Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: chilip on 2009-05-03, 21:13:53
háde erre nem volt semmi biztosíték hogy így lesz és kész tényként közölte velünk a főgonosz ezredes ::)

Ne nekem mondjad, nem én írtam a forgatókönyvet. ::) Az ezredesnek meg azért kellett elmondania, hogy biztos mindenki megértse a nézők közül, mi is történt.

chilip

5x elmondták hogy adamantin golyók >> átlövi adamantint is. belemagyarázták a filmbe a hülyeséget ::)

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2009-05-03, 21:06:42
Quote from: chilip on 2009-05-03, 20:47:37
Logan mi a francért vesztette el az emlékeit? az a pisztoly képes volt eléggé felgyorsítani az adamantin golyót hogy átlyukassza Logan adamantin koponyáját?

Me' széjje'roncsolta nekije az agyát, oszt az nem a legjobban rakta össze magát. ::)

És ezt tudta is előre a professzor.  :D

Amúgy meg asszem technikailag nem lehetséges, hogy egy azonos anyagból készült golyó átüssön egy azonos anyagból készült páncélt, kivéve, ha nem valami speciális fegyverből lövik ki, ami ad neki egy löketet. Az a kézi revolver meg, amit a filmben használtak nem ilyen volt.

Amúgy az iszonyat gyermeteg párbeszédeken kívül asszem Deadpool tökéletes elcseszése tett be nekem a legjobban.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip


Dreamcleaver

Project XI vagy mi. A filmben az a bevarrott szájú izé a végén, de nem méltó erre a névre.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Hivatalosan nem azért "nem emlékszik", mert traumák és miegyéb miatt pszichésen folytja el az emlékeit?
amúgy az a kép Deadpool-ról ugye csak egy vicc?....

Fazék

Quote from: Lythis on 2009-05-03, 23:57:25
Hivatalosan nem azért "nem emlékszik", mert traumák és miegyéb miatt pszichésen folytja el az emlékeit?
[spoiler]de csak az eredetét illetően ezért nem emlékszik, a későbbiekre x-men-ékhez bekerülés előtti eseményekre  x-factor-ra és előttre a műtét miatt nem emlékszik
asszem[/spoiler]
Quote from: Lythis on 2009-05-03, 23:57:25amúgy az a kép Deadpool-ról ugye csak egy vicc?....[/color]
[/quote]
nem. sajnos nem vicc. ezen "színész" megpillantása után rendült meg a bizalmam első alkalommal a filmet illetően. bár azt is be kell valljam, hogy sok évnyi x-men olvasással se rémlik nekem ez a deadpool :)

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-05-04, 00:03:36
Quote from: Lythis on 2009-05-03, 23:57:25
Hivatalosan nem azért "nem emlékszik", mert traumák és miegyéb miatt pszichésen folytja el az emlékeit?
[spoiler]de csak az eredetét illetően ezért nem emlékszik, a későbbiekre x-men-ékhez bekerülés előtti eseményekre  x-factor-ra és előttre a műtét miatt nem emlékszik
asszem[/spoiler]
[spoiler]najó, de ha élve szanaszétnyiszálnak, és teletömnek még forró fémmel, az nekem simán belefér a trauma kategóriába :D[/spoiler]

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-03, 22:58:36
Amúgy az iszonyat gyermeteg párbeszédeken kívül asszem Deadpool tökéletes elcseszése tett be nekem a legjobban.

Az nem Deadpool.
Nem, ne is próbálj meggyőzni.

Kvikveg

Kemeny lehet bevarrt szajjal reggelizni.
Most mar legalabb nem fog csalodas erni szerdan. (Vagy megis.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Appaloosa
Nagy pozitív csalódás. Egy kellemesen középszar mainstream mozira számítottam és sokkal jobbat kaptam. Ed Harris főszerepben és a rendezői székben is nagyon jól alakít szvsz. Lehet hogy az is felfelé húzza a véleményemet, hogy szeretem a western filmeket, de nagyon tetszett a film. Semmi nagy váratlan sztori, semmi nagy fordulat, de amilyen egyszerű a szerkezete annál jobban, stílusosabban vannak előadva. Hasonló kaliberű minden szempontból, mint a 3:10 to Yuma, de nekem ha lehet akkor még jobban tetszett. Egy kis western revival, annak pedig tökéletes!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus


sirtomi

Quote from: Raggie on 2009-05-04, 18:03:34
Appaloosa
Nagy pozitív csalódás. Egy kellemesen középszar mainstream mozira számítottam és sokkal jobbat kaptam. Ed Harris főszerepben és a rendezői székben is nagyon jól alakít szvsz. Lehet hogy az is felfelé húzza a véleményemet, hogy szeretem a western filmeket, de nagyon tetszett a film. Semmi nagy váratlan sztori, semmi nagy fordulat, de amilyen egyszerű a szerkezete annál jobban, stílusosabban vannak előadva. Hasonló kaliberű minden szempontból, mint a 3:10 to Yuma, de nekem ha lehet akkor még jobban tetszett. Egy kis western revival, annak pedig tökéletes!
Na, akkor meg is nézem ha már beszereztem :)

Raggie

Quote from: sirtomi on 2009-05-04, 23:24:42
Quote from: Raggie on 2009-05-04, 18:03:34
Appaloosa
(...)
Na, akkor meg is nézem ha már beszereztem :)
Bölcs döntés! :D
A két főszereplő közötti "szavak nélkül is megértik egymást" dologra rájátszanak rendesen, de olyan jól csinálják, hogy nekem nagyon tetszett.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Erről tud vki infóval szolgálni?
Phil Lamarr <3
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Quote from: Zen on 2009-05-06, 11:07:02
Erről tud vki infóval szolgálni?
Phil Lamarr <3


:whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

ez egy must see

köszönöm-köszönöm, köszönöm
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

#6167
Quote from: chilip on 2009-05-03, 21:13:53
háde erre nem volt semmi biztosíték hogy így lesz és kész tényként közölte velünk a főgonosz ezredes ::)

Nekem is sántított, hogy előre bemondta, el fogja veszteni az emlékezetét. És ezt nem a prof, hanem maga Stryker mondta, mintha ő nagyon értene hozzá.


Deadpool esetében meg nem a kinézetbe kötnék bele, mert szvsz eléggé pizsama hatása lett volna annak a ruhának, ami megrajzolva még cool hatást kelt. Az érdekes inkább az, hogy Deadpool eredeti története teljesen más, nem is volt mutáns (ahhoz képest miket művelt a lift megérkezése után?) és csak attól lett az, hogy megkapta Wolverine regeneráló képességét (mást viszont nem, tehát teleportálgatás, küklopsz lézerszeme stb., ezeket nem tudta).
szerk.: És persze kihagytam azt, hogy Deadpool alapvetően egy humor karakter, ami a filmből teljesen kimaradt. Az elején a duma csak simán kötekedős volt, nem humoros.

Fura, hogy a Wolverine-Sabretooth testvérséget még nem mondtátok :)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

A Wolverine-Sabertooth testvér dolog sztem még egy jó húzás volt a forgatókönyvíró részéről. Végül is ez nem egy 100+ kötetes képregénysorozat.
Viszont Deadpool karakterének teljes átírása, ráadásul ilyen igénytelenül...na azt már nem. Mellesleg én sem olvastam távolról sem az egész X-Men sagát minden részletében, de Deadpool egy elég híres figura, és összetett személyiség. Az erejéről meg annyit tudok, hogy elvileg rákos volt asszem, és ennek ellensúlyozására adtak neki regenerációs képességeket. Ezen kívül valami kísérlet során kapott teleportációt, de pl adamantium beültetésről én az ő esetében nem tudok (max a kardjai abból lehetnek), sem lézerszemekről.

Underworld: Rise of the Lycans

Meglepő módon ez egész tűrhető volt. Tetszett a mitológiai része a filmnek, ezzel a félvér - tiszta vér farkasemberes dologgal, meg az egész szabadságharcos történés. A színészi játékok is elmentek, bár a csajszi tolhatta volna nagyobb beleéléssel. A jelmezek is jók voltak. 7/10

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Meg nem úgy volt, hogy Deadpool azért viseli a vörös cuccot, mert valami gebasz van a bőrével? Már csak azért is ráadhattak volna valami szerkót, hogy egy "Deadpool" nevű ürgéhez ne ilyen kinézet párosuljon :D

Dreamcleaver

Ja és ugye maga a "Deadpool" név is tök máshonnan eredeztethető.

Amúgy meg az milyen lámaság volt már, hogy azért próbálták imitálni az eredeti álarcát a szem körüli elszínezéssel, meg a bevarrt szájjal. lol...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Wolverine - the Origins Hugh Jackman
Nos, Hugh Jackman jol nezett ki morcosan, lovoldozes kozben, hegyormon felpuceran, motoron uldogelve, orjongve, kiutve, meg mindenhogy mashogy.
Ok, voltak meg mas szereplok is, de az kit erdekel.
Amugy azon rohogtem, hogy telepakoltak az egesz filmet olyan ferfiakkal, akik ugy beszeltek, mintha 10 eves koruk ota cigiztek volna. Egy-ket naplementes jelenet mar majdnem giccsbe hajlott, amikor szerencsere meg idoben elteritettek.  :wtf:
Ja es az apro kis poenok jol jottek kozben.  :haha:
Mivel lovesem nem volt, hogy kicsoda Deadpool, ezert nem erintett melyen a karakterenek totalis atirasa.
Furcsa volt, hogy Strykert nem az jatszotta, mint aki az elozo reszekben. Sabretoothot megertem, hogy lecsereltek, mert az a nagydarab ficko nem volt szinesz. A mostaniban azert jobban valogattak. (Ugye az elso reszben Storm, Sabretooth, es a hogyhivjak.... guminyelv-beka kollega azert elegge bena volt.)
Liv Schreibert nem irigylem, azert a huszonotodik vicsorgatasnal mar en is azt gondoltam, hogy OK, lapozzunk, kepzelem o hogy unhatta a forgatast. O_o
[spoiler]Furcsanak talaltam, hogy ugye Wolverine es Sabretooth vegigcsinalnak kismillio haborut, de Wolverine-en meg sem latszik. Jojo, kis kamu-remalmok vannak, de ennyi. Azert ize...[/spoiler]
[spoiler]UFO-Xavier meg ööö...  :zomg:[/spoiler]
[spoiler]Azon gondolkodom, hogy ha meg ennel is valoszinutlenebbul ugralnanak, maszkalnanak meg pattognanak a szereplok, akkor... hat nem tudom mi lenne, de ez is eleg meredek volt. :eek: [/spoiler]
A film tempoja eleg feszes volt, nem sok ido volt kellemes melazasra, de szerencsere nem rohantak el a'la Harry Potter mittudomenhanyadik resz.
Zaraskeppen megjegyeznem, hogy igen, Hugh Jackman jol nez ki. :drool:
Ennyi. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2009-05-07, 00:03:42
Wolverine - the Origins Hugh Jackman
Ok, voltak meg mas szereplok is, de az kit erdekel.
Zaraskeppen megjegyeznem, hogy igen, Hugh Jackman jol nez ki. :drool:
Ennyi. :)

Olyan vagy, mint anyukám. Ő is csak azért nézi a Mentalistot a tévében, mert "olyan jóképű az a pasi".  :3x3:
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2009-05-07, 00:54:23
Olyan vagy, mint anyukám. Ő is csak azért nézi a Mentalistot a tévében, mert "olyan jóképű az a pasi".  :3x3:
Akkor ez a betegség örökletes lehet  :haha:

NLZ

Pedig a Mentalist az jó sorozat. De a főhősünk nem túl megnyerő azzal a nyúzott fejével.
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2009-05-07, 00:58:22
Quote from: kikuchiyo on 2009-05-07, 00:54:23
Olyan vagy, mint anyukám. Ő is csak azért nézi a Mentalistot a tévében, mert "olyan jóképű az a pasi".  :3x3:
Akkor ez a betegség örökletes lehet  :haha:

Akartam említeni ezt az addikciómat, de úgyis megtaláltad :D
[spoiler]HOWTO: Exploiting the Próféta Heuristic Forum Search Daemon

Often we want to find posts that we wrote a while ago, but the inadeqateness of the forum's internal search function makes finding these somewhat tedious. In these cases we may use the Próféta Heuristic Forum Search Daemon. We just have to phrase the search term in a way that makes it a bait for the daemon. It will do the rest.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-05-07, 00:58:22
Quote from: kikuchiyo on 2009-05-07, 00:54:23
Olyan vagy, mint anyukám. Ő is csak azért nézi a Mentalistot a tévében, mert "olyan jóképű az a pasi".  :3x3:
Akkor ez a betegség örökletes lehet  :haha:
:lol: Az a Jessica Alba-s post, hat az  :lul: :appl:

En meg pont azert nem nezem, mert irrital a bongyori szoke feje.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg on 2009-05-07, 00:03:42
Wolverine - the Origins Hugh Jackman
Nos, Hugh Jackman jol nezett ki morcosan, lovoldozes kozben, hegyormon felpuceran, motoron uldogelve, orjongve, kiutve, meg mindenhogy mashogy.
Ok, voltak meg mas szereplok is, de az kit erdekel.
Amugy azon rohogtem, hogy telepakoltak az egesz filmet olyan ferfiakkal, akik ugy beszeltek, mintha 10 eves koruk ota cigiztek volna. Egy-ket naplementes jelenet mar majdnem giccsbe hajlott, amikor szerencsere meg idoben elteritettek.  :wtf:
Ja es az apro kis poenok jol jottek kozben.  :haha:
Mivel lovesem nem volt, hogy kicsoda Deadpool, ezert nem erintett melyen a karakterenek totalis atirasa.
Furcsa volt, hogy Strykert nem az jatszotta, mint aki az elozo reszekben. Sabretoothot megertem, hogy lecsereltek, mert az a nagydarab ficko nem volt szinesz. A mostaniban azert jobban valogattak. (Ugye az elso reszben Storm, Sabretooth, es a hogyhivjak.... guminyelv-beka kollega azert elegge bena volt.)

Nem akarom összetörni az álomképedet, de Hugh Jackman színészi tehetsége egy nagy kalap **** volt ebben a filmben. És mivel gyak az össze X-Men film közül itt kellett volna egyedül valamit produkálnia Wolverine karakterében színészetileg, hiszen itt mondják el a múltját, míg a többi részben elég volt morcosan nézni, asszem ez kb megfelelően minősíti is Jackman színészi kvalitásait.

Liv Schreibert imho nem volt rossz választás Sabertoothnak, annak ellenére, hogy semmi köze a képregénybeli karakterhez.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Nem torted ossze.
[spoiler]De megjegyeztelek, es bosszut allok.  :__devil: :D[/spoiler]

A Sabretooth-lecserelest arra ertettem, hogy az X-Men 1ben a nagydarab ficko a teljesitmenye alapjan nem szinesz, ezzel szemben Liv Schreiber az. Bar neki sem jutott sok esely kibontakozni. Az esetek 90%aban a) nottek a karmai b) verekedett c) vicsorgott. Nekem az o verzioja jobban tetszett, mint a masik, a parokas pankrator.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.