Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: Kvikveg on 2007-06-01, 00:19:37
Na, mindenkinek minden jot, miutan sikerult 7ig dolgoznom, hazakerultem, holnap szallok Londonba. Egy hetig nem leszek.
[spoiler][/spoiler]

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-06-01, 13:55:50
Volt neki egy bátyja, nem?
Aki 1 az 1ben Lnek látszik azon a  képen. :)
Quote from: Lythis on 2007-06-01, 13:56:35
[spoiler]I take it that guy is who you wish you were in place of...[/spoiler]
Outta mah head goddammit!

Quote from: Member on 2007-06-01, 13:52:01
[spoiler]Kép lementve, tetszik a kiscsaj. :D[/spoiler]
Cuz she's cute
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ultimecia

Quote from: Manitu on 2007-06-01, 13:48:42
Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 12:46:43
Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:
Már ne is haragudj, de hirdetik a toleranciát meg a baromi nagy szabadságot, erre ha valami nekem nem tetszik, akkor nem azt csinálják, hogy nem néznek rá, nem, másnak se legyen. Most komolyan, vannak ennél sokkal durvább dolgok is, ha valakit zavar, akkor nem veszi meg, és kész. Nem kell elolvasni. De nem az a megoldás, hogy ha engem zavar, akkor másnak se lehessen.

BTW, 4chan beváltotta az ígéretét? Alig akart bejönni ANN :confused:

na igen de gondolj bele. Ott az a túlgazdag ember aki eldönti hogy mit adjon ki. Kiad mondjuk egy ilyet amit a népesség 99% nem tolerál. Feljelenti 10 szervezet, hülyéreperlik. Kap egy halom pénzbüntetést + a botrány miatt esik a hírneve, az összes többi termékének esik a kereslete, + egy halom újabb vizsgálat indúl a többi termékével szemben.

Sekni nem olyan hülye, hogy kockáztassa ezért az egész vállalatát egy igenkicsi haszon reményében.

Abban az országban meg hirdetnek minden baromságot, csak annak a 1% nem igaz. Szabadság feleannyi nincs mint itt, tolerancia meg pláne, és az van tolerálva akinek a bíróság igazat ad :smile:

amúgy meg loliról jut eszembe a Ragna2 újj faja:

http://kepfeltoltes.hu/070511/ellr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kawaiii :jee: Hát még mikor ezekkel fogja az ember ezzel fogja lezúzni a nála sokkal nagyobb dögöket :D

Darkstar

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 14:06:12
amúgy meg loliról jut eszembe a Ragna2 újj faja:

http://kepfeltoltes.hu/070511/ellr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kawaiii :jee: Hát még mikor ezekkel fogja az ember ezzel fogja lezúzni a nála sokkal nagyobb dögöket :D
A RO2ben amennyire láttam, az összes fajból a csajok lolik. :D Viszont a magassága alapján nekem a WoWos gnome-okat jutatja eszembe. Mint nem adnék egy "Kick the Gnome" skillért. :D

Amúgy meg amíg nem illegális, mi alapján kapna pénzbüntetést? Bár ammerikkában mindent el lehet érni... ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 14:08:09
Amúgy meg amíg nem illegális, mi alapján kapna pénzbüntetést? Bár ammerikkában mindent el lehet érni... ^^
This is CANADA!!!!


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 14:04:00
Aki 1 az 1ben Lnek látszik azon a  képen. :)
Akkor jól tippeltem. De L csak már nem... szóval a saját húgát... :eek:
Quote
Outta mah head goddammit!
Meg szerintem te sem... Bár ez után... :rolleyes:
QuoteCuz she's cute
Érdekes, ruhában mintha idősebb lenne. Aranyos.
Quotehttp://kepfeltoltes.hu/070511/ellr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez a nyalóka test viszont már nem.

Darkstar

Quote from: Member on 2007-06-01, 14:16:26
Érdekes, ruhában mintha idősebb lenne. Aranyos.
Mindíg így kezdődik  :__devil: :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Már nem azér', de rajzolását tekintve elég vacak ez a Kodomo no Jikan.
Failure is the default option

Darkstar

#8919
Szerintem meg nem. Vagy egy speci stílusa, de nekem tetszik. :)
[spoiler]Ismét csak az izléskülönbség szemléltetésére, nem piszkálódásból: sztem pl a Kemonozume rajzolása ronda, neked meg tetszik. Azért mindíg ezt hozom fel, mert ebben elég szögesen különbözik a véleményünk =)[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-01, 14:18:27
Már nem azér', de rajzolását tekintve elég vacak ez a Kodomo no Jikan.
A kiscsaj szerintem jó, a haját leszámítva, az a szemüveges arc tényleg gáz. :)
Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 14:18:15
Mindíg így kezdődik  :__devil: :D
De ha lelkileg is többnek tűnik, akkor hol a probléma? :)

teraflare

Quote from: Member on 2007-06-01, 14:23:36
De ha lelkileg is többnek tűnik, akkor hol a probléma? :)
A személyi igazolványban? született: még nem elég régen

Darkstar

Quote from: Member on 2007-06-01, 14:23:36
De ha lelkileg is többnek tűnik, akkor hol a probléma? :)
Kérdezd az FBI-t
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: teraflare on 2007-06-01, 14:25:31
A személyi igazolványban?
Nem csalódtam, Szeged még itt is belémköt. :haha:
Az arcodra emlékszem, a neved benne van egy régebbi postban, már csak egy DN kell. :D

A Kemonozume-ból csak képeket láttam, rondának ronda, de gondolom ezzel céljuk volt és nem egyszerűen "nem tudtak rajzolni".
(A legjobb rajzolása akkoris a FLCL-nek van :whoah: )

Manitu

Quote from: Member on 2007-06-01, 14:23:36
Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 14:18:15
Mindíg így kezdődik  :__devil: :D
De ha lelkileg is többnek tűnik, akkor hol a probléma? :)
A személyigazolványában. Vagyis annak hiányában :D

edit: Elkéstem  :redface:


Dreamcleaver

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-01, 14:18:27
Már nem azér', de rajzolását tekintve elég vacak ez a Kodomo no Jikan.

Megelőztél.  :D Tudnám miért kell az összes low quality gagyi loli cuccból ekkora ügyet csinálni. Vegye meg az a sok idióta és verje ki rá ahányszor csak akarja. Netről úgyis be lehet szetrezni, akkor meg csak profittól esnek el.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-01, 14:44:54
Megelőztél.  :D Tudnám miért kell az összes low quality gagyi loli cuccból ekkora ügyet csinálni. Vegye meg az a sok idióta és verje ki rá ahányszor csak akarja. Netről úgyis be lehet szetrezni, akkor meg csak profittól esnek el.
gb2/omghuegboobzrulzland/ ktybye
És nem ugyanaz képernyőn nézni, mint rendesen olvasni, de ezt párszor már kifejztettem, többször nem akarom. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#8927
Quotegb2/omghuegboobzrulzland/ ktybye

Not really my absolute preference, but even if that was the case who would be the greater sicko? Thxbi.

Amúgy pont azért mondtam, hogy hülyeség a felhajtás. Adják ki, azt aki akarja megveszi, aki meg nem az nem. És igen, gondoltam hogy sokkal jobb igazából is "kézbe venni".  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Ó jaj, mókus kisfácán, ez nem volt szép tőled. :rolleyes: Gyakorta ezzel bármelyik stílus követőit meg lehetne szólni, hogy "minek neki az a sok sz@r". Csak.

D_S-nek igaza van, ezzel a sign-el ezért beszólni... :rotfl:
QuoteNot really my absolute preference, but even if that was the case who would be the greater sicko? Thxbi.
Kb. ugyanolyan beteg lenne.

Dreamcleaver

#8929
Hey I'm actually supporting the publishing of this manga here!  :teccik: Csak mert mellesleg retardáltnak tartalak titeket loli fanokat, még nem vagyok rossz ember.  :D

Jah a sigem, hát igen, megesik, hogy elgyengülök. De nyár van és szeretem a dinnyét, szal... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Csak mert szeretjük a lolikat még nem vagyunk rossz emberek mi sem. :ejnye:

Dreamcleaver

#8931
Quote from: Member on 2007-06-01, 15:01:18
Csak mert szeretjük a lolikat még nem vagyunk rossz emberek mi sem. :ejnye:

Persze hogy nem. Egy retardált is lehet jó ember belül.  :D

hm a retardált rossz kifejezés, elnézést kérek. Asszem az aberált a megfelelő szó.  :D

amúgy a loli kifejezés csak szexuális értelemben helytálló? Mert pl az Ichigo Mashimaro kislányait nagyon kawainak tartom , de nem vonzanak szexuálisan. Mondjuk ők picit rrealisabbak is, ergo ha egy faszi előkapná a bránerét előttük, valószínűleg sírva elfutnának, nem pedig egyből lekapnák.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 22:14:07
Quote from: sirtomi on 2007-05-31, 22:11:19
Sportolok is, sőt inkább csak azt, kondizni csak mellette szoktam :)
Nem is rád értettem amiket írtam. ;) Csak eszembe jutottak a prohardveres retardált gyúrósok akiken olyan jókat szoktam röhögni. Szörnyű hogy mennyire alsóbbrendű arcokból áll ez a gyúrós szub"kultúra"... Imádom amikor elkezdenek velem vitatkozni biokémiai meg élettani dolgokról úgy hogy a legműveltebbjük is jó esetben gimiben tanult két év biológiát meg kémiát, meg persze betéve tudja a kedvenc kokszmárkája teljes marketing-bullshitjét. ::)
Ott megtalálható volt egyik haverom is :D Ahogy ismerem okosított mindenkit :p

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-01, 15:02:29
amúgy a loli kifejezés csak szexuális értelemben helytálló? Mert pl az Ichigo Mashimaro kislányait nagyon kawainak tartom , de nem vonzanak szexuálisan. Mondjuk ők picit rrealisabbak is, ergo ha egy faszi előkapná a bránerét előttük, valószínűleg sírva elfutnának, nem pedig egyből lekapnák.  :D
Nem, mindenki, aki kevesebb, mint 14. Szerintem D_S sem d*gni szeretné őket, ahogy én sem. (UGYE?! :eek: )

Én nem szeretem az olyan lolikat, akik csak a szexről álmodnak...

Dreamcleaver

Szal minden lány, akinek még nem fejlődtek ki az elsődleges női nemi jellemzői.  :D hm, nekem azért általános suliban is volt egy-két lány ismerősöm, akik elég "fejlettek volna". Szal abszolúte nem loli kategória, mert még szerelmes is voltam. voltak úgy 12-13 évesek.  :D 7-8-ik osztály.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Egyszerűen katarzis az ilyen témájú (What is love? loli?) beszélgetéseket figyelemmel követni.  :appl:

Darkstar

És - immár csak ezen a fórumon legalább 10.* :D - a mi is a loli kérdésnél vagyunk. Mindenki maga dönti el, életkor, DFC, etc alapján. ^^
D_C: az IM az egyik olyan show, aminek a megtekintése nélkül nem nevezheted magad pedonak sehol, mert kiröhögnek. Vond le a következtetéseket. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 15:22:04
És - immár csak ezen a fórumon legalább 10.* :D - a mi is a loli kérdésnél vagyunk. Mindenki maga dönti el, életkor, DFC, etc alapján. ^^
D_C: az IM az egyik olyan show, aminek a megtekintése nélkül nem nevezheted magad pedonak sehol, mert kiröhögnek. Vond le a következtetéseket. :D

I have fallen, haven't I?  :D Mindegy, akkor is egyik kedvencem az IM, über kawai az a cucc.  :appl: Mondjuk a nagytesót, na azt már igen... :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member


Dreamcleaver

^
KILL IT WITH FIRE!!!!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS