Main Menu

Filmes idézetek

Started by Ramiz, 2007-01-05, 21:50:03

Previous topic - Next topic

Ramiz

Próféta: szerintem elárulhatod a képrejtvényt. Én kíváncsi vagyok arra a filmre, nem hiszem, hogy láttam volna, viszont a végén még el fog felejtődni... :)

Könnyű:

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Raul on 2007-01-14, 20:04:41
"Az oroszok már a spájzban vannak!"
A tizedes meg a többiek  :cool:

Quote from: Ramiz on 2007-01-14, 20:18:49Próféta: szerintem elárulhatod a képrejtvényt. Én kíváncsi vagyok arra a filmre, nem hiszem, hogy láttam volna, viszont a végén még el fog felejtődni... :)
OK. Második kudarcom :)
[spoiler]http://www.imdb.com/title/tt0125659/[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-01-14, 20:23:21
OK. Második kudarcom :)
Mert túl nehezeket adsz. Adj fel olyanokat, hogy "Én vagyok az apád!" - "Nem... nem... neeeeeem!", és több sikerélményed lesz. Meg nekünk is. :D (Na jó, csak vicceltem.)
Egyébként nem tudom, honnan találtam ezt a filmet az imdb-n, asszem a rendező miatt (aki a Dagon-t is csinálta), de már szemeztem vele. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Feladvány:

- Én vagyok az apád!
- Neeeem!


Kikötés: nem a Birodalom Visszavágra gondoltam :)

kikuchiyo

Hát ezt nem/sem tudom, de itt egy, ami kapcsolódik:
"Az apádra ütöttél, édes fiam!"
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-01-14, 21:12:30
Feladvány:

- Én vagyok az apád!
- Neeeem!


Kikötés: nem a Birodalom Visszavágra gondoltam :)
Héhé, volt szó kikötésekről? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

Quote from: Ramiz on 2007-01-14, 20:18:49
Könnyű:

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?"
Prófétának tett ígéretem ellenére, hogy ide csakazért sem fogok írni, mégis megpróbálkozom egy tippel:
Dirty Harry (1971)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Zsiga

XY: [walks up to a bush and starts peeing] Ahh.
[Creepy Guy walks up out of nowhere and starts peeing right next to him]
XY: 'Scuse me, I just...
Creepy Guy: Huh?
XY: I have to ask you, why'd you... wha... wha... why are you peeing... right here?
Creepy Guy: What?
XY: I mean... why'd you pee right next to me when you could like, choose that bush, or...
Creepy Guy: Well, this bush looked like I should pee on it. Why are you peeing on it?
XY: Well, no one was here when I chose this bush.
Creepy Guy: Oh, so you get to pee on it and no one else does? Huh?
XY: No, it's just... I just...
Creepy Guy: This your bush? You have a special bond with this bush?
XY: No, I just thought that...
Creepy Guy: You the king of the forest?
XY: I'm sorry?
Creepy Guy: What?
Creepy Guy: You fuckin' tree-hugger. IS THIS YOUR SPECIAL BUSH?
XY: Never mind. Forget it, I really don't feel like gettin' stabbed tonight.
[they pee in silence for a bit]
Creepy Guy: [quietly] Nice pubes.
XY: [pauses, creeped out] Thanks.

Kvikveg

Quote from: via_mala on 2007-01-14, 22:26:15
Quote from: Ramiz on 2007-01-14, 20:18:49
Könnyű:

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?"
Prófétának tett ígéretem ellenére, hogy ide csakazért sem fogok írni, mégis megpróbálkozom egy tippel:
Dirty Harry (1971)
Szerintem is. Bar a Bruce Almighty-ban egy kisertetiesen hasonlo resz van. :D

Az "Apad vagyok"-ra, hehe... melyik parodia? :D

Affene, pedig a keprejtvenyben feladott filmet lattam. Mondjuk regen, este, faradtan, es epphogy erdekelt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: via_mala on 2007-01-14, 22:26:15
Quote from: Ramiz on 2007-01-14, 20:18:49
Könnyű:

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?"
Prófétának tett ígéretem ellenére, hogy ide csakazért sem fogok írni, mégis megpróbálkozom egy tippel:
Dirty Harry (1971)
Az az! :D És így még postoltál is mégiscsak. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Könnyű :rolleyes: :
"I'm not going there to die, but to see if I'm truly alive..."
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Próféta

Quote from: Raggie on 2007-01-15, 01:30:10
Könnyű :rolleyes: :
"I'm not going there to die, but to see if I'm truly alive..."
Azért ne adjunk akármilyen magas labdákat... asszem a 26. epizód.

Cserébe másik triviális:
Through the darkness of future past,
  the magician longs to see,
one chants out between two worlds...
  FIRE! WALK WITH ME!

Ramiz

Na! Ez így nem játék! Nehezebbeket! :D

"...I'll tear your soul apart!"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

#193
Quote from: Ramiz on 2007-01-15, 02:09:38
Na! Ez így nem játék! Nehezebbeket! :D

"...I'll tear your soul apart!"
Akarsz egy jelvényt?
[spoiler]Cliver Barker: Hellraiser[/spoiler]
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Igen, az az! :Kiraly: Tegnap láttam először ezt a remek trash-horrort és nagyon megfogott. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

#195
Quote from: Próféta on 2007-01-15, 01:37:45
Quote from: Raggie on 2007-01-15, 01:30:10
Könnyű :rolleyes: :
"I'm not going there to die, but to see if I'm truly alive..."
Azért ne adjunk akármilyen magas labdákat... asszem a 26. epizód.

Cserébe másik triviális:
Through the darkness of future past,
  the magician longs to see,
one chants out between two worlds...
  FIRE! WALK WITH ME!

Ezt meg az imdb quote-keresőjével, mert a sorozatot nem láttam: [spoiler]Twin Peaks[/spoiler]

+1 feladvány:
"I love it when guys peel out!"
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

+1 feladvány:
"Get away from her you bitch!"
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Raul

QuoteThrough the darkness of future past,
  the magician longs to see,
one chants out between two worlds...
  FIRE! WALK WITH ME!

Twin Peaks terméstesen!! El se merem mondani, hogy a kedvenc sorozatom :D

Quote+1 feladvány:
"Get away from her you bitch!"

Izé ennél többet nem tudnál megadni, sztem ez a mondat elég sok filmben szerepelt... bár valamiért nekem a Penge jutott eszembe róla.

feladvány:
"Bevégeztetett"

(NOTE: nem 'elvégeztetett' az egy másik film)

via_mala

Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56
Quote+1 feladvány:
"Get away from her you bitch!"

Izé ennél többet nem tudnál megadni, sztem ez a mondat elég sok filmben szerepelt...
Nincs több, még csak válasz sem érkezik rá, mert akinek mondják az nem ember!
Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56bár valamiért nekem a Penge jutott eszembe róla.
nem az
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fate

Quote from: via_mala on 2007-01-15, 10:42:38
Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56
Quote+1 feladvány:
"Get away from her you bitch!"

Izé ennél többet nem tudnál megadni, sztem ez a mondat elég sok filmben szerepelt...
Nincs több, még csak válasz sem érkezik rá, mert akinek mondják az nem ember!
Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56bár valamiért nekem a Penge jutott eszembe róla.
nem az

Aliens??
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

via_mala

Quote from: Fate on 2007-01-15, 10:47:54
Quote from: via_mala on 2007-01-15, 10:42:38
Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56
Quote+1 feladvány:
"Get away from her you bitch!"

Izé ennél többet nem tudnál megadni, sztem ez a mondat elég sok filmben szerepelt...
Nincs több, még csak válasz sem érkezik rá, mert akinek mondják az nem ember!
Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56bár valamiért nekem a Penge jutott eszembe róla.
nem az

Aliens??
:jee:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Próféta

Quote from: via_mala on 2007-01-15, 09:36:54
Ezt meg az imdb quote-keresőjével, mert a sorozatot nem láttam: Twin Peaks.
:_piszka:

Bocs, akkor még nem voltál itt, de úgy állapodtunk meg a játékszabályokban, hogy:
Quote from: Ramiz on 2007-01-06, 03:00:25
Quote from: Fazék on 2007-01-06, 02:54:33
amúgy sztem azért nem életképesek ezek a találd ki honnan idézek topic-ok, mert létezik google, és nincsenek erkölcsi gátlásaim kihasználni a lehetőséget :hehe:
Ez nem baj. Ha annyira érdekel, hogy utánanézz, már megérte. :D
DE AKI UTÁNANÉZETT, AZ NE MONDJA MEG A MEGFEJTÉST (sztem), CSAK SPOILER ALÁ REJTVE (ahogy Fazék csinálta), oké? Sztem így korrekt. :)
Köszi.

Fate



Na itt egy könnyű:

Minden nap egy alma, az orvost távol tartja.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Raul

QuoteNa itt egy könnyű:

Minden nap egy alma, az orvost távol tartja.

Megint dühbe jövünk

Be is rakom a bud spencer filmzenék válogatást :D

Raggie

Quote from: Raul on 2007-01-15, 10:30:56
Twin Peaks terméstesen!! El se merem mondani, hogy a kedvenc sorozatom :D
Nah végre egy olyan kedvenc ami nagyjából mindenkinek benn van a topban! ;) :D (ezt nyugodtan bevallhatod bármikor!)

Nemtom volt-e már de nagyon idézetre kívánkozik :D :
"A limonade. Ice cold..."(halk, de mindenki által pontosan hallható, cool hangon...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Apám... Ti aztán nem vagytok semmik! :) Én ha húszszor nézek meg egy filmet, akkor is maximum EsEtLeG felismrem belőle az idézeteket, de szó szerint biztos nem tudok belőle idézni, még ha pár perccel láttam előtte akkor se nagyon, esetleg csak nagyjából...  :redface: (Ezzel szemben tesóm jobbra balra idézget itt nekem állandóan mindenféle filmből, pedig van olyan, amit csak egyszer látott, mégis tökéletesen mondja az idézetet szó szerint és még gyakran a hangot is pontosan tudja utánozni...  :eek: )

De azért megpróbálok egyet, amire emlékszem (még ez se biztos, hogy pontosan így mondták a filmben, de valami hasonló volt... Szerintem úgyis rájöttök):
- Óriás, duplasajtos pizza és csak az enyém!

Egy másik ugyan ebből a filmből (ez se biztos, hogy pontosan így van...):
- Tízig számolok, hogy eltüntesd azt az ocsmány, sárga, halszagú pofádat. 1...2...10!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

sirtomi

[spoiler]Reszkessetek betörők 1. talán :)[/spoiler]

Meske

Quote from: sirtomi on 2007-01-15, 20:37:53
[spoiler]Reszkessetek betörők 1. talán :)[/spoiler]
Talált!  :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Na, ha már itt járunk:

"Térenyet a el atlozsroh rokka sé! Néjőpic a tlov za! Agam le toszucs noza!"

Fogadjunk, hogy nem találjátok ki. :D

Raggie

Quote from: Moha on 2007-01-15, 20:47:54
Na, ha már itt járunk:

"Térenyet a el atlozsroh rokka sé! Néjőpic a tlov za! Agam le toszucs noza!"

Fogadjunk, hogy nem találjátok ki. :D
Nemtom, de azt már igen, hogy [spoiler]visszafelé kell olvasni az idézetet. :D [/spoiler] .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"