Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: teraflare on 2008-08-19, 12:52:41
Quote from: Member on 2008-08-19, 12:36:42
Akkor lehet, hogy vele volt valami gond. :)
0. héten olyat akarunk, hogy 1 liter tej, 1 liter kakaó, 1 liter vaníliás ital és 1 liter jegeskávé húzóra, egymás után, két kimenetele lehet. :D
Mintha jackass-ben is lett volna hasonló. Ott hányás lett a vége. :zomg:

Ott megbolondították még egy kis tojással is. Csúnya vége lett :)

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-19, 13:25:27
De olyan érzés fogott el, hogy minden, amit csinálok, teljesen felesleges.
:buksisimi: Miért gondolod azt, hogy felesleges amit teszel?

Member

Kicsit meguntam ezt a "próbálok alkotni, de nem érdekel senkit" dolgot, akármennyire jogos is ez a nézők részéről. :)

Btw. híresek lettünk. :D
Opera IX - The Black Opera
Melodic Black Metal (Italy)

Tracklist:
...
7. Bela Lugosi's Dead

minuszmiki

Lugosi mindig is ismert volt.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-19, 14:00:47
"próbálok alkotni, de nem érdekel senkit"
Ezt azért cáfolnám. A Csujjogató AMV-d kultusz lett az ismerősi körömben. Mikor említettem valakinek az anime leírásaid egyből eszébe jutott hogy te csináltad.  :D

Member

A Csujjogató volt az, amit már nagyon untam. Egyszerűen mindenkinek csak az kellett és semmi más. Mint amikor valaki jó népies verseket ír, aztán beleszeret az avantgárdba, ám továbbra is bíztatják, írjon még jó népies verseket. Vagy tesóm volt olyan, hogy ugye majdnem egy évig csak Envy-ket rajzolt, Deviantart-on már majdnem megőrült, amikor vagy nem kommentelték a más jellegű képeit vagy "még Envy-t!" kapott. :/

minusz: igaz, de a fene sem gondoltam volna, hogy még egy noname albumon is összefutok vele. :)

minuszmiki

Igen, néha én is meglepődöm, hogy milyen helyeken találkozom a nevével. :)

Btw épp tegnap dícsértem meg a versedet, és az ismertetőiden is mindig jókat szórakozom, még ha nem is kommentelem őket általában. Jól csinálod, carry on! ;)

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-08-19, 12:52:41
Hmm somebody wants a rape?  :__devil: (kérlek mondjátok hogy nem csak nekem jutott ez eszembe, különben félek egyedül menni velem este  :haha:)

Nem kell félned. :angyali:

Member

Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 14:23:27
Btw épp tegnap dícsértem meg a versedet, és az ismertetőiden is mindig jókat szórakozom, még ha nem is kommentelem őket általában. Jól csinálod, carry on! ;)
Ezek csak ilyen időszakos hülyülések, de lehet, hogy tényleg ezeket kellene komolyabban vennem, vagy csak időszakos hülyülésekre gyúrni. :)
Annak örülnék, ha lenne mondjuk 3 ember (Araki-t leszámítva :)), aki mondjuk tényleg olvassa a nemrég 5 évessé lett Xer-emet, de szépen elfogytak a népek és "Downloaded: 0 times" van, ha megnyitom a cuccot. Pedig most indult be igazán a töri és ment át drámába. Mondjuk én is meg tudom mondani, hol lett elcs*szve, az eleje szinte kompletten meg a 14. annyira elbonyolított, hogy pár pontom én sem értem, de újrakezdeni és megint 5 évig csinálni, úgy, hogy munkába kellene állnom pár év múlva?  Kicsit túlzottan megszerettem ezt a karakterlistát, ahhoz hogy így kárba vesszen.

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-19, 14:36:00
Annak örülnék, ha lenne mondjuk 3 ember (Araki-t leszámítva :)), aki mondjuk tényleg olvassa a nemrég 5 évessé lett Xer-emet,
Bocsi de én a létezéséről sem tudtam  :redface:

Quote from: Rounin on 2008-08-19, 14:27:30
Nem kell félned. :angyali:
Thx  :P

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-08-19, 14:36:00
ha lenne mondjuk 3 ember (Araki-t leszámítva :)), aki mondjuk tényleg olvassa a nemrég 5 évessé lett Xer-emet,
Mint ahogy tera postja is mutatja, gyenge a marketingmunka. Amíg írtál róla a doujinshi topikba, lehetett róla tudni. Igaz, hogy nem olvastam el végül, de ott volt a teendők fejben összeállított listáján.

Member

terra nem csoda, hogy nem hallott róla, de a napi 30 látogató viszont igen. Halálra hirdetni meg szerintem pofátlanság, mindig borul az agyam, amikor pl. olvasok egy bloggot és vki behányja commentbe az oldala url-jét, de semmi mást.

minuszmiki

De ide például nyugodtan beírhatnád, ha van új rész.

Dreamcleaver

Ha novellában írod meg, és nem rajzolod, akkor én szívesen elolvasom.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Member on 2008-08-19, 14:51:25
terra nem csoda, hogy nem hallott róla, de a napi 30 látogató viszont igen. Halálra hirdetni meg szerintem pofátlanság, mindig borul az agyam, amikor pl. olvasok egy bloggot és vki behányja commentbe az oldala url-jét, de semmi mást.
Ha berakod a sigedbe az véleményem szerint nem túl pofátlan reklám. Én is ott hirdetem az aktuális marhaságaim (bár páran kikapcsolják)

Makos

Nemtom nekem nincs szivem kikapcsolni az aláírásokat...színtelen lenne nélkülük a fórum :D

Selmo

Pont ezért vannak kikapcsolva, a beírások érdekelnek, nem a reklámok.

A tökéletesség unalmas.

LittleElf

Velem együtt 3:1 a sigben reklámozás javára  :P

So Member don't be shááááy... nem kifogást kérek, hanem linket ;)

Draconire

http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/ViewtheprofileofMember.png

szerk: egyébként meg régebben linkelte ide is, és még sigjében is volt

LittleElf

Quote from: Draconire on 2008-08-19, 16:42:19
http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/ViewtheprofileofMember.png

szerk: egyébként meg régebben linkelte ide is, és még sigjében is volt

Dankesőn!  :smile:

Próféta

Quote from: Draconire on 2008-08-19, 16:42:19
szerk: egyébként meg régebben linkelte ide is, és még sigjében is volt
És az avatárja alatt a helyes kis zöld földgolyó is oda visz, természetesen.

Én is +1 aláírásban reklámozó vagyok :)

teraflare

Quote from: Draconire on 2008-08-19, 16:42:19
http://i58.photobucket.com/albums/g279/Gmer/ViewtheprofileofMember.png
Hiába kattintgatok a képen a körrel jelzett részre nem akar továbbmenni az oldalra.  :frown:

Member

Kicsit több hatást értem el, mint akartam, na mind1 most már. :)
Régen írogattam, ha volt új rész, de egyedül a 12. kapott visszhangot, mondjuk az direkt az aktuális divathullámot (főként Death Note) parodizálta, a 19.-kel pont az volt a tervem, hogy random beböfögöm, mert [reklám] annak semmi köze a sztori-szálhoz, egy romantikus ökörség pár mellékkarakterrel, miközben azokra az animékre utalok szinte percenként, amiken felhúztam magam a nyáron, vagy tényleg hatást gyakoroltak. :) [/reklám]

D_C: Eredendően novellának indult, de egyszerűen nem tudtam visszaadni (most sem :D), ami a fejemben volt. Nem egy ismerősöm küszködik ugyanezzel (ha jól számolok, 3), ott a könyv/regény ötlete a fejében és amint leírná, múzsa mutat egy fákjút. :/

Makos

Wááá megőrülök...jöhetne már egy rohadt ímél hogy felvettek e a koliba :Eztneked:

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:55:17
...
és hangulatjelentés:

- Rohadt nap, rohadt meleg, rohadt autók, rohadt emberek... bárcsak minden köddé válna!...... Rohadt köd!!!!
LOL

LittleElf honnan van az avatarod?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

_Anime Wynter_

Jó reggelt. Ahogy láttam egy vendég se volt fent ebben az időpontban, sőt egy felhasználó se! Hát ki az a hülye aki ilyenkor fórumozik? Hát én ˇ'~'ˇ

Rounin

Pontosan, de ezért nem jár jutalomfalatka. ^^

Member

Az újcik mindig azt hiszik, ez mekkora dolog, pedig akkor említésre méltó csak, hogy este 8kor sikerül elérni. :)
(A megszálott meg két L ;) )

Selmo

Továbbá az avatar mérete is meghaladja a megengedettet. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Tegnap reggel a buszra várva láttam 4 Mi-24-est elmenni a város
fölött. Hirtelen bevillant néhány fél szemmel látott szalagcím:
"Oroszország atommal fenyegeti Lengyelországot" -- de amint
elfordultak, láttam, hogy a szárnyak alatt egy árva fegyver sincs,
aztán eszembejutott, hogy másnap 20.-a lesz... Csalódottan vártam
tovább a buszra...

Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:48:41
nem okoz, az csak rásegít a szarul érzésre. tüsszögés, szemviszketés, szemfolyás, ilyesmi.
és az zavar igazán, hogy nem tudom eldönteni, hogy most vajon megfáztam az allergia mellé és amiatt tüsszögök/fáj a torkom, vagy "csak" az allergiától

valami kísértetiesen hasonlóm van nekem is: folyamatos orrfolyás (tegnap
délelőtt mhelyen elfogytak a zsebkendőim, így végül papír asztaltörlőt
használtam - amíg az a negyed guriga is el nem fogyott másfél óra alatt...),
nagyon csúnya torokfájás (köpni-nyelni alig bírtam), lüktető fejfájás, láz és
fázás felváltva, elgyengültség, sajgó végtagok. Annyira rosszul voltam, hogy
3 körül elindultam mhelyről haza, és az ülés után annyira nehezemre esett
járni, hogy csak reménykedtem, hogy saját lábamon érek oda, és nem kell
mentőt hívnom.
Ilyen szarul már évek óta nem voltam, sőt, nem is emlékszem, hogy voltam-e
már valaha ilyen rosszul. Ma már kicsit jobban vagyok, de még így is elég
vacakul; csak azért nem fekszem, mert most már a hátam is rohadtul fáj...

Quote from: teraflare on 2008-08-19, 15:16:43
Ha berakod a sigedbe az véleményem szerint nem túl pofátlan reklám. Én is ott hirdetem az aktuális marhaságaim (bár páran kikapcsolják)

Na lássuk csak: aki már énnemtudomhanyadszor rakja saját magát be
avának, az alkothat véleményt ebben a kérdésben? :p

(De a kérdésre visszatérve: szerintem sem. Szóval tera után már
nem fog jelentősebb megrökönyödést kiváltani ;) )