Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-06-07, 08:33:17

Mi a Fényért??? GG volt az egyetlen quality sub ebből... :morci: Most ilyen Eclipse féle nyomoronc verziókat fogunk nézni a sorozat hátralevő részeiben?

Szerintem menj el orvoshoz. Eclipse egy top-notch suber csapat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

[spoiler=hmmm...][/spoiler]

Chronus


White SeeD

Úgy is csak félreértés lesz.Vagy megjelenik CC és ő is beszáll.
Ahogy elnéztem a többi picturet, [spoiler]kedvenc gyümölcsünk visszatér hamarosan[/spoiler]  :jee:
Jön egy raw, bár van egy olyna rosz érzésem, hogy trap lesz :morci:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Raaaaaaggggggeeeeeee
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

#665
HorribleRaws nem trap. Viszont ahogy a neve is mutatja ::) Sőt, még a műsor utáni reklámblokkot is megnézhetjük. ;)
10 ep nem lesz :Eztneked: pedig kéne nagyon is.
Jó ep, sok fordulattal és váratlan eseménnyel.
need sub :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

:D :D :D
[spoiler=]
orange kun iz back

[/spoiler]

Alkyra

#667
Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-07, 14:07:29
Quote from: Alkyra on 2008-06-07, 08:33:17

Mi a Fényért??? GG volt az egyetlen quality sub ebből... :morci: Most ilyen Eclipse féle nyomoronc verziókat fogunk nézni a sorozat hátralevő részeiben?

Szerintem menj el orvoshoz. Eclipse egy top-notch suber csapat.

A sub az jó,de a minősége a videóknak már közel sem...vagy csak Én töltök le valami ócska verziót...Lehet, hogy bennem van a hiba. Hozzászoktam a high-quality realesek-hez...:)
Egyébként Én is Eclipset nézek, ha nincs jobb s már nem tudok várni az adott résszel, mert még mindig jobbak mint a többi subber team.:)

Cobra

Idáig tudtommal ugyanazt a raw-ot használta az Eclipse meg a gg. Legalábbis ezt írták kezdetkor a gg oldalán.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

Megnéztem. Szinte totálugyanaz a képminőség :smile:
GG csöppet jobb, de nagyobb is.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-06-08, 14:43:48
Megnéztem. Szinte totálugyanaz a képminőség :smile:
GG csöppet jobb, de nagyobb is.

Nemtom. Nekem rögtön szemetszúrt, hogy a GG-é...részletesebb(??). Nem tudom elmagyarázni. Talán az lehet a gg sek amiket letöltök azok mkv-sek az ecl meg avi-s. Én mindig a baka-updes fájlt töltöm le általában, de akkor valószínű, hogy az ecl oldalán van egy másik jobb minőségű realese is.

White SeeD

gg-ben több a szín, meg a méretéből adódóan többminden megmaradt kódoláskor.
Lényeg hogy gg jobb, de érthető, hiszen vagy 120 mb-vel nagyobb is.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Miért nem lessz 10 ep?

White SeeD

Pasz, de ha egybe akarták volna leadni akkor már leadták volna :falba:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Ja hát azt tuduk hogy nem egyben adják le. Csak simán 2 rész beharangozója volt de ebből nem kövertkezik hogy 2 rész lessz leadva...

Zero helyében meg én se...

[spoiler] Hagytam volna hogy az ari kis császárnő hozzámenjen valami Britt bunkóhoz... Sztem ki van ez tervelve előrre... [/spoiler]

White SeeD

#675
Én meg pont Zero reakcióját nem értettem
[spoiler]
Elvégre megy a lázadás, a parlamentet már elkapták, a tiltott várost elfoglalták. Amint a loli szabad kiadja a parancsot a miniszterek eltávolítására, a Briteket meg kirúgja.
Zero minek lépett, ráadásúl pont ezt?
De szerintem is ki van itt tervelve valami. De én úgy éreztem hogy most Zero nélkül is boldogúltak volna.
[/spoiler]

Nameg ha a múlt héten nem volt rész, akkor elvárható lett volna egy doublerész most :morci:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2008-06-08, 14:52:26
Quote from: White SeeD on 2008-06-08, 14:43:48
Megnéztem. Szinte totálugyanaz a képminőség :smile:
GG csöppet jobb, de nagyobb is.

Nemtom. Nekem rögtön szemetszúrt, hogy a GG-é...részletesebb(??). Nem tudom elmagyarázni. Talán az lehet a gg sek amiket letöltök azok mkv-sek az ecl meg avi-s. Én mindig a baka-updes fájlt töltöm le általában, de akkor valószínű, hogy az ecl oldalán van egy másik jobb minőségű realese is.

Eclipse 1280x720 h264 mkv. Kezdetektől ezt nézem. Te meg összehasonlítazs egy gg HQ release-t egy Eclipse LQ-val. Grat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#677
Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-08, 17:34:41
Quote from: Alkyra on 2008-06-08, 14:52:26
Quote from: White SeeD on 2008-06-08, 14:43:48
Megnéztem. Szinte totálugyanaz a képminőség :smile:
GG csöppet jobb, de nagyobb is.

Nemtom. Nekem rögtön szemetszúrt, hogy a GG-é...részletesebb(??). Nem tudom elmagyarázni. Talán az lehet a gg sek amiket letöltök azok mkv-sek az ecl meg avi-s. Én mindig a baka-updes fájlt töltöm le általában, de akkor valószínű, hogy az ecl oldalán van egy másik jobb minőségű realese is.

Eclipse 1280x720 h264 mkv. Kezdetektől ezt nézem. Te meg összehasonlítazs egy gg HQ release-t egy Eclipse LQ-val. Grat.

Mondom Én, hogy rosszat szedtem le.XD Akkor most vissza is szívom az Ecl-t ért vádaimat.^^ Elnézést érte.:P Többet kéne járnom a subberek oldalára... :smile:

Prof. William

#678
Igen ez Zero nélkül is ment volna de sztem valamit nagyon kitervelt a jó öreg Lulu ami még teljesebbét teszi a győzelmet...  Biztos hogy nem hirtelen elhatározásból cselekedett. :)

Ja egy észrtevétel... A Szőke csaj ugyebár Loyd jegyese/felesége. Nem lepődnék meg ha már belé lenne táplálva valami időzített Geass parancs. :)

chilip

<< Chihiro féle ep 9 - h264 >> - én az övéket nézem :D

ed.: nu megnézve :D volt itt szarkavarás rendesen, meg a bátyus legalább olyan jó, mint Lelouche, a végén meg orange-kun nagyon  :lol:

White SeeD

#680
Hmmm, lehet hogy én vagyok lemaradva, de én anno úgy tanultam sakkozni, hogy a paraszt ütő pályán adhat sakkot a királynak nem?
A másik szabály, meg hogy a királyok nem lehetnek egymás közvetlen közelében, 1 mezőnek mindíg kell lennie közöttük.
Én emlékszem rosszúl, vagy a japók nem tudnak sakkozni? :smile:
Amúgy szerintem is a bátyus a legnagyobb ellenfél a király után. Ott van ugyan Orange, meg a többi pilóta, de azok csak katonák.
Nameg felmerül a kérdés, hogy ő tudja-e hogy Zero kicsoda? Ha eddig nem tudta szerintem már tudja :smile:

edit: Máshol is foglalkoznak a témával. szerintük is illegális ez a két lépés. Akkor csak az írók nem tudnak sakkozni :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip


Prof. William

"Én emlékszem rosszúl, vagy a japók nem tudnak sakkozni?"

Természetesen Zero tud sakkozni nagyon. :)

Ha valamit ő lép onnantól fogva az lessz a szabály. :)

White SeeD

Na igen, de nem Zero lépte az illegális lépést :ejnye:
Persze jó lenne ha már lent lenne a sub hozzá, hogy közben min megy a szöveg.
De pl ezt az okfejtést egész korrektnek találom:

[spoiler]
I think Schneizel knew this move is invalid. It was all part of his plan.

Lelouch's weakness is that he's only a genius within the calculable, definable, strategic environment of a battle. Sure, he does make mind boggling surprise attacks, but they all make use of the environment somehow. When something completely illogical happens, he becomes useless.

This time, Schneizel used an illegal move to see how Zero reacts to something unreasonable. Lelouch was so confused by this that, instead of just declaring vistory, he moved his king back, in an attempt to make the situation reasonable again.

Lelouch has a very fucked up mind, and now Schneizel knows of this.
[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

#684
Ez a Schneizel elég veszélyes fazon. Amolyan Zero kaliberű. Cornelia akármilyen jó hadvezér volt mindig Zero irányította a csatát a remek logikájával.

Schneizel sztem egyenlő szinten lenen vele ha nem magasabban... Bár a végén/vége felé Zaro úgyis átveri vaalhogy. :)


Christian

Ez az ok fejtés nagyon szép, de nem csak,hogy egymás mellett álltak a királyok, de ha jól láttam Schneizel sakkba lépett :P Szóval tök mindegy,hogy Lulu hátra lépett -e vagy sem a királlyal.

White SeeD

A parasztal kellett volna lépnie és lecsapnia a királyt :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Eberinu

Lol, Orange-kunt nem lehet megölni o_O' Minek még az az ember? Még hányszor kell meghalnia szegénynek? :bruhuhu:
Most már nem is igazán Zero figurájáé a főszerep, sokkal inkább a királyi családé és Suzakuéké. Zero már olyan kiszámítható lett XD De szimpi ez a Tianzi, aranyos. Ninától meg a falra mászok,szal valahogy írják már ki!!! Most nemtom eldönteni kinek szurkoljak...dilemma. Annyi izgalom van már, hogy egyre nehezebb felülmúlni,de azért lerágom a körmeim részről részre XD

Chronus

#688
Szeritem Nina vélgső halála az lesz majd, hogy egyszer tényleg majd a saját bombája robban fel a segge alatt. Tiszta idegbeteg már az a csaj. Ráadásul valszeg a legrasszistább britt az egész seriesben. Emberror elbújhat mellette a mostani 09-es részbeli beszólásai után. Szerintem is megdögölhetne már. Hülye színű haja van. Essen rá egy épület vagy egy knightmare, vagy temesse el a föld, vag akármi. Csak le ne lőjék. Nem érdemel mártírhalált. Az ilyet szecskázni kell.

LuckyDingo

Nem volt olyan rossz ez a rész :D Pár pillanat ami tetszett:
1. CC és Pizza /ahogy a feltét csöppenne le/
2. Tienzi vagy mi a neve XD /cute loli/
3. Kaguya vs Suzaku LoL
4. anti love- Some one.. please cut Nina to pieces.. let her rest with Euphy already  :bruhuhu:
6. Zero: Muhahahahahahaha  :gyagya: :jee:
7. VV és Orange-kun in the sivatag teát iszogatva.. csöppet szürreális látvány :D
Szal jó volt nah :D