Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
hohó, te ilyen jól tudsz németül?
Ez azért igazán nem nagy ördöngősség, má nemazért, hogy Baldy érdemeit csökkentsem... (dehogynem:D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Nem nagy szám egy majdnem perfekt német tudás :p
Ha sokan akartok kimenni Bécsbe, akkor én még mindig rendelkezésre állok sofőrként.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Cobra
Nem nagy szám egy majdnem perfekt német tudás :p
Ha sokan akartok kimenni Bécsbe, akkor én még mindig rendelkezésre állok sofőrként.

Akkor már csak egy járgány kéne. (kisbuszok előnyben) :D

Cobra

A vezetési tudásomhoz természetesen gépjármű is társul.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moloko

QuoteOriginally posted by Cobra
A vezetési tudásomhoz természetesen gépjármű is társul.
jó, jó de mekkora? :)

Cobra

Sajnos csak 5 személyes.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moloko

QuoteOriginally posted by Cobra
Sajnos csak 5 személyes.
hehe én már utaztam 4személyes autóban 6an... hát nagyon kényelmetlen volt.... :mad:

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
hehe én már utaztam 4személyes autóban 6an... hát nagyon kényelmetlen volt.... :mad:
Nem is az a baj, hanem hogy ezt a határőrök azért nem szokják túl jó szemmel nézni ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem is az a baj, hanem hogy ezt a határőrök azért nem szokják túl jó szemmel nézni ... :D

A hölgyek majd a pasik ölében, és már nem is lesz olyan kényelmetlen az utazás Bécsbe, sőt! :D
Amugy a német nyelvtudás öcsikémtől és tőlem nem nagyon idegen, lévén tanultuk azt kicsit sokat... :) Ha nem hiszitek, bebizonyítom :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
A hölgyek majd a pasik ölében, és már nem is lesz olyan kényelmetlen az utazás Bécsbe, sőt! :D
Amugy a német nyelvtudás öcsikémtől és tőlem nem nagyon idegen, lévén tanultuk azt kicsit sokat... :) Ha nem hiszitek, bebizonyítom :)
Ötletek azért vannak, ha jól látom :D
Németről meg annyi: a kutya nem mondta, hogy nem hiszünk nektek ! Csak annyit állítottam, hogy ez nem egy egyedülálló dolog. És továbbra is kitartok azon véleményem mellett, hogy nem is ördöngősség. Ha szombaton megyek, ill ha te is jössz meetre, majd társlgunk kicsit, úgyis rég gyakoroltam... max a német mangáimon azok meg nemigen szólnak vissza :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ötletek azért vannak, ha jól látom :D
Németről meg annyi: a kutya nem mondta, hogy nem hiszünk nektek ! Csak annyit állítottam, hogy ez nem egy egyedülálló dolog. És továbbra is kitartok azon véleményem mellett, hogy nem is ördöngősség. Ha szombaton megyek, ill ha te is jössz meetre, majd társlgunk kicsit, úgyis rég gyakoroltam... max a német mangáimon azok meg nemigen szólnak vissza :D

Beszállhatok majd a diskurzúsba a német felsőfokúmmal? :hopp:

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Beszállhatok majd a diskurzúsba a német felsőfokúmmal? :hopp:
A kis felvágós :D  És most azt hiszed, egyedül vagy vele?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
A kis felvágós :D  És most azt hiszed, egyedül vagy vele?

Mé nem? :hopp:

Moloko

:eek: hát itt mindenki ilyen jól tud németül, csak én kínlódok még mindig a középfokkal? ehh... igazán beszélgethetnétek velem március környékén nagyon sokat németül :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Mé nem? :hopp:
Hát nem :D  Na de van ilyen farkaskoma :D
Angel , érted pedig mindent ;)  Mikor akarsz beszélgetni, miről? Nyelvvizsgán anime tétel nemigen van, már csak ezért kérdem...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hát nem :D  Na de van ilyen farkaskoma :D
Angel , érted pedig mindent ;)  Mikor akarsz beszélgetni, miről? Nyelvvizsgán anime tétel nemigen van, már csak ezért kérdem...

Akkor eldöntöttük: márciustól csak németül postol mindenki ebbe a topicba. :D Kalibur: egy kis egoizmus részemről: nekem angolból is megvan. :p

Cobra

Nekem nincs semmilyen papírom, mégis mindent megértek németül, és az angol sem akadály :p
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Akkor eldöntöttük: márciustól csak németül postol mindenki ebbe a topicba. :D Kalibur: egy kis egoizmus részemről: nekem angolból is megvan. :p
Angol felsőhöz sajna marha lusta voltam, pedig meglenne, de mivel csak az volt a lényeg, hogy meglegyen a felmentésem, gondoltam biztosra megyek, meg nem is volt annyi feles many...
Majd eccer.
Cobra, nem is kell a papír mindaddig, amíg nem valami közintézmény kéri ... az csak papír és nem feltétlenül tükröz valódi tudást. (de azért a valamikori 91 %-os német szóbelimre még most is büszke vagyok, bár az még a középfoknál volt...)
Jut eszembe: Mi van az úttal?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

#78
QuoteOriginally posted by Kalibur
Angol felsőhöz sajna marha lusta voltam

Kifogások, kifogások. :p :D

Quote Mi van az úttal? [/B]

Köszöni jól van, csak neheztel a sok autóra amiért rajta taposnak. :p Komolyra fordítva a szót, engem is érdekelne, hogy mi a helyzet.

Xaga

QuoteOriginally posted by Angel
:eek: hát itt mindenki ilyen jól tud németül, csak én kínlódok még mindig a középfokkal? ehh... igazán beszélgethetnétek velem március környékén nagyon sokat németül :D

Én a vizsgaeredményemre várok, de a szobeli már megvan :D

Baldy

Ennyi felvágost!
Nekem amugy 100% lett az irásbelim angolból, szóval próbáljatok meg beérni! :P
Az út még megvan, és a lehetőség is, hogy kihasználjuk arra, hogy elmegyünk rajta Bécsig :) De ezen még van idő tipródni, még február sincsen :)
Amugy a német gyakorlás könnyen megoldható. Offtopicban inditunk egy német threadet, ahol csak németül lehet társalogni...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
[BAmugy a német gyakorlás könnyen megoldható. Offtopicban inditunk egy német threadet, ahol csak németül lehet társalogni... [/B]

Ich bin dabei! Sag mir bescheid wann es losgeht! :D

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

#83
QuoteOriginally posted by Baldy
Ennyi felvágost!
Nekem amugy 100% lett az irásbelim angolból, szóval próbáljatok meg beérni!
 Az út még megvan, és a lehetőség is, hogy kihasználjuk arra, hogy elmegyünk rajta Bécsig :) De ezen még van idő tipródni, még február sincsen :)
Amugy a német gyakorlás könnyen megoldható. Offtopicban inditunk egy német threadet, ahol csak németül lehet társalogni...
Tökély ! Akkor majd segíthetsz felkészülni!
Hammer hart ! Mann, das ist megagenial ! Bin voll dabei! Wann soll's losgehen ?
Mensch, Cobra! Etwas mehr Gheist dazu !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Mensch, Cobra! Etwas mehr Gheist dazu !

Ich denke das schreibt mann so richtig: Etwas mehr begeisterung dafür! (Ich weiss das ich ein Arsch bin. :hopp: )

Cobra

#85
Gheist az valójában Geist (ha szellemet akartál írni)
Kalibur egyébként először meg sem ismertelek, azt hittem, valami új member, aztén mégis feltűnt a neved :)

Edit: én is gondolom, hogy azt szerette volna írni, bár nem tudom hogyan jött képbe a szellem, főleg rosszul leírva
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Cobra
Gheist ay valójában Geist (ha szellemet akartál írni)
Kalibur egyébként először meg sem ismertelek, azt hittem, valami új member, aztén mégis feltűnt a neved :)

sztem lelkesedésre gondolt. ;) A mondat alapján legalábbis ez lenne a logikus.

Kalibur

Arra is gondoltam, és az így is hangzik ! (a Begeisterung lenni marha lapos... nem szeressük mint szó... az meg, hogy elírtam...Sag schon! Eccerűen nem figyeltem. Keresek mán egy élő fát, amibe még beleköthettek, jó ?:D )
Az avatar meg szimpla reakciókíváncsiság volt... nem hiszem, hogy végleges...
És csak hogy még maradjunk kicsit témánál:
Quote(Ich weiss das ich ein Arsch bin.  )
Gut geahnt. Aber nur um ärlich zu sein: Da waren noch einige echt nette Dinge die ich noch über dich gedacht hab' mein verehrter Freund, doch die behalte ich lieber für mich selbst damit wir in der Zukunft ja doch Freunde bleiben...
(Ps Gilt auch für dich Buffy!)
Och, und wenn ihr auch hier Fehlern finden solltet (in Sachen Rechtschreibung war ich nie allzu gut), behaltet es halt für euch, gut?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Arra is gondoltam, és az így is hangzik ! (a Begeisterung lenni marha lapos... nem szeressük mint szó... az meg, hogy elírtam...Sag schon! Eccerűen nem figyeltem. Keresek mán egy élő fát, amibe még beleköthettek, jó ?:D )
Az avatar meg szimpla reakciókíváncsiság volt... nem hiszem, hogy végleges...
És csak hogy még maradjunk kicsit témánál:
 
Gut geahnt. Aber nur um ärlich zu sein: Da waren noch einige echt nette Dinge die ich noch über dich gedacht hab' mein verehrter Freund, doch die behalte ich lieber für mich selbst damit wir in der Zukunft ja doch Freunde bleiben...
(Ps Gilt auch für dich Buffy!)
Och, und wenn ihr auch hier Fehlern finden solltet (in Sachen Rechtschreibung war ich nie allzu gut), behaltet es halt für euch, gut?

Geht in Ordnung. ;) Freunde fürs Leben? :hopp:

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Arra is gondoltam, és az így is hangzik ! (a Begeisterung lenni marha lapos... nem szeressük mint szó... az meg, hogy elírtam...Sag schon! Eccerűen nem figyeltem. Keresek mán egy élő fát, amibe még beleköthettek, jó ?:D )
Az avatar meg szimpla reakciókíváncsiság volt... nem hiszem, hogy végleges...
És csak hogy még maradjunk kicsit témánál:
 
Gut geahnt. Aber nur um ärlich zu sein: Da waren noch einige echt nette Dinge die ich noch über dich gedacht hab' mein verehrter Freund, doch die behalte ich lieber für mich selbst damit wir in der Zukunft ja doch Freunde bleiben...
(Ps Gilt auch für dich Buffy!)
Och, und wenn ihr auch hier Fehlern finden solltet (in Sachen Rechtschreibung war ich nie allzu gut), behaltet es halt für euch, gut?

Schlammkampf! Mein Kampf! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.