Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 21:55:01
Quote from: sirtomi on 2007-05-31, 21:44:52
Nem kigyúrt majomnak kell lenni, hanem sportosnak. Kettő között kell megtalálni a középutat :)
Csak a gyúrástól nem leszel sportos, ahhoz sportolni kell... ::)
Sportolok is, sőt inkább csak azt, kondizni csak mellette szoktam :)

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-05-31, 21:34:56
Darkstar: zomg, te nehezebb voltál?
Örülj, hogy anno nem léptem a lábdra. Lehet már nem lenne.  :__devil:
BTW legvadabb kondis időszakomban voltam (iirc) 89-90 kiló szálkásítás után. 192 centi mellé az nem sok :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

#8852
Quote from: sirtomi on 2007-05-31, 22:11:19
Sportolok is, sőt inkább csak azt, kondizni csak mellette szoktam :)
Nem is rád értettem amiket írtam. ;) Csak eszembe jutottak a prohardveres retardált gyúrósok akiken olyan jókat szoktam röhögni. Szörnyű hogy mennyire alsóbbrendű arcokból áll ez a gyúrós szub"kultúra"... Imádom amikor elkezdenek velem vitatkozni biokémiai meg élettani dolgokról úgy hogy a legműveltebbjük is jó esetben gimiben tanult két év biológiát meg kémiát, meg persze betéve tudja a kedvenc kokszmárkája teljes marketing-bullshitjét. ::)

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 22:13:14
BTW legvadabb kondis időszakomban voltam (iirc) 89-90 kiló szálkásítás után. 192 centi mellé az nem sok :D

Akkor én ezek szerint a 190cm/72kg-ommal pehelysúlyúnak számítok? :3

Kuroi Tenshi

#8854
Quote from: Solid Snake on 2007-05-31, 22:17:14
Akkor én ezek szerint a 190cm/72kg-ommal pehelysúlyúnak számítok? :3
má' mondtam egy párszor, nem?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.msg267826#msg267826


Ed:
jessz....
200m-159m :hopp:
én meg 83012-vel 0.041% :lazza:

Solid Snake

Yay! Are you like him:__devil:

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 22:13:14
Quote from: Lythis on 2007-05-31, 21:34:56
Darkstar: zomg, te nehezebb voltál?
Örülj, hogy anno nem léptem a lábdra. Lehet már nem lenne.  :__devil:
BTW legvadabb kondis időszakomban voltam (iirc) 89-90 kiló szálkásítás után. 192 centi mellé az nem sok :D
azt még simán kibírtam volna :D Meg amúgyis: lassú vagy, és olyan mint egy bot :D

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 21:40:53
A sok gyúrós majmot meg sose értettem, nem ér semmit...
Dehogynem! Adnak érte tesialáírást :D

BMI 20,3 :confused:  Mit piszkálgat állandóan a család, hogy egyek még, mert nem látszik rajtam. Na, legközelebb lesz mit az orruk alá dörgölni, hogy hagyjanak már békén :)


Member

Fantasztikus ez a téma. :haha:

Lythis

Quote from: Member on 2007-05-31, 22:27:17
Fantasztikus ez a téma. :haha:
Ugye? De a célnak megfelel... :bsd:

Member

Lányok, esetleg ti nem adnátok meg az adataitokat? :__devil:
(A kosár mérete most nem izgat :hehe: )

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-05-31, 22:25:54
azt még simán kibírtam volna :D Meg amúgyis: lassú vagy, és olyan mint egy bot :D
Lassú egyeltalán nem vagyok. A botot aláírom. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 21:55:01
Quote from: sirtomi on 2007-05-31, 21:44:52
Nem kigyúrt majomnak kell lenni, hanem sportosnak. Kettő között kell megtalálni a középutat :)
Csak a gyúrástól nem leszel sportos, ahhoz sportolni kell... ::)
:tezsvir: Ezzel teljesen egyet tudok érteni, de állóképességet sem javít sokat (futás ftw) :) Egyébként én se vagyok túl nagy darab 182cm/70kg-al :rotfl:

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 22:33:31
Lassú egyeltalán nem vagyok. A botot aláírom. :D
Ok then, go and respawn, the next round is commencing :D

Ramiz

Ha valaki talál a neten letölthető videót, vagy a youtubeon megtalálja a Micimackóból az acid tripes jelenetet (a mézés ellopni akaró méh-elefántokat hallucinál - kis kikacsintás a Dumbó pszihedelikus jelenetére), az szóljon! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

#8866
Quote from: Ramiz on 2007-05-31, 23:05:10
(a mézés ellopni akaró méh-elefántokat hallucinál - kis kikacsintás a Dumbó pszihedelikus jelenetére)

Az az "Az apacuka szörnyek, jaj vigyázz, ha jönnek!" jelenet?  :szemuveges:

Szerk: Lyrics gondolom nem elég.   :smile:

Zsiga


Member

Jaj, az mekkora kőarc rémálom volt. :D

Kvikveg

Na, mindenkinek minden jot, miutan sikerult 7ig dolgoznom, hazakerultem, holnap szallok Londonba. Egy hetig nem leszek.
Es: clickclickclick! :whoah:

edit: masnak se jon be az elmu oldala?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis


kisvirag

17,5 (45 kilo és 160cm-re számolva)
bár azóta szerintem hízhattam, legalábbis a centi tanulsága szerint, mérlegen régen álltam. de 46-47nél akkor sem lehetek több.
mondjuk ezzel a BMIvel az a baj, hogy nem veszi figyelembe a csontozatot. én vékony, könnyű csontú vagyok, a magasságomhoz ajánlott normál súllyal már inkább hatnék kövérnek, mint normálisnak. ezzel szemben ottvan pár ismerősöm, zömök, erős csontozatúak, adott magassághoz ha elérnék a "normális" kilót, csontkollekciónak néznének ki.

egyébként a most divatos (illetve már leáldozóban lévő, hiszen 18 BMI alatt mostmár a legtöbb európai kifutóról le vannak tiltva) modellcsajok BMI-je 14-15 körüli. asszem Kate Moss-et szamoltam ki úgy hogy nem is tudtam a pontos magasságát, csak saccoltam.
egyébként szerintem a 18 körüli BMIvel még semmi gond nincs, az meg egy dolog, hogy könnyű megszámolni, hány bordám van :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2007-06-01, 00:19:37
holnap szallok Londonba. Egy hetig nem leszek.

Es: clickclickclick! :whoah:
Jó utat! Látogasd meg Integrát is, ha már ott vagy :)

Click? Folyamatban ...  :lazza:
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1180647739718.png
:D

teraflare

#8874
Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 21:55:01
Csak a gyúrástól nem leszel sportos, ahhoz sportolni kell... ::)
A kapálás, a búzás/kukoricás/... zsákok cipelése,a fahordás,a tekerés a harapós kutyák elől, az a gyúrás vagy a sport kategória akar lenni? Csak hogy tudjam hogy sportolok vagy gyúrok otthon. :D

a testömeg indexem felugrott 20,9-re de nem a súlynövekedés miatt, hanem kiderült hogy 5 centivel alacsonyabb vagyok mint hittem.  :lol:

Yakumo

Quote from: Kvikveg on 2007-06-01, 00:19:37
Na, mindenkinek minden jot, miutan sikerult 7ig dolgoznom, hazakerultem, holnap szallok Londonba. Egy hetig nem leszek.
Es: clickclickclick! :whoah:

edit: masnak se jon be az elmu oldala?!
Bon Vojázs, Miss! :jee:

szerk: f*ck the elmü.  bocsánat. XD

Zsiga

Quote from: teraflare on 2007-06-01, 00:54:34
A kapálás, a búzás/kukoricás/... zsákok cipelése,a fahordás,a tekerés a harapós kutyák elől, az a gyúrás vagy a sport kategória akar lenni? Csak hogy tudjam hogy sportolok vagy gyúrok otthon. :D
Egyértelműen sport.  :D

Kviki: GL&HF. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-06-01, 01:05:45
Egyértelműen sport.  :D
Hja, ez olyan vidéki sport, mint a tájboksz...

*ducks from stones*

*I said ducks, not duckrolls...*

Próféta

Jó utat, Kviki!

BMI: nekem ilyen 26 körüli. Van hova fogynom. Bár tulajdonképpen jó lenne a tömegem, ha nem zsírból lenne, hanem izomból (akkor látványra se lennék ekkora).

noriko

én is jó utat kívánok, Kviki!!

és ha már mindenki önvizsgálatot tart, meglestem én is: 20,07 "Önnek nincs szüksége fogyókúrára, testsúlya az ideális tartományba esik." yay! that brings tears to my eyes.  :D

bár a második fele már aggasztó..."Sportoljon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális súlyát."  lehet, hogy ki kellene hagynom a jó kis midnight snack-jeimet? nah, that couldn't be!  :haha:

megyek, klikkelek még párat!  :smile:
"I wish I could, but I don't want to."