Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Ezért extra adag promethiumot kapsz, hogy gyors halálod legyen. :angyali:

Na mentem vásárolni.

minuszmiki


SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-09-04, 13:31:24
Burn, heathen!

Szégyelld magad! :ejj: Az agresszivitás nem a békés, nyugodt, boldog élet útja!
Bárcsak itt lenne Happy, hogy segítsen rajtad...

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2008-09-04, 14:56:50
Quote from: Rounin on 2008-09-04, 13:31:24
Burn, heathen!

Szégyelld magad! :ejj: Az agresszivitás nem a békés, nyugodt, boldog élet útja!
Bárcsak itt lenne Happy, hogy segítsen rajtad...
I hope you burn..in America!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Quote from: SaiyaGin on 2008-09-04, 14:56:50
Bárcsak itt lenne Happy
Ezzel kapcsolatban kétségeim vannak...

Nakedape

Quote from: Zen on 2008-09-04, 14:58:10
Quote from: SaiyaGin on 2008-09-04, 14:56:50
Quote from: Rounin on 2008-09-04, 13:31:24
Burn, heathen!

Szégyelld magad! :ejj: Az agresszivitás nem a békés, nyugodt, boldog élet útja!
Bárcsak itt lenne Happy, hogy segítsen rajtad...
I hope you burn..in America!

mi is ez most?
http://www.indavideo.hu/video/AD_STUDIO_-_Almaimban_Amerika
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: chilip on 2008-09-04, 13:23:30Ki az aki munkahelyről netezik és baszik dolgozni/lightosan nyomja a munkát?
hát én ma így cselekszem.
este alig bírtam aludni, kivételesen 9 óra alvási időt hagytam magamnak, cserébe kb óránként keltem föl hogy majd szomjan fulladok, két napja cserepes a szám, fáj a torkom, tetves allergia, ezért hát igen jól kialudtam magam. reggel biciklivel be munkába, széjjel izzadtam, fürdés mosdónál, amennyire lehet, azóta napközben még 3x leizzadtam ebben a gyönyörű időben... volt egy jó kis kerékcserém a citroen-en, azt külön élveztem a napsütésben.
és még ugyan 3 óra munkaidő van hátra a napból és még lenne 2 feladatom (egy Újpesten, egy a Móriczon), de egyikhez se érzek semmi erőt se magamban. a budapesti közlekedés elviseléséhez meg pláne nem érzek erőt...
és még csak tetves csütörtök van...

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Fazék on 2008-09-04, 15:11:40
Quote from: chilip on 2008-09-04, 13:23:30Ki az aki munkahelyről netezik és baszik dolgozni/lightosan nyomja a munkát?
hát én ma így cselekszem.
este alig bírtam aludni, kivételesen 9 óra alvási időt hagytam magamnak, cserébe kb óránként keltem föl hogy majd szomjan fulladok, két napja cserepes a szám, fáj a torkom, tetves allergia, ezért hát igen jól kialudtam magam. reggel biciklivel be munkába, széjjel izzadtam, fürdés mosdónál, amennyire lehet, azóta napközben még 3x leizzadtam ebben a gyönyörű időben... volt egy jó kis kerékcserém a citroen-en, azt külön élveztem a napsütésben.
és még ugyan 3 óra munkaidő van hátra a napból és még lenne 2 feladatom (egy Újpesten, egy a Móriczon), de egyikhez se érzek semmi erőt se magamban. a budapesti közlekedés elviseléséhez meg pláne nem érzek erőt...
és még csak tetves csütörtök van...
Allergia engem is nagyon kiütött most. Nem tudom mi van, idén a gyógyszer sem segít. tüsszögéstől már a torkom is fáj nem csak viszket, szememet néha kikaparnám annyira ég és viszket és az orrom is eldugul úgy hogy nem tudom kifújni.

Nakedape

én az utóbbi pár évben egész leszoktam az allergiáról, elkezdtem tagadni, aztán lassan javult.. kb tünetek 80-90% eltűnt :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Mostanában rengeteg embernél kiüt az allergia. Eléggé  :lame: vagyok e téren, de konkrétan mi is okozza az allergiát? Pollen?

teraflare


Selmo

Quote from: Solid Snake on 2008-09-04, 15:55:17
Mostanában rengeteg embernél kiüt az allergia. Eléggé  :lame: vagyok e téren, de konkrétan mi is okozza az allergiát? Pollen?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Allergia#Az_allergi.C3.A1r.C3.B3l_a_holisztikus_szeml.C3.A9let_szerint

A tökéletesség unalmas.

motifator

Quote from: Selmo on 2008-09-04, 16:19:19
Quote from: Solid Snake on 2008-09-04, 15:55:17
Mostanában rengeteg embernél kiüt az allergia. Eléggé  :lame: vagyok e téren, de konkrétan mi is okozza az allergiát? Pollen?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Allergia#Az_allergi.C3.A1r.C3.B3l_a_holisztikus_szeml.C3.A9let_szerint
A bennem lakó szkeptikus igencsak furcsállja a fenti bekezdés stílusát.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

#25785
Quote from: motifator on 2008-09-04, 16:22:48
Quote from: Selmo on 2008-09-04, 16:19:19
Quote from: Solid Snake on 2008-09-04, 15:55:17
Mostanában rengeteg embernél kiüt az allergia. Eléggé  :lame: vagyok e téren, de konkrétan mi is okozza az allergiát? Pollen?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Allergia#Az_allergi.C3.A1r.C3.B3l_a_holisztikus_szeml.C3.A9let_szerint
A bennem lakó szkeptikus igencsak furcsállja a fenti bekezdés stílusát.
nem csoda, én is inkább fentről kezdeném :) az  baj h értelmes dolgokat írnak a holisztikusban, csak felülütik ezosdivat gondolatokkal.  merrt tényleg tuti van oka, hogy miért reagálnak túl dolgokat az immunlegényeink, de ez az "energetikai" zavarok az snassz

meg különben is egyesek szerint a túl sterilen felnövés is okozhat allergiát :D

mondjuk a Voll-módszernél nagyobb hülyeséget már halottam, azaz  értem, h mit akarnak, és már ez is valami :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

A túl sok *FAP* okoz allergiát.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Member on 2008-09-04, 16:37:34
A túl sok *FAP* okoz allergiát.

Attól még nem tüsszögtem... :confused:

Nakedape

lehet h member a *bukakke*-re gondolt,  attól végül is lehet h lehet tüsszögni, bár sztem nem
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire


Rounin

Hugeness leads to heresy.

motifator

Kezdek rohadt csalódott lenni. Nagyon szeretem a munkahelyem, szerintem Debrecenben ez az egyik legjobb hely, ahova kerülhettem volna. Ugyan lehet ennél jobban keresni az IT szektorban, de még így is tök jó fizetést kapok. A munka maga nagyon jó, a projektek jól szervezettek, nem kell túlórázni, érdekesek a technológiák, naponta tanulok valami újat, stb.

De!

Lassan körülöttem mindenki bejárja a fél világot. Már egy rakás olyan ember, aki utánam jött a céghez volt 1-2 hétre Dublinban vagy Austinban. 2 gyakornok srác, akik utánam jöttek vagy egy hónappal, kb. 2 hónap munkaviszony után utaztak. Az egyik csak Dublinba, a másik Austinba. Amelyik Austinba ment, még csak nem is volt teljes munkaidős. A srác, amelyik Dublinban volt valszeg nemsoká megy Austinba is. Az egyik csapattársam, aki csak vagy 2 hónapja van a cégnél, októberben megy 2 hétre Austinba a team leadünkkel Vignette Village konferenciára meg miegymás.

Én meg itt rohadok már január óta, és semmi. Vagy 1 hónapja már rákérdeztem a manageremnél, hogy nincs-e tervben, hogy én is kimennék esetleg? A válasz: majd jövőre, mert nincs rá pénz.
Nincs rá pénz.
Nincs, mi? Lassan 2 milliárd dolláros cég leszünk, és nincs rá pénz.

Most kurva csalódott vagyok.

Rant vége.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Draconire

Quote from: Rounin on 2008-09-04, 08:04:16
Már azt hittem, ma nem is lesz.
Ne aggódj, amíg a tanév tart és nethez jutok addig mindig lesz egy, még ha nem is mindig ilyen korán.

Quote from: Member on 2008-09-04, 09:27:13
Ez fiú vagy lány?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Gunslinger_Girl_characters#Rico

Quote from: kelvor on 2008-09-04, 09:27:50
K_T: Találtam neked egy új avát.
Szerintem nagyon is jó neki Reki, maradjon csak az.

Quote from: Rounin on 2008-09-04, 17:15:01
Hugeness leads to heresy.
Not really, no.

Rounin


Draconire


Rounin

Quote from: Draconire on 2008-09-04, 17:33:03
Hot babes are still not heresy.

But what i'd do with th... ahem. :redface:

teraflare

Quote from: Draconire on 2008-09-04, 17:12:37
Quote from: minuszmiki on 2008-09-04, 14:51:52
Have a nice day.

Oh, hi, I upgraded your link.
:hail:
Egyre jobb ez a mai nap  :D Valaki nem akarja tetézni egy életnagyságú poszterral?  :haha:

Quote from: Rounin on 2008-09-04, 17:23:44
It does. Lookie:
http://zip.4chan.org/tg/src/1220516166357.jpg
Nekem redirect loop error  :frown:

Member

Quote from: Draconire on 2008-09-04, 17:19:03
Quote from: Member on 2008-09-04, 09:27:13
Ez fiú vagy lány?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Gunslinger_Girl_characters#Rico
Érdekes, a 2. szériára lolibbak lesznek?
Quote from: Rounin on 2008-09-04, 16:56:19
Quote from: Member on 2008-09-04, 16:37:34
A túl sok *FAP* okoz allergiát.

Attól még nem tüsszögtem... :confused:
Nem is attól, hanem ha abbahagyod. :ejnye:

terrrrrrrrrrrra: Nekem is csak 20. ctrl+c;ctrl+v-re nyitotta meg.

teraflare

Quote from: Member on 2008-09-04, 17:37:31
tera: Nekem is csak 20. ctrl+c;ctrl+v-re nyitotta meg.
És tényleg  :D