Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Ők sem kockáztatják meg, hogy napokig ne legyen net... pláne, hogy nem csak magénszemélyeknek fontos, hogy legyen, hanem nem kevés nagyvállalatnak is úgymond létszükséglet...
Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, h elbarmoljanak bármit is.

Zsiga

Volt már pár karbantartás és szerintem még sose basztak el semmit. Nem hülyék dolgoznak a BiX-nél, nem olyanok mint a netszolgáltatók... ;)

Lythis

2x15 perc gyakorlatilag semmi, ráadásul szóltak előre, szóval akinek kell valami, az megnézi előtte, vagy utána, és ennyi volt.

Member

Ivett eszembe juttatta, hogy az anidb-n bejelölhetném a látott SM sorozatokat, hogy gyarapodjon a lista, erre nem nagyon tudok kiigazodni rajta, annyi vacak készült hozzá... :redface:

Lythis

All aboard the FAILBOAT....
(also: /r/ teh pic)

sirtomi

2*15 leállás az semmi, én még alidni fogok akkor úgyis :) Aki meg nembírja ki annak problémái vannak  :haha:

Selmo

Pontosan. És 15 perc alatt az ember szétszed egy gépet, kicserél valamit és összerakja.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Esetleg nem akarjuk megkérni őket, hogy az ilyesmi postokat töröljék?

Member

Lythis, ne légy gonosz, aki nem ide való, az úgyis elmenekül 24 órán belül. :)

Lythis

Nem vagyok gonosz... annyira....
De mindenesetre anno még volt egy ilyen felkérés féle, hogy ne verjük nagy dobra, az usteam-et, ha jól emlékszem... bár lehet h az csak az ftp részre vonatkozott...

Selmo

Quote from: Member on 2007-06-12, 15:27:23
Lythis, ne légy gonosz, aki nem ide való, az úgyis elmenekül 24 órán belül. :)
Azért nem volna túl szerencsés, ha valamelyikük "véletlenül" leszedne valami hentait innen.

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 15:48:03
Azért nem volna túl szerencsés, ha valamelyikük "véletlenül" leszedne valami hentait innen.
The Internet is for p0rn. Ha nagyon akarják, úgyis megtalálják, ha nem itt, akkor máshol.


Fubenalvo

Háttérkép verseny második forduló meghírdetve!
Részletek itt: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1001.msg238438#msg238438

Lythis

addig sem a mi sarunk... elég hercehurca volt az ftp miatt anno a jogi vonatkozások miatt is (ezért is kerültek le az OST-k pl, ha jól emlékszem). Szerintem senkinek nem hiányzik, hogy abból legyen botrány, hogy xy underage gyerek innen szedett pr0n-t...

edit: 323GET

Member

"Anyu, nem gondoltam volna, hogy annyit meztelenkednek majd és ott dörzsölik össze, ahol te a postással szoktad..."

Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-06-12, 15:53:58
Quote from: Selmo on 2007-06-12, 15:48:03
Azért nem volna túl szerencsés, ha valamelyikük "véletlenül" leszedne valami hentait innen.
The Internet is for p0rn. Ha nagyon akarják, úgyis megtalálják, ha nem itt, akkor máshol.
Inkább ne itt találják meg. Nem lenne jó ha valamelyik lebukna az ősei előtt, azok meg rákérdeznének honnan van, aztán besétálnának a rendőrségre...

Selmo

Pontosan, ha valaki regelve van, szóljon az ottaniaknak. :)

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Legyetek nyugodtak (ill. nyugtalanok), ebben a pillanatban is többszáz általános iskolai gépteremben ill. underage b& gyerek gépén töltődik hentai az usteamról.
Majd ha a felháborodott szülők leveleket kezdenek írogatni, válaszolhatunk nekik, hogy "eat c*ck, n1gger!", valamint gyárthatunk saját használatú copypastát.
Failure is the default option

Lythis

Ez szerintem nem zárja ki azt, hogy lehetőség szerint ne reklámoztassuk magunkat egyéb fórumokon is...
Szülőként azon akadnál ki jobban, hogy a gyereked azért tölt pr0n-t mert egy haverja mondta neki a site-ot, vagy azért, mert annak a csatornának a fórumán olvasott a placcról, amit egyébként éjjelente még engedsz is neki nézni?

Én

Ti 11 évesen tudtátok mi az az internet?  :confused:

Kuroi Tenshi

Amikor én 11 voltam, nem is volt internet Mo-n :hehe:
96-ban voltak csak az amcsik olyan kedvesek, hogy kaptunk ip-címet.
97-ben már volt emailcímem...
does this make me old? :o

Selmo

Azért ma nem kicsit más világ van. :) Mikor én voltam gyerek, hétfőn nem volt tv adás. ;)

Hmmm nem kicsit népszerű lett az a topic.
[spoiler=kép][/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Quote from: UsagiIvett on 2007-06-12, 18:18:01
Mindent keresek ami Sailor moon!

戻ってキタ━━━━━(゚∀゚)━━━━━!!!!
Failure is the default option

Selmo

Csak több ne legyen.

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Apa kezdődik... :D
Quote from: UsagiIvett on 2007-06-12, 18:18:01
Mindent keresek ami Sailor moon!
Mindent?  :bsd: /r/ rule 34 on sm :D mármint sailor moon, nem sado-mazo  :angyali:
talán elmenne egy ideig a kedve attól, hogy btardoktól kérjen bármit is :__devil: :D

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-12, 18:39:01
talán elmenne egy ideig a kedve attól, hogy btardoktól kérjen bármit is :__devil: :D
Vagy megjönne :__devil: :D


Dreamcleaver

#9656
Milyen meglepő, a gazdák megint segélyért sírnak. Ezek a balf*szok azt hiszik, az államnak kell eltartani a mezőgazdaságot. Ja hogy elverte a fagy a termést, neked meg nem volt biztosításod? Ez van vazz, ideje más munka után nézni.

Bármi van, ezek egyből petícióznak. Pl egy autószerelő fizetheti a biztosítást meg az engedélyeket a műhelye után, de ha mondjuk nem jön szerelendő autó, akkor talán kap állami segélyt? lol

800k forint segély per hektár, a büdös nagy lóf*szt a hátsótokba azt! Máskor kössetek biztosítást.

Más:
Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 13:34:47
A bétában jelenleg ennyi kaszt van: http://ragnarokonline2.extra.hu/hirek_02.php

Quote from: Alkyra on 2007-06-12, 17:01:31
a swordsman a legfaszább!!!XD az isteniül nézz ki, de mint kaszt a gunslinger jönn be a legjobban.^^ meg a thief természetesen!!!XD ha ebből lesz hivatalos angol verzió akkor abbahagyom a wowot érte...

Err...no comment.  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-12, 19:12:58
Err...no comment.  :lol:
looks do count I guess... :D

Fubenalvo

#9658
http://jgraph.extra.hu/albums/userpics/10001/gits3_m%C3%A1solata.jpg
Kép törölve
Szerintetek bal oldalon az öreg kell rá vagy nem?

Lythis