nincs rá idő. Aki csak egy-két dolgot néz meg benne annak valószínűleg enélkül is menne, akinek meg sokmindent kell nézegetnie az vagy kifut az időből vagy ígyis-úgyis tele lesz hibákkal.

Más:
Olyan szagom van mint valami mézes sütinek.  :eek: Asszem véletlenül a tesóm tusfürdőjét használtam zuhanyozáskor...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

Quote from: Darkstar on 2007-05-07, 11:57:04
Quote from: csacsa on 2007-05-07, 11:52:54
magyar érettségin lehet használni a helyesírási szótárat.
lool, tavaly még nem lehetett. Ráadásul a herlyesírás is beszámít(ott, legalábbis tavaly még) o.O
Emelt törin többet kell írni (2 hosszú és két rövide esszé + ezen felül a többi feladat, és erre is 3 óra van), meg kell tanulni gyorsan sokat rizsázni. :D
Most is beleszámít, és ez az amiért nem értek vele egyet.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-05-07, 12:10:27
Bridget! :lol:
Eddig nem láttad? :confused: Jaa, az avák is ki voltak kapcsolva, ugye? :)

Darkstar

Szvsz arra célzott, hogy így mézessüti illattal még jobban hasonlítassz rá. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-07, 12:24:16
Szvsz arra célzott, hogy így mézessüti illattal még jobban hasonlítassz rá. :D
Az is lehet. :D
Lassan megyek lezuhanyozom mégegyszer, csak nem mehetek így monitort venni... :lul: Meg kezd idegesíteni. :)

teraflare

Quote from: Zsiga on 2007-05-07, 12:26:47
csak nem mehetek így monitort venni...
Hátha kapsz engedményt az eladótól. :D

Rounin

Csak tanuljon meg így mosolyogni :angyali:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-05-07, 12:26:47
Quote from: Darkstar on 2007-05-07, 12:24:16
Szvsz arra célzott, hogy így mézessüti illattal még jobban hasonlítassz rá. :D
Az is lehet. :D
Lassan megyek lezuhanyozom mégegyszer, csak nem mehetek így monitort venni... :lul: Meg kezd idegesíteni. :)

Ha majd elkezdenek tapogatni az eladók, hogy "jaj de kis ééédes!", akkor tudni fogod, hogy valami nincs rendben.
Egyébként PWN3D :)
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2007-05-07, 12:24:16
Szvsz arra célzott, hogy így mézessüti illattal még jobban hasonlítassz rá. :D
Talalt, sullyedt. :)
Zsiga mezessuti illattal. Cukiiii!  :haha: :appl:
Menjel zuhanyozni, kulonben radugranak az eladok.  :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-05-07, 11:28:05
Quote from: teraflare on 2007-05-07, 10:07:15
Member:
A Csujjogatóban az a fakó rózsaszín hajú izé,meg a szögesbunkós loli miből vannak?
Ezt most nezem... Excaliborg neven fut a szogesbunko, tegnap ezen igy neztem:  :eek: :haha:
Most meg majdnem hangosan felrohogtem, de munkahelyen megse kene...
:lol:
Milyen munkahely ez, ahol nem lehet nevetni? :D

kikuchiyo

Ezennel bejelentem, hogy 2007 harmadik negyedévében piacra dobjuk a mézessüti-illatú Zsiga© figurákat. A hátán lévő gomb megnyomásakor cuki hangokat ad ki magából, továbbá felárért Bridget ruha is rendelhető hozzá.

Vegyen Ön is Zsiga© figurát! Csak 10000 Ft!
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-07, 12:50:33
Ezennel bejelentem, hogy 2007 harmadik negyedévében piacra dobjuk a mézessüti-illatú Zsiga© figurákat. A hátán lévő gomb megnyomásakor cuki hangokat ad ki magából, továbbá felárért Bridget ruha is rendelhető hozzá.

Vegyen Ön is Zsiga© figurát! Csak 10000 Ft!
:lul:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-07, 12:50:33
Ezennel bejelentem, hogy 2007 harmadik negyedévében piacra dobjuk a mézessüti-illatú Zsiga© figurákat. A hátán lévő gomb megnyomásakor cuki hangokat ad ki magából, továbbá felárért Bridget ruha is rendelhető hozzá.

Vegyen Ön is Zsiga© figurát! Csak 10000 Ft!
:lul:
Extrakent rendelheto hozza villogo fenykepezogep?  :smile:

Lehet nevetni munkahelyen, de a forumozasnak nem hiszem, hogy orulnenek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.