Main Menu

9 Dragons

Started by thrall, 2007-02-06, 21:17:36

Previous topic - Next topic

chilip


Alkyra

#31
Mennyire jó a játékélménye a játéknak? Úgy WoWhoz hasonlítva.(a WoWnak nálam jó magas játékélménye van...most akartam hordába átmenni de húgom megsütötte a videókártyát s nincs zsm újjat venni...Meg elegem lett abból, hogy nem tudják rendesen
kiegyensúlyozni a kasztokat(Warlock, Druid s Hunta túl erős lett már)
Van pvp vagy csak pve van?

Írjatok már róla pár jó szót. Vágyom valami újra.:)


Edit: Nu, megnézzegettem az infókat. Én tuti, hogy vagy Sacred Flower vagy Beggar leszekXd(female). S warrior type azis hótziher.:) Kinek mije van? Érdemes játszani vele?
hányan játszunk vele? Rendesen megvan csinálva a játék.(nem úgy mint a Liniage 2, ahol a questek hibásak nagyrészt, szaggat mint az atom akármennyire is szívom le a grafikát a játékból stb stb)

Kraivan

Lineage-ben melyik szerveren játszottál?

Pts szervert nézz és akkor működni fognaka  questek.

Bár a ratek miatt semmire se mész velük. 4 szerver után (és questbolond vagyok) azt kell mondjam 1x rate-re tervezték a küldiket. Ha emelik a jutalmat akkor tápcsíterkedni lehet
lvl 21 DE küldi 100k+ jutalom. Szerint 5x szerveren mibe tart felhúzni a DE varikat pénzért?

Ha meg nincs emelve a jutalom, akkor meg A-s cucc igen reménytelen.
Bár az l2-t otthagytam mert
ad 1)   egy klónháború. két azonos szintű azonos kasztba tartozó kari között csak a név fog különbözni. Ugyanaz a skill, ugyanarra a ruhára hajtranak, ugynazta fegyót akarják, tuti ugyanazta  dye-t teszik magukra.

ad 2)   a játék arról szól h vannak a varázslók, vannak az íjászok, és midenn más ami őket támogatja.
A buzi nekrót NcSoft elbaszta azzal h vagy 5 kaszt egyszerre, beleértve a summonert is.  :Eztneked:

nade ennyi elég.

9Dragons igen ígéretesnek tűnik. Szép grafika, remek animáció. Az Akklaim csinálta ugyebár a Mortal kombat-ot is, amire azért már a kezdetekben sem volt panasz. (kivéve a 3-at ahol olajfröcsögés és gagyi lollality-ket találtak ki)
Főértékeket osztasz, így már nem klónháború a game.  9 klán van, eddig 6 elérhető. Mindegyik klánnak saját mozgáskúltúrája és fegyverkezése. Úgy 25. szinten lehet specializálódni (már ha klánban vagy) 4 kasztra:
Pusztakezes romboló/gyógyító
fegyveres kaszaboló
Hybrid döntsd el te mi legyen
Varázsló

Későbbiekben is lesz valami,de ott nem járok.
Küldik jók.

Ami tetszik h a grindelés se lesz totál unalmas. A legtöbb tárgyat lehet gyújtani valami questhez. 10 tárgyból szedj össze vagy 100-100-at (amiken eleve fejlődsz) és kapsz jó dolgokat. (nem kötelező gyűjteni de már értelmesebb mint csak azért ölni h xp-d legyen)
Azonos szintű lények gyilkolásáért kapsz essence pontot. Midnen 100 pont után 1 karma is jár (egyes felszerekléseknek követelménye bizonyos karma) minden 1000 után meg blood essence jár, ami kell a fegyver erősítéshez. (vagy jó pénzért eladható) A baj az h egy halál elég a nullázáshoz. Szal vigyázni arra a bábura.



Ismertető vége
Mennyi heavenly démonos van köztünk. Jó lenne valami Hero band magyarokkal, mert így RC5-ön kezd nehéz lenni a solozás. Későbbiekben meg képtelenség solozni.

Bishop

Véha van lag,de szerintem csak nálam :bruhuhu: mind1 újraindítás megoldja :angyali:

A questekről csak annyit hogy nem olyan egyszerűek,nem mindig olyan quest-et kapsz ami a szintednek megfelelő,ekkor jön hogy amíg próbálsz megerősödni nincs quest,de helyete sok minden mást lehet csinálni

ami nekem tetszik a leginkább hogy olyan rc szint után már nagyon sok skill-t meg lehet tanulni és ezért nem sok egyforma azonos klánú fegyverű karakter van mert a mozgás sok helyen más

Valaki aki kardot vagy varázslatot használ feltünt hogy a éles fegyvereket használó mobok sokkal nagyobbat ütnek?Vagy nekem kéne még alakítani a stat pontjaimon?

Draconire

#34
Elkezdtem én is játszani. Maga a játék tetszik, hangulatos, jók a mozgások, nagy tömegben egész látványos is tud lenni.
Opening Chi 1-en vagyok jelenleg, Wu Tang klántag, a Blue Dragon útján, Draconire néven.

btw: Meglepően sok magyar van, szinte mindig látok hun-okat, vagy valamilyen magyaros nevet.

Bishop

#35
igen de még mindig nem vagyunk elegen :D
amugy sokan az usa server-ről jönnek át a dupla xp miatt,az újak meg már alapvetőleg itt kezdenek,gondolom

miért mindenki blue dragon :confused: lennétek inkább red phonix-ek és jönnétek buffolni :D
white tortoise a legjobb wu-tang-nál,láttam screenshotokat magas szintű Wu tang WT skillekről és nagyonm szépek és jól vannak animálva(egy kép jól van animálva :D jó bocs,de nagyon részletes)
pl a sárkány vagy farkas fej

edit:wow addict member :D

thrall

na igen, az egy dolgo, hogy sko a magyar, de a HD-s még több :D reggel együtt voltam 8 magyarral party-ba, akik midne HD-sek lesznek. haveral partyztunkmajd ahol találtunk amgyart azt bevettük :D kár, hogy csak 9 a max partylétszám XD

ja igen, haverom akar csinálni egy HD klánt, majd szólok ,hogy ugorjon át ide, és akkor majd meg beszélhessük a dolgot :D

Bishop

lol magyat shaolin is van bőven de egy szinten kevés van mert olyan magas szinten vagyok :D
ezaz még egy szint és RL-es leszek


chilip

mi is alakítunk egy magyar Wu Tang klánt, majd nyomhatjuk arénában klán vs. klánt egymás ellen, magyarok között :D

thrall

végre HD tanonc vagyok :D egész nap azzal a rohadt blood chimera-s questel szenvedtem, mire mostanra mondta haverom, hogy a wild-okat nemkell ölni, mert azok nem adnak -.- erre 1 perc alatt megcisnáltam... nagyon, nagyon ideg lettem töle... de vígasztalt az a tény, hogy az ő karija meg bugos, mert mikor váltott nem kapott se epithet-et, se reset-et, csak névlegesen kapta meg a kasztját :D

ez a contribution dolog meg cseles. Nem pénzt kell adni, hanem adományt a klánnak, amiböl kapsz pontokat, amiböl lehet skillt venni... adakozni nem köteletö, de akkor skilled se lesz  :lol:

egyéb: valaki nemtud kölcsönözni egy kis pénzt demon ruhára? :D

Alkyra

Innen senkinek nincs Sacred Flower vagy Beggar karija?XD

Kraivan

Lagg addig lesz míg a szervert át nem hozzák európába.
Egyelőre amcsiból megy.

chilip

#42
Quote from: thrall on 2007-02-11, 04:32:22
végre HD tanonc vagyok :D egész nap azzal a rohadt blood chimera-s questel szenvedtem, mire mostanra mondta haverom, hogy a wild-okat nemkell ölni, mert azok nem adnak -.- erre 1 perc alatt megcisnáltam... nagyon, nagyon ideg lettem töle... de vígasztalt az a tény, hogy az ő karija meg bugos, mert mikor váltott nem kapott se epithet-et, se reset-et, csak névlegesen kapta meg a kasztját :D

ez a contribution dolog meg cseles. Nem pénzt kell adni, hanem adományt a klánnak, amiböl kapsz pontokat, amiböl lehet skillt venni... adakozni nem köteletö, de akkor skilled se lesz  :lol:

egyéb: valaki nemtud kölcsönözni egy kis pénzt demon ruhára? :D

a contribution lényege az, hogy nem csak pénzért, hanem tárgyakért is lehet tanulni. és contributionba jobban váltják a tárgyat, mintha simán eladnád és abból a pénzből csinálnál contributiont. Egyébként a rohadék árusok 5:1 arányban adnak-vesznek, és ez még a contributionnál is így van, ha pénzzel fizetsz 5 arany 1 contribution (megéri a nem használt matikat pl.: Bear skin, bear claw, stb. oda beadni, mivel sokkal többet kapsz így - de mondjuk azt csak tanulásra fordíthatod)

thrall

Quote from: Alkyra on 2007-02-11, 09:04:55
Innen senkinek nincs Sacred Flower vagy Beggar karija?XD
én csináltam egy beggar karit, most épp LS 6-os, mert rég játszottam vele :D de majd azzal is játszom,c sak kicsit még élvezkedek HD-vel :D

thrall

nah, idöközbe végre RC1 lettem Hd karimmal, meg találtam egy Blood essence-t :D és most nemtok fejlödni, mert sz@rakodik a netem -.-

Draconire

#45
Quote from: thrall on 2007-02-17, 00:20:01
nah, idöközbe végre RC1 lettem Hd karimmal, meg találtam egy Blood essence-t :D és most nemtok fejlödni, mert sz@rakodik a netem -.-
Blood Essence-t nem lehet taláni, azt akkor kapod ha a jobb alsó sarokban lévő bloodcount a folyamatos gyilkolászástól felmegy 999-re.

btw: egy tipp a folyamatosan bekapcsolva tartható skillek fejlesztéséhez:
1. Hefei-ben venni kell egy +15 vital energy recovery-s sachet-et (1,5k) //már ha szükséges, harcosnak biztos kell
2. peace módban bekapcsolni az adott skilleket
3. nyitni egy standot hogy addig is legyen valami hasznod
4. hangok kikapcsolása
5. alt+tab
6. ? ? ?
7. profit

Soldier

most probalgatom a gamet
1 kerdes

Mitöl lehet hogy csak ez a game kb 20-30 perc utan kékhalalt dobb a memoriara hivatkozva ? ha van valmi tippetek hallgatom .. mert amugy jatsznak vele


thrall

#47
Quote from: Gmer on 2007-02-17, 16:03:57
Quote from: thrall on 2007-02-17, 00:20:01
nah, idöközbe végre RC1 lettem Hd karimmal, meg találtam egy Blood essence-t :D és most nemtok fejlödni, mert sz@rakodik a netem -.-
Blood Essence-t nem lehet taláni, azt akkor kapod ha a jobb alsó sarokban lévő bloodcount a folyamatos gyilkolászástól felmegy 999-re.

BTW, csak hogy tudd... lehet találni 999 bloodcount nélkül is :D  én eddig egyet találtam, haverom 3-at..egy nap alatt... na ne mond nekem azt, hogy egy nap alatt lever 2997 szörnyet :D

ja és valaki írta, hogy akkor kap az ember bloodcount pontot, hogyha azonos szintű mobokat írt... ez is téves, bármelyik írtása után kap az ember bloodpointot (mindkettö tapasztalat, meg az is, hogy HD karakteremmel nemtok emotionokat használni)

Alkyra

Quote from: Soldier on 2007-02-17, 21:18:20
most probalgatom a gamet
1 kerdes

Mitöl lehet hogy csak ez a game kb 20-30 perc utan kékhalalt dobb a memoriara hivatkozva ? ha van valmi tippetek hallgatom .. mert amugy jatsznak vele



Nyugi, nekem el se indul. Azonnali kékhalál.^^

Draconire

Quote from: thrall on 2007-02-18, 00:51:17
BTW, csak hogy tudd... lehet találni 999 bloodcount nélkül is :D  én eddig egyet találtam, haverom 3-at..egy nap alatt... na ne mond nekem azt, hogy egy nap alatt lever 2997 szörnyet :D
Hát ezt nem tudtam...milyen szörnyből esett? Bár ahogy eddig láttam, szinte teljesen random, hogy miből mi esik, kevés kivétellel. (persze a kis giz-gazokat nem számítva)

Alkyra & Soldier: A játék még tele van bugokkal, és valószínűleg nem is nagyon van megoldás azokra amiket írtok. Nekem is szokása csak 5-6 próbálkozás után elindulni... :/

Alkyra

Quote from: Gmer on 2007-02-18, 10:32:15


Alkyra & Soldier: A játék még tele van bugokkal, és valószínűleg nem is nagyon van megoldás azokra amiket írtok. Nekem is szokása csak 5-6 próbálkozás után elindulni... :/

Hmm...Oké. Remélem kijavítják ezeket a hibákat.:) Majd amikor kiadják a hivatalos gamét(nem open béta) akkor leszedem s índítok egy szép beggar lánykát.^^

Bishop

én rc6-on szedtem meg magam twin brute-on,de ha azt kinövöd elég lame drop-ok lesznek,szóval mielött edzenni mennétek farmoljatok ott egy kicsit
bloodcount-ot meg csak világoskékért kapsz minimum,az alat már nem,tapsztalat,szórakozásból meg haver segítése miatt vagy 1000 medvét öltem le és semmi

csináltam új karit ami nagyon felba*ta az agyam :Eztneked:
HD gc12 full buff,és sehogy se tudom megcsinálni a chimera quest-et :ejj:
5 percem van közbe folyamatosan vérzek ezért  nagy nehezen megölök egyet,és még az sem biztos hogy ad,aztán mehetek meditálni :mad:
és így kell 5 szarvat szerezni 5 perc alatt!! :Eztneked:
ezenkívül kikergetni egyet elég nehéz többel egyszerre meg nem bírok,ha sikerül is valaki erősebb biztos elcsórja
már vagy 30x megpróbáltam,de nem sikerült

ennyire mario óta nem idegesített fel játék :__devil:

chilip

mondjatok már tippet, Wu-Tang-ként hova menjek fejlődni? RC2-ig nagyon jó volt, lehetett dinamikusan fejlődni, most meg mintha zsákutca lenne... a sárga lények alig adnak xp-t (0,4% Twin Brute és az a lábatlan szellem), a narancsra meg már nem éri meg rámenni, mer túl erős még nekem (Suspicious Monk vagy mi, ott a kijáratnál Heifeibe)...

thrall

Carfanatic, ezt már mmocentral-on is leírtam nekled, hogy CSAK SIMA CHIMERAKAT ÖLJ!!!! mert cask azok dobnak :D énis GC 12-n csináltam meg, mert haver ezt akkor árulta el nekem. :D onnantól minden második bodott egyet XD

Bishop

és én már mondtam hogy CSAK azokat ölöm de a vérzésen ez nem segít,nekem a minden második meg úgy van hogy az első kettő még ok a 3-4-5 azt viszont majdnem minden második és harmadik,erre nincs időm!

chilip:menj twins brute-hoz de szerezzél pt-t magadnak valami jó nagyot és akkor menni fog

chilip

elég nehéz ha, bennvagyok egy 7-8 tagos partyba, és ha meghalok senki sem segít (-10-20% xp), mindig csak én vagyok olyan f@sz, hogy odamegyek segíteni vkinek.... meg mindenki megy a feje után, akkora káosz szokott ott lenni...

Bishop

igen ez ismerős,de ha nem halsz meg akkor elég gyorsan szintet tudsz lépni

thrall

Quote from: chilip on 2007-02-18, 12:06:08
elég nehéz ha, bennvagyok egy 7-8 tagos partyba, és ha meghalok senki sem segít (-10-20% xp), mindig csak én vagyok olyan f@sz, hogy odamegyek segíteni vkinek.... meg mindenki megy a feje után, akkora káosz szokott ott lenni...
ezért gyüjtömmagyam köré a magyarokat, és cask velük játszom, mert ök segítenek :D

Soldier

1kerdes van ez a Violent Flower Fruit (ami boltba 1 milla)
aztirja hogy a stranghet upgradeleli 2 lvl-re .. gondlom akkor ugyanugy 2 chi-ert fogom tudni aztan huzni.
de miert is jo ez nekem ? megduplaza a str -t? vagy mi értelme van ?
thanks^^

Bishop

csak annyi hogy +2 str-ed lesz mind norálisan,és ha még többet gyűjtesz,akkor akkor a szintedhez képest sokkal erősebb leszel,ezért a ölés és a farmolás is egyszerűbb lesz