Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

Christian

Nina must die! Ez egyértelmű, nem is tudom.... Suzakuval kézen fogva dögölhetnének már meg, vagy legalább csússzon rájuk a radír.

Schneizel viszont szimpatikus arc , szerintem ő tudja, hogy ez még mindig Lulu :P Valahogy úgy érzem, hogy Lulu abba fog belefutni,hogy nagyon leakarja győzni kedves bátyját végre, az meg kifogja használni ezt a dolgot, és valahogy belerángatja egy aranyos kis csapdába kedvenc hősünket. Ami tény az tény...a CG kezd egyre érdekesebb lenni. Nem hittem volna,hogy lehet tartani az első szezon színvonalát :)

BTW: Orange-kun viszont rulez :) Szerintem az egy rohadt érdekes vonal lesz :P

White SeeD

Nina úgy sem fog meghalni. Gundam00 óta tudjuk, hogy pont az nem fog meghalni akinek a haláláért mindneki izgul.
Sőt a végén ő nyírja ki Zerot. Bár ez lenne az a pillanat amikor 10/10-ről 1/10-re minősíteném le az egészet :D

Amúgy Schneizel a Briteknél tipikusan az a karakter akit nemigen lehet utálni. Nemsok britt vonása van.

A loli helyében én már régen kinyirattam volna azokat a minisztereket. Már megjelenésre is idegesítőek és messziről látszik hogy rosszban sántikálnak :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Quote from: White SeeD on 2008-06-09, 17:21:32
Nina úgy sem fog meghalni. Gundam00 óta tudjuk, hogy pont az nem fog meghalni akinek a haláláért mindneki izgul.
Sőt a végén ő nyírja ki Zerot. Bár ez lenne az a pillanat amikor 10/10-ről 1/10-re minősíteném le az egészet :D

Amúgy Schneizel a Briteknél tipikusan az a karakter akit nemigen lehet utálni. Nemsok britt vonása van.

A loli helyében én már régen kinyirattam volna azokat a minisztereket. Már megjelenésre is idegesítőek és messziről látszik hogy rosszban sántikálnak :smile:
Hallod el tudom képzelni, hogy Zero mindenkit bealázott, erre a csicska Nina megjelenik mögötte pisztollyal és zombi fejjel lelövi Zero bácsit :D Utánna meg eszelőse röhögni kezd: Euphemia-sama megcsináltam.. uhahahaha   :muhahah:

White SeeD

Én is valahogy így gondoltam :smile:

Más:
gg még sem a CG-t dobta hanem a Frontiert :morci: :falba:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Az a baj hogy én is el bírom képzelni hogy Nina valahogy bejön is kicsinálja Zerot. Azt hiszem abban pillanatban 10/10 -ről -1000/10 -re ugrana sorozat. Szerintem még akár császárnő is lehetne belőlle hisz jobb mint Euphy. Még csinos is és veszettül rasszista. :) Sztem az emperor gondolkodik az adaptálásán. :)

Orangenak  megm ár minimum 2 szer meg kellett volna halnia.  Lol lenne ha az eslő harci szerplése az utolsó lenne. hisz Zero tudja a gyenge ponjtát. :)

Elég annyit mondania hogy ORANGE.  :Kiraly:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-06-09, 20:37:45
Még csinos is

LOLWTF?? :D

igazi szépség....


A hajáról és a szájáról mindig egy béka jut eszembe

Prof. William

#697
Jó jó amikor beindul nálla "Zero kill my godness." trigger akkor tényleg gáz de azért az elején nem volt csúnya. Bár Shirley/Kallen/C.C nevezetű alfa nőstéynekhez képestm ég mindig a fasorban sincs de a első szezonbeli önmagát eléggé felülmúlta...

Ráadásul gyúrt egy kicsit a rasszizmusra is. :)

Amúgy Schneizel a Briteknél tipikusan az a karakter akit nemigen lehet utálni. Nemsok britt vonása van."

Kezdve a nevével. :) Tuti hogy valami EU-s német uralkodócsalád lányától származik akit diplomáciai okokból Britaniába adtak feleségül.  :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-06-10, 02:56:07Amúgy Schneizel a Briteknél tipikusan az a karakter akit nemigen lehet utálni. Nemsok britt vonása van." Kezdve a nevével. :) Tuti hogy valami EU-s német uralkodócsalád lányától származik akit diplomáciai okokból Britaniába adtak feleségül.  :)

Nope. Szerintem lényegében azért ilyen, mert ugyanolyan intelligens mint Zero, csak nem olyan megalomániás őrült. Ezért nem lehet útálni, mert tulajdonképpen nem gonosz karakter, ellenben Zero az (függetlenül attól, hogy ő a főhős). Úgymond, egy jó karakter, aki a gonosz oldalon áll, szemben Zeroval aki egy gonosz karakter a jó oldalon.

Eberinu

#699
A Brit-család elég vegyes vérvonalú az fix, mindenkinek mindenféle neve van,csak éppen nem britt. Hát Zero jóságát már Euphynál megkérdőjeleztem volna, egy kicsit megkattant ott szegény, aztán mivel már annyira benne volt a mókába, nem adhatja fel ugye? Már közel se a szegény japánokért aggódik. Kiváncsi vagyok meddig fogja tudni megjátszani h. nem ő Zero, és amnéziás még mindig. De most azt nem értem,hogy a stílusáról Suzaku miért nem ismeri fel pl. ? Ugyanaz a hatalommániás Zero,mint aki az elsőben volt...csak a vak nem ismerné fel a vonásokat :D De lehet csak nekem van ilyen egyszerű gondolkodásom és valójában ez tényleg ilyen komplikált.

Chronus

#700
Quote from: Eberinu on 2008-06-11, 00:08:46
A Brit-család elég vegyes vérvonalú az fix, mindenkinek mindenféle neve van,csak éppen nem britt. Hát Zero jóságát már Euphynál megkérdőjeleztem volna, egy kicsit megkattant ott szegény, aztán mivel már annyira benne volt a mókába, nem adhatja fel ugye? Már közel se a szegény japánokért aggódik. Kiváncsi vagyok meddig fogja tudni megjátszani h. nem ő Zero, és amnéziás még mindig. De most azt nem értem,hogy a stílusáról Suzaku miért nem ismeri fel pl. ? Ugyanaz a hatalommániás Zero,mint aki az elsőben volt...csak a vak nem ismerné fel a vonásokat :D De lehet csak nekem van ilyen egyszerű gondolkodásom és valójában ez tényleg ilyen komplikált.
Nem lesz rá szüksége. Azért fosott attól, hogy rájönnek, hogy ki ő, mert akkor bántanáék Nunnaly-t. Aztóta már nullanly Japánban van, Suzaku óvó kezei közt, és Viletta is lassan átáll BK-hoz. Már nincs mitől fosni. Meg amúgy az Emperror ígyis-úgyis tudja hogy ő az. El van őlátva infóvan rendesen. V.V. látszólag ugyanolyan omniszciens mint C.C.

Christian

Nincs rá szüksége? Lássuk csak... Azért ha kiderül,hogy ki ő valójában, akkor pl nem tud visszaélni azzal,hogy Rolo-t magához állította át, mert ugye akkor egyértelművé válna,hogy összejátszik kedvenc Zeronkkal. Már csak ezért is megéri. Az Emperort ismerve meg nem hiszem,hogy bárki megvédené előle Nunallyt ha tényleg megakarná állítani Zerot. Meg ugye Suzaku patkány se nézné tétlenül a dolgokat, ebben biztos vagyok.

Zero kegyetlensége: Euphy meghalt...véletlen volt. Igazán nem az ő hibája, végülis ő békülni akart, csak "meghibásodott, kérem kapcsolja ki...nem kapcsol ki? Vazze......." helyzet állt fent. Az meg szerintem reális,hogy egy vezetőnek kegyetlennek kell lenni bizonyos helyzetekben. Hogy Zerot nem érdekli japán, az nem újdonság, a bosszú miatt lett Zero, nem a japók miatt.

Ezért szép ez a sorozat, és csak addig jó amíg Zero nem megy át rinyába :P

Eberinu

Hol vannak itt már azok a szép célok? XD Az első évadban még Zeronak szurkoltam, most meg már azért, hogy a Britek harapjanak már fűbe!!! Szegény C.C. se sok mindent csinál mostanában, néha megszólal :P pedig de szerettem őt is....segáz, új favorit van, Xing-ke, aki kicsit olyan most, mint Zero volt még amikor Nunnaly álmát akarta megvalósítani. Csak nehogy ő is megkattanjon ha véletlenül Tienzi meghalna a kövi részben (annak én se örülnék  :frown:).De tuti túléli ezúttal mindenki...

Chronus

#703
Quote from: Christian on 2008-06-11, 08:59:48
Az Emperort ismerve meg nem hiszem,hogy bárki megvédené előle Nunallyt ha tényleg megakarná állítani Zerot.

És miért akarná? Zero feltűnése része a Ragnarok próféciának. Ha célja lett volna őt megállítani már megtette volna. Emperror már Clovis halála után tudta, hogy Lulu az, elvégre beszélt a halott Clovissal Akashában, ráadásul vele van V.V. is aki mint tudjuk ugyanolyan omniszciens mint C.C.

Bármit is tesz Zero, az már alapból része az Emperor terveinek. Akashában könnyű előre tervezni. Kb mindent tud és lát előre és vissza, mintha Isten lenne. Isten karmai közül nincs menekvés. Habár a 11es körzet lángokban hevert, láttatok bármerre is gigantikus megtorló seregeket? Az Emperror csak legyűrendő akadályokat állított Zero elé. Egyik-másik valódi diktatúrában ilyenkor már szarrálőtték volna fél Japánt. Az, hogy Zero jelenleg életben van csak annak köszönhető, hogy a tetteivel fogaskerékként játszik az emperor terveiben. Ha már nem lesz rá szüksége ugyanúgy el fogja (vagy csak akarja) majd dobni mint Zero arokat akiket ő használ (Rolo)

Eberinu

Turkálgattam a útúbon, és erre a videjóra akadtam, sztem szépen összefoglalja a dolgokat: Code Geass:Europa

chilip

Chihiro már egy ideje kiadta az új részt << torrent >>

White SeeD

Az egész rész 1 lényege egy mondatban:
Just as <> not planed :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

micsoda harcok voltak :D kövi részben meg talán Zero zsenialitásának a határát is próbára teszi a sorozat  :Kiraly: remélem nem plot no jutsu lesz a kövi rész végén  ::)

White SeeD

És ami a legfőbb: Kallen visszakapta az eredeti méreteit. Sőt, picit turbóztak is rajta a multkori miatt :Kiraly:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Prof. William

Quote from: Chronus on 2008-06-11, 09:58:00
Quote from: Christian on 2008-06-11, 08:59:48
Az Emperort ismerve meg nem hiszem,hogy bárki megvédené előle Nunallyt ha tényleg megakarná állítani Zerot.

láttatok bármerre is gigantikus megtorló seregeket? Az Emperror csak legyűrendő akadályokat állított Zero elé. Egyik-másik valódi diktatúrában ilyenkor már szarrálőtték volna fél Japánt.

Asszem a csata közben mondták hogy a XY flotta már úton van hogy segítsen és 75 óra míg odaér. Valszeg oda iért csak azt már nem mutatták mert véget ért az eslő szezon...

Eberinu

Áááá, Xing ke istenkirályos  :Kiraly: imádom! Az ő knightmareje a legtutibb Guren után. Én az egész harcban szegény Gurent sajnálom, jó kis masina és most a kis bu*ik kezébe került... De ismét tanői lehettünk egy remek stratégiai harcnak, ahol mindenki megjósolta a másik lépését legalább 2x , de aztán valaki mindig okosabb a másiknál,csak most nem Zero volt, de majd ezt is a maga hasznára fogja fordítani.

Christian

Jah, hatalmas taktikázások mennek, már csak Light és L hiányzik a képből. Persze nem lenne elég egyszerű a geasst használni mindenkin egy "Szolgálj!" paranccsal :P Meg ugye Xing Ke-t is simán belehetett volna szivatni. "Gyere ki a robotból , átadom Tianzit" -> "Itt vagyok, és most?" ->"Dögölj meg!" -> "Yes, My Lord"

Kb ennyivel rohadtul el lehetett volna intézni. Persze most az jön,hogy dehogy szállt volna ki Xing Ke. Akkor meg használhatta volna rajta Zero a geasst még a templomban stb... Lett volna rá pár helyzet, erős ellenfeleket pedig nem szabad szerezni, ez a háború egyik alapszabálya, főleg ha lépést is lehet ellene tenni. Na de mindegy... Következő részben majd rájövünk,hogy nincs benne cukor :P

Prof. William

Sztem terve van vele azért nem nyírta ki...

Az se kizárt hogy már adott neki valami geasst csak még nem derült ki mit és majd valami kulcsfontosságú illaantban kiderül...

chilip

<< 11es rész by Chihiro >>

"KALLEN, YOU WHORE, I HOPE YOU GET RAPED" - ez volt odaírva a torrenthez TT-n, és kicsit előre félek mi lesz a részben...

Alkyra

#714
Quote from: chilip on 2008-06-22, 19:54:59
<< 11es rész by Chihiro >>

"KALLEN, YOU WHORE, I HOPE YOU GET RAPED" - ez volt odaírva a torrenthez TT-n, és kicsit előre félek mi lesz a részben...

....tippelhetek?

[spoiler] Kallent elárulja Zerot valamilyen módon? Esetleg valamilyen Geass hatása alatt.( Az Emperor úgyis jönn elvileg(mondták, hogy jönni fog az esküvőre) s neki van Geass használója gondolom, hisz Ő maga is az Neki, ha jól emlékszem emlékezet módosító hatalma van...Kicsit megpiszkálja Kallen emlékzetét s máris hopp kaptunk egy tökéletes bérgyilkost aki Zero közvetlen közelébe tud férkőzni )
Vagy kihasználják Zero ellen s megölnek egy fontos karaktert miatta.
[/spoiler]

Mindenesetre most lesz egy nagy csavar a sztoriban.

White SeeD

#715
A résztől nem kell félni, elvégre nem hentai ez. :smile: Bár bongade Kallen van, de arra számítani lehetett. CC is az volt. Nah, már neki is lesz oylan ruhája, már csak a loli princessnek kell, és a háremhölgyeknek megvan az egyenruha :lazza:
Viszont fegyvercsere volt, mi lesz itt még. Lassan egy mech félelmetesebb lesz mint egy csatahajó :redface:
Többet majd a normális sub után. :smile:
Bár én is kiváncsi vagyok mi lesz Kallennel, mit terveznek vele.
Végre kiderült honnan a 2 lulu.

Ami még érdekes lehet az a loli round. Vajon mit keres a gépén a loli Lulu? ;)
[spoiler]Én jelenleg Lulu elfeledett testvérére tippelek ::)[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-06-22, 20:58:49
A résztől nem kell félni, elvégre nem hentai ez. :smile: Bár bongade Kallen van, de arra számítani lehetett. CC is az volt. Nah, már neki is lesz oylan ruhája, már csak a loli princessnek kell, és a háremhölgyeknek megvan az egyenruha :lazza:
Viszont fegyvercsere volt, mi lesz itt még. Lassan egy mech félelmetesebb lesz mint egy csatahajó :redface:
Többet majd a normális sub után. :smile:
Bár én is kiváncsi vagyok mi lesz Kallennel, mit terveznek vele.
Végre kiderült honnan a 2 lulu.

Ami még érdekes lehet az a loli round. Vajon mit keres a gépén a loli Lulu? ;)

Hentai-tól nem tartok s a lennt említett mondat nem is arra célzott szerintem.

chilip

hát az előzetes kicsit LOL volt, ahogy lelouch dublőre szaltózgatott fején azzal a szarral :D

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-22, 22:35:07
hát az előzetes kicsit LOL volt, ahogy lelouch dublőre szaltózgatott fején azzal a szarral :D

Hja...Egyb. nem volt ebben a részben semmi komoly.Lulu-nak igazán eszébe juthatott volna más is annál a jelenetnél amikor Shirley a szerelemről oktatta ki. Mondjuk Kallen...vagy CC...vagy kiscsaj...DE MIÉRT A HÚGA???
Lulu lieks incest.meh.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !