Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Jeloltem, a hetkoznapokat azzal a megkotessel, hogy csak estefele jo.
Failure is the default option

NLZ

Benyomtam mindet, még nem tudom hogy érek rá
[reserved]

Moha

Beírtam én is. Ahogy láttam, 15.-e eddig a legnépesebb nap. Nekem sajna totál nem jó, mert előtte hétfőn viszem a kocsit váltócsapágy-cserére és az tuti nem lesz meg egy nap alatt. :(

.Attila

Quote from: Darkstar on 2018-04-25, 16:30:57
Milyen FB group?

Amibe te postoltad utoljára, hogy

QuoteIt's dead, Tim

2 évvel ezelőtt persze.

Darkstar

És tényleg. Bedobtam oda is Zsiga doodlejét, bár szerintem a legtöbben már jelöltek valamit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

Facebook brought me here.

avagy, köszi, hogy bedobtad oda is! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Any progress? Vagy behalt a próbálkozás?

Darkstar

Szerintem a 18 lesz a nyerő, mert 8 igennel 3as holtverseny van, de én eredetileg nemet nyomtam rá, viszont mégis meg tudom oldani, így az 9. Szóval 18, senki többet harmadszor? Tippek helyszínre?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Mennyire fix a 18? Nekem még szabit kellene kérnem rá. :D

Darkstar

Gyanitom akik bejeloltek, el tudnak jonni max par kivetellel. Csak egy helszint kellene kiotolni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

És helyszín mikor lesz?  :hehe:

Darkstar

http://www.balnaterasz.hu
http://www.pontoonbudapest.com

By Noriko. Ahogy nézem, a bálna foglalása zűrösebb (min. 10 ember + bottle service) és 8 emberre lehet nem ártana foglalás. Ha addig nem érkezik más javaslat, valszeg hétfő délután felhívom a pontoon-t és foglalok 8 emberre mondjuk délután kettőtől ötig. Ellenvetés?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Moha on 2018-05-12, 21:40:38
És helyszín mikor lesz?  :hehe:

A helyszín az hol lesz, nem mikor!  :ejnye:

Quote from: Darkstar on 2018-05-12, 22:43:20
délután kettőtől ötig. Ellenvetés?

A kettőtől ötig munka miatt sokaknak lehet, hogy nem lesz jó. Éppen meg tudom oldani, de nem optimális.
Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2018-05-12, 23:38:21
Quote from: Darkstar on 2018-05-12, 22:43:20
délután kettőtől ötig. Ellenvetés?

A kettőtől ötig munka miatt sokaknak lehet, hogy nem lesz jó. Éppen meg tudom oldani, de nem optimális.

:tezsvir:

Ötig dolgozom.

Darkstar

Jahogy az pentek. Kicsit idozavarba kerultem mostanaban.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Én 6ig melózok, de utána hamar odaérek 2es villamossal, szal kezdjétek bátran előbb.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2018-05-13, 00:19:48
Jahogy az pentek. Kicsit idozavarba kerultem mostanaban.  :D

:angyali:

Moha

Hááát, akkor kérek szabit arra a napra, végül is most úgyis túl vagyunk a záráson és van egy rakás szabim... :)

Kvikveg

Akkor mi lett hanytol meddig kb es hol?
Ha 5tol van akkor ugyanis nem jovok be egy delben tartott eloadasra, mert az kicsit sok malmozas lenne.
Ellenkezo esetben meg 4 korul lelepek, mert szombat-vasarnap foglalt az egesz napom kb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Hivtam a Pontoon-t tobbszor is, nem vettek fel. Irtam nekik mailt (pentek deltan 6tol, 8 fo), most varom a valaszt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2018-05-16, 22:42:44
Hivtam a Pontoon-t tobbszor is, nem vettek fel. Irtam nekik mailt (pentek deltan 6tol, 8 fo), most varom a valaszt.

Időközben úgy alakult, hogy én is el tudok menni, bocsánat, hogy későn szólok.

Darkstar

Azt szerintem nem banjak, ha tobben leszunk, max odahuzunk par szeket.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Hát srácok én két okból sem megyek:
Egy, hogy a szabit nem tudtam megoldani, kettő, hogy még nincs kész a kocsim, így nincs mivel mennem. :D

Kvikveg

Hat, engem is kilott egy kotelezo feladat, es sajnos nincs maskor idom ra. Jo sorozest/teazast!
legkozelebb kb 1 honap mulva leszek elerheto itthon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

A helyszínt újra kell gondolni, végre elértem a pontoon-t és már múlt héten béreltek erre a péntekre.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Ha másnak nincs jobb ötlete akkor javaslom a Black Dogot.

NLZ

Időjárás miatt kérdéses, hogy kültéri vagy beltéri kéne.

Bálnána Terasznál sztem találunk egy szabad asztalt foglalás nélkül is.
Meg ott van a Bálnánál néhány másik szórakozó helység is, de azokat még nem próbáltam.
[reserved]

kikuchiyo

A lényeges kérdés még mindig a mikor...
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Valaki? Helyszín?