Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Kraivan

A valós pénz kereskedelem marhaságot meg se említeném, ahol azért nem árt ha központi szerevereken van tárolva, illetve nyomon követve az az item, amit simán duplikáltál anno egy copy save file-al. :P

Darkstar

A playersX gondolom nem megy az új Dioban, ugye?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Kraivan on 2012-04-22, 14:04:39
A valós pénz kereskedelem marhaságot meg se említeném, ahol azért nem árt ha központi szerevereken van tárolva, illetve nyomon követve az az item, amit simán duplikáltál anno egy copy save file-al. :P
Nincs is igazán egyjátékos mód, csak egyedül indíthatsz egy multi játékot. Ezért is tudnak azonnal belépni a játékodba az ismerősök.
[reserved]

Lythis

Quote from: Darkstar on 2012-04-22, 14:05:05
A playersX gondolom nem megy az új Dioban, ugye?
csak amennyire a wow-ban is menne... :D

thrall

[spoiler]WoW community részt ki kell cserélni Dio community-re, és kész(kivéve az online only dolgot, de lényegében már MMO-nak számít valahol a játék)[/spoiler]

Lythis

Quote from: thrall on 2012-04-22, 14:54:04
[spoiler]WoW community részt ki kell cserélni Dio community-re, és kész(kivéve az online only dolgot, de lényegében már MMO-nak számít valahol a játék)[/spoiler]
Ugyan már, még kinn sincs a végleges cucc, még nincs miért nyifogni - majd az első komolyabb balance patch után :D


NLZ

Épp azt meséltem DC-nek, hogy a női wiza párbeszédben olyan, mint Avatarból Azula, azt rágúglizok és tessék. xD
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3123320048

Más:
Achievmentek megmaradnak, vagy van valami hasznuk?
[reserved]

Draconire

Quote from: Próféta on 2012-04-22, 15:10:54
Quote from: Draconire on 2012-04-19, 12:20:00
http://thebestgamers.net/watchvideo.php?vid_id=fez
http://arstechnica.com/gaming/news/2012/04/why-it-took-almost-a-week-for-the-world-to-completely-finish-fez.ars/1

Ezt most azért linkelted hogy mégis van nehézsége a játéknak? Az, hogy gyakorlatilag kódfeltörést kellett csinálni és csak brute force módszerrel sikerült eddig bárkinek is, szerintem inkább elég béna dolog, minthogy kihívás lenne játékmenet szempontjából.

Próféta

Quote from: Draconire on 2012-04-22, 20:04:39
Ezt most azért linkelted hogy mégis van nehézsége a játéknak?
Igen. Elég hülyén hangzott a reviewban, hogy mennyire könnyű játék csak azért, mert nincsenek benne gonosz bácsik.
Azt, hogy rossz játék lenne, nyilván nem cáfolja; készséggel el is hiszem.

Kuroi Tenshi

Láttatok már olyat, hogy originál játék dvd, még csak nem is ősrégi (UT3)
tönkrement? :he: Két különböző géppel próbáltam, egyik sem olvassa.
Gáz, hogy már az eredeti lemezek is ilyen silányak.

Cloud

Egy ismerősnél már volt ilyen. Már nem tudom melyik játéknál, de egy meghajtó sem olvasta a lemezt. Nem tudott mást csinálni, leszedett egy clonedvd-t és ahhoz használta az eredeti kulcsot.  :comp:

Zen

Nekem a Requiem: Avenging Angel CDm robbant fel a meghajtóban. Azóta se tudtam pótolni. :(
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-04-23, 22:09:48
Láttatok már olyat, hogy originál játék dvd, még csak nem is ősrégi (UT3)
tönkrement? :he: Két különböző géppel próbáltam, egyik sem olvassa.
Gáz, hogy már az eredeti lemezek is ilyen silányak.
UT3-at szerintem regeld steam-en, és futtasd onnan. Akkor legalább a patchelést is megoldod, mert anélkül ha jól dereng, akkor még az is elég macera.

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2012-04-24, 01:42:40
UT3-at szerintem regeld steam-en, és futtasd onnan.

Remek, hétvégére talán le is tölti :jee:
ed: már timeoutolt. akkor talán jövő hétre ::)

Dreamcleaver

Nekem steamről a cuccok mindig villámgyorsan lejönnek.  :mittomen:

Állítsd át a a hostot Hondurasról valami közelebbi országra?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2012-04-24, 03:53:42
Nekem steamről a cuccok mindig villámgyorsan lejönnek.  :mittomen:

Állítsd át a a hostot Hondurasról valami közelebbi országra?  :D
steam nagy karácsonyi vásár, meg vmi szupercím kijövetelétől eltérő dátumokon nálam is simán hozza a 2-3 MB/s letöltési sebességet, szóval tényleg a beállításaidon érdemes vmit állítani K_T

Lythis

Nekem sem volt eddig gondom - habár én összesen egyszer használtam.

Dreamcleaver

http://eu.battle.net/d3/en/class/monk/passive/the-guardians-path

LOL! Azért vicces, hogy a monk még külön passzív skillel is rendelkezik fegyverekre, mégse látod soha, hogy használná őket. Csak láma stat slotok.  ::)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

ez sztem az egyik a 3-ból passzív skill-slot-ba menő beválogathatós cucc lesz

10es szinten kaptam 1 slot-ot bétában és 2 fajta passzívból lehetett választani

Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2012-04-24, 19:18:52
ez sztem az egyik a 3-ból passzív skill-slot-ba menő beválogathatós cucc lesz

10es szinten kaptam 1 slot-ot bétában és 2 fajta passzívból lehetett választani

Igen, az.  ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

jaaaa szövegértés fail, hiába no rég volt az érettségi  :Kiraly:


Cloud

Aki itt játszik xbox360al az dobjon nekem egy pm-et pls.  :merci:

thrall

nem tudom, ismeritek-e ezt az oldalt: http://www.steamgifts.com
Lényegében egy oldal, ahova az emberek játékokat raknak fel (nem nagy cuccok, általában kis indie játékok, de néha van fenn egy két AAA játék is).
Lényege, hogy pontokat kapsz amikor bárki felrak egy játékot az oldalra, és azokat a pontokat használhatod fel arra, hogy beléphess egy giveaway-be (természetesen a nyerési esély egy a végtelenhez, de ismerősöm 18 giveaway után nyert egy MW3-at, másik ismerős 100 után egy Magicka-t, én még semmit).
Regisztráláshoz kell egy steam account, amint van azt hiszem 50$-nyi játéknak minimum kell lennie(annak elkerülése végett, hogy 1 ember több accountot is csináljon)

Fazék

#3745
Quote from: thrall on 2012-05-09, 16:03:22
én se tartozom a kifejezett mázlisták közé :)
eddig 446 próbálkozásból 1x nyertem, és nagy címekre általában nem is nagyon megyek rá, amikre óriási az érdeklődés :)

ez volt az óriási nyereményem: Containment: The Zombie Puzzler - 1-2 órás szórakozásnak megtette így ingyen. pénzt egy fillért sem ér.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#3747
Azoktól kérdem, akik előrendelték vagy tervezik megvenni a Diablo 3-at:

Szerintetek az RMAH (pénzes aukciós ház) mennyire fogja tönkretenni a normál AH-t?

Lévén, hogy eleve kevesebb cuccos lesz posztolva a normál AH-n + leeht majd aranyat venni pénzért = kurva magas árak normál AH-n?

Személy szerint nem vágyom használni az RMAH-t (nincs kedvem regisztrálni 600 féle sms védelemre, meg ilyen olyan fizetési módra, meg amúgy is van munkám), szal ha a normál Ah teljesen tönkre lesz téve, az nekem nem igazán kóser. :(

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#3748
Quote from: Dreamcleaver on 2012-05-12, 00:53:04
Azoktól kérdem, akik előrendelték vagy tervezik megvenn ia Diablo 3-at:

Szerintetek az RMAH (pénzes aukciós ház) mennyire fogja tönkretenni a normál AH-t?

Lévén, hogy eleve kevesebb cuccos lesz posztolva a normál AH-n + leeht majd aranyat venni pénzért = kurva magas árak normál AH-n?

Személy szerint nem vágyom használni az RMAH-t (nincs kedvem regisztrálni 600 féle sms védelemre, meg ilyen olyan fizetési módra, meg amúgy is van munkám), szal ha a normál Ah teljesen tönkre lesz téve, az nekem nem igazán kóser. :(
jó kérdés. magamról tudom, hogy előbb RMAH-ban teszek majd próbát, mert van ugyan munkám, de ha lehet ingyen pénzt szerezni játék mellett*, akkor maximálisan benne vagyok :)  aztán mikor látom majd, hogy sokadik próbálkozásra sem tudok semmit eladni, akkor tán visszatérek sima AH-ra. amennyiben 2-3 végigjátszással sikerül összehozni annyi pénzt, hogy meg tudjam venni a Diablo II + kieg-et, akkor lehet hogy vérszemet kapok és maradok, különben meg vszleg inkább meghagyom a grinder-eknek az RMAH-t:)

*(még mindig kétlem, hogy hozzám hasonló kocajátékosoknál is működne ez)

szerk: he? blizzard store-ban a Dio2+LoD együttesen csak retail-ben és FIG nyelveken vehető meg?? ha angolul kéne digital, akkor kénytelen lennék külön megvenni őket 15-15 EUR-ért? eh...

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2012-05-12, 01:01:55
Dio2+LoD

CDG: 4790 (vicces, sok éve még 3 vagy 4k-ért vettem...)