Main Menu

9 Dragons

Started by thrall, 2007-02-06, 21:17:36

Previous topic - Next topic

thrall

Mivel szóltak, hogy csináljunk hozzá egy új topicot: íme itt van hozzá :D

jó játékot kívánok mindenkinek, aki ezzel játszik.

"The Union of Noble Families" ök mit csinálnak? (milyen fegyvert használnak és egyebek)

chilip

#1
9 Dragons
No, megosztom eddigi tapasztalataimat veletek a játékkal kapcsolatban. Játszottam már WoW-al és Lineage 2-vel is (és mind2vel nem keveset), úgyhogy van viszonyítási alapom. :D A grafikája elég szép, bár nem a legjobb. A WoWnál mindenképp szebb azzal az egy hátránnyal, hogy itt nem lehet bemenni a házakba, de a lineage 2 szintjét sztem épphogy megüti kinézetre, emellett víz-ábrázolása elképesztő és mozgás-animációban magasan veri mindkettőt. A játék lényege, hogy csatlakozz egy klánhoz és a klánod érdekeit szem előtt tartva elsajátítsd a klán kung-fu-ját. Elképesztően jól le vannak animálva. Minden kung-fu-nak megvan a saját mozgáskultúrája, minden klán ural egy kung-fu stílust és emellett van a mezei kung-fu a klántalanoknak és kezdőknek. Érdekesség hogy a League of Beggars klán a részeges stílust uralja :D

itt meg lehet nézni a stílusokat sok egyéb info-val eggyütt (<= tekerjétek le a klán leírásokig és az eggyes klán leírásokon belül van egy beépített videó)

küldetésekről annyit hogy az elején nagyon kevés lesz, amíg nem csatlakozol egy klánhoz, viszont utána nem lesz panasz. Legnagyobb bánatomra a kiszemelt klánomnál a legnagyobb a belépési szintkorlát...

18 szint van és minden szinten belül 12 alszint, tehát 12 szintenként átkerülsz a következőkbe:
0. alap, itt kezdesz, egy senki vagy :D (itt elég csak 1 szintet lépni)
1. Losing Self
2. Gathering Chi
3. Opening Chi
4. Revolving Chakra
5. Raising Light
6. Five Dragons
stb.

nekem a játék nagyon tetszik, egy próbát mindenképp megér sztem és teljesen ingyenes

reg és játék letöltés

edit: EU-s szerveren dupla xp és még így is lassú a fejlődés, és ott is vannak magyarok, így azt ajánlom inkább

gondoltam átemelem a postomat ide :D

thrall

fura, hogy a legtöbb magyar (más ember hsz-eit nem olvastam) vagy Heavenly Daemon lesz, vagy Wu-tang, vagy Beggar... pedig szerintem a thief meg a sacred is jó mondjuk ( a maradékot meg amx névröl haismerem XD)

jut eszembe, meyik a független klán?

chilip

#3
"A játékon belül 9 klán van. 4 jó 4 gonosz és 1 semleges, ezekből 3 secret clan, ami azt jelenti hogy csak akkor léphetünk be ha megcsináltunk egy bizonyos küldetéssorozatot." => ezt innen vágtam ki => http://9dragonsfaq.atw.hu/ ez a link megtalálható a nagy-postomban 2vel feljebb, egyébként vmelyik e közül:
The Union of Noble Families
The Disciples of Iron Fist
Black Dragon

sejtésem a The Disciples of Iron Fist, mivel a Noble Families császárpárti lehet (fehér), a Black Dragonnak meg gyanús a neve  :hehe:

Bishop

na akkor volt olyan hogy ki hol játszik

eu server-HUN_Mugiwara-Luohan Shaolin-rc4

lassú a fejlődés? :eek: lol

nekem az előző játékomba az volt a nagy szám ha kapsz egy mob-ért 0.20%-ot itt meg a minimum 1% szóval még igen jó,mondjuk most már lehet érezni hogy nehezebb

a tombstone-osba nem tudok segíteni,nekem egy hasonló van,hogy pusztítsak el egyet(lehet nem az mindenesetre sírkő) hogy visszaszerezzek egy fésűt :ejj:

szal van egy két idióta küldetés,pl olyan is van ahol az elenfelek vagy 7 szintel erősebbek

sajnálom hogy senki se lesz shaolin,már alakul egy magyar shaolin banda(klánon belüli klán)

thrall

elolvastam a hozzászólást, azért kérdeztme, mert az oldalban van ugye az a 3, amihez nincs semmi, és így nem lehet tudni melyik az :D

mondjuk kedencem, hogy sok helyen ajánlják, hogy szerezzem meg elöször a wu-tang (?) swift run-ját, vag ymijét, mert azzal könyebb megcsinálni... csak ez valamienszinten csalás (még ha megengedett is :D) meghát asse tom merre vannak a wu-tang-ok :D

Bishop

amugy az a három klán elvileg elit klán-ok és csak lvl100 felett lehetsz a tagja

én nem tudom a wutang-nál mi a szokás :D

Feldin

korlátos nettel meg se merjem próbálni ugye?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

chilip

Wu-Tangot csak egyvalami miatt választottam (egyébként mentem volna a Beggars részeges stílusára :D ) = jian kard (más néven a kínai egyenes kard) ez a kedvenc fegyverem :D

Quote from: Feldin on 2007-02-06, 23:23:32
korlátos nettel meg se merjem próbálni ugye?

megpróbálhatod, legfeljebb ha nagyon szaggat nem erőlteted. viszont ha nem próbálod, lehet hogy soha nem tapasztalod meg az élményt ;)

thrall

Quote from: Feldin on 2007-02-06, 23:23:32
korlátos nettel meg se merjem próbálni ugye?
attól függ, hogy hogy korlátos :D mint a chello, vagy mint az percdíjas? egyébként mindkettövel lehet szerintem játszani rajta (igaz percdíjassal még nempróbáltam, csak chello light-al)

Christian

Ez érdekesnek tűnik..meg egyedinek..asszem kipróbálom. Valami tanács a kezdőnek? :D

chilip

Quote from: Christian on 2007-02-07, 02:21:11
Ez érdekesnek tűnik..meg egyedinek..asszem kipróbálom. Valami tanács a kezdőnek? :D

csináld meg a tutorialt, könnyebb lesz a kezdés, lesz pénzed és training botod, meg azért egyszer olvasd el a felugró ablakokat, amik tanácsot adnak... én néhány dologról még így is lemaradtam és a német gyerek (akivel angolul komunikálok, mivel hiába tanultam németet 12 évig, annyit tudok, hogy guten tag :D) akivel party-zok (jófej a srác nagyon) szólt róla, és akkor kaptam a fejemhez, hogy jéé, így sokkal egyszerűbb

Bishop

lényeg hogya quest-eket JÓL olvasd el mert én az elején nagyon belezavarodtam,nehéz tudni hogy mos ezel beszélni kell ettől meg quest-et kérni,mivel elsőnek minden kérdőjel ,az meg akkor van ha beszélni kel valakivel felvenni azt tudod amelyik felkiáltó jel,de szerintem csak egyszerűen én mindet fel vettem :D

és figyelj oda mire rakod a mastery-t meg a stat pontokat,mondjuk utólag újra lehet rakni,csak nem mind1 mikor,ahogy chilipnek is gc szinten kel lennie hogy újraoszthassa,nekem csak oc-t kellet elérnem

thrall

#13
és EU servere gyere :D ja és legyél rossz, mert az jó  :__devil:

télleg a watch and win-es dolgot kirpbóltátok már amikor betölti a játékot? ha igen kinek mennyi volt eddig a legnagyobb nyereménye? nekem 500 gold

Christian

Még jó,hogy EU-ra megyek, még jó,hogy rossz leszek :D Minek nézel vazz? :D Na eljött az igazság pillanata...21:00kor belövöm a gamet végre :D

thrall

Quote from: Christian on 2007-02-07, 20:49:44
Még jó,hogy EU-ra megyek, még jó,hogy rossz leszek :D Minek nézel vazz? :D Na eljött az igazság pillanata...21:00kor belövöm a gamet végre :D
nem csalódtam benned  :__devil:

kicsit késöbb leszekmajd én is fent, majd add meg a neved és megszólaltatlak :D

chilip

jöjjön már valaki a jó oldalra is  :ejnye: én már Wu-Tang tag vagyok, és az eggyik bandita eldobott egy 19k-t érő kardot (Good Golden Sword) 12 szint múlva tudom is használni :lazza: amúgy sztem idáig szereztem annyi pénzt kb. mint ez a kard  :rotfl:
és még valami, ha vkinek segítség kell a jó oldalról: Aelthas néven vagyok bent, privizzetek rám  :lazza:

thrall

#17
miaz, hogy valaki a jó oldalra? eddig én, meg majd chris leszünk a rossz oldalon  :fuk-u:

tényleg a rage mitöl megy fel? mert most van 6%-om de lövésem nincs mitöl kaptam

edit: loosing self 10-es vagyok, és végre megcsináltam azt a rohadt 3 perces questet HD-hez. a köv kérdésem. hányas szinttöl kapom a következöt, vagy hányastól léphetek be?

Bishop

én is itt vagyok a JÓ oldalon,csak shaolin személyébe :angyali:
ha a rosz oldalra álltok sajnos kénytelen leszek pk-t osztani nektek :D
wu tang-nál nem tudom,de szerintem oc-n vagy gc

thrall

#19
Quote from: carfanatic on 2007-02-08, 00:06:21
én is itt vagyok a JÓ oldalon,csak shaolin személyébe :angyali:
ha a rosz oldalra álltok sajnos kénytelen leszek pk-t osztani nektek :D
wu tang-nál nem tudom,de szerintem oc-n vagy gc
na majd csak várrd meg, amíg a HD tiszteletbeli tagja leszek. már 2 felvételit megcsináltam... a másodikra már 10 percet adott... és volt HD-s lightfoot-om

kiderítettem mi volt az egyik dolog, amit az új patch-be csináltak... NINCSENNEK BOT-OK XD mindezt onnan gondolom, mert egy magyar gyerek írt nekik levelet, amdj viszaírták,hogy dolgoznak az úgyön... kijött az új patch, a botok meg eltüntek

chilip

#20
Wu-Tang-hoz és Heavenly Demon-hoz való csatlakozás a Gathering Chi 8-on lehetséges, méghozzá előbb meg kell csinálni a questsorozatot is, csak aztán engednek be...

nos emberek Opening Chi 2 vok, Opening Chi 1-en Wu-ang Student lettem és választanom kellett 4 út közül, természetesen a kék sárkány útját követem, mely a kardforgatást emeli nem látott magaslatokba :D már alapból 2 új-fajta kard kung-fu-t lehet tanulni (Sword of Clouds - főként szúrások, Sword of Wind - vágások), és még jópár kung-fu technikát láttam, meg ugye volt ott rengeteg egyszeri úgymond power attack típusú is (egy csapás, sok sebzés, cooldown) abból is megtanultam már kettőt :D nagyon látványosan mozog a karddal

Kraivan

#21
Rosszamagam is játszok.
Kraivan néven, EU szerveren és heavenly Demon klán hírnevét erősítem méghozzá Phantomként.

Amúgy meg le van írva leírásban h nincs igazán jó és rossz oldal, hanem vannak akika  császárt szolgálják, és vannak akik nem igazán szeretik a jelenlegi uralmat.
A koldusok (részeges stílus követői) nem éppen a mintahősök, míg a Tolvajklán Robin Hood szerepet tölt be.

Mi Démonok meg jók vagyunk. Attól h okkult technikákat használunk, és kicibáljuk azok szívét akik értetlenkednek még mi is jók vagyunk.  :angyali:

chilip

#22
Quote from: Kraivan on 2007-02-08, 17:06:19
Rosszamagam is játszok.
Kraivan néven, EU szerveren és heavenly Demon klán hírnevét erősítem méghozzá Phantomként.

Amúgy meg le van írva leírásban h nincs igazán jó és rossz oldal, hanem vannak akika  császárt szolgálják, és vannak akik nem igazán szeretik a jelenlegi uralmat.
A koldusok (részeges stílus követői) nem éppen a mintahősök, míg a Tolvajklán Robin Hood szerepet tölt be.

Mi Démonok meg jók vagyunk. Attól h okkult technikákat használunk, és kicibáljuk azok szívét akik értetlenkednek még mi is jók vagyunk.  :angyali:

álmodozz csak  :morci: egy igaz út van, és azt úgy hívják Wu-Tang  :__devil: halál a császár árulóira (mondjuk az télleg gáz volt, hogy a Heavenly Demon alapítóját ki akarta végezni a császár, mert a császár rokona elcsórt valamit tőle és ezt vissza akarta szerezni, méghozzá nem is erőszakkal, míg neki nem támadtak)

edit: kraivan hanyas szintű vagy? duelezhetnénk Heifeiben. én Opening Chi 5-ös jelenleg

thrall

#23
lehet, hogy az az igaz, de a Heavenly daemon útja a helyes  :ejnye: halál a császárra  :__devil:


edit: ez az elveszett sárkány dolog micsoda? hogyhogy elveszett? elment, meghalt, eltünt a homályban, együtt elvándoroltak a többivel, vagy mi?

Bishop

az egyetlen igaz út Buddha követése,holmi császárság eltörpül mellete :D

bár a kövekező karim ha nem híbrid lesz akkor heavenly deamon

KÖZÉRDEKŰ HÍRDETÉS HOLNAPTÓL DUPLA XP!!

thrall

ezaz!!! csatlakozz hozzánk, és söpörjük el együtt a mocskos és beteg császárságot, és JÖJJÖN A MI KORUNK (azért ennyire nemvok HD fan, csak jó szerepet játszani XD)

Zen

Előbb-utóbb LE FOGOM húni ezt a játékot...csak jussak el odáig...meglátjátok majd...

MIND MEG FOGTOK....ölni :lazza:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

Kraivan néven vagyok ott is.
Szerintem hamarabb felfedeziteka nevemet mint én a tieteket.

(nem sok embert láttama  fórumos nevével mászkálni)

chilip

Quote from: Kraivan on 2007-02-10, 11:23:01
Kraivan néven vagyok ott is.
Szerintem hamarabb felfedeziteka nevemet mint én a tieteket.

(nem sok embert láttama  fórumos nevével mászkálni)

klán?

én Aelthas néven játszom és a Wu-Tangnál vagyok

thrall

Quote from: chilip on 2007-02-10, 12:22:57
Quote from: Kraivan on 2007-02-10, 11:23:01
Kraivan néven vagyok ott is.
Szerintem hamarabb felfedeziteka nevemet mint én a tieteket.

(nem sok embert láttama  fórumos nevével mászkálni)

klán?

én Aelthas néven játszom és a Wu-Tangnál vagyok
azt fentebb leírta, a HD klán igéit hírdeti