Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Olyan floppy nálunk is volt a suliban. :D
Hanglemezből van itthon egy pár tucat, amíg a régi torony működik, ezeket is megtartják anyámék. Csak tudnám minek, a legtöbbet bármikor leszedhetném nekik, de hát ők még mindig LP-n hallgatnak zenét.
Pókot nem bántjuk, a pók sem bánt, sőt csak elpusztítja a gonosz szúnyogokat, és legyeket.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

A lakas tobbi reszen nem erdekel, de a 3x3meteres szobam csak es kizarolag az enyem. Megegyszer meglatom, pohar ra, aztan korzozzon kint a teraszon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Gonosz vagy félős vagy. Pókot a szekrény tetejére kell tenni, nem kivágni az erkélyre. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

A szekreny tetejen Seras Victoria nyujtogatja fekete csapjait, ott nekem ne maszkaljon. Kulonben is, kint tobb ennivalo van neki. Ha meg ejjel veletlenul rammaszik (egyik valoszinuleg megtette, bar hullat nem talaltam) akkor neki annyi. Es ha a macska megtalalja akkor is. Ugyhogy o is jobban jar.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

A pókok nem azok a mászkálós típusok. :D Csinál egy hálót és elbújik és csak vár.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Pók ellen a legjobb a nagy piros Raid Max hangya- és csótányirtó.  :jee:


Tök jó hogy legalább a Help-ben megmaradtak a szép zöld csillagjaim.  :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-04-29, 12:14:36
Pók ellen a legjobb a nagy piros Raid Max hangya- és csótányirtó.  :jee:


Tök jó hogy legalább a Help-ben megmaradtak a szép zöld csillagjaim.  :)
A kékek jobbak. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-04-29, 12:14:36
Tök jó hogy legalább a Help-ben megmaradtak a szép zöld csillagjaim.  :)
Érdekes ez a fórummotor, egyszerre lehetsz global mod és board mod is. :eek:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

JESUS ITS A MOD 3 MODS GET IN THE CAR!!!1
Failure is the default option

Rage

IMMA CHARGIN MAH GLOBAL MOD
痛みを感じる方向に、出口がある!

Damnatus

Akkor most teszteljük le, mennyire munaképesek az új modok! Meghirdetem a minden topicba offot hadjáratot! Fórum offolói egyesüljetek!

Darkstar

Quote from: Damnatus on 2007-04-29, 13:18:47
Akkor most teszteljük le, mennyire munaképesek az új modok! Meghirdetem a minden topicba offot hadjáratot! Fórum offolói egyesüljetek!


(user was banned for this post)
^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-04-29, 13:19:53
Quote from: Damnatus on 2007-04-29, 13:18:47
Akkor most teszteljük le, mennyire munaképesek az új modok! Meghirdetem a minden topicba offot hadjáratot! Fórum offolói egyesüljetek!


(user was banned for this post)
^^
Igazán beleírhattad volna, úgy ütősebb... :D
Valahogy így:
(user was banned for this post)

Darkstar

Te is megteheted. :D
BTW poénból inkább nem y haxolok postot. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Kvikveg on 2007-04-29, 11:29:35Tenyleg, hanglemezt ki latott? :D
Jelen. Van egy kábé száz darabos gyűjteményem, megörököltem egy ősöreg orosz lemezjátszóval együtt. Egyész más fealingje van azon hallgatni Vivaldit vagy Beethovent :D


noriko

Hát, most sem nyertünk a lottón. (bár úgysem árulnám el, ha igen :P )

Pókokat én sem kedvelem túlzottan. Egy időben különösen nem bírtam őket, de egyszer egy nyaralás során az apartmanunk teraszán volt egy HATALMAS szőrös pók, szerintem a legnagyobb, amit nem terráriumban láttam, és azután valahogy minden pók olyan kicsinek tűnt, így picit megedződtem. Mondjuk ez már jópár éve, hogy történt, és úgy érzem, kezd elmúlni a hatás... ^^" Bár a csótányoktól még mindig jobban kiráz a hideg.
hmm...asszem ezt át is viszem az új "bogaras" topikba  :D

Hanglemez: abból van egy rakás itthon, viszont nincs lejátszó...  :frown:
"I wish I could, but I don't want to."

kisvirag

nálunk van működő lejátszó,megsok lemez is. a klasszikus zenétől a verses és mesés (Alice csodaországban nagy kedvencvolt) lemezeken át a 80-as évek vége popzenéjéig. Napoleon Boulvard, Bonanza Banzai, meg meg ki tudja mi. ja, jazz is van asszem :)
pokoktol en nem felek, jobbanfel az tolem, bar volt egy kellemetlen elmenyem, ami nem is azert volt annyira kellemetlen mert pokrol volt szo, hanem mert felalomban meglepeteskent ert, hogy a fejemre pottyant egy (raadasul a koverebb szorosebb fajtabol... mondjuk ez nem itthon tortent, hanem mikor egyszer anyosnal voltam latogatoban.
katz mindjart megjegyezte, hogy de ugye nem oltem meg (mar nem emlekszem milyen nevet mondott)ot? :haha: mondjuk szerintem szegeny nem elte tul azt, ahogy en elkaptam es levagtam a padlora. igaz akkor meg azt sem tudtam h mi, csak hogy valami szoros a fejemre pottyant :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Szerintetek ki volt az a normális, aki Linuxot tett egy 12 éves parasztgyerek gépére...?
Nagynehezen WinMe indítólemezzel átFAT-oltam, aztán WinME fel, majd XP fel (utóbbi nem ment DOSból). Eltartott egy ideig.

Próféta

Quote from: Member on 2007-04-29, 16:39:08
Szerintetek ki volt az a normális, aki Linuxot tett egy 12 éves parasztgyerek gépére...?
Nagynehezen WinMe indítólemezzel átFAT-oltam, aztán WinME fel, majd XP fel (utóbbi nem ment DOSból). Eltartott egy ideig.
Volt valami baj azzal a Linuxxal? :D no jó, tudom, srác gémelni akart..
A WinME-re miért volt szükség? XP miért kellene a DOS-ból, vagy mit jelent ez az egész mondat? FAT-ot mindek rá, akkor legalább ntfs, nem?

Member

A CD nem volt boot-olható (persze, jogtiszta szoftver Tasson, nem? :D), és vmivel le kellett formáznom róla a linux-os partíciókat.
XP CD setup.exe bepofázott, hogy DOSból őt nem lehet indítani, ez kicsit felb@szott agyilag és kicsit körülményes megoldáshoz folyamodtam.

Cobra

Member, szerezz be egy normális XP install lemezt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

csacsika

#7641
Öregem! :lol: Ezt a szöveget!

egyed: Olyan ismerős vagy, csak nem te vagy Anikó? Itt lakol a környéken?
Anikó: Miért lennék ismerős?
egyed: Mintha az anyáddal egy osztályba jártam volna. Itt laksz valahol?
Anikó: Valamerre igen.
egyed: Nem találkozhatnánk valamikor?
Anikó: Nem.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Member

Quote from: Cobra on 2007-04-29, 17:05:36
Member, szerezz be egy normális XP install lemezt :)
Nekem ugyan nem kell, ő meg szerezzen be, később még kellhet. :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Tadaimasu!

Quote from: Member on 2007-04-28, 19:27:06
Egyike. Hiába mondtam, hogy 20 perc a séta, rám nem hallgatnak soha.
Egy true metálos antiszoc és különcködik, tehát egyedül is nekivág :hehe:
Quote from: Member on 2007-04-28, 22:08:10
Lehet, hogy be kellett volna inteni neki, ismerem a szabályt, de már vagy 5en odaadták neki és akkor én meg kezdjek el menekülni? :D
Ld fenn. :p
Mi már meet után futottunk össze kallerrel, aztán fapofával kellett tűrnünk a sok
álnevet és álcímet :D
Quote from: kisvirag on 2007-04-28, 23:12:02
túlmelegedett a hardver.
Extra venti, esetleg hűtőblokk; ha a túlmelegedés után nem működik rendesen,
akkor le kell cserélni  :angyali:
Quote from: Kvikveg on 2007-04-29, 11:29:35
(Tenyleg, hanglemezt ki latott? :D)
Én még hangszalagot is (nem kazettát, hanem a 20cm átmérőjűt) :D
Quote from: Selmo on 2007-04-29, 11:49:37
Pókot nem bántjuk, a pók sem bánt, sőt csak elpusztítja a gonosz szúnyogokat, és legyeket.
Úgy van, jól mondja a kolléga  :tezsvir:
Pókokat (hacsaknem >5cm, akkor már kint is életképes) megtűröm a szobámban,
minden más bogarat kitessékelek.
Quote from: Zsiga on 2007-04-29, 12:14:36
Pók ellen a legjobb a nagy piros Raid Max hangya- és csótányirtó.  :jee:
:ejj: Nem pazaroljuk a haszonállat-állományt!
Quote from: Member on 2007-04-29, 16:39:08
Szerintetek ki volt az a normális, aki Linuxot tett egy 12 éves parasztgyerek gépére...?
Nagynehezen WinMe indítólemezzel átFAT-oltam, aztán WinME fel, majd XP fel (utóbbi nem ment DOSból). Eltartott egy ideig.
Jó az  :angyali: - meg mondjuk az a szerelő, aki nem tehet rá illegális dolgot? ::)
Moron Edition? FAT?!? ME, majd arra XP? "Ki az a normális...?" :hehe:


Már kezd elmúlni a másnaposságom. Sirály. Mondjuk arra még reggel ráittunk,
lehet, hogy az még csak most jön :D Viszont tegnap a tábori főzésnél (ja ha már
itt tartunk, milyen vicces, hogy amíg a kaját 6-8 ill. 3-an csináltuk, s a többi 40
közben csak oda tudott ülni tétlenül, közben inni és dumálni, meg beszólni, azután
persze amint kész van, egy perc alatt sorba tudtak érte állni ::) ), szóval a főzésnél
k...ra megégettem a nyelvem. Most amolyan hólyagos, egyes ízlelőbimbóknál fel-
szakadozott a bőr, stb; és ha bármihez hozzáér (akár a szájpadláshoz is), olyan,
mintha bizsergő tűket szúrnának belé. Na mindegy, a lényeg az, hogy most kezdem
érezni, hogy az ember milyen sokat használja és érintkezik a nyelvével. Evés, ivás,
fogmosás, pótcselekvések, stb.

Damnatus

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-29, 20:20:38
és ha bármihez hozzáér (akár a szájpadláshoz is), olyan,
mintha bizsergő tűket szúrnának belé.
Élvezed, mi? :D

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-29, 20:20:38
Egy true metálos antiszoc és különcködik, tehát egyedül is nekivág :hehe:
Éppen próbáltam megszerettetni magam a cosplay team-mel, ez kicsit radikális lett volna, nem? És ha sokkal előbb odaérnek és nem találom meg őket a "4 tigris" piacon? :confused: :D
QuoteJó az  :angyali: - meg mondjuk az a szerelő, aki nem tehet rá illegális dolgot? ::)
Kockáknak jó, de ő még jobb esetben is csak henger. :ejnye:
QuoteMoron Edition? FAT?!? ME, majd arra XP? "Ki az a normális...?" :hehe:
Őgyökérségem. :rolleyes:

Rounin

Eh... még egy global mod... :hang up myself T_T:

Draconire

Quote from: Rounin on 2007-04-29, 22:01:20
Eh... még egy global mod... :hang up myself T_T:
2 :D

Gregory

Quote from: Member on 2007-04-28, 19:53:01
Nameg pont azt nem is találtunk, amit kerestünk a piacon (fonott papucs kellene olyan ujjválasztóval a cosplay-re), de felleltem egészen jó hamisítvány metal pólókat 900ért. :D
Dark Tranquillity-s nem volt véletlen? Csak mert kerestem, de eddig nem találtam sehol[csak a Headbangeren, de ott meg 5k HuF volt]

Kuroi Tenshi

Quote from: Damnatus on 2007-04-29, 21:04:00
Élvezed, mi? :D
K******tul nem. Tudod, milyen idegesítő?

+2?
Akkor ezúton is sok sikert, nyugalmat és türelmet kívánok kollégáimnak! :zen:

Ja Rounin, ha +2, akkor két alter-regedet is fellógatod?  :angyali: