Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

chilip

csak nehogy olyan legyen, mint a Project Arms. az első évadja kurva jó volt, a második meg középszerű...

Dreamcleaver

Ezt a 18-as részt is jó helyen fejezték be, hogy dögölnének meg!  :Eztneked: :D :D :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Kintvan a 20 raw, elvileg a YM nemsokára kiadja feliratosan is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu0

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 12:22:25
Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-09, 02:02:24
Ezt a 18-as részt is jó helyen fejezték be, hogy dögölnének meg!  :Eztneked: :D :D :D

És akkor még nem is láttad a 19es részt :ejnye:

Mondjuk innentől már minden rész végén idegeskedés és "Újj részt akarok azonnal" feeleng lesz :D

Ez nálam úgy ez alső rész után elkezdődött  :hopp:

Pedig már százszor megfogadtam hogy nem kezdek el befejezetlen animét nézni.... de nézd meg, most ugyanígy jártam a Death Note-val is..

Ráadásul minél több animét vár az ember annál roszab...  :oops:  :bruhuhu:

chilip

csak halmozódnak... Naruto, Bleach, Death Note, D.Gray-man, One Piece, Code Geass, History's Strongest Disciple Kenichi, Shounen Onmyouji, Kiba, Witchblade (legnagyobb bánatomra rég nem adtak ki subbos verziót, pedig vége az animének) - meg most jön majd a Kiddy Grade 2 is, amit biztos megnézek, amint kijön egy rész :D még ha leosztanák úgy, hogy egy nap kijön subbosan 1-2 a fenti listából és minden napra jutna vmi, de így 3 napban kidobják az egészet és várhatok egy hetet, és izgulhatok 9-10 anime-nél, hogy most mi történhet...

balu0

Quote from: chilip on 2007-03-09, 23:18:49
csak halmozódnak... Naruto, Bleach, Death Note, D.Gray-man, One Piece, Code Geass, History's Strongest Disciple Kenichi, Shounen Onmyouji, Kiba, Witchblade (legnagyobb bánatomra rég nem adtak ki subbos verziót, pedig vége az animének) - meg most jön majd a Kiddy Grade 2 is, amit biztos megnézek, amint kijön egy rész :D még ha leosztanák úgy, hogy egy nap kijön subbosan 1-2 a fenti listából és minden napra jutna vmi, de így 3 napban kidobják az egészet és várhatok egy hetet, és izgulhatok 9-10 anime-nél, hogy most mi történhet...

Keblemre sorstárs ! :tezsvir:  :lol:

LuckyDingo

Nincs meg valakinek a Y-M 19es torrentje? Mivel sehol nem lelem, azaz a linkeknél nekem nem akarja letölteni, mintha törölték volna :S

Draconire

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-10, 02:28:48
Nincs meg valakinek a Y-M 19es torrentje? Mivel sehol nem lelem, azaz a linkeknél nekem nem akarja letölteni, mintha törölték volna :S
http://www.mininova.org/tor/608156

Puru²

Vááááááááááááááááááá ep20 kint :  :cool: :cool: :hopp:

http://your-mom-fansubs.blogspot.com/

Puru²

Valahogy nem igazán ütött akkorát ez a  rész mint vártam .Túl sok Suzaku ,túl kevés Zero!!!!!!  :bruhuhu:
[spoiler]
Viszont az ep végén a Gundam-like csaták azért jók voltak ,főleg a Zero-CC-vel felálló Gawain ütött nagyot  :jee:
CC-nek jól áll  a pilóta ruci!!!!! :whoah: :D
[/spoiler]

Cobra

#190
Special2 is kint van ggkthx által: _Code_Geass_-_Picture_Book_3.5_[5B669A9C].mkv.torrent] link
Nem nagyon akarja berakni az URL-t, másoljátok ki inkább.

Mkvtoolnix-al át kell rakni a 3. helyre a feliratot, különben nem jelenik meg. Mkvmerge-et elindítjátok, felső ablak mellett add gomb, utána a tracks-nél az elsőt (ez a feliratfile) kiválasztani és a down gombbal a 3. helyre lerakni, majd Start muxing.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Hmm ez a Picture book egész.. öhööm.. pikánsra sikeredett.. öhöm.. höhöm XD
Nem volt rosz a 20as rész, bár érdekes volt a Y-M néhány vicces odaszólása amit felül felíratoztak XDDD

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-11, 02:33:23
bár érdekes volt a Y-M néhány vicces odaszólása amit felül felíratoztak XDDD
Yah. Euphie (így kell írni?) ordít, hogy ne halj meg, erre fent kétszer akkora betükkel, hogy DIE!!!!  :lol:
Nekem tetszett a 20. rész is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Én jobban szeretem az ilyen fansubokat, ahol bele van rakva pár vicces megjegyzés :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Puru²

Úgy nézz ki április 13-án jön az utolsó rész ,ami mégse dupla lesz . :grrr: :Eztneked: Valakinek van infója mikor indul a  2. évad ?  :bruhuhu:

Darkstar

Ha valakit érdekel, kint van a gg féle 19. rész.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Még..7...perc...ááá az örökkévalóság...

+Get 9  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Nocsak, nocsak, úgy tűnik a YM akciója megtette a hatását.
Geass ep 20 by gg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-03-15, 18:53:13
Nocsak, nocsak, úgy tűnik a YM akciója megtette a hatását.
Geass ep 20 by gg

Látod a türelem megtérül. XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Kicsit előbbre vannak (7 óra asszem), így ha pl 26-án vmikor korán megy le, még ma éjfél körül kint lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Puru²

Reméljük YM megint hétvégre elkészül a subbolással .  :whoah: GG már nem izgat annyira ,annyival nem jobb amennyit várni kell rá .    :bsd:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Heh, ez az ep 20 ritka sz@ rész volt. Az egy dolog, hogy untam, de nagyon. Ráadásként telepakolták azzal a két szereplővel, akit a leginkáb rühellek.

Suzaku: Valaki csempésszen már mérget az ételébe, vagy szúrja le álmában vagy valami! Zero vazz, rohadt életbe nem tudod kinyírni már végre! Különben is tanuljon meg normálisan angolul, idegesít az akcentusa. Fag.

Nina: Igen igazad van. Teljesen fölösleges, béna és ráadásul még ronda is vagy. Egyszer majd jön egy tucat alja 11-es és jól meg killraepelnek. Az lesz ám a nap, addig meg rettegj és sírj, ahogy szoktál.

Kallen meg alig volt. C.C-t se sokat mutatják mostanság. Könyörgöm mi lesz így ezzel a sorozattal?!?

Yuphieről meg ne is beszéjünk: "Rájöttem, hogy csupán mosolygó arcokat szeretnék kátni" -_- Hát gratulaa megvilágosodáshoz. Esetleg kérsz egy jobbegyenest? akkor szép csillagokat is láthatnál, hülye naív p*csa!

Rant mode off.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire


Puru²

Muhaha Euphemia hülyébb mint gondoltam  :lol:
[spoiler]
Mikor CC elszólja magát hogy "Pizza" az nagyon kész volt  :cool:
[/spoiler]

Prof. William

Lassan olyan érzésem van mintha a CG csak eggyetlen hatalmas Pizza Hut reklám lenne.  :rotfl:

Na de várjunk csak... Ha Zero győz és a brittek kitakarodnak japánból akkor nem lessz több Pizza Hut! Vajoön CC felfogta ennek a lehetőségnek a sújját? :)


Nevl

21.rész
[spoiler] Euphie hírtelen nagyon okos lett, vagy továbbra is nagyon hülye és nem gondolta végig, hogy mit csinál... még nem tudok dönteni :) Ahogy elnézem a végére meg fog halni pár főszereplő... [/spoiler]
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Dreamcleaver

Quote from: White SeeD on 2007-03-17, 14:13:43
...Euphie szerintem egyáltalán nem hülye. Csak végtelenül naív...

Ez esetben  a kettő egy és ugyanaz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-17, 14:25:25
Quote from: White SeeD on 2007-03-17, 14:13:43
...Euphie szerintem egyáltalán nem hülye. Csak végtelenül naív...

Ez esetben  a kettő egy és ugyanaz.


Jaja a politikában kb egyet jelent a2 :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!