Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 12:40:36
cry me a river... please...
Nem, popszám-kéréseket nem teljesítünk...
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
a hörcsögödről, meg rólad volt szó szerintem. De ha nagyon bele akarok látni mindent, akkor szubkultúrákról.. Akárhogy nézem, ez korántsem minden. Vagy lemaradtam arról, hogy az ego-d is megnőtt?
Meg arról, hogy egy bizonyos körhöz akarsz hasonlítani, akit minden magára vmit adó ember rühell... Már csak azért sem, mert nem ismerek el egy ilyen szót, hogy "Sátán"...
Lehet, hogy nőtt, szerintem korábban nagyobb volt, de te semmit sem változtál.
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
Milyen könyvek? "fogjuk istenre" vagy netán "kikosaraztak, most lázadok"? Mellékesen nyílván azokból indulok ki. Sőt nyílván nem is ismertem egyet sem... :rolleyes:
Nem egészen ilyenekre gondoltam... Ha már "fogjuk rá", Kálvin szerint Isten rendelte el a sorsunkat... Az, hogy kikosaraztak, csak egy dolog, hosszú évek tapasztalatai, gondolatai, amikor rádöbbensz, hogy egy állítólag szeretetre nevelő hit követői nem képesek mit kezdeni a legnagyobb etikai kódexszel a kezükben. Ha már a nép álszent és a főnökük nem tesz ellene semmit, mi okom van bízni benne? Ráadásul a legnagyobb hívét is megölte a "kiválaszott" nép...
Quotede nyugi a legtöbben kinőtték, pár év alatt elvben neked is sikerül (de ha nem, akkor még mindíg alapíthatsz egy öngyilkosszektát)
Vannak, akiknél ez kimerül a temetőben piálásban és sírbontásban, they are my enemy, too. Vagy ott van "Mágus", az egyik haverom néha látott ismerőse, aki a hitébe már teljesen belebolondult. Ő meg a másik véglet. Ott még nem tartok, hogy "99%-os sötét aurát" tulajdonítsak magamnak és nem is fogok.
Öngyilkos szektát? Úgy, hogy nincsen túlvilág?! Eszem ágában sincs... Milyen ember az, aki a híveinek rosszat akar? -_-
[/color] [quoteMegártott az Angel Sanctuary? Úgy osztod itt az észt, mintha az antikrisztus minimum a haverod lenne, vagy ottlakna a szomszédban... [/quote]
Nem láttam, pedig véletlenül itt volt egyszer. Mindannyiunk haverja, ha már Jézus szeretete nem tisztíthatta meg az emberiséget, tisztítsuk meg más módon.
Quote ez miatt... :lul: boccs, ez most fájt... :lol:..
*khm* .. szal, már korábban is beírtam volna rá, ha beírod: nem érdekel. Ha ezzel jönnek, az feltűnik neked, és ugrassz rá... nekem ennyi bőven elég volt. Fogd a mizantrópiámra, a stílusomra - ahogy tetszik. Felőlem azt is mondhatod rá, hogy isten így büntet amiért lázadni mersz, de ez csöppet sem változtat azon, hogy zavar téged. Ergó ha beírom valószínüleg figyelsz rá... ahoz amire nekem kellett bőven elég volt. Ha kritikát akarok írni róla, akkor meg max megnézem. Addig minek?
Veled... Büntet... Isten...? Ez a hét vicce... :lol: Elég sok mindent éreztem már büntetésnek (mások felé is), de ez csak a napi szükséges stressz egyik alkotóeleme. :hehe:

Darkstar-t érdekli, akkor mehet. :D Engem meg pont a másik téma nem... :rolleyes:

Member

Nem baj, én még azért bírom a fejét. :D Legalább felkészít a jövő nagy csatáira. :rolleyes:

Lythis

Annak ellenére, hogy nem, egész szépen megy.... :hehe:
Quote from: Member on 2007-02-08, 13:04:20
Meg arról, hogy egy bizonyos körhöz akarsz hasonlítani, akit minden magára vmit adó ember rühell... Már csak azért sem, mert nem ismerek el egy ilyen szót, hogy "Sátán"...
Lehet, hogy nőtt, szerintem korábban nagyobb volt, de te semmit sem változtál
Attól még nagyonis tepersz, hogy olyanlegyél. Azzal meg, hogy te sem szimpatizálsz velük, max még nevetségesebbé teszed az egészet... persze szerintem. Nem változtam: ez most visszavágás akart lenni? Amúgy jah, én én vagyok, úgyhogy ezzel az erővel nem változom... de várj, vágattam a hajamból, az beleszámít? mert akkor most megyek újraértékelni az életemet, megnézek pár epizód ppgz-t, és átmegyek sátánistába....
Quote from: Member on 2007-02-08, 13:04:20
Nem egészen ilyenekre gondoltam... Ha már "fogjuk rá", Kálvin szerint Isten rendelte el a sorsunkat... Az, hogy kikosaraztak, csak egy dolog, hosszú évek tapasztalatai, gondolatai, amikor rádöbbensz, hogy egy állítólag szeretetre nevelő hit követői nem képesek mit kezdeni a legnagyobb etikai kódexszel a kezükben. Ha már a nép álszent és a főnökük nem tesz ellene semmit, mi okom van bízni benne? Ráadásul a legnagyobb hívét is megölte a "kiválaszott" nép...
Még jobb "mi is mondhatjuk, mert Kálvin is aztmondta" :rolleyes:
De érdekes, hogy ha a nép álszent, akkor nyílván megtehetik. Ha a "főnökük" nem tesz ellene semmit, akkor nyílván azért, mert hagyja őket tenni, ahogy jónaklátják. Ezzel szemben ti szépen felsorakoztok, és "rebel against the puppet master" vagy mifene... akkor most kik is a szánalmasabbak? Mondjuk ez nekem már kicsit nagyon dualista világnézet (nem, nem érdekel, hogy melyik sátánista szekta szerint mennyire minősül istenségnek a mindenkori főgenya, és hogy tényleg Lucifer-e vagy sem - ahány elborult szekta, annyi vélemény)
És milyen "legnagyobb etikai kódex"-ről hadoválsz? Ha arra célzol, hogy nem kedvesek mindenkivel, hát wow... ain't you the master of the obvious...
Ha a Jézusosdira gondolsz, akkor nézőpont kérdése, hogy mi volt jogos, és mi nem (nekik 3+ éveseket b*szni is az, nehogymár pont egy kereszthalálon akadjanak fenn).

Quote from: Member on 2007-02-08, 13:04:20
Nem láttam, pedig véletlenül itt volt egyszer. Mindannyiunk haverja, ha már Jézus szeretete nem tisztíthatta meg az emberiséget, tisztítsuk meg más módon.
ciklon-b.. ha már Jézus szeretete sem használ, és a "haverod" sem purgálja az emberiséget a kedvedért, akkor csak lélegezz mélyeket (5percnál nem tart tovább... a statisztikák alapján) De mielőtt elgázosítod magad azért érdekelne, hogy milyen "más mód"-ot találtál ki erre.. nézessünk ppgz-t mindenkivel? netán te leszel a kultúrális miniszter? (mert akkor asszem a Nemzeti Galléria máris szarban van..)
Quote from: Member on 2007-02-08, 13:04:20
Veled... Büntet... Isten...? Ez a hét vicce...
aztmondtam foghatod erre is, nem azt, hogy így van... :)

p.s.: tanulj meg rendesen quote-olni. Lehet, hogy böki a csőrödet, hogy (újfent) hülyének vagy nézve a dolgaidért, de attól még figyelhetsz... :rolleyes:

Member

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 13:52:59
Attól még nagyonis tepersz, hogy olyanlegyél. Azzal meg, hogy te sem szimpatizálsz velük, max még nevetségesebbé teszed az egészet... persze szerintem.
Csak szerinted, mert az első két mondat üti egymást.
Szóval be kellene nyalnom egy nagyobb csoportnak, hogy után azért szólhass be? Szép...
QuoteNem változtam: ez most visszavágás akart lenni? Amúgy jah, én én vagyok, úgyhogy ezzel az erővel nem változom... de várj, vágattam a hajamból, az beleszámít? mert akkor most megyek újraértékelni az életemet, megnézek pár epizód ppgz-t, és átmegyek sátánistába....
Nem, akkor változnál meg, ha elkezdenél emberként viselkedni. És azzal, hogy továbbra is csak a ppgz-vel jössz... :rolleyes:
QuoteMég jobb "mi is mondhatjuk, mert Kálvin is aztmondta" :rolleyes:
De érdekes, hogy ha a nép álszent, akkor nyílván megtehetik. Ha a "főnökük" nem tesz ellene semmit, akkor nyílván azért, mert hagyja őket tenni, ahogy jónaklátják. Ezzel szemben ti szépen felsorakoztok, és "rebel against the puppet master" vagy mifene...
Hagyja, mert úgy látja, hogy ez jó, szépen kiirtják magukat és indulhat az újabb játszma.
Quoteakkor most kik is a szánalmasabbak? Mondjuk ez nekem már kicsit nagyon dualista világnézet (nem, nem érdekel, hogy melyik sátánista szekta szerint mennyire minősül istenségnek a mindenkori főgenya, és hogy tényleg Lucifer-e vagy sem - ahány elborult szekta, annyi vélemény)
Szóval akkor már te sem érted, hogy mit is írok, csak reagálsz rá? :)
QuoteÉs milyen "legnagyobb etikai kódex"-ről hadoválsz? Ha arra célzol, hogy nem kedvesek mindenkivel, hát wow... ain't you the master of the obvious...
Pedig az lenne az alapja mindennek, dehát ez van.
QuoteHa a Jézusosdira gondolsz, akkor nézőpont kérdése, hogy mi volt jogos, és mi nem (nekik 3+ éveseket b*szni is az, nehogymár pont egy kereszthalálon akadjanak fenn).
Itt minden nézőpont kérdése, remélem, hogy feltűnt.
Quoteciklon-b.. ha már Jézus szeretete sem használ, és a "haverod" sem purgálja az emberiséget a kedvedért, akkor csak lélegezz mélyeket (5percnál nem tart tovább... a statisztikák alapján) De mielőtt elgázosítod magad azért érdekelne, hogy milyen "más mód"-ot találtál ki erre.. nézessünk ppgz-t mindenkivel? netán te leszel a kultúrális miniszter? (mert akkor asszem a Nemzeti Galléria máris szarban van..)
Erről beszéltem, csak a ppgz... Na hagyjuk... Más anime is van, amiről mindenki azt hiszi, hogy felnőtt szórakozás, de inkább ugyanúgy 12 éveseknek készült, akik nem bírják mondjuk a ppgz-t és a sok vértől meg szexuális "poéntól" nagynak hiszik magukat.
Ha figyeltél volna, leírtam, hogy nincs öngyilkosság. Ezek szerint eléggé random hányod össze ezeket.
Quote
p.s.: tanulj meg rendesen quote-olni. Lehet, hogy böki a csőrödet, hogy (újfent) hülyének vagy nézve a dolgaidért, de attól még figyelhetsz... :rolleyes:

Csak mert állandóan b*ziszínnel írsz, már nekem is muszáj mindenhova beírogatnom? :rolleyes:

Selmo

Quote from: Darkstar on 2007-02-08, 12:47:10
És ha folytatni akarjátok, mehet itt, engem érdekel. :D
Csatlakozom. :D *tartja a popcornos vödröt DS felé*

A tökéletesség unalmas.

Member

Gonoszak, ahelyett, hogy ti is csevegnétek egy jót. :p

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2007-02-08, 15:04:42
Quote from: Darkstar on 2007-02-08, 12:47:10
És ha folytatni akarjátok, mehet itt, engem érdekel. :D
Csatlakozom. :D *tartja a popcornos vödröt DS felé*
*de Kvikveg feluton elkapja es belehany*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Fazék on 2007-02-08, 15:18:25
ha nem hiszed ugorj el eszközkezelőbe és azon belül dvd-lejátszód tulajdonságaiba és ott is már 0 változtatási lehetőséget fog írni
Nincs ott semmi ilyen, akárhol is kerestem, a progi szerint még 4 van.

Fazék

Quote from: Member on 2007-02-08, 15:22:07
Quote from: Fazék on 2007-02-08, 15:18:25
ha nem hiszed ugorj el eszközkezelőbe és azon belül dvd-lejátszód tulajdonságaiba és ott is már 0 változtatási lehetőséget fog írni
Nincs ott semmi ilyen, akárhol is kerestem, a progi szerint még 4 van.
...
milyen oprendszered van?
eszközkezelő/dvd-rom cd-rom meghajtók/ *meghajtód típusa* / jobb-klikk tulajdonságok / dvd-régió beállítása fülben kell látnod hány állítási lehetőséged van, ezek szerint 4-et fog írni.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member


Fazék

#4721
fölösleges volt a kép, Darkstar már megmondta miért nem látod ott azt a fület.
ME-ben nemtom hol lehet megnézni.

szerk: és persze te nem gondolsz a többi forgalomkorlátos emberre :__devil: tipikus :haha:

szerk2: valaki erősítsen már meg benne, hogy globálisan a dvd-meghajtóban rögzíti a régióváltásokat, mert Member hülyének néz :)

szerk3:
QuoteNew DVD-ROM drives come with a firmware level RPC-2 with hardware protection. RPC 2 drives have a 5 change limit on regions, once the counter gets to 0 your drive is permanently locked to the last region it was set to. Even if you reformat or move the drive to another system it will still be locked to the last region. There are ways to get around it, some models have resetting tools made by 3rd parties to reset the change limit back to 5 and some also have firmware patches to remove the region lock.
forrás

Member

#4722
34 kbyte fognak beledögleni, nem? :rolleyes: De jó, legyen csak link, a kedvedért. :hehe:
Amúgy WinSúgó says, that you were right... dvdrng "meghajó betűjele"

EDIT: Felesleges volt az edit, barátom... :rolleyes:

Fazék

Quote from: Member on 2007-02-08, 15:38:09
34 kbyte fognak beledögleni, nem? :rolleyes: De jó, legyen csak link, a kedvedért. :hehe:
bocsi, de nem lehetett kihagyni :) te már a legkisebb belink-elt képért is rinyálni szoktál azonnal (mondjuk a te szolgáltatóddal tényleg jogosan), csak gondoltam rámutatok, hogy te se feltétlenül kapcsolsz azonnal képek belink-elésénél :p
Quote from: Member on 2007-02-08, 15:38:09EDIT: Felesleges volt az edit, barátom... :rolleyes:
bal lábbal keltél föl, vagy mi? :haha:

Member

Hát nem szoktam örülni, amikor körülbelül 1,5 megányi kép van néhol belinkelve...

Az megoldaná a problámát, ha CD-író helyére beoperálnám a régi DVD-olvasót?

Quotebal lábbal keltél föl, vagy mi? :haha:
Nem, csak legalább 4-szer editeltél, miközben már bepostoltam, hogy mi van. ;)

Darkstar

Az a 34kB legjobb esetben is 0,033203125s-al lassítja a betöltési időt. Nem gondolsz a többi fórumozóra.  :ejj: :D
BTW hogy érted, hogy megoldaná? Ha kinullázod, semmi nem állítja vissza többet. illetve csak körülményesen lehet. Szvsz megoldás, hogy ha nagyon gépen akarod nézni, csinálsz belőle egy ISOt és valamilyen emulátorral mountolod.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#4726
Quote from: Member on 2007-02-08, 15:47:01Nem, csak legalább 4-szer editeltél, miközben már bepostoltam, hogy mi van. ;)
a hozzászólásod aközben érkezett, miközben 4. alkalommal szerkesztettem (szerk: pár perc után úgy döntöttem a forrást is odarakom az idézethez), az első 3 szerkesztés előtte volt, hidd el nekem ;) (csak az utolsó szerkesztés idejét írja ki ugyebár)

Member

Quote from: Darkstar on 2007-02-08, 15:49:19
Az a 34kB legjobb esetben is 0,033203125s-al lassítja a betöltési időt. Nem gondolsz a többi fórumozóra.  :ejj: :D
BTW hogy érted, hogy megoldaná? Ha kinullázod, semmi nem állítja vissza többet. illetve csak körülményesen lehet. Szvsz megoldás, hogy ha nagyon gépen akarod nézni, csinálsz belőle egy ISOt és valamilyen emulátorral mountolod.
Az nem megoldható, hogy a mezei olvasó küldi a 2-es régiót, az írós meg az 1-est?

Darkstar

Ha mindkettőn tudod állítani, akkor végülis így is lehet. De ha már megvetted rendes DVDn, miért gépen akarod nézni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Mert nincsen régiófüggetlen vagy 1-es régiójú asztali lejátszóm... :rolleyes:
Akkor sztem most fellélegeztek, mert a műtét el fog tartani egy darabig. :D

Darkstar

Pedig azt elég olcsón lehet kapni. Vagy keress rá a neten, hogy tudod kiiktatni a régióvédelmet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Member on 2007-02-08, 15:55:09
Mert nincsen régiófüggetlen vagy 1-es régiójú asztali lejátszóm... :rolleyes:
Akkor sztem most fellélegeztek, mert a műtét el fog tartani egy darabig. :D
milyen asztali lejátszód van? lehet hogy létezik hozzá unofficial firmware, ami régiómentessé teszi, stb

(persze az is megtörténhet, hogy csak tönkrevágod vele a lejátszót, mint ahogy nekem sikerült is :haha:)

Darkstar

Nekem szerencsém volt, mert én a távirányítóval simán tudtam függetleníteni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

I want Lythis vs. Member talkshow T_T.

Eberinu

Quote from: White SeeD on 2007-02-08, 15:50:13
Megkaptam a jövő félévi órarendem.
Csupa vidám tantárgy :D

[spoiler]
2006/2007. Tanév 2. félév
Turizmus-vendéglátás – Gazdálkodási és menedzsment –
Emberi erőforrások – Pénzügy és számvitel szak
levelező képzés I. évfolyam
Audimax előadóterem


február 10.
        9.00–10.30   Valószínűség-számítás   (2)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      11.00–12.30   Valószínűség-számítás   (4)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      13.30-14.15   Valószínűség-számítás   (5)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      14.30-16.00   Mikroökonómia      (2)   Baráth Mária
      16.30-18.00   Mikroökonómia      (4)   Baráth Mária
      18.15-19.00   Mikroökonómia      (5)   Baráth Mária

február 17.
        9.00–10.30   Valószínűség-számítás   (7)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      11.00–12.30   Valószínűség-számítás   (9)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      13.30-14.15   Valószínűség-számítás   (10)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      14.30-16.00   Mikroökonómia      (7)   Baráth Mária
      16.30-18.00   Mikroökonómia      (9)   Baráth Mária
      18.15-19.00   Mikroökonómia      (10)   Baráth Mária

február 24.
        9.00–10.30   Valószínűség-számítás   (12)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      11.00–12.30   Valószínűség-számítás   (14)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      13.30-14.15   Valószínűség-számítás   (15)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      14.30-16.00   Mikroökonómia      (12)   Baráth Mária
      16.30-18.00   Mikroökonómia      (14)   Baráth Mária
      18.15-19.00   Mikroökonómia      (15)   Baráth Mária

március 03.
        9.00–10.30   Valószínűség-számítás   (17)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      11.00–12.30   Valószínűség-számítás   (19)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      13.30-14.15   Valószínűség-számítás   (20)   Dr. Szalkai István
            és matematikai statisztika
      14.30-16.00   Mikroökonómia      (17)   Baráth Mária
      16.30-18.00   Mikroökonómia      (19)   Baráth Mária
      18.15-19.00   Mikroökonómia      (20)   Baráth Mária

március 10.
         Ezen a napon nincs előadás.

március 17.
            Ezen a napon nincs előadás.

március 24.
         9.00-10.30   Számvitel alapjai    (2)   Dr. Dimény Erzsébet
      11.00-12.30   Számvitel alapjai    (4)   Dr. Dimény Erzsébet
      13.30-14.15   Számvitel alapjai    (5)   Dr. Dimény Erzsébet
      14.30-16.00    Vállalati gazdaságtan    (2)   Neumann Gábor
      16.30-18.00   Vállalati gazdaságtan    (4)   Neumann Gábor
      18.15-19.00   Vállalati gazdaságtan    (5)   Neumann Gábor

március 31.
         9.00-10.30   Számvitel alapjai    (7)   Dr. Dimény Erzsébet
      11.00-12.30   Számvitel alapjai    (9)   Dr. Dimény Erzsébet
      13.30-14.15   Számvitel alapjai    (10)   Dr. Dimény Erzsébet
      14.30-16.00    Vállalati gazdaságtan    (7)   Neumann Gábor
      16.30-18.00   Vállalati gazdaságtan    (9)   Neumann Gábor
      18.15-19.00   Vállalati gazdaságtan    (10)   Neumann Gábor

április 07.
            Ezen a napon nincs előadás.

április 14.
        9.00-10.30   Külgazdaságtan   (2)   Isépy Tamás
      11.00-12.30   Külgazdaságtan   (4)   Isépy Tamás
      13.30-14.15   Külgazdaságtan    (5)   Isépy Tamás
      14.30-16.00    Marketing alapjai   (2)   Sasné Grósz Annamária
      16.30-18.00   Marketing alapjai   (4)   Sasné Grósz Annamária
      18.15-19.00   Marketing alapjai   (5)   Sasné Grósz Annamária


április 21.
         Ezen a napon nincs előadás.

április 28.
         Ezen a napon nincs előadás.


május 05.
9.00-10.30   Külgazdaságtan   (7)   Isépy Tamás
      11.00-12.30   Külgazdaságtan   (9)   Isépy Tamás
      13.30-14.15   Külgazdaságtan    (10)   Isépy Tamás
      14.30-16.00    Marketing alapjai   (7)   Sasné Grósz Annamária
      16.30-18.00   Marketing alapjai   (9)   Sasné Grósz Annamária
      18.15-19.00   Marketing alapjai   (10)   Sasné Grósz Annamária


május 12.
         9.00-10.30   Számvitel alapjai    (12)   Dr. Dimény Erzsébet
      11.00-12.30   Számvitel alapjai    (14)   Dr. Dimény Erzsébet
      13.30-14.15   Számvitel alapjai    (15)   Dr. Dimény Erzsébet
      14.30-16.00    Vállalati gazdaságtan    (12)   Neumann Gábor
      16.30-18.00   Vállalati gazdaságtan    (14)   Neumann Gábor
      18.15-19.00   Vállalati gazdaságtan    (15)   Neumann Gábor

május 19.
         9.00-10.30   Számvitel alapjai    (17)   Dr. Dimény Erzsébet
      11.00-12.30   Számvitel alapjai    (19)   Dr. Dimény Erzsébet
      13.30-14.15   Számvitel alapjai    (20)   Dr. Dimény Erzsébet
      14.30-16.00    Vállalati gazdaságtan    (17)   Neumann Gábor
      16.30-18.00   Vállalati gazdaságtan    (19)   Neumann Gábor
      18.15-19.00   Vállalati gazdaságtan    (20)   Neumann Gábor



[/spoiler]

Viszont jó szellős.
Te mákos :) Ilyen ritkán kell bejárnod,vagy milyen suli ez? Nekem péntek kivételével minden nap van sulim...pénteken a spec.kurzususok mennek :P

Eberinu

Hát egen, igy más tészta...legalább nem vidékre kell lejárnod?

Member

#4736
Quote from: Fazék on 2007-02-08, 15:56:31
milyen asztali lejátszód van? lehet hogy létezik hozzá unofficial firmware, ami régiómentessé teszi, stb

(persze az is megtörténhet, hogy csak tönkrevágod vele a lejátszót, mint ahogy nekem sikerült is :haha:)
Akkor inkább nem próbálkozom, eleve Hanatarou nevét viseli magán. :haha:
(Yamada)

Sajnos nem jöttek közbe komplikációk (na jó, igen, először az olvasóra elfelejtettem jumpert rakni :D), de akkor megoldódott. És tudatalatt már 4x váltotta, régiót a sima olvasóm, ez volt az utolsó esély... Még jó, hogy nem Madagaszkánra nyomtam. :D
Aki meg ezt a régiókódot kitalálta... "Plázasátánisták" részegedjenek a fejfájánál! :fuk-u:

EDIT: Kb. mennyit kóstál egy egyszerű független lejátszó?

Próféta

Quote from: Member on 2007-02-08, 16:24:29Akkor inkább nem próbálkozom, eleve Hanatarou nevét viseli magán. :haha:(Yamada)
Annál jó eséllyel lehet távirányítóval régiómentesíteni (garanciavesztés terhe mellett), nézz utána itt: mpeg4-players.info

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Újabb érdekes Index cikk
És ezt valyon hogy óhajtanák betartatni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん