Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-24, 23:27:51
...
ööö
...
:zomg: - ez a smily kb leírja az arckifejezésem, amint
megszólalt az "ének"... Nincsenek ezeknek szüleik, hogy
megmondják nekik, hogy ez iszonyat gáz?...
de van, sőt, büszkék is rá. -.- (ezért remélem hogy ha gyerekem lesz akkor ha ilyen hülyeségei vannak egy saller elég legyen hogy helyretegyem...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Vagy 10 percnyi felfüggesztett kötél.

Zen

Vagy agyátültetés.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Baggio

Quote from: Zen on 2008-03-24, 23:52:07
Vagy agyátültetés.
ahhoz kellene hogy legyen agyuk

Zen

Úgy értettem, h ők kapnak egyet.  :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Baggio on 2008-03-25, 00:32:55ahhoz kellene hogy legyen agyuk
kellemes feltevéseket tesztek a leendő gyermekeimről, értékelem.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zen

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-25, 00:33:34
Quote from: Baggio on 2008-03-25, 00:32:55ahhoz kellene hogy legyen agyuk
kellemes feltevéseket tesztek a leendő gyermekeimről, értékelem.
Bocs, te szabtad meg a feltételt, h "ha ilyenek mint ezek". Mi ERRE reagálunk.  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én


Lt. Simoan Blarke

now that's why i'm pathetic and i suck deepshit. :cries:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

chilip

Quote from: Edina-chan on 2008-03-24, 21:14:06
http://www.youtube.com/watch?v=3MsWC2tefXU
látjátok, EZ a magyar lolicon  :__devil: :/ (  :D )

hát amint elindult a videó elkezdtem röhögni és a végéig nem is tudtam abbahagyni... hiába aki a trashfilmeket is kedveli annak ez igazi csemege :D 5 csillag  :jee:

Zen

Hentai kép nem lehet az avatar? Nem kéne a fiatal grasshoppereket minnél hamarabb elkezdeni tanítani, with every means possible:ejnye:
(Nem gondolom komolyan a kérdést, csak unatkozok. :D)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: chilip on 2008-03-25, 01:09:43
Quote from: Edina-chan on 2008-03-24, 21:14:06
http://www.youtube.com/watch?v=3MsWC2tefXU
látjátok, EZ a magyar lolicon  :__devil: :/ (  :D )

hát amint elindult a videó elkezdtem röhögni és a végéig nem is tudtam abbahagyni... hiába aki a trashfilmeket is kedveli annak ez igazi csemege :D 5 csillag  :jee:

Trash...hmm, GARBAGE DAY?

Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2008-03-25, 05:14:53
Trash...hmm, GARBAGE DAY?
Eddig még csak a "Garbage day! BANG" részt láttam egy-két
szarfilm-gyűjteményben, nem gondoltam volna, hogy a többi
is ilyen QUALITY :D
Kösz, ez jól esett így egy 12+ órás munkanap után az agyam
maradékának leamortizálására :haha:

teraflare

No tegnapi szórjuk a pénzt hülyeségre akcióm kevés sikerrel járt, a jósnőnél valaki több mint 1 órán át jósoltatott. De a westendben találtunk egy gépet ami mért sokmindent. Íme az eredményem:
súly:64,1 kg (De ekkor már majdnem éhenhaltam)
magasság: 178cm (ebből szerintem 3 cm a hajam)
Vérnyomás:
Felső érték: 132 mmHg
Alsó érték: 69 (szép szám  :D) mmHg
Pulzus: 90
Test zsírtartalma:
Testzsír index: 11,4%
Zsír súly: 7,3 kg
Tiszta súly: 56,8 kg
Testtömeg index: 20,2

Normál testömeg 20 és 24.9 között jó
Vérnyomás: 140/90 a normál
Normál testzsír: 14-20%

Ezekszerint nem vagyok elég zsíros. Reggelente egy kanál zsírral kell kezdenem a napot. Meg nem elég magas a vérnyomásom. A pulzust nemtom jó-e. Zsiga?

Baggio

#18974
a nyugalmi pulzus átlagos normálértéke kb 72/perc
a vérnyomásé meg 120/80
de sok függ az adott embertől. bizonyos embertípusokban más a normális (pl: egyes nyugalmi értékekmáésok edzett sportolóknák,...)

.Attila

Csak kaptam gipszet a karomra. 2 hét...

tera: este egyél valami hízlalót, pl. fehér/házi kenyeret (bármivel). És persze kicsit többet, mint általában :)

teraflare

Lehet jövőhéttől már nem csak ebédre rendelek dupla kaját hanem a hazaviteli vacsira is. De ekkor már félő lesz hogy meglincselnek ebédnél ha meglátják hogy mennyit eszek. Így is gonosz tekintetekkel kell szembenéznem.  :D Majd veszek B-12 vitamint is. Állítólag meghozza az étvágyat. Idén év végére 75 kilós akarok lenni. (Persze lehetőleg nem sörhassal elérni  ^^ )

.Attila

Nekem a következő célom a 78kg, csak a másik irányból :)

Lt. Simoan Blarke

Ehehe. Én mit mondjak a 115 kilós álmaimmal? :/ Amint elérem a 97-et, mindig jön valami idegi krach és visszafogyok 92-re -_-

Btw, BIG GANTŰŰŰDÜTÜDÜTTŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰÚ BIGGANTŰŰŰŰŰŰTÜTÜDÜTTŰŰŰŰŰŰ
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

teraflare

Nos Én,sajnos nem találtam már otthon a kért jégesőt ezért a másik fajta fagyott vizet hoztam most  :D
Yupiii, havazik  :haha:

Baggio

#18980
itt debrecenben is hóvihar van. tiszta kiégés... már strandra mennék, helyette lehet hóembert építeni

edit: 5 perccel később(most): verőfényes napsütés... az igen...

Lt. Simoan Blarke

én egész úton hazafele jövet azt csodálhattam hogy verőfényes napsütésben hogy zuhog a hó... jóhogy szivárvány nem volt.  :wtf:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Mindenhol ilyen szar idő van, csak itt nem? Hete nem esett semmi, felhőt se nagyon láttam, most is szikrázóan süt a nap. :)

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

besugározza a lényed a közvetlen környezetet. egyébként igen, Vácott, Bp több pontján és Csornán is ilyen kerge az időjárás (meg az ezeket összekötő útvonalakon is), legalábbis személyes tapasztalatok alapján ezt tanúsíthatom, és ez az általam belátott területek 98%-át jelenti (a maradék 2% a fedett helyek) :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-03-26, 11:03:29
Csak kaptam gipszet a karomra. 2 hét...


ez még a múltkori bicajos esés? vagy lemaradtam időközben valamiről?

.Attila

Ez a vasárnapi esés, amikor átrepültem a kormány felett.
De lehet, hogy csak 1 hétig lesz gipsz.
Azt hiszem az orsócsontomon van egy kisebb, nem elmozdult törés.

Én

Quote from: teraflare on 2008-03-26, 11:21:57
Lehet jövőhéttől már nem csak ebédre rendelek dupla kaját hanem a hazaviteli vacsira is. De ekkor már félő lesz hogy meglincselnek ebédnél ha meglátják hogy mennyit eszek. Így is gonosz tekintetekkel kell szembenéznem.  :D Majd veszek B-12 vitamint is. Állítólag meghozza az étvágyat. Idén év végére 75 kilós akarok lenni. (Persze lehetőleg nem sörhassal elérni  ^^ )
Nekem a 75 kg-os álom megvan, csakhogy 185 centihez az nem olyan nagy eredmény... :D a B-12 ilyen hatásáról még nem hallottam, majd kipróbálom, mert étvágyam nekem is csak akkor van, ha szétedzem az agyam.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-03-26, 13:38:13
Btw, BIG GANTŰŰŰDÜTÜDÜTTŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰÚ BIGGANTŰŰŰŰŰŰTÜTÜDÜTTŰŰŰŰŰŰ
Most rajtam a WTF sora. :D

.Attila

Quote from: Én on 2008-03-26, 19:55:52
Nekem a 75 kg-os álom megvan, csakhogy 185 centihez az nem olyan nagy eredmény...

183 cm, 82 kg, ebből kéne még leadni kicsit. Te többet szeretnél a 75nél?

Én

Igen, elég vékony vagyok, bár régi Éénemhez képest már rendesen összeszedtem magam. Amúgy érdekes, mert a 183/82 nem tűnik olyan soknak nekem, de biztos azon is múlik, miből van.

Lt. Simoan Blarke

Én: AC/DC Big Gun? :D (Csak edzek a holnapi tesztes ZH-ra. ACDC ABBACD.)
És igen, alkati kérdés. Én 3 éve (érettségi táján) 205 centi és 92 kiló voltam, és akkor nem voltam ennyire kurvára vézna. Azóta pár centiket nőttem széltében, de kábé madárijesztőnek nézek ki vele. Szóval (örök, elcsépelt igazság) a magasság nem minden :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster