Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

thrall

szerintem valamilyen rosszakarónk adta meg neki a linket :D
bár énis kiváncsi lettem volna a szemetelgetésére :P

Lythis

szerintem a "lényegéről" én is lemaradtam, de remélem valamelyik modi nagyvonalakban vázolja a tartalmát is azoknak a postoknak, amik törölve lettek...

csacsa

sajna én is lemaradtam róla.  :frown:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Selmo

#9603
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:31:09
dúrom fel? szanaszét b&hammerelve mindenhonnan? erm... nem kérdezted VÉLETLENÜL, hogy hogyan sikerült neki rátalálnia az oldalra??
Nem kellett, nyitott valami Sailor moon mindörökké topicot valami hasonló üzenettel:
Sailor Moon!! :hail:
Imádom a Sailor Moont, akinek van eladó figurája írjon!!!!!!!!!!! :teccik: :fuk-u:  A google dobta ki ezt az oldalt. :P :G
Amúgy csak én takarítottam utána, a végére jött DS és törölte a bezárt topicját, amiben megadtam neki a SM topic linkjét.

Err, spoiler+move don't work...

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Vicceseket irkált, különösen azok tetszettek, amik valami hihetetlenül témábavágóak voltak. Mondjuk a mit hallgatszban meg a DVD készítésben :D

Indítványozom egy Hall of Shame topic létrehozását, ahova az ilyeneket szórhatják a modik, had röhögjünk rajta később is  :muhahah:


Lythis

Quote from: Manitu on 2007-06-12, 01:43:15
Vicceseket irkált, különösen azok tetszettek, amik valami hihetetlenül témábavágóak voltak. Mondjuk a mit hallgatszban meg a DVD készítésben :D

Indítványozom egy Hall of Shame topic létrehozását, ahova az ilyeneket szórhatják a modik, had röhögjünk rajta később is  :muhahah:
ez nem sértené a... és mások elfogadása, meg... világbéke....tolerancia...blablabla...

seconded

thrall

Quote from: Manitu on 2007-06-12, 01:43:15
Indítványozom egy Hall of Shame topic létrehozását, ahova az ilyeneket szórhatják a modik, had röhögjünk rajta később is  :muhahah:
támogatom! eddig ez 2 szavazat  :lol:

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 01:18:26
321 GET
MODGET=FAILGET így is, úgy is :D

9623GET :D
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 02:04:53
ez nem sértené a... és mások elfogadása, meg... világbéke....tolerancia...blablabla...

seconded

Na ez gyorsan ment :D
Én egy "lenyugtató kétnapos eltiltást" is mellékelnék, ha lenne.
Valakinek túl sok az energiája... csak nem kitört a nyári szünet
az iskolákban? Brace for impact!!!

Darkstar

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 01:41:38
Amúgy csak én takarítottam utána, a végére jött DS és törölte a bezárt topicját, amiben megadtam neki a SM topic linkjét.
Aljas rágalom, a topicon kívül még 3 postot is töröltem. :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

*hátradől*
Keep up the good work, boys :angyali:

(na erre most mekkora bosszú-flémet és offolást kapok a hozzám
tartozó boardokon :D )

Majd' három.
Tegnap kb 10kor keltem.
Most vagyok energiám teljében, pörgök, az agyam főleg. Fáj a
szemem, kicsit szét vagyok csúszva, de se fáradt, se álmos nem
vagyok. Normális ez? Hja, költői kérdés...
Mondjuk úgyis tanulnom kell a holnap reggeli vizsgára (megvágtak
woot, meg se nézhettem a dolgozatom, woot, és ez az utolsó
alkalom belőle :whoah: na jó, kétszer nem b@sznak ki velem),
úgyhogy lesz mivel ellennem... mondjuk ha nem sűrített előadás-
vázlatban olvasnám, hanem a köcsög könyveiben, akkor tuti
elaludnék...
ah, whateva.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-12, 03:51:50
(na erre most mekkora bosszú-flémet és offolást kapok a hozzám tartozó boardokon :D )
Sokkal rosszabb, 1 hétig töröljük a sortöréseidet a postajaidból. :P

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Tőlem :p (na ebből hiába törlöd :D )

Ramiz

Mégsem mentem ki az USÁba, mert nem jött le időben a Private Life Of Michelle Wild t0rrentem, és a faterom a távollétemben nem hajlandó járatni a gépemet. Úgyhogy maradok és moderálok! :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Csak onnan tudom biztosra, hogy nem igaz, hogy abban nincsenek
polipok (tudtommal...) :hehe:

Szóval megy proxyval? :)

322GET?

ignus

Yeeeeessss! Tegnap meglett az utolsóvizsgám... Most már "csak" diplomamunka és államvizsga!!!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-06-12, 05:10:39
Mégsem mentem ki az USÁba, mert nem jött le időben a Private Life Of Michelle Wild t0rrentem, és a faterom a távollétemben nem hajlandó járatni a gépemet. Úgyhogy maradok és moderálok! :D :__devil:

Hallottam már arról, hogy valaki azért nem utazott el valahová, mert pl. megbetegedett a felesége. Na de ilyen indokot még nem pipáltam...  :muhahah:

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2007-06-12, 05:10:39
Mégsem mentem ki az USÁba, mert nem jött le időben a Private Life Of Michelle Wild t0rrentem, és a faterom a távollétemben nem hajlandó járatni a gépemet. Úgyhogy maradok és moderálok! :D :__devil:
Megtudlak érteni! Én sem utaznék ilyen helyzetben! :D

Zsiga

Nem semmi lehetett a tegnap esti termés, még szerencse hogy időben elmentem inni. :D

csacsa

Ezt most komolyan gondolják? http://www.itport.hu/hir/1375 Mi lesz a korán kelőkkel/későn fekvőkkel?  :morci:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Zsiga

Quote from: csacsa on 2007-06-12, 13:12:16
Ezt most komolyan gondolják? http://www.itport.hu/hir/1375 Mi lesz a korán kelőkkel/későn fekvőkkel?  :morci:
Nem értem mi ezzel a probléma. :confused:

csacsa

Quote from: Zsiga on 2007-06-12, 13:26:42
Quote from: csacsa on 2007-06-12, 13:12:16
Ezt most komolyan gondolják? http://www.itport.hu/hir/1375 Mi lesz a korán kelőkkel/későn fekvőkkel?  :morci:
Nem értem mi ezzel a probléma. :confused:
Leáll a net Mo-n ez elég nagy gáz...szvsz és mi lesz azokkal, akiknek pont akkor kell sűrgősen vmi infó a netről, mert az a leggyorsabb?
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Zsiga

Quote from: csacsa on 2007-06-12, 13:28:41
Leáll a net Mo-n ez elég nagy gáz...szvsz és mi lesz azokkal, akiknek pont akkor kell sűrgősen vmi infó a netről, mert az a leggyorsabb?
Aki nem bír ki hajnali ötkor 2x15 percet net nélkül annak ideje lenne pszichiáterhez fordulnia.

Kuroi Tenshi

2×15 percbe nehogymá' belehaljanak ::)
Elmennek wcre és megreggeliznek, mire visszaérnek, letelik az egyik
15 perc. Nem tudom, mi ez a nagy kiakadás, az áramszünetek
rosszabbak szoktak lenni, mert azok váratlanok, és ált. csúcsidőben
vannak. S tudtommal nincs senkinek lélegeztetőgépe a netre kötve ::)

thrall

akinek sürgősen infó kell az vár majd 15 percet :D

Darkstar

Nemsemmi, hogy 2*15 perc alatt bármit meg tudnak csinálni. o.O
Csak nemhogy a nagy sietségben elbasszanak valamit és napokig ne legyen net.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

http://www.mangaupdates.com/releases.html?search=1930&stype=series

Btw rapidsearch is kidobta, csak nem a teljes címet kell beírni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

csacsa

Quote from: Darkstar on 2007-06-12, 13:37:07
Nemsemmi, hogy 2*15 perc alatt bármit meg tudnak csinálni. o.O
Csak nemhogy a nagy sietségben elbasszanak valamit és napokig ne legyen net.
Rávilágítottál a lényegre Ds, ettől tartok én is a legjobban...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

kisvirag

a 2x15 perc csak az az idő, amikor olyat csinálnak, amikor feltétlen szükséges kikapcsolni...
arról meg úgysem tudunk, mekkora mérvű a karbantartás, szerintem felesleges aggódni (illetve aki nagyonaggódik,annak megint problémái lehetnek) főleg mert ennyi idő alatt szerintem nem lehet annyira elbaxni, hogy napokig ne legyen net (najó, de, elfelejtik visszakapcsolni :D )

a karbantartás miatti áramszüneteket meg köteles az áramszolgáltató legalább egy héttel előtte jelezni, igaz vicces, nemrég olvastam homáron, hogy az elműnél ez az emberhez eső legközelebbi villanypóznát jelenti (már hogy hol kell jelezni)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.