Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Darkstar on 2007-02-05, 11:51:10
Szerintem többet fizetek ki vinyóra havi átlagban, mint amennyivel neked többe kerülne a szintén korlátlan net. Ez a kellemetlen mellékhatás ;)
Ehhh, marhára kellemetlen, akkor most száguldozna lefele jópár giga black metal meg 1-2 anime, max felvásárolnám a helyi üzlet DVD-készletét... :/

Kaze: A plázacicák a legigénytelenebbek, akinél albérletben voltam anno, az is panaszkodott... :/

Cobra

#4471
Member, T-com-os ADSL-nél a korlátos csomag 3500Ft, a korlátlan 4900,- (illetve szolgáltatóváltásnál 5300, de szerintem fölfelé váltáskor az új belépő árat kapod)
Nem érné meg neked az a +1400Ft, hogy korlátlan legyen a net?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-02-05, 12:46:37
Member, T-com-os ADSL-nél a korlátos csomag 3500Ft, a korlátlan 4900,- (illetve szolgáltatóváltásnál 5300, de szerintem fölfelé váltáskor az új belépő árat kapod)
Nem érné meg neked az a +1400Ft, hogy korlátlan legyen a net?
tudtommal továbbra is csak valami elvetemülten kinéző bagázs által üzemeltetett net-szolgáltató van a környékükön

Member

Igen, benne vagyunk abban a haláli 3 körzetben, ahol csak Emitel van. :hopp:

Member

Ja, hogy te éppen pénzt keresel? Fel sem tűnt. :)

Cobra

Uhh, ezek tényleg beteg árak. Semmi más netlehetőség nincs, pl mikrohullámú?
Mobil szolgáltatóknál sajnos még ennél is drágáb a net.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Jelenleg nem tudok semmiről, eselteg kábelTV mellé, de nálunk az sincs... :rolleyes:

Imádom a Magyar Postát, még a honlapjuk is használhatatlan... Nem tudja vki megmondani, ha csomagom van, és nem megy be érte senki, meddig őrzik meg kb.?

Kazenokizu

Quote from: Darkstar on 2007-02-05, 11:55:03
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-05, 11:53:35
Edit: az normális, hogy egyik napról a másikra megemelték 3xosára a letöltési sebességemet, de ugyanannyit fizetek?
Az. :)
Akkor jó.  :smile:


Miért van az, hogy a magyar kórházakban sosem veszik fel a telefont?? Másfél órája próbálkozok, és mindig foglalt. Elegem van. :mad:


Member: egy hétig biztos. Talán 10 napig is. De nem tudom.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-05, 14:51:04
Miért van az, hogy a magyar kórházakban sosem veszik fel a telefont?? Másfél órája próbálkozok, és mindig foglalt. Elegem van. :mad:
Akkor ez olyan, mint a bevándorlási hivatal. Ja nem, ők félrerakják...
QuoteMember: egy hétig biztos. Talán 10 napig is. De nem tudom.
Akkor megnyugodtam. Pénteken még talán beérek, ha kell.

Szerintetek van rá esély, hogy az Emitelt még a héten orrvul felvásárolja a T-com? :D

kikuchiyo

Valami elképesztő ez a felirat. Amit félre lehetett fordítani, azt a "kolléga" félrefordította.
Már fáj a fejem tőle.
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-05, 15:14:49
Valami elképesztő ez a felirat. Amit félre lehetett fordítani, azt a "kolléga" félrefordította.
Már fáj a fejem tőle.
Segítsek? :) Nekem épp abból van elegem hogy túl jó a fordítónk meg az editorunk is, unalmunkban azon versenyzünk hogy ki írja a legidiótább szőrszálhasogató QC riportot. :) Pl. hogy a 17. században játszódó sorozatban ha bibliai idézet van, akkor lehetőleg a 17. században elterjedt bibliafordításból copypastázzunk, meg ilyenek. :)

Kazenokizu

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-05, 15:14:49
Valami elképesztő ez a felirat. Amit félre lehetett fordítani, azt a "kolléga" félrefordította.
Már fáj a fejem tőle.
Meg tudlak érteni.
Én is láttam már pl. olyan CB-feliratot, ahol az
"Üdvözöljük a világűr x ezer fejvadászát, aki az y millió wulongos jutalomra hajt!"
helyett
"Üdvözöljük a világűr y milló fejvadászát, aki az x ezer wulongos jutalomra hajt!"
volt.
Illetve kedvenc szófordulatom még a Kagome szájából elhangzott
"Inuyasha, én korcsként szeretlek!"

Még jó, hogy nem értek vmi sokat japánul, és így csak azon ritka alkalmakkor húzom fel magam, mikor valamit magyar szöveggel kell néznem. :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Én most azon húztam fel magam, hogy mennyire bénán tudják megírni a japók az angol szövegeket, néha egy elemi 5.-es kevesebb nyelvhelyességi hibát ejt ("Is you" és a többiek).

Cobra

Member ha tényleg semmi alternatíva nincs, akkor próbálj meg összeszedni pár másik Emitelen keresztül netezőt a környéken és adjatok be egy panaszlevelet az NHH-hoz, hogy az Emitel erősen visszaél monopolhelyzetével.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
Quote from: Rounin on 2007-02-05, 00:25:02
Ja, fúúj yuri :ejj:.
Nekem jobban tetszik, mint a natúr hentai. A faszik csak elrontják az esztétikát.

Nekem nem esztétikus az, ahol puszta hedonista eszközzé degradálják az aktust ;). Vagy üzletté^_^.

Quotekisvirag: Nekünk jövő héttől új szobatársunk lesz (710 is dead :bruhuhu: ), fogadnék, hogy még első héten elhangoznak az alábbi mondatok:
-Fújj, ti isztok?!
-Jézusom, fél éve nem cseréltetek lepedőt?! (:D)
-Mi ez a rumli?!
-Mi az, hogy nincs fürdőszobabeosztás?!
És akkor repülni fog lefele 7 emeletet általam. :morci:

Mikor költözhetek be? *watery eyes desu*

Quote from: teraflare on 2007-02-05, 11:12:54
Quote from: kisvirag on 2007-02-05, 07:39:55
i hate this morning

meg fogod szokni. eleinte én is éberalvó voltam és bárki is jött be a szobába felébredtem rá. Most meg már mivel szaki és mikereem versenyt horkolnak, arra sem ébredek fel ha bombát robbantanak(na jó, Pákó és Visító Kurva barátnője karaoké estjeitől meg a "Budapest parádé" szám 10x hallgatásától továbbra sem tudok aludni). Úgyhogy kislány edződjél csak kicsit és jó lesz.

Én egy év alatt sem szoktam meg a taplóságot és a tapintatlanságot. O_o

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 13:24:04
Én dolgoznék csak nicsen ügyfél:(

Nem akar valaki hitelt felvenni? :smile:

De. Cirka fél millát. Sanszos? ^^'

Rounin

Eh, március 21-én leszek 24. A többi simán teljesítve :angyali:

*gatyamadzag összehúz*

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-02-05, 15:58:47
Nekem nem esztétikus az, ahol puszta hedonista eszközzé degradálják az aktust ;).
wuss  :lazza:

Rounin

Inkább eladom a szerveim...

Zsiga: just got some pride.

rchess

Sziasztok!

Ne vegyétek tolakodásnak, ha nem tetszik törölhetitek.  :_off: Érdekel valakit üzemanyag (benzin, dízel) fogyasztáscsökkentő adalék? Emellett keni a motort, csökkenti a kopást és a motorzajt, feloldja a korábbi lerakódásokat is. Kb. 10%-os csökkenés érhető el vele.
Anyagilag: 40literenként 250 forintba kerül és 4 l-t spórolunk.

Akit érdekel írjon nekem.
üdv
r

és bocs :)

Rounin

 :lul:

(nem az én accom.)

Member

Quote from: Cobra on 2007-02-05, 15:50:31
Member ha tényleg semmi alternatíva nincs, akkor próbálj meg összeszedni pár másik Emitelen keresztül netezőt a környéken és adjatok be egy panaszlevelet az NHH-hoz, hogy az Emitel erősen visszaél monopolhelyzetével.
Nekem nincsenek ismerőseim a környéken. :D

Quote from: Rounin on 2007-02-05, 15:58:47
Nekem nem esztétikus az, ahol puszta hedonista eszközzé degradálják az aktust ;). Vagy üzletté^_^.
Miért, ha sima hentai-t nézel, az nem az? :rolleyes:

QuoteMikor költözhetek be? *watery eyes desu*
Keresd meg Sütöri F. referens urat, iratkozz be az SZTE EgészségTudományi és Szociális Karára és akkor szerintem még van esélyed. ;)

rchess, jogsim sincs, de ha van egyéb felhasználási lehetősége, szólj. ;)

Rounin

Quote from: Member on 2007-02-05, 17:03:15
Miért, ha sima hentai-t nézel, az nem az? :rolleyes:

Azt se tartom annak :ejnye:.

teraflare

Quote from: Rounin on 2007-02-05, 16:59:44
:lul:

(nem az én accom.)
Vagy csak nem tudsz róla...  :D

Cobra

Quote from: rchess on 2007-02-05, 16:58:53
Sziasztok!

Ne vegyétek tolakodásnak, ha nem tetszik törölhetitek.  :_off: Érdekel valakit üzemanyag (benzin, dízel) fogyasztáscsökkentő adalék? Emellett keni a motort, csökkenti a kopást és a motorzajt, feloldja a korábbi lerakódásokat is. Kb. 10%-os csökkenés érhető el vele.
Anyagilag: 40literenként 250 forintba kerül és 4 l-t spórolunk.

Akit érdekel írjon nekem.
üdv
r

és bocs :)
Ugye te nem hiszel az ilyen csodaszerekben? :D
Bármilyen adalék max 2-3%-ot javíthat a fogyasztáson, de azt is inkább gyenge minőségű alapüzemanyag esetén. Ha a benzinhez kell tölteni, akkor meg nem nagyon kenheti a motort, max ha kétüteműbe öntöd :)
Egyébként a motortisztító adalékok hasonlóak (kivéve hogy ott nem emlegetnek kopáscsökkentést) csak ezek tartós alkalmazása akár károsíthatja is az üzemanyagellátó berendezést az erős vegyszerek miatt. Szóval vagy ér valamit és lassan feloldja az üzemanyagrendszert, vagy nem ér semmit a márkás és rendesen adalékolt üzemanyag mellett :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-02-05, 15:19:53
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-05, 15:14:49
Valami elképesztő ez a felirat. Amit félre lehetett fordítani, azt a "kolléga" félrefordította.
Már fáj a fejem tőle.
Segítsek? :) Nekem épp abból van elegem hogy túl jó a fordítónk meg az editorunk is, unalmunkban azon versenyzünk hogy ki írja a legidiótább szőrszálhasogató QC riportot. :) Pl. hogy a 17. században játszódó sorozatban ha bibliai idézet van, akkor lehetőleg a 17. században elterjedt bibliafordításból copypastázzunk, meg ilyenek. :)
Te Zsiga, van valami, amit nem csinalsz? :wtf:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


kisvirag

teraflare: kilenc éve vagyok kollégista, de vannak dolgok, amiket nem lehet megszokni. sok zajra már én sem kelek fel, de próbáld ki a teljes sugárral egy félcentis fal mögött fémmosogatóba zubogó vizet. :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

teraflare

Quote from: kisvirag on 2007-02-05, 18:04:12
teraflare: kilenc éve vagyok kollégista, de vannak dolgok, amiket nem lehet megszokni. sok zajra már én sem kelek fel, de próbáld ki a teljes sugárral egy félcentis fal mögött fémmosogatóba zubogó vizet. :)
Sajnos csak zománcos mosdónk van a szobában. Amúgy szerintem csak új még a hang a szervezetednek.

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 18:05:42
Member: költözz át civilizált területre :D
Még mindig le vagy ragadva a hiteles gondolatnál? :ejnye:

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-02-05, 11:41:14
Franc, 40 perc múlva kéne bemennem bankba meg egyetemre indexet leadni és egy jegyet beiratni de nem találom az acetont -.-
don't tell me... :D