Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Az édesanyjával megy? :__devil:

kikuchiyo

Failure is the default option

Fazék

Quote from: Rounin on 2007-03-01, 17:48:05
Az édesanyjával megy? :__devil:
szted akkor irigykednék? :eek:

ne! kérlek ne válaszolj...

Rounin

Quote from: Fazék on 2007-03-01, 18:32:40
Quote from: Rounin on 2007-03-01, 17:48:05
Az édesanyjával megy? :__devil:
szted akkor irigykednék? :eek:

ne! kérlek ne válaszolj...

:__devil: :Kiraly:

Pirula

Hö? Felcsaptunk MILF Hunter fórumnak?  :hehe:

kisvirag

én meg tegnap értem haza egy másfél hetes olasz útból. kétszer majdnem láttam is Velencét (odafele a folyosón ültem a gépen, visszafele meg túl felhős volt már az ég, hogy bármi érdemlegeset is látni lehessen Velencéből :)
de őszintén szólva, hat Velencével (meg  ki tudja még hánnyal is felért) hogy végre megint katzzal lehettem kicsit :)
egyébként fél év múlva tőlem is megszabadultok  :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

noriko

Quote from: indexBilincsben szökött meg a IV. kerületi bíróságról egy fogva tartott csütörtökön Budapesten. A rendőrség a városból kivezető utakat ellenőrizte, az Erzsébet hídat egy időre le is zárták. A férfit lopás miatt állították elő. A TV2 híradójában elhangzott, hogy a férfi azt használta ki, hogy őre a radiátorhoz bilincselte, majd WC-re ment. A radiátor rögzítése viszont instabil volt, könnyen lejárt.
:lol:

Amikor először mondták, hogy bíróságról szökött meg a fogvatartott, fura is volt, mert az ilyen fogvatartottas tárgyalásoknál, amiket láttam eddig, mindig bilincsben érkezett az érintett, és egy hosszabb lánccal még az őrhöz is hozzá volt bilincselve. Aztán a tárgyalás alatt általában csak az ő kezeit összekötő bilincset szedték le, az őrhöz végig oda volt láncolva, aki pedig végig mögötte ült...

De a WC mindent megmagyaráz! when nature calls...  :lul:
"I wish I could, but I don't want to."

Cobra

Quote from: Manitu on 2007-03-01, 11:08:39
Wow! UPC nem aprózza el, március 1-től írták a sávszélesség-növelést, és már itt is van, jó érzés reggel arra ébredni, hogy fél megával hasítanak lefele a torrentek :D
Kedves T-Com meg ugye úgy reklámozta magát, hogy február 28-ig meglesz az emelés, erre még mindig 2mbiten vagyok  :Eztneked:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Előfordult már valaha, hogy az a mocskos Megaupload nem azt írta ki, hogy az összes Hungary számára kiosztott slot foglalt?
Failure is the default option

Darkstar

#5739
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-01, 22:36:37
Előfordult már valaha, hogy az a mocskos Megaupload nem azt írta ki, hogy az összes Hungary számára kiosztott slot foglalt?
Mindíg azt írja. Használj user agent switcher extensiont.

Hülye gg, Manabi ep6-ot akarok MOST.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-03-01, 22:58:59
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-01, 22:36:37
Előfordult már valaha, hogy az a mocskos Megaupload nem azt írta ki, hogy az összes Hungary számára kiosztott slot foglalt?
Mindíg azt írja. Használj user agent switcher extensiont.
? ahogy olvasom ez csak annyit csinál, hogy más böngészőnek álcázza a FF-ot. ez hogyan segítene megaupload-ot illetően? vagy rosszul értelmezem? :confused:

Djinn

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-01, 22:36:37
Előfordult már valaha, hogy az a mocskos Megaupload nem azt írta ki, hogy az összes Hungary számára kiosztott slot foglalt?
Nekem rapget vagy getlink működik többnyire. Kettő közül az egyik minidg leszedi, amit kell ^^
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Darkstar

Jahm, de tudsz olyan profilt megadni, hogy a Megaupload azt hiszi, hogy telepítetted a vackát, és azonnal beenged. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#5743
Quote from: Darkstar on 2007-03-01, 23:06:58
Jahm, de tudsz olyan profilt megadni, hogy a Megaupload azt hiszi, hogy telepítetted a vackát, és azonnal beenged. :)
oh. ez már jobban hangzik :) és ez egyértelmű, vagy majd vissza kell jönnöm segítségért? :D

rapget nekem csak az első pár megaupload link-et hajlandó leszedni, 3-4 után már csak error-t dob vissza, pedig a letöltés él... :(

Darkstar

#5744
Hát, meglátjuk. :)
New agent:
név : amit akarsz
user agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Alexa Tool bar)
ezt másold be.

Mielőtt a Megaupload-os linkre kattintasz, Eszközök/User Agent Switcher és itt kiválasztod, amit létrehoztál.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

·$6 Selmo·$1 üzenete:
télleg
·$6 Selmo·$1 üzenete:
egy szemétláda vagyok
VILI üzenete:
nem én mondtam... 
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kikuchiyo

Darkstar: thx a megaupload kijátszására szolgáló eljárást.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

De van!!! Én is köszönöm!!! :merci:  :cool:
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Levy-T nevű új tag? :eek:
Már csak egy OJ Duck és egy RealAction kell, hogy meglegyen a full Hip-Hop Boyz. :rotfl:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-03-02, 00:04:56
Levy-T nevű új tag? :eek:
Már csak egy OJ Duck és egy RealAction kell, hogy meglegyen a full Hip-Hop Boyz. :rotfl:
:3x3:
Má' bocs, trú blekk vagy desz metálos nem csak nem hallgat ilyeneket, de messzire
el is kerüli, nem hogy tudná a nevüket fejből :rolleyes:

Trait increase:
Plázasátánista mellett evvel a Divatmetálos címet is kiérdemelted. :hehe:

:haha:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-02, 00:14:18
Quote from: Member on 2007-03-02, 00:04:56
Levy-T nevű új tag? :eek:
Már csak egy OJ Duck és egy RealAction kell, hogy meglegyen a full Hip-Hop Boyz. :rotfl:
:3x3:
Má' bocs, trú blekk vagy desz metálos nem csak nem hallgat ilyeneket, de messzire
el is kerüli, nem hogy tudná a nevüket fejből :rolleyes:

Trait increase:
Plázasátánista mellett evvel a Divatmetálos címet is kiérdemelted. :hehe:

:haha:
PWNT  :lol:

Member

Btw, te mi a rákot hallgatnál ivászat alatt, ha nem Hip-Hop Boyz-t, Tekknőt és Pokémont? :rolleyes:
A 3 idióta neve meg szerintem alaptétel, sajnos a Village People-t már nem tudom fejből. :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-03-02, 00:18:50
Btw, te mi a rákot hallgatnál ivászat alatt, ha nem Hip-Hop Boyz-t, Tekknőt és Pokémont? :rolleyes:
A 3 idióta neve meg szerintem alaptétel, sajnos a Village People-t már nem tudom fejből. :haha:
Trú nem-plázasátánista blekk metálos ilyenkor előveszi a zsebéből a mindig nála
lévő mini fordított keresztet, és avval átdöfi a dobhártyáját. 666-szor.
Ha nem is, legalább letagadja, hogy ilyeneket hallgat, azt meg főleg, hogy ilyeneket
tud... Bocs, de már pózernek is gyenge vagy...  :ejnye:

:haha: :__devil:
Még van hova fejlődnöm Xipehoz képest - hosszúak a mondataim és így a sértés/
szó arányom alacsony... de még fejlesztem. ja és a smilyk... hm...

Manitu

Quote from: Member on 2007-03-02, 00:18:50
Btw, te mi a rákot hallgatnál ivászat alatt, ha nem Hip-Hop Boyz-t, Tekknőt és Pokémont? :rolleyes:
ööö... bármi mást? :rolleyes: :D


Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-02, 00:25:48
Trú nem-plázasátánista blekk metálos ilyenkor előveszi a zsebéből a mindig nála
lévő mini fordított keresztet, és avval átdöfi a dobhártyáját. 666-szor.
Gratula, tökéletesen leírtad a divatmajom fogalmát. Ilyet 13 éves lurkók szoktak csinálni. :rolleyes:
QuoteHa nem is, legalább letagadja, hogy ilyeneket hallgat, azt meg főleg, hogy ilyeneket
tud... Bocs, de már pózernek is gyenge vagy...  :ejnye:
Szégyen a lexikális tudás manapság, ezzel tisztában vagyok. :__devil:
Quote:haha: :__devil:
Még van hova fejlődnöm Xipehoz képest - hosszúak a mondataim és így a sértés/
szó arányom alacsony... de még fejlesztem. ja és a smilyk... hm...
Hát még van, bőven, ilyeneket az egyik leány szokott mondani a koliban kb., de őt öt évesen elkaszálta egy kamion... :hehe:

Kuroi Tenshi

NC...
de, mégis: lolwut?

Member

Na, egy új netszlegszó, amit nem ismerek. :p

Darkstar

Quote from: Member on 2007-03-02, 00:48:17
Na, egy új netszlegszó, amit nem ismerek. :p
you need moar trainig
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Csak én érzem úgy, hogy a powerpoint diái ocsmányak, a letölthető
sablonok még annál is rondábbak, és a ppt úgy ahogy van egy rakás?
Holnap reggel tartok előadást, és marhára idegesít, hogy egy egyszerű
diasablont nem hajlandó átmásolni egy régi fájlomból. Képes a színeket
átvariálni, az elrendezést átalakítani, betűtípust megváltoztatni, bármit,
hogy idegesítsen. Hogy gyűlölöm az officet, és azt, hogy azt kell
használnom, hogy bent is rendesen menjen.

/rant