Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:13:21
Happy kért meg mondjam: sry. de másodikra már azért bespoilerezte.  ^^

Szóval happy = teraflare. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 14:21:39
Szóval happy = teraflare. :D
Aljas rágalom.  :D Csak ő is itt dolgozik az irodában és onnan ismerem.  :hehe:

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:22:45
Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 14:21:39
Szóval happy = teraflare. :D
Aljas rágalom.  :D Csak ő is itt dolgozik az irodában és onnan ismerem.  :hehe:

Szóval vagy te vagy happy, vagy te szabadítottad ránk őt... nem is tudom, melyik a kisebbik rossz. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 14:25:55
Szóval vagy te vagy happy, vagy te szabadítottad ránk őt... nem is tudom, melyik a kisebbik rossz. :__devil:
Mint mondtam nem én vagyok Happy. Tessék egy megdönthetetlen bizonyíték. Láthatjátok hogy Happy is itt van az irodában és épp boldogan figyeli a madarakat az ablakon keresztül. Bár azt el kell ismernem miattam látta meg a fórumot.  :redface:

Zsiga

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:38:48
Bár azt el kell ismernem miattam látta meg a fórumot.  :redface:
lol b&

teraflare


Baggio

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:13:21
Nos nekem ez nem tűnik túl hihetőnek. Ott is ugyanaz a helyzet mint itt legfeljebb nem etnikum hanem más kaszt nem akar dolgozni. (nem voltam kinnt és nem tudom mi lehet a valóság, de én az alap emberi természetből indulok ki az pedig lusta)
hát azért elég sokat beszélgettem velük és mindegyik ezt mondta ahogy szóbakerült a téma...

teraflare

#23317
Quote from: Baggio on 2008-06-11, 14:54:07
hát azért elég sokat beszélgettem velük és mindegyik ezt mondta ahogy szóbakerült a téma...
Nem azért hogy szándékosan kötözködjek, de itthon vagy ott beszélgettél velük? Mert ha itthon akkor bizony lehet hogy nem a megfelelő réteggel beszéltél. Ahogy a drága politikusaink sem értik miért útálja a közember a romákat. Az ember csak a saját társadalmi szintjére lát rá. Alá nem akar nézni, főlé meg nem tud.* Tehát ha a hajléktalanoktól a munkakerülőkön (<negatív szemlélet> biztos hogy ott is vannak ilyenek szép számmal </negatív szemlélet>) át az elitig mindenkit végigkérdezel akkor alkothatsz ilyen véleményt az egész nemzetről (bár akkor meg annyira eltérő válaszok lesznek hogy szintén szart sem ér az egész).
nem vagyok szociológus ezek csak a saját selejtes agyszüleményeim.
edit: *:egy gyönyörű ellenpélda Győzike az operában (vagy hol volt) ahol nem értette hogy miért nézik ki. (Talán az én pénzem büdös? Én is kifizettem a jegyet!)

motifator

Quote from: Ramiz on 2008-06-11, 14:21:39
Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:13:21
Happy kért meg mondjam: sry. de másodikra már azért bespoilerezte.  ^^

Szóval happy = teraflare. :D
slowpoke.jpg
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: Zsiga on 2008-06-11, 14:00:09
Quote from: Én on 2008-06-11, 13:52:24
Áramos módszer: A halálsoronban látott vizesszivacsos cucc nem működik? Vagy az csak villamosszékre jó? Esetleg hajszárító a kádba? Vagy kénsav?
A kénsav nagyon hülye ötlet...
Tudom, egy kísérletnél volt alkalmam leönteni magam vele, asszem megvan a helye (nem töröltem le elég gyorsan...)
Azért írtam, hátha valaki megpróbálja. Ha igen, 2 másodperc után ugorjon ki, és post pics. :D

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2008-06-11, 15:42:38

Azért írtam, hátha valaki megpróbálja. Ha igen, 2 másodperc után ugorjon ki, és post pics. :D

I lol'd.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Ezt a gyökér időjárást...
Délben kinézek, süt a nap.
Gondoltam ebéd után elmegyek úszni, 3-ig még diákoknak nyitva
az uszoda, és ha már lúd, akkor bringával megyek. Fél 2-kor kicsit
felhősödött az égbolt, aztán amikor háromnegyedkor indulnék el,
leszakadt az ég. ::)

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-11, 15:56:15
Ezt a gyökér időjárást...
Délben kinézek, süt a nap.
Gondoltam ebéd után elmegyek úszni, 3-ig még diákoknak nyitva
az uszoda, és ha már lúd, akkor bringával megyek. Fél 2-kor kicsit
felhősödött az égbolt, aztán amikor háromnegyedkor indulnék el,
leszakadt az ég. ::)
Remélem nem pesten vagy ilyen időben,mert én még szeretnék napozni az erkélyen. :smile:

sirtomi

Pécsen még süt a nap, de hétvégére megint szar időt mondanak :)

teraflare

Azt hiszem kezd megártani a meló. Reflexből ;-vel zártam le a mondataimat  :zomg:

Rounin

A legjobb most ez lesz számodra:

stop();

Dreamcleaver

Sohga nem fogom megérteni azokaz az embereket, akik szeretnek napozni. Én ha lehet ki sem megyek, ha meg muszáJ, akkor is árnyékban maradok, erre ez a sok elvetemült meg kifekszik a napra. Semmi értelme :D.

I'm proud and WHITE!   :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Én se szeretek, de muszáj lesz, olyan fehér vagyok, mint fal :( Azt utálom igazán, hogy nagggggggggggyon könnyen leégek, még naptejjel is. Shit sux, azért idén magamraszedek valamit, legrosszabb esetben bekenem magam sárral, vagy megnyúzok egy cigányt és magamra öltöm. :D

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-06-11, 18:13:43
Azt hiszem kezd megártani a meló. Reflexből ;-vel zártam le a mondataimat  :zomg:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Én on 2008-06-11, 21:03:46
vagy megnyúzok egy cigányt és magamra öltöm. :D
Csak akkor, ha olyan dizájn lesz végül, mint az ork sámán a w3-ban. :D
Rühellek napozni, eleve nem szoktam kimenni fürdeni, mert unom. Meg amúgyis, a legszebb a fehér bőr. Azon legalább látszik minden.
[spoiler]Pl. sohasem értettem, a csontfeketék hogyan találnak elsőre be?[/spoiler]

Rounin

I facepalm'd very hard.

Fazék


Rounin


.Attila

#23333
Quote from: teraflare on 2008-06-11, 14:13:21
Quote from: Baggio on 2008-06-11, 13:56:05
legalább a japánoknál benne van a kultúrában a munka fontossága, és aki nem dolgozik azt igencsak kinézik a társadalomból.
Nos nekem ez nem tűnik túl hihetőnek. Ott is ugyanaz a helyzet mint itt legfeljebb nem etnikum hanem más kaszt nem akar dolgozni. (nem voltam kinnt és nem tudom mi lehet a valóság, de én az alap emberi természetből indulok ki az pedig lusta)

Valamennyi munkanélküli hajléktalan van ott is, de én nem tudok róla, hogy volna egy határozottan elkülöníthető csoport, amelyikre ráhúzható lenne a nem dolgozik kategória.

szerk.: bár azért azt megjegyezném, hogy van egy réteg, aki csak éjszaka, és többnyire a bulizós környékeken (pl. tipikusan Roppongi) tűnik fel. Lehet találgatni...

Xzone

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-11, 21:01:30
Sohga nem fogom megérteni azokaz az embereket, akik szeretnek napozni. Én ha lehet ki sem megyek, ha meg muszáJ, akkor is árnyékban maradok, erre ez a sok elvetemült meg kifekszik a napra. Semmi értelme :D.

I'm proud and WHITE!   :rotfl:

:tezsvir:

Én képes voltam a görög tengerpartról falfehéren hazajönni :)  (Csak az alkarom égett le a quadtúrán.)

Én

#23335
[spoiler=rant] :grrr: :grrr: :grrr:
Barcelonába jövő hétfőn szállna fel a gépünk, erre minden fuvarozó sztrájkol, nincs kaja a boltokan/éttermekben, rohamrendőrök verekednek a néppel, és még az idő is szar. Asszem ezt basztuk.[/spoiler]
Ebben az évben kurvára nem akar összejönni semmi. De legalább ma elintéztem, hogy nyelvtanból ne legyen pótvizsgám.
Edit: Washingtonban meg rettenetetes hóvihar van, I lol'd.

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2008-06-11, 21:58:42
Ebben az évben kurvára nem akar összejönni semmi. De legalább ma elintéztem, hogy nyelvtanból ne legyen pótvizsgám.
Megbuktatnak?  :angyali:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...

Volt vmi ilyesmi nemtom 2 hete tvében. hasónlü eset csak ott a papa zárta be a lányát x évre és gyerekeket is született neki. elég beteges.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xzone

Quote from: Necrid^ on 2008-06-11, 22:17:28
Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...

Volt vmi ilyesmi nemtom 2 hete tvében. hasónlü eset csak ott a papa zárta be a lányát x évre és gyerekeket is született neki. elég beteges.

Oh wow, erről még sosem hallottam ezelőtt...

[spoiler] ;) [/spoiler]

Necrid^

Quote from: Xzone on 2008-06-11, 22:23:07
Quote from: Necrid^ on 2008-06-11, 22:17:28
Quote from: Fazék on 2008-06-11, 21:17:14
csak óvatosan...

Volt vmi ilyesmi nemtom 2 hete tvében. hasónlü eset csak ott a papa zárta be a lányát x évre és gyerekeket is született neki. elég beteges.

Oh wow, erről még sosem hallottam ezelőtt...

[spoiler] ;) [/spoiler]

click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!