Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Member on 2007-05-24, 20:44:37
Csak kellett volna Apollyon-ról pár normális kép, hogy ki tudjak indulni vmiből egy karaktervázlathoz, de így nem lesz könnyű... :/
meh... télleg lepra felhozatal...
[spoiler=kép][/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: Lythis on 2007-05-24, 21:25:39
Quote from: Member on 2007-05-24, 20:44:37
Csak kellett volna Apollyon-ról pár normális kép, hogy ki tudjak indulni vmiből egy karaktervázlathoz, de így nem lesz könnyű... :/
meh... télleg lepra felhozatal...
[spoiler=kép][/spoiler]
...Ryuk?
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-24, 21:31:56
Quote from: Lythis on 2007-05-24, 21:25:39
Quote from: Member on 2007-05-24, 20:44:37
Csak kellett volna Apollyon-ról pár normális kép, hogy ki tudjak indulni vmiből egy karaktervázlathoz, de így nem lesz könnyű... :/
meh... télleg lepra felhozatal...
[spoiler=kép][/spoiler]
...Ryuk?
Ryuk never had smokin pubic hair as far as I know...

Member

Ezek szerint már a középkorban is úgy gondolták, hogy a fekete szárnyak túl clamp-esek, ezért inkább denevéresre csinálták.

[spoiler=Így már inkább Ryuk :)][/spoiler]

Member

Gratulálok a PPG Z íróinak, a lányok "gyermekfejtágítás" címszóval az 35/1. ep végén vagy 6 féle olyan gyomot ültetnek el (!), amire emberek milliói allergiásak... :ejj:

Alucat

Alergy is phun!
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Lythis

Sucks to be allergic... :D

Alucat

that's why it's phun. Laughing at ppl with dripping noses and red eyes ^_^
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Member

Egy kis inhaláló (vagy mi) és máris jobban vagyok. :D
(bár hajnali 1kor ganxta koncert közepén vicces volt fulladás-rohamot kapni félrészegen)

Alucat

nem szóltak hogy rap zenére nem szoktak braekdancelni?
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Kuroi Tenshi

Alucat, taek ur avas advice.

Member, fulladás és inhalátor asztma ::)

Lythis

télleg szopacs lehet. Öcsémnek is van valami inhalálós izéje, mert fokozottan reagálnak a légcsövei vagy mi a fene.
Mondjuk személy szerint azon vagyok kibukva, hogy köhög. Mármint nem beteg meg semmi, és fél percenként köhög... ez szerintem nem normális.

Alucat

Azt én is csak én a bagótól szóval megvan az oka. Nézd, öcséd csak túléli. Vagy még lehet belőle király donor.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Member

Quote from: Alucat on 2007-05-24, 23:22:29
nem szóltak hogy rap zenére nem szoktak braekdancelni?
Főleg, amikor a Moby Dick "Gazember" című számát "rappelik" a jubilleumi koncerten, nem? ;)

Quote from: Alucat on 2007-05-24, 23:24:38
Azt én is csak én a bagótól szóval megvan az oka.
Még jó, hogy nem dohányzom.

De csak fél évente kap el valami, annak viszont még az elkövetkező pár napra is van hatása. Jó lenne már tudni, hogy mi váltja ki.

Alucat

Azis lehet alergiától, vagy mittomén. Száraz köhögés vagy ilyen dzsuvás?
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Lythis

Öcsém nem dohányzik, és ez a szar nem is volt neki a közelmúltig, szal lövésem sincs mi a retek.

Alucat

IT IS LUPUS!
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Member

Mennyire erőlködik közben? Kapar a torka?

Lythis

Nemtudom, mert ezt spec még nem kérdeztem, most meg már alszik. Sima száraz köhögés, nem tűnik úgy, mintha erőlködne, kb szinte már reflexszerűen tolja...

Alucat

lehet csak ilyen Pimp köhögés. Szóval hogy jól nézzen ki. "*köhö* Hi baby! *köhö*"
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Member

Már hallom, ahogyan szegény Ramiz visszavonja ezt:

Quote from: Ramiz on 2007-05-19, 13:17:31
Egyébként nem tudom, észrevettétek-e, de az Offtopic kezd megint régi fényében tündökölni. Úgy értem, ha benézek reggel meg este, nem +10 oldal SPAMet és FLAEM!!!et találok, hanem max +1 oldal kellemes csevegést. Olyan betérni ide, mint lezöttyenni egy kávézó asztalához és bekapcsolódni a beszélgetésbe. :)

Lythis

Quote from: Alucat on 2007-05-25, 00:11:50
lehet csak ilyen Pimp köhögés. Szóval hogy jól nézzen ki. "*köhö* Hi baby! *köhö*"
LOLZ...az öcsémről beszélsz?...   :lul:

Alucat

mér azon a focis képen tök hasonlított rád :P
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Lythis

Te vak vagy bazz :D

Cobra

Nálam ha beindul az allergia, akkor csorog a nyálka a torkomba, ezért krákogok elég sokat. Most még egész jól vagyok, majd augusztusban lesz érdekes a helyzet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Alu
Quote from: Darkstar on 2007-05-25, 00:36:42
Nyugi, majd takarítok =)

Az a MAJD tetszik benne. (aka: soha)
Satisfied? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

~DESU!

satisfied? :D


Alucat

legalább raktad volna a 4chan topigba. Eretnek >_<
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-25, 00:51:32
Quote from: Alu
Quote from: Darkstar on 2007-05-25, 00:36:42
Nyugi, majd takarítok =)

Az a MAJD tetszik benne. (aka: soha)
Satisfied? :D

Alucat

Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!