Main Menu

9 Dragons

Started by thrall, 2007-02-06, 21:17:36

Previous topic - Next topic

thrall

tényleg van már valaki, aki összeszedte a 9 D R A G O N S zsaákokat, és megkapta a cuccokat érte?

Bishop

ez mi valami új event? rég játszottam már

thrall

aha, a kínai újév miatt, ha jóltom (ki késéssel, de azért)
bövebb infó itt (jobban leírja a hivatalos fórum, mint én :D)

Bishop

na majd akkor vasászatra indulok nem sok, kell a Good karma,már annyiszor meghaltam hogy legalább minusz 5-be lehetnék

Kraivan

Hát igen. A heavenly demon nem egy kispiskóta klán. Csak a kitartók kerülnek be.

Sima chimerákat kell ölni, és azok is 60%ban adjáka cuccot. A taktika, gyorsan elfutsz az első hídig, és a spawnoló chimeákat akik magányosak levadászod. Minden 2. után le kell ülni pihenni.

Amúgy van magyar hero band, a Ghost_Riders.
Voltak ott is akik sokat szenvedtek azzal a küldivel.
Amikor én csináltam és GC10-en voltam már annyiszor nekiestem, kezdtem rájönni h csak a simák adják. Erre ölöm a simákat, és 80%ban beleestem az említett 40%ba, így OC2-ig jutottam, miközben erősen kételkedtem a felfedezett elméletemen. utána hivatalos fórumon olvastam h jó volt a gondolatmenetem, csak igen pocsék szriát kaptam.  :hopp:

Az EU szerveren már harmadjára sikerült.
De volt bandatag, aki 2 napig szenvedett vele, úgy, h tudta mit kell tenni, és végül úgy oldotta meg, h mentem, felbuffoltam, healeltem mint állat (kellett a % a skillhez  :Kiraly:), ő bement a sűrűjébe, és 3 tag meg hámozott le minden mást róla.

Majd ha az megvan, utána jön az izgalmas buli. OC1-en amikor szerepet választasz, el kell menni megSEBEZni egy boss-t, ami még RC8on kezd fehéredni.

Bishop

hát nekem nincs ilyen healer buffer haver meg aki levadássza nekem a többit,a második ne lenne nehéz ha kapok egy két varázslatot amivel lelövöldözhetem messziről
mind1 most thief akarok lenni,ut közbe láttam a nuker-üket és nagyon megtetszett csak lusta vagyok belekezdeni előlről megint

mondjuk én azzal rontottam el a chimera-s küldetést mert amikor elkezdtem a karit,azért hogy ne keljen a stat pontjaimat lecserélni alapból nuker-re állítottam be,és fist-al indítottam,csak később jöttem rá hogy mindig fighter beállítással kell kezdeni és fegyverrel,saber-el én is tudnám kaszabolni őket,csak hogy a fist 10-ből 5-ször találja el :ejj:

Kraivan

#66
Érdemes fighternek alakítani a karit mindig kezdetben.
STR/CON/DEX

Mert amint specelsz, újraoszthatod a pontjaidat. Annyi lesz más, h egy érték nem 1 hanem 2 pontba fog kerülni.
A varinak ez pont a str ami nem gond.

A stratégák (bufferek) szenvednek kicsit, mert nekik pont a CON duplapont, így nem sok élettel rohangálunk. Amúgy "rosszul" osztott pontokkal is meg lehet csinálni. Az első karimat varinak indítottam és sikerült a küldi. Igaz h OC2 voltam mire megcsináltam. De amint megláttam h stratéga Blody hand technique, és berzerker azonnal őt választottam. Amikor rc-s koraim közepén jártam világosítottak fel, h healer vagyok.

Hát maradjunk abban h max papíron.  :D

Amúgy meg csak megsebezni kell. Odamész, és megütöd. Azt látod h kiírja majd h "hit". Ennyi.
Sokan csinálják a küldit. Beveteted magad egy partyba, és sokan nekimentek. 2 ember elég. Vagy kis segítséget kérsz.
Vagy legfeljebb 10x nekimész ha meghalsz.

Másodszorra már meg se haltam. Odamentem kapott pofont, és spuri.

Csak ezután kapod meg a variskilleket, ha arra specelsz.

thrall

hát... nemtom, nekem elsöre sikerült, bár én alapból a buildemet fighter buildre csináltam, és az is maradtam :D Viszont már így RC 1-en unom a solozást, nem akar valaki partyzni velem majd valamikor?

ja és megvna az elsö szatyrom, egy R betü, már csak 7 másik kell, és király :D

chilip

Quote from: thrall on 2007-02-25, 23:45:44
hát... nemtom, nekem elsöre sikerült, bár én alapból a buildemet fighter buildre csináltam, és az is maradtam :D Viszont már így RC 1-en unom a solozást, nem akar valaki partyzni velem majd valamikor?

ja és megvna az elsö szatyrom, egy R betü, már csak 7 másik kell, és király :D

Ha fehér-klános vagy, szeretettel várlak.
Ha fekete-klános vagy, szeretettel várlak.... az arénában. :D RV 2-es vok (Wu-Tang), és én is kurvára unom a szólózást.

Bishop

Rc-n még nem is olyan durva a szolózás,de Rl-en már borzalmas
nos a én a HD-t szüneteltetem,viszont ma csináltam Thief-et és nem bántam meg,most hogy már van tapasztaltam,olyan tápos lett :D ,most vagyok gc6, és baltát használok,a drop-ok is olyan jók,már rég kijött volna a 9 D R A G O N S de 1000g egy,még JÓ hogy adom el fele :D,malacokat is vadászom,hát amikor az elsőt megláttam azzal a csiloggo testével ahogy rohan :lul: nem tudom de elkapot a röhögő görcs,can már olyan kalapom,nagyon szánalmasan nézek ki,de szinte mindig crit-et ütök,és def-em is elég tápos
Sajnos kasztválasztásnál, át kell állnom ess-re és wis-re mert a baltás a nuker és buffer egyben :Kiraly:
szóval jelenleg a thief lett a kedvencem,de lehet saholinnal is könnyebb lett volna, ha nem baszom el ,így egy kicsit gyengébb mint az átlag de mind1,idővel kijavítom,csak kéne PT mert 0.35 % nagyon kevés

Soldier

+1kerdes

ha elertem a Mastery pontoknal az egyiken a 20lvl-t.. látam hogy csak Basic lapfül láthato ?! esetleg késöbb lex lehetöseg hogy Advanced vagy valmi amire erdemes megtartani a pontokat es majd arra ráosztani vagy nem fog több táblázat megjeleni ? es ha nem akkor erdemes valamire rápakolni ? vagy nem iagzan ertem ,mert a logikus nem az lenne hogy 20 valahanyas szinten kilötem az egész erre vonatkozo részt. szvl ennyi thanks

thrall

Soldier: te leglaább észrevetted, hogy vna ott basic, én nem (de nem osztotam el apontokat). Vannak, akik aztmondják, hogy jó lesz még késöbbre ne osszd el, meg egyébkéntis cask 1 fegyverrel nyomulsz egyszerre, szóval szerintem nincs értelme

Még mindíg Heavenly Demon -os vagyok :D akkor egy szintel elöttem vagy chilip :D

Bishop

na ma oc1-es lett a thief-em , nuker lettem,elég bonyolult,de majd belejövök :D

Soldier

Quote from: thrall on 2007-02-26, 22:54:49
Soldier: te leglaább észrevetted, hogy vna ott basic, én nem (de nem osztotam el apontokat). Vannak, akik aztmondják, hogy jó lesz még késöbbre ne osszd el, meg egyébkéntis cask 1 fegyverrel nyomulsz egyszerre, szóval szerintem nincs értelme

Még mindíg Heavenly Demon -os vagyok :D akkor egy szintel elöttem vagy chilip :D

kk thanks^^

Bishop

http://www.nine-dragons.fw.hu/
első magyar oldal/fórum a játéknak
egyenlőre beggar orientált de ha írunk akkor lehet bővíteni

Alkyra

#75
Hm. Megpróbálom újra felrakni a játékot...Most h új windows van fenn...hátha menni fog...


edit.: YAY műxik.^^ Nu megyek Beggart índítani..btw a whisper nem müködik?? Nekem vlm errort hoz ki amikor elíndítom a cuccot...

edit.2.: hogy kell csatlakoznom a klánhoz? eladtam a kardot meg a gyógyleveket. tanultam kung fut s meghallgattam a pali meséjét egy kis sakeért.:) Utána mi legyen? Merre menjek?

thrall

jó beggarzást, majd egyszer valamikor én is felmegyek :D

whisper nem megy? akkor majd ha újraindítod a játékot. néha nekem s van ilyen bajom, de ez általában megoldja

a klánhoz pedig majd SL 4-en csatlakozol, és OC 1-en tudsz kasztot választani magadnak. és menj hentelni, amíg küldetéseket nem kapsz, mert addig nem kapsz :D

Alkyra

vlm gáz van mostmár...mindig vlm errorral indul meg a game(game protos error.) s nem tudok whisperelni sem...(a server nem tudja elküldeni a szöveget vagy mi..)
Az EU szerveren vagyok nem az amerikain...vagy arra kellett volna mennem?
Me itt soha senki nem beszél...bár mondjuk ez mégcsak béta....:)

Bishop

én nekem meg most amikor épp mentem kapun keresztül DC-t kaptam és most megragadt a karim,már e-mail-eztem hogy szedjék ki de RÖKTÖN :morci:

ha Beggar leszel Alkyra,ajánlom a Bebasztunk magyar band-et :jee:
nem tudom nekem működik a wishper csak nem szeretem mert nem lehet eltüntetni enterrel és újraelőhozni ha akarom

thrall

akkor a gáz a te gépedben található. egyébként pedig a whispert és minden chat-es dolgot esc-el tudsz eltüntetni és enterrel visszahozni. (ajánlom az F1 gombot, és ott nézegessétek meg a helpeket)

Alkyra

több mint valószínű...

Bishop

Quote from: thrall on 2007-03-10, 14:28:51
akkor a gáz a te gépedben található. egyébként pedig a whispert és minden chat-es dolgot esc-el tudsz eltüntetni és enterrel visszahozni. (ajánlom az F1 gombot, és ott nézegessétek meg a helpeket)
félreértesz nekem nincs semmi problémám wishper-nek meg azért nincs értelme mert akivel wishper-en tudnék beszélni arra ott van messenger,vagy pt és band chat
ha meg ott van melettem normálba is tökéletesen el lehet beszélgetni

thrall

Quote from: carfanatic on 2007-03-10, 11:38:25
nem tudom nekem működik a wishper csak nem szeretem mert nem lehet eltüntetni enterrel és újraelőhozni ha akarom
tom,h ogy egyszerübb, csak én ebböl erre következtettem :D

chilip

jáccik még valaki ezzel?  :P

Alkyra

Nem me bugos s még nincs kész.