Main Menu

Code Geass /Spoiler!/

Started by nephotep, 2007-02-07, 04:04:18

Previous topic - Next topic

NLZ

Ehhehehehe. :)  De Suzaku most tényleg meg van kattanva, jön ezzel az érzelemmentes antihős stílussal.
[reserved]

Dreamcleaver

#931
Újranéztem a 19-es részt ( a 20-ast most fogom)... és csak engem idegesít, hogy a végén, mikor Charles a Ragnarokról beszél, miközben mozog a szája a szakála nem? Olyan hülyén és igénytelenül néz ki. Néha a szája, mikor nagyra tátja, már-már beleér a szakálába.  :ejj:

A 20-as rész nem tetszett. :/
Az indiai csajszi miért van még mindig a BK-val?
Nina-t miért nem nyírja már ki valaki?
WTF with Marianne? A kövi részben remélem ebből a "csavarból" valami értelmeset hoznak ki, mert ez így gagyi.

Egyedül Schneizel tetszett, lehet a végén ő arat mindent...vagy meghal hamarosan.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Következő részben remélem megmagyarázzák az Anya/Marianne dolgot, A rész vége felé meg ugye úgy tűnt, hogy csúnyán lebuktak Ohgi-ék és ha Kaguya meg Tianzi megtudja, hogy Zero valóban él, akkor azt hiszem vezetőségvág...váltás lesz a BK élén :)
Schneizel meg biztos meg fog halni, kérdés ki teszi el láb alól (Charles/Lulu/Suzaku).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Mondjuk ez a rész nekem ott hibázott a legjobban, hogy Charles-hoz ilyen könnyen elért Lulu. Ok, hogy begeassolt egy-két katonát, akik hátba támadták az ellent, meg Anya/Marianne is segítette + Schneizel/Suzu magánakciója, de akkor is. Csak úgy besétált...ez így nekem túlságosan is a szerencsén alapult.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Tudta mi vár rá, így felkészülten nekiindult. Gondolom vélte tudni azt is, hogy nem lesznek ott nagyon Charles védelmében, Suzaku is ezért ment rá olyan hűbelebalázs módjára.
[reserved]

Prof. William

És azért nem pár embert állított át, hisz míg a Brittek egymást mészárolták a levegőben még egy cool diszőrségre is futotta. :)  Nagyon menő volt az a rész...

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2008-08-26, 02:51:15
És azért nem pár embert állított át, hisz míg a Brittek egymást mészárolták a levegőben még egy cool diszőrségre is futotta. :)  Nagyon menő volt az a rész...

Aham, egyedül akkor azt mond meg nekem, hogyan tudott egyáltalán feljutni a császár védelmére kirendelt hajóra? Volt 1 db knightmare-je, amivel még Rolo kiszöktette, azt annyi. Ja és persze aztán észrevétlen el is hagyta a hajót, hiszen Lovag No. 12, Lord Monika Kruszewski igen csak meglepettnek tünt, mikor elkezdtek hullani az egységei.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Ennyi erővel az is hihetetlen, hogy a R1 elején simán leölte az akkori helytartót, vagy kiafenét. :)
[reserved]

Solid Snake

Quote from: NLZ on 2008-08-26, 12:50:43
Ennyi erővel az is hihetetlen, hogy a R1 elején simán leölte az akkori helytartót, vagy kiafenét. :)

Az a kiafene a bátyja, Clovis volt.  :ejnye: :lazza:

NLZ

Rég volt már, nem emlékezhet az ember minden részletre. :P (1 hónapja se láttam kb :D)
[reserved]

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-26, 02:59:59
Quote from: Prof. William on 2008-08-26, 02:51:15
És azért nem pár embert állított át, hisz míg a Brittek egymást mészárolták a levegőben még egy cool diszőrségre is futotta. :)  Nagyon menő volt az a rész...

Aham, egyedül akkor azt mond meg nekem, hogyan tudott egyáltalán feljutni a császár védelmére kirendelt hajóra? Volt 1 db knightmare-je, amivel még Rolo kiszöktette, azt annyi. Ja és persze aztán észrevétlen el is hagyta a hajót, hiszen Lovag No. 12, Lord Monika Kruszewski igen csak meglepettnek tűnt, mikor elkezdtek hullani az egységei.

Hát igen ez kb olyan kérdés mint hogy a első évad 23. részben hogy tudott minden csávót meg geassozni, hogy lerombolják a tartomány védelmét.

Végül is geassal fel lehet jutni. Ha már fent van akkor elég minnél több embert a hatás alá vonni. A kérdés inkább az mint az előző évadban hogy mikor volt rá annyi ideje, hogy minimum az emberek felét átállítsa.

Szerintem amúgy légibázis zuhanni fog. Mert úgy tűnik  Z mellé nagyon sokan álltak + Egy főarc sincs a bázison csak a 12. lovag aki 5 perce szerepel szóval nem jósolok nagy jövőt neki.

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-08-26, 13:28:18csak a 12. lovag aki 5 perce szerepel szóval nem jósolok nagy jövőt neki.
/agree.

Egy olyan sorozatban ahol több minmt 40 része szereplő karaktereket irtanak ki gyerekes könyedtséggel azt hiszem ez teljesen logikus.

Prof. William

Ja. A Grimjaw fejű lovag is így járt. Szerepelt másfél részt majd rajta demosntrálták mennyire fejlett az új BK mecha. R.I.P. + az űberelit szupermechákkal felszerelt különleges osztaga is kb fél perc alatt lett a feledésé. :) Pedig klasszisokkal jobbak voltak mint a Glaston Knightok akik amúgy ugyanebben a részben fogytak el végleg. :)

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2008-08-26, 17:40:59
Ja. A Grimjaw fejű lovag is így járt. Szerepelt másfél részt majd rajta demosntrálták mennyire fejlett az új BK mecha. R.I.P. + az űberelit szupermechákkal felszerelt különleges osztaga is kb fél perc alatt lett a feledésé. :) 

Idegesítő is volt az a tag, szóval nem bántam, hogy meghalt.  :uzi:

Chronus

forcsan  :D
[spoiler=bigpic][/spoiler]


Rounin


Solid Snake

Quote from: Chronus on 2008-08-27, 02:14:11
[spoiler=bigpic][/spoiler]

[spoiler=wrong...]Zeroes[/spoiler]

chilip

#947
<< Code Geass R2 OST 1 >> - végre  :hopp:

ed.: ooooh shi.. nincs benne a szám amit vártam nagyon :( na majd ost2-ben, mindenesetre ebben is vannak nagyon jó kis dallamok :)

ed.2.: ha minden igaz szeptember 24.-én adják ki a következő OST-ot :)

Twitchblade

Mi a fene van Marianne-nal meg Anyaval? Discuss.

Az én véleményem szerint Marianne tényleg meghalt, és valami trükkös geassával átrakta a tudatát Anyába.Távirányításos geass lehet még, de azt valahogy valószínűtlenebbnek érzem.
Bullets can't stop destiny

NLZ

És ha az a képessége, hogy beleköltözik a másikba?
[reserved]

White SeeD

Szerintem is simán átköltöztette a tudatát / annak egy részét Nunnaliba, és a valódi teste tényleg meghalt.
Mióta C.C. jobbra balra töltögeti a tudatait, ezen már meg sem lepődnék :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Twitchblade

Tényleg, akkor ezzel vége is az Anya=Nunnaly elméleteknek, nem? Mert egyszerre a kettő kicsit sok lenne.
Bullets can't stop destiny

NLZ

Vagy Marianne alakváltó.  :zomg:
De úgynézki, jah. Bááár. Lehet Nunnaly régi teste volt Anya, csak meghalt, ezért át kellett költöztetni egy másikba, de még ígyis elvesztette a látását. Mariann pedig nem akart megváltni Anya testétől, ezért beléköltözött.  :lol:
[reserved]

White SeeD

#953
OMG! Tudtam TUDTAM HOGY EZ LESZ!


[spoiler]Már mindent elkövetnek hogy Shuzakut kiemeljék a faggságból. :smile:[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#954
nem... NEEEEEEEEEEM!!! akkor se nézek a spoiler alá :D már nyitottam ki mikor gyorsan ráklikkeltem az ablakbezáró gombra, így nem tudtam kivenni a szöveget  :ejnye: áldom a reflexem

NLZ

Én elolvastam, de nem lettem tőle okosabb.  :confused:
[reserved]

White SeeD

#956
Majd meglátod és megérted hogy mire célzok a rész végignézése után ;)

[spoiler=ez viszont már erős spoiler]
Mindenesetre ez Lulu napja volt.
Király kicsinálva.
Shuzaku probléma megoldva.
C.C. a miénk.
Lulu lett az emperor.
Geass power up

Már Csak Schneizelt kell kiiktatni és kész.
bár most úgy is bejelenti, hogy Lulu= Zero és a geass húdetáp, meg kell állítani. Jó kis polgárháború lesz még itten.
Orange-kunt hiányoltam, bár valószínűsítem hogy fénysebeséggel száguld Lulu felé :D
Kallen vajon átáll?

Viszont mikor Spinzaku megjelent 4 ember egy rúgással repített + rommátörte a valószínűleg nem műanyagból készűlt lándzsákat :aaa:

Mindenesetre izgalmas befejező részekre számíthatunk. Egyenes adásban bejelenteni hogy kinyírtam az emperort, elég merész húzás volt szerintem ::)
[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Puru²

!!!!!!!!!!!!!!ALL HAIL LELOUCH!!!!!!!!!!!!!

:hail:

chilip

akkor most már a dupla geass-ét többször tudja használni valakin? meg már lehet hallhatatlan is :D de most már tanácstalan vagyok  :confused: mi a szösz az OP-ban az a borg-szerű zöldes lebegő izé?

Chronus

Quote from: chilip on 2008-09-01, 00:51:22
mi a szösz az OP-ban az a borg-szerű zöldes lebegő izé?
Pont az. ^^