Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Igen, nekem is az az elsődleges. :)

kelvor

SnS második szezon? Addig halogattam a megnézését, hogy már indul a kövi éved.  :smile: Már jó ideje itt van a gépemen, lassan ezt is pótolnom kell. Jelenleg a Honey and Clover van soron.  :smile:

SG: Atlantis viszont  :whoah:

Soul

Quote from: minuszmiki on 2007-09-24, 23:37:54
Október ötödikén kezdődik.

Remélem jobb lesz mint az első sorozat.Az első először tetszett de a vissza emlékezéstől nekem már nem jött be.

kelvor

A Honey and Clover 15. rész vége annyira tetszett, hogy be szeretném szerezni azt a számot, ami alatta szól, de sehol nem találom, nincs meg esetleg valakinek?
Arra a részre gondolok, amikor [spoiler]Mayama Rika-t viszi haza autóval, közvetlenül a korház jelenet után.[/spoiler]

Leszedtem az OST-jét meg a BEST-et, de egyiken sincs rajta.  :mad:

motifator

SPITZ - Yoru wo Kakeru
De mivel nagyon rendes vagyok, itt az összes dal(a fenti is), amit az OST-n kívül meg tudtam szerezni. Miután letöltötted, szólj, mert törlöm a tárhelyről.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Nagyon szépen köszönöm!   :tezsvir:  :hopp: Jövök egy sörrel.

Kayama

 :oops: Feltűnt valakinek, hogy ma 22:10-től az M2-n lesz az Akira? Én speciel csak most vettem észre... Még úgysem láttam magyar szinkronnal. :D

Én

Offtopicban említettük párszor, ettől függetlenül hálával tartozom, hogy eszembe juttattad. :D

Solid Snake

Quote from: Kayama on 2007-09-29, 22:33:06
:oops: Feltűnt valakinek, hogy ma 22:10-től az M2-n lesz az Akira? Én speciel csak most vettem észre... Még úgysem láttam magyar szinkronnal. :D

Basszus, kiment a fejemből.  :ejj:

Mindegy, most már nem kapcsolom be a TV-t, majd egyszer úgyis beszerzem DVD-n.  :D

new

 Már jó ideje , 15-20 éve XD  hogy láttam valami rajz filmet talán régi anime-t melynek nem emlékszem a címére , a történetben valami kisfiúról van szó aki egy idegen bolygón lezuhant űrhajó egyetlen túlélője, találkozik  valami apró állatkával is , hasonló. Úgy rémlik megakarták menteni de mindenféle akadályba akadt a mentő csoport de a végén mintha végülis meghalna a kis gyerek meg talán a csapat is. Elég szomorú történet
De esetleg akad itt valaki aki emlékszik és netalántán még a címét is tudja  (talán a topicot is a megfelelő helyen indítottam)

Előre is köszönöm

Próféta

Quote from: new on 2007-10-01, 21:22:48
Már jó ideje , 15-20 éve XD  hogy láttam valami rajz filmet talán régi anime-t melynek nem emlékszem a címére , a történetben valami kisfiúról van szó aki egy idegen bolygón lezuhant űrhajó egyetlen túlélője, találkozik  valami apró állatkával is , hasonló. Úgy rémlik megakarták menteni de mindenféle akadályba akadt a mentő csoport de a végén mintha végülis meghalna a kis gyerek meg talán a csapat is. Elég szomorú történet
De esetleg akad itt valaki aki emlékszik és netalántán még a címét is tudja  (talán a topicot is a megfelelő helyen indítottam)

Előre is köszönöm
Tipp: Az idő urai
Valamennyire illik rá a leírásod, ha nem is teljesen.

new

pff ez gyors volt XD köszi szépen még egyszer

Selmo

Ezért nem nyitunk új topicot. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

ultimecia

Az a.f.k. -ról tud valaki valamit?
Gyakorlatilag az (általam nézett) összes projectjük leállt. :frown:
Lecsukták őket? Felbomlottak, vagy mi a helyzet?

Manitu

Pause. Egy-két hónapig most csöndben vannak, aztán folytatják ott, ahol abbahagyták. Gondolom én. Máskor is csináltak már ilyet.


kikuchiyo

Az a.f.k. gyakorlatilag egy ember (bizonyos Strato), plusz segít neki néhány QC-er.
Nyilván nem ér rá, vizsgázik stb.
Failure is the default option

Soul

Lucky Starból kijött a 21. a.f.k.-s rész  :smile:. Ha már szünetről van szó, akkor a GG augusztus óta szünetel, néztem az oldalukat és elegük van a mikor lesznek már lefordítva az újabb Seto részek hozzá szólásokból  :smile:

ultimecia

Quote from: Soul on 2007-10-02, 09:42:14
Lucky Starból kijött a 21. a.f.k.-s rész  :smile:. Ha már szünetről van szó, akkor a GG augusztus óta szünetel, néztem az oldalukat és elegük van a mikor lesznek már lefordítva az újabb Seto részek hozzá szólásokból  :smile:

Végre.
De kit érdekel az LS, van belőle másik.
SAYONARA SENSEIT NOW!

Cobra

Nem igazán tudtam hova rakjam: Shakugan no Shana Movie by Eclipse
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

sehol nincs róla info... miről szól ez? összegzés a sorozatról?

Member

Jól láttam vhol, hogy Kodomo ni Jikan-t ma kezdték el vetíteni? Arról semmi infó, hány részesre tervezik?
(Ha 52, lelövöm magam :D)

Manitu

Quote from: chilip on 2007-10-03, 21:44:49
sehol nincs róla info... miről szól ez? összegzés a sorozatról?
Elvileg közvetlen folytatás. Bővebben majd ha leért :D


chilip

Quote from: Manitu on 2007-10-03, 22:18:03
Quote from: chilip on 2007-10-03, 21:44:49
sehol nincs róla info... miről szól ez? összegzés a sorozatról?
Elvileg közvetlen folytatás. Bővebben majd ha leért :D

season 1 és 2 közötti átmenet?  :confused:

Cobra

Ez a bt.no-sekai tracker mekkora trágya, 17,5k-s átalg a letöltési sebességem a Moviehoz. Mivel éjszakára nem hagyom úgy a gépet, legjobb esetben is csak holnap este lesz ebből valami. Egyébként én se tudom mi lesz a filmben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

frozenstein

Quote from: Member on 2007-10-03, 21:47:19
Jól láttam vhol, hogy Kodomo ni Jikan-t ma kezdték el vetíteni? Arról semmi infó, hány részesre tervezik?
(Ha 52, lelövöm magam :D)
Az AniDB szerint majd csak egy hét múlva indul.

Cobra

Shakugan no Shana Movie sajnos 98% recapja az első harcnak (a Vadász király elleni) :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2007-10-04, 23:42:51
Shakugan no Shana Movie sajnos 98% recapja az első harcnak (a Vadász király elleni) :(

kár ,de leglabb hogy szoltál leszedem ,megnezem azert :szemuveges:

Manitu

Quote from: Cobra on 2007-10-04, 23:42:51
Shakugan no Shana Movie sajnos 98% recapja az első harcnak (a Vadász király elleni) :(
Azért jelentősen átdolgozott verzió volt ez, és szvsz igencsak látványosra sikeredett. Érdemes volt megnézni, határozottan jobban tetszett, mint a sorozatbeli megvalósítása :jee:

Jöhet...ne a második évad, ha nem lenne ilyen tetűlassú az Eclipse trackere :ejj:


SaiyaGin

#1798
A Genshikennel kapcsolatban érdekelne, hogy ha a sorozaton kívül csak az 1. OVA-t láttam, akkor okozhat-e esetleges problémát a 2. sorozat megértése? Magyarán: érdemes-e megnézni a többi OVA-t? (Azt olvastam, hogy a grafikával többen nem voltatok megelégedve, hogy finoman fogalmazzak)

Cobra

A grafika valóban ocsmány (remélem a 2. szezon jobb lesz), de a történetek elmennek (mondjuk az se nagy szám). Szerintem nyugodtan nézd meg, főleg, hogy lesz egy új szereplő.
Hide and fear, Cobra Commander is here !