Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

#1800
Én így is várom a Falloutot, és szerintem egy kicsit száni ez a sírás. Persze, hogy imádjuk az ős-Falloutokat, és sajnáljuk, hogy nem próbáltak ugyanazt a komolyságot, mélységet elérni...... de akkor is felesleges fanboyos melldöngetés bánkódni: aki a Fallout 1. vagy 2. részével akar játszani, az majd berakja azt a gépbe. (Ha nem vártuk volna a játékot, csak simán megkérdeztek volna az utcán, hogy "Ön akar Falloutos akciós minimálRPG-t?", akkor ki mondott volna nemet?) Legyünk racionalisták, ma egy olyan játékmenetet, bonyolultságot, egyátalán egy hardcore rpg-t nem lehet eladni elég mennyiségben ahhoz, hogy a látvány ilyen szép legyen (ami a játékok - főleg a PC-s játékok - azon jellemzője, amivel sikeresnek lehet lenni). És hát kevesen fogjuk megvenni innen is boltban a játékot valószínűleg. :)
Ja, és még valami: mindenki, aki a valószerűség meg a sok fegyver meg a baszom nagy kéziágyú miatt panaszkodik, vagy nem játszott a két "alap" Fallouttal, vagy nagyon-nagyon törekszik a szűklátókörűségre...
(Az mondjuk tény, hogy kiadhatták volna "Fallout: ..." címen és nem számozva, mert ez tényleg más. De hát ez is törvényszerű tulajdonképpen.)-

PoP Prodigy gyönyörű. Kell. Muszáj.

Mirror's Edge: nagyon frankó. Nem hinném, hogy hatalmas siker lesz, de tényleg új szintre viszi a "belső nézet" használatát.

Rage, Resi 5: w00t!!! szeretjük a horrorjátékokat! :D

Jó év lesz ez nagyon.

(A Halo viszont továbbra is tökéletesen hidegen hagy. Nem baj, legalább az XBoxosok örülnek. :))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 16:25:58Ja, és még valami: mindenki, aki a valószerűség meg a sok fegyver meg a baszom nagy kéziágyú miatt panaszkodik, vagy nem játszott a két "alap" Fallouttal, vagy nagyon-nagyon törekszik a szűklátókörűségre...
kérlek mondj egy példát a fatboy vagy micsodára fallout 1,2-ből és elismerem, hogy igazad van. :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-07-20, 18:16:21
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 16:25:58Ja, és még valami: mindenki, aki a valószerűség meg a sok fegyver meg a baszom nagy kéziágyú miatt panaszkodik, vagy nem játszott a két "alap" Fallouttal, vagy nagyon-nagyon törekszik a szűklátókörűségre...
kérlek mondj egy példát a fatboy vagy micsodára fallout 1,2-ből és elismerem, hogy igazad van. :)

Ilyen fegyver nem volt, de a zsebből előkapott helikopter-gépágyú meg lézerágyú meg aknavető nem éppen az élethűségre vagy a visszafogottan reális fegyverábrázolásra enged következtetni (ami nem is baj). Ha meg új lábujjat lehet növeszteni meg világító sört inni, akkor a mini-gombafelhős vicc miért túl sok?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#1803
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 19:35:46
Quote from: Fazék on 2008-07-20, 18:16:21
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 16:25:58Ja, és még valami: mindenki, aki a valószerűség meg a sok fegyver meg a baszom nagy kéziágyú miatt panaszkodik, vagy nem játszott a két "alap" Fallouttal, vagy nagyon-nagyon törekszik a szűklátókörűségre...
kérlek mondj egy példát a fatboy vagy micsodára fallout 1,2-ből és elismerem, hogy igazad van. :)

Ilyen fegyver nem volt, de a zsebből előkapott helikopter-gépágyú meg lézerágyú meg aknavető nem éppen az élethűségre vagy a visszafogottan reális fegyverábrázolásra enged következtetni (ami nem is baj). Ha meg új lábujjat lehet növeszteni meg világító sört inni, akkor a mini-gombafelhős vicc miért túl sok?
meg nem mondom miért, de nálam ez már jóval túllő a célon, azokkal szemben, amiket felsoroltál :)
talán a kis hatósugár zavar a legjobban. a gameplay videókban a kb 10m-re lévő helikoptert és környékén lévő embereket szanaszéjjel szaggatta, rád meg egy vacak radioaktív hatást sem említettek.

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-07-20, 20:07:11
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 19:35:46
Quote from: Fazék on 2008-07-20, 18:16:21
Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 16:25:58Ja, és még valami: mindenki, aki a valószerűség meg a sok fegyver meg a baszom nagy kéziágyú miatt panaszkodik, vagy nem játszott a két "alap" Fallouttal, vagy nagyon-nagyon törekszik a szűklátókörűségre...
kérlek mondj egy példát a fatboy vagy micsodára fallout 1,2-ből és elismerem, hogy igazad van. :)

Ilyen fegyver nem volt, de a zsebből előkapott helikopter-gépágyú meg lézerágyú meg aknavető nem éppen az élethűségre vagy a visszafogottan reális fegyverábrázolásra enged következtetni (ami nem is baj). Ha meg új lábujjat lehet növeszteni meg világító sört inni, akkor a mini-gombafelhős vicc miért túl sok?
meg nem mondom miért, de nálam ez már jóval túllő a célon, azokkal szemben, amiket felsoroltál :)
talán a kis hatósugár zavar a legjobban. a gameplay videókban a kb 10m-re lévő helikoptert és környékén lévő embereket szanaszéjjel szaggatta, rád meg egy vacak radioaktív hatást sem említettek.

De lehet, hogy van attól még, és remélem van :Kiraly: A Big Guns skill ikonját meg ne felejtsd el :whoah:


Igazad van Ramiz, engem viszont akkor is zavart az, hogy csak hentelést mutattak eleinte, és alig beszélnek a quest dolgokról... Ezért írtam a legagyított Stalkert...

Az mondjuk már bíztat, hogy az azóta látott interview szerű előzetesben azt mondta a faszi, hogy lehet kidumálni magad egy csomó dologból harc nélkül és van értelme speech-es karaktert is csinálni, ami arra enged következtetni, hogy azért fog ez működni, de amit eddig mutattak, az egy skillrendszerrel megbolondított Stalker volt, ami nem kicsit volt aggasztó - mert sok múlik a beharangozáson is! (lsd.: Stalker, ahol sokkal többet vártál mint ami lett, mivel a THQ kierőszakolta a kiadást túl korán (ami érthető a pokoli csúszás után...))... Benne van, hogy nagyon jó lesz, benne van hogy úgy lesz jó, hogy más mint a fallout és a bukás is benne van még eddig, de az inteview-s videó már bíztató :jee:

Fazék

félreértés ne essék, én se azt mondom, hogy fallout 1-2 legyen fölülnézeti izometrikus nézettel és ne merjünk semmit se újítani :rolleyes:
kb ugyanúgy állok hozzá, mint Tycho, annyi hogy a Fatboy-ról még talán nem tudunk mindent és így egy kicsit még zavar, de lehet hogy azt is elfogadhatóvá teszik számomra, a játék jelentéktelen részét teszi ki a fegyver, szóval ha a többi jó, engem se érdekel.

Tycho

Én nem a fegyvereken rinyáltam (bár akkor is fáj, hogy nem kettészakadnak a lézertől az ellenfelek, bár remélem csak a bloody mess-es intró miatt nem :Kiraly:...) , csak aggasztott, hogy az első pár videó arról szólt, hogy mekkora lövöldözés van, meg hogy megy a harc, és semmit arról, amitől a Fallout kurvajó, hogy milyen quest-ek vannak és hogy milyenek a lakott részek... (amiről most is csak annyit tudni, hogy vannak...)

Más: Már csak 40 nap és kijön a Clear Sky és még nem mondtak semmit arról hogy halasztanának bármit is :hopp: :hopp: :hopp:

Fazék

Quote from: Tycho on 2008-07-21, 11:09:59Én nem a fegyvereken rinyáltam
ezt már az előző hozzászólásodban is nyílvánvalóvá tetted. ha ezzel az én véleményemtől próbáltál elzárkózni, akkor megnyugtatlak, hogy fölöslegesen, mert mint mondtam semmi egyéb bajom az eddigiek alapján a játékkal, csak kb ugyanaz mint neked + az az egy darab fatboy fegyver. ennyi. :lazza:

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-07-21, 11:26:45
Quote from: Tycho on 2008-07-21, 11:09:59Én nem a fegyvereken rinyáltam
ezt már az előző hozzászólásodban is nyílvánvalóvá tetted. ha ezzel az én véleményemtől próbáltál elzárkózni, akkor megnyugtatlak, hogy fölöslegesen, mert mint mondtam semmi egyéb bajom az eddigiek alapján a játékkal, csak kb ugyanaz mint neked + az az egy darab fatboy fegyver. ennyi. :lazza:
Nem csak félreértést véltem felfedezni ott ahol nem volt  :redface: reggel van még, kell az a kávé :lazza:

Dreamcleaver

Quote from: Ramiz on 2008-07-20, 16:25:58
1. Ha nem vártuk volna a játékot, csak simán megkérdeztek volna az utcán, hogy "Ön akar Falloutos akciós minimálRPG-t?", akkor ki mondott volna nemet?
2. Legyünk racionalisták, ma egy olyan játékmenetet, bonyolultságot, egyátalán egy hardcore rpg-t nem lehet eladni elég mennyiségben ahhoz, hogy a látvány ilyen szép legyen (ami a játékok - főleg a PC-s játékok - azon jellemzője, amivel sikeresnek lehet lenni). És hát kevesen fogjuk megvenni innen is boltban a játékot valószínűleg. :)

1. Én. Persze, hogy cool lenne egy posztapokaliptikus világban játszódó akció orientált fps, de akkor azt ne hívják Falloutnak, hanem indítsanak egy új sorozatot hozzá. Komolyan nem értem, hogy ehhez minek kellett megvenni a Fallout jogokat. Ha úgyis szakítanak a régi játékmenettel, akkor a régi Fallout fanoknak nem fog tetszeni, az új célközönségnek meg tökmindegy lenne, hogyan hívják a játékot.

2. lol? Már miért ne lehetne eladni manapság egy hardcore rpg-t? Régen is el lehetett adni, meg ma is. Harcore rpg =/ 640x480-as bmp-kből álló izometrikus nézet. Lehet csili-vili, modern grafikai enginnel elkészített rpg-t is csinálni.

És amúgy nem vagyok Fallout fanboy. F1-t x1, az F2-t meg x2 toltam végig és ennyi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-21, 15:27:51
2. lol? Már miért ne lehetne eladni manapság egy hardcore rpg-t? Régen is el lehetett adni, meg ma is. Harcore rpg =/ 640x480-as bmp-kből álló izometrikus nézet. Lehet csili-vili, modern grafikai enginnel elkészített rpg-t is csinálni.
ohhohohóóó.. csak várj, amíg Rounin ideér :D

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-07-21, 15:32:41
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-21, 15:27:51
2. lol? Már miért ne lehetne eladni manapság egy hardcore rpg-t? Régen is el lehetett adni, meg ma is. Harcore rpg =/ 640x480-as bmp-kből álló izometrikus nézet. Lehet csili-vili, modern grafikai enginnel elkészített rpg-t is csinálni.
ohhohohóóó.. csak várj, amíg Rounin ideér :D

bigger pixels = deeper rpg experience?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-21, 15:37:49
Quote from: Lythis on 2008-07-21, 15:32:41
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-21, 15:27:51
2. lol? Már miért ne lehetne eladni manapság egy hardcore rpg-t? Régen is el lehetett adni, meg ma is. Harcore rpg =/ 640x480-as bmp-kből álló izometrikus nézet. Lehet csili-vili, modern grafikai enginnel elkészített rpg-t is csinálni.
ohhohohóóó.. csak várj, amíg Rounin ideér :D

bigger pixels = deeper rpg experience?  :D
XD
And remember: if it takes up more than 5 megs of diskspace it sucks, regardless of what content it has :D

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-07-21, 11:09:59
Én nem a fegyvereken rinyáltam (bár akkor is fáj, hogy nem kettészakadnak a lézertől az ellenfelek, bár remélem csak a bloody mess-es intró miatt nem :Kiraly:...) , csak aggasztott, hogy az első pár videó arról szólt, hogy mekkora lövöldözés van, meg hogy megy a harc, és semmit arról, amitől a Fallout kurvajó, hogy milyen quest-ek vannak és hogy milyenek a lakott részek... (amiről most is csak annyit tudni, hogy vannak...)

És te hogyan képzelnéd el azt a trailert, ami a küldetéseket és a beszélgetéseket mutatja meg tökös-pörgős stílusban? Ritmusra vágott párbeszédek, sejtelmesen felvillanó küldetészanzák a PipBoyon, melyek aztán megoldva izgalmasan áthúzódnak egy vonallal?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-07-21, 15:32:41
ohhohohóóó.. csak várj, amíg Rounin ideér :D

Behold! The only true rpg-expreience one can believe in!
Adom, aka Bigga Pixaz

Tycho

#1815
Quote from: Ramiz on 2008-07-21, 19:31:47
Quote from: Tycho on 2008-07-21, 11:09:59
Én nem a fegyvereken rinyáltam (bár akkor is fáj, hogy nem kettészakadnak a lézertől az ellenfelek, bár remélem csak a bloody mess-es intró miatt nem :Kiraly:...) , csak aggasztott, hogy az első pár videó arról szólt, hogy mekkora lövöldözés van, meg hogy megy a harc, és semmit arról, amitől a Fallout kurvajó, hogy milyen quest-ek vannak és hogy milyenek a lakott részek... (amiről most is csak annyit tudni, hogy vannak...)

És te hogyan képzelnéd el azt a trailert, ami a küldetéseket és a beszélgetéseket mutatja meg tökös-pörgős stílusban? Ritmusra vágott párbeszédek, sejtelmesen felvillanó küldetészanzák a PipBoyon, melyek aztán megoldva izgalmasan áthúzódnak egy vonallal?

Mondjuk egy falut vagy egy greetert mutathatnának ahogy párbeszédbe elegyedsz, nem csak a lövöldözést... :facepalm::uzi:

Nesze itt bemutatják hogy nem csak a hentről szól egy játék, E3 - 2007, egy CRP.:fuk-u:

Fazék

#1816
Quote from: Ramiz on 2008-07-21, 19:31:47És te hogyan képzelnéd el azt a trailert, ami a küldetéseket és a beszélgetéseket mutatja meg tökös-pörgős stílusban? Ritmusra vágott párbeszédek, sejtelmesen felvillanó küldetészanzák a PipBoyon, melyek aztán megoldva izgalmasan áthúzódnak egy vonallal?
bocs, ne vedd sértésnek, de te már tényleg csak antifanboy-kodsz, vagy trollkodsz, vagy nem tudom hogy mondják ezt, de át se gondolod mit írsz :lazza:
ha megnézted a 20 perces bemutatót, akkor az minden volt, csak nem pörgős ;) szóval egy ilyen lassú részletes bemutatóba lazán belefért volna pár közösségbeli beszélgetős jelenet is, mert így is majdnem elaludtam rajta. de ez persze csak az én véleményem :)

Rounin

Quote from: Fazék on 2008-07-21, 21:44:10
de ez persze nem csak az én véleményem :)

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én



Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

fura, ez a hír már egy hete körbejárt a fórumon normálisabb forrásból. ennyien lemaradtak volna róla? ???
index szokásához híven picikét lassan vette föl a hírt, és persze még így is rakás lekérésük lett... jól művelik a bulvárt  ::)

Fazék

#1825
Bioware: Mass Effect Trilogy Exclusive to 360 - Mass Effect 2 in ‘09
...

ezt most nem teljesen értem... ugye csak konzol téren lesz exkluzív x360-ra? PC-re ugyanígy kijön egy kis késéssel, mint az első rész, ugye? ugye? :3x3:

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-07-22, 23:46:13
Bioware: Mass Effect Trilogy Exclusive to 360 - Mass Effect 2 in '09
...

ezt most nem teljesen értem... ugye csak konzol téren lesz exkluzív x360-ra? PC-re ugyanígy kijön egy kis késéssel, mint az első rész, ugye? ugye? :3x3:

Commander Shepard based? Ez tettszik, de remélem én is hogy csak eksbawks360ra jö ki, mint konzolra és emellett még PCre is... :eek:

Zen

Módosítva van a hír, nem exkluzív.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1