Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-31, 00:13:24

Á *legyint* látom még fiatal vagy, hogy megértsd...

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-31, 00:15:46
bőrcipő->kényelmetlen.

Ez nem igaz.
Régebben sportcipős voltam, most csak rövid gatyához, ill. sporthoz veszek sportcipőt, egyébként meg bőrből készült félcipőt. Egyik legkényelmesebb cipőm eddig.

Cobra

Amióta vége az iskolának (ez nekem már 10 éve), azóta csak bőripőket/szandálokat hordok és szerencsére több kénylemeset sikerült kifgonom, mint kényelmetlent. Bár az is igaz, hogy nem gyaloglok túl sokat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Ki nem állhatom a bakancsokat. Egyedül télen hordok olyat, az is Nike...

Rounin

Csak Sonata koncert miatt vettem bakancsot... :angyali:

Lythis

Slipknotot is vígan túléltem bakancs nélkül, ergo Sonata-ra se fog kelleni, már ha megyek :)
Vagy várjá, az csak bakancsban trú? :D

Rounin

#25627
Amikor libasorban haladnak előtted a lábadon tapodva a kiskorúak, akik a köldöködig se érnek, de kétszer olyan szélesek, mint te... akkor kell.

minuszmiki

[spoiler=wat. this early? USTEAM R.I.P.][/spoiler]

Rounin

Nem férsz a bőrödbe?

Lythis

csak szeretne elérni valamit :D
Also: nem haladnak a lábamon tapodva....

minuszmiki

Na. Máris jobb. :D

Rounin

Neked aztán nem. :angyali:

ITT: Cypher kicks ass! :whoah:

Lythis

:w00t:
Bring on teh ENDTIMES...  :Kiraly:

Rounin

Majd a necron titánok a bolygókat nyúzó gauss-ágyúkkal... :3x3:
Srsly, Russ visszatolhatná már a képét a többiekkel együtt.

Lythis

Jahogy az ŰBER Necron harcigépekre tetszel gondolni, amikre csak utalgatnak nagy bőszen, aztán majd kapunk valamit megint a képünkbe a szokásos "hjahát ez az alapágyúval szétforgácsolja a legtápabb tankodat" módon kiegyensúlyozott dögöt, ami most kivételesen titánméretben készül.....
Egyébként mostmár hivatalosan is Time of Ending van, szóval még pár év, és esetleg pár újrakiadás, és esetleg megkapjuk, amit akarunk... és addigra talán a nyakunkbavarrják azokat is, akik elől a bogárkák iszkolnak...

Rounin

Unholy Maternal Rolling-pin of the Emperor's Mother! We will be flattened like termagants under a Crusader Land Raider!

Egen, pont ettől a pár évtől és újrakiadásoktól félek... be kéne lopózni a HQ-ra és kicsit gatyáa rázni őket. :morci:

Lythis

Are you thinkin' about liberal applications of PROMETHIUM as well? :D

Rounin

'bout 800 gallons. :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: minuszmiki on 2008-08-31, 03:43:36
[spoiler=wat. this early? USTEAM R.I.P.][/spoiler]

Na ja, és most hol vagy? :hehe:

Nálam most hirtelen beütött az álmosság. 5 perce még hibátlanul
vettem az össze-vissza kanyargós pályákat 200 fölötti átlagtempóval,
aztán most hirtelen egy élesebb kanyart sem tudtam bevenni, folyton
kisodródtam  :3x3:
Na megyek is. Jóccakát!

Rounin


Lythis

No such thing as "too much PURITY", right? :haha:

Rounin

#25642
Nothing as liberal and pure as pouring down 20 gallons/minute of burning promethium on your enemies.

Remember: Hatred is our surest weapon.

RedPriest

Quote from: Lythis on 2008-08-31, 02:00:19
Ki nem állhatom a bakancsokat. Egyedül télen hordok olyat, az is Nike...

Bakancs kell, mert jó és biztonságos. Csak NPS-t.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member

Ménesi Világos Sör
Több oldalról meglepetés ért. Egyrészt 40 forinttal drágább volt, mint Saiyagin-éknél (gondolom a Vegeta bolygón mások az árviszonyok), másrészt ez a kis bigyó az oldalán:

Kevés jellegtelenebb sört ittam. Már tudom, miért írják nagybetűvel az "Ivóvíz" szót a hátoldalon, míg a komlót és at árpamalátát kicsivel, szerintem 99% víz (ezek szerint üdítőbb, mind a görögdinnye?). Enyhe kesernyés íze van, talán a kanizsaira hasonlít a legjobban, de annál kevésbé érzem. A név gondolkozatott el. Most Ménesi Gergely-ről nevezték el, vagy a nagy lovászokról? Gondolom utóbbi, mert ezzel tényleg meg lehet gyorsítani a lovaknál a vajúdást, esetleg fertőtleníteni az istálót, kiölni a gazat a lucernásban, de emberi fogyasztásra egy rossz vicc. Ne igyátok.

Btw. Imageshack nektek is b*szik feltölteni?

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-08-31, 13:40:33
Most Ménesi Gergely-ről nevezték el, vagy a nagy lovászokról? Gondolom utóbbi, mert ezzel tényleg meg lehet gyorsítani a lovaknál a vajúdást, esetleg fertőtleníteni az istálót, kiölni a gazat a lucernásban, de emberi fogyasztásra egy rossz vicc. Ne igyátok.

Btw. Imageshack nektek is b*szik feltölteni?

Vagy pedig [spoiler]egy ménes kiválasztási maradékából[/spoiler] készült.
Nálam működik a Imageshack.


Solid Snake

Visszatértem. Mégis hoztam tortát.
[spoiler]Although it's still aliev.[/spoiler]

Member

"http://imageshack.us/index.php cím, melyet meg akart nyitni, jelenleg nem elérhető. Győződjön meg róla, hogy a webcímet (URL) helyesen írta be, majd próbálja meg újratölteni a lapot."
Ezzel fogad, mindkét böngészőben, új és classic nézetben egyaránt, elkezdi tölteni, aztán ide jutok. :/

LittleElf

Quote from: Member on 2008-08-31, 14:58:21
"http://imageshack.us/index.php cím, melyet meg akart nyitni, jelenleg nem elérhető. Győződjön meg róla, hogy a webcímet (URL) helyesen írta be, majd próbálja meg újratölteni a lapot."
Ezzel fogad, mindkét böngészőben, új és classic nézetben egyaránt, elkezdi tölteni, aztán ide jutok. :/

Semmi hasonló meglepetés nem ér, nálam is jó a link.

Ellenben nekem az olyannagyonmód ajánlott photobucket már a főoldalon is csak 3-4 képet tölt be, tovább böngészve meg végképp semmit...  :confused:

Member

A link nálam is jó, ha nem feltöltés után akar rámászni. Úgyhogy asszem marad a kepfeltoltes, photobucket vhogy nem tetszik. Mondjuk poén, imageshack tegnap még lazán ment, amikor regeltem.

Most meg indamail írja, hogy rossz felhasználó/jelszó, becsinálok.