Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

chilip


Gregory

Quote from: chilip on 2007-05-07, 12:01:53
18. rész
[spoiler=18. rész]
zOMG, Miu's grandfather is Jesus... He can walk on the water o_O
Shigure még mindig[vagy inkább még jobban] ftw ^^
[/spoiler]

Licht


Gregory

o_O A Kuro-hana bekapcsolódott a subbolsába?
Imma firin' mah laser download

LuckyDingo

Quote from: Licht on 2007-05-07, 16:00:16
19. resz
Imádlak :O meg a Kuro Hanát is  :) Minden nap csináljanak egy részt és akkor csinálok egy Kuro-hana pólót és abban reklámozom őket : O

LuckyDingo

#65
Ezt a rawból kivágtam anno, most már betehetem : O remélem, hogy nem csak én kedvelem  :P


Mellesleg a kuro-hana 2-3 naponta ígér új részeket O.O Ami szép ^^

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-07, 17:12:13
Quote from: Licht on 2007-05-07, 16:00:16
19. resz
Imádlak :O meg a Kuro Hanát is  :) Minden nap csináljanak egy részt és akkor csinálok egy Kuro-hana pólót és abban reklámozom őket : O

Egyetértek.:Ö


chilip

#68
hát ezzel nagyon feldobták a napom :D  :whoah:

ed.:
Kisame-chan has no chance against Miu-chan... ^^ New White Formation :D végre elkezdődött az action, 3 új technika (eggyet tanult be eddig belőle, gondolom a köv. pár részben ezeket fogja tanulgatni) szóval már nagyon várom a köv. részeket...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-14, 11:45:23
hát ezzel nagyon feldobták a napom :D  :whoah:

ed.:
Kisame-chan has no chance against Miu-chan... ^^ New White Formation :D végre elkezdődött az action, 3 új technika (eggyet tanult be eddig belőle, gondolom a köv. pár részben ezeket fogja tanulgatni) szóval már nagyon várom a köv. részeket...
Jah Kisarának nem lesz sok esélye :D Miu bedurvul, miután letehenezik XDDD Amúgy Igazából ezeket a technikákat még nem láttam Kenichitől, de majd lesznek újabbak :D 21ben vagy 22ben mutat be most tanultat is :D

Licht

Nemsokara (30. resz korul) Kenichi kezdi kombinalni a kulonbozo iskolakat es uj technikakat talal ki :P

chilip

Quote from: Licht on 2007-05-14, 14:08:35
Nemsokara (30. resz korul) Kenichi kezdi kombinalni a kulonbozo iskolakat es uj technikakat talal ki :P

nice  :jee: alig várom  :hehe:

Gregory

Áá, ez a két rész nagyon ütött.
Kenichi and Miu gone berzerker  :cool: :cool:
Kíváncsian várom a folytatást.
Btw: ha legyakják azt a másik [talán VI.] tagot Kisara mellett, akkor békén hagyják Takedáékat?

chilip

Quote from: Gregory on 2007-05-15, 18:50:10
Áá, ez a két rész nagyon ütött.
Kenichi and Miu gone berzerker  :cool: :cool:
Kíváncsian várom a folytatást.
Btw: ha legyakják azt a másik [talán VI.] tagot Kisara mellett, akkor békén hagyják Takedáékat?


sztem Takedáékat már békén haggyják, mer a büntetést már megkapták. Kenichi van szarban (Miu meg tudja védeni magát :D).

LuckyDingo

Quote from: Gregory on 2007-05-15, 18:50:10
Áá, ez a két rész nagyon ütött.
Kenichi and Miu gone berzerker  :cool: :cool:
Kíváncsian várom a folytatást.
Btw: ha legyakják azt a másik [talán VI.] tagot Kisara mellett, akkor békén hagyják Takedáékat?

Takedáékat már nem zaklatják ezután. Most már Kenichi kerül a középpontba. :D [spoiler=raw]/bár nagyon úgy érzem, hogy Kisarának bejön Kenichi XD Mostanában nem is gyűlöli annyira XD/[/spoiler]
Hermit a nr.6os elég durva karakter.. bár [spoiler=raw]most kezd ő is normálisan viselkedni Honokával :O.. bár attól Még Kenichit utálja :D várom már mi lesz a 32ben :)[/spoiler]

Chronos

Kár hogy erre az animére nem hajlandók több pénzt költeni, és normális animációt készíteni neki...  :morci:
Helyenként már a Bleach/Naruto szintjét is eléri... :ejj:
Félek hogy DVDre sem javítják majd ki... :lame:
Ez a sorozat többet érdemelne szerintem...

CHRONOS

LuckyDingo

Szerintem éppen elég neki ennyi :D Há már cseppet többet adnának bele, akkor már komoly lenne és azzal elcsesződne a "feelingessége" :D

Baggio

hatalmas ez a Kenichi. Szétmegyek rajta. A legjobb Apachai. A 20-as vagy 21-es részben amikor kap egy "mobiltelefont"....   :rotfl: . Meg az a szókészlet.. Apaaaaa  :rotfl:  ki tud ilyen hülyeségeket kitalálni? Nagy arc lehet  :lul:


LuckyDingo

#79
OMG a 32es rész számomra mindent überelt.. [spoiler]a következőt is piszkosul várom.. Hermit Vs. Kenichi :D Nagyon úgy érzem, hogy Hermit átáll a jófiúkhoz, márpedig az nem kis help lenne nekik a Ragnarok ellen : D
apropó [/spoiler]

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 13:32:35
[spoiler]a következőt is piszkosul várom.. Hermit Vs. Kenichi :D Nagyon úgy érzem, hogy Hermit átáll a jófiúkhoz, márpedig az nem kis help lenne nekik a Ragnarok ellen : D
apropó [/spoiler]

:lol: 22-es is nagyon állat volt :D Niijima meghódítja a világot a szörnyek seregével :D

LuckyDingo

Amúgy asszem a következő 2 rész nem lesz annyira jó /ok a poénok ott lesznek benne, de nekem nem tetszett annyira/[spoiler] Aztán a Hermit VS. Kenichi első felvonás után tényleg beindul :P[/spoiler]

chilip

#82
mé nincs kenichi?  :bruhuhu: uma-d-s srác(ok) elment(ek) nyaralni, de a kurohana-sok írták, hogy folytatják, mé nem adtak ki eddig eggyet se a 22-es uma-s óta?

ed.: átböngésztem egy kicsit a fórumát kurohana-nak és azt találtam, hogy a 22-23-24. részt ma adják ki egybe... kiváncsi leszek, mi lesz belőle...

LuckyDingo

#83
Quote from: chilip on 2007-05-28, 14:28:31
mé nincs kenichi?  :bruhuhu: uma-d-s srác(ok) elment(ek) nyaralni, de a kurohana-sok írták, hogy folytatják, mé nem adtak ki eddig eggyet se a 22-es uma-s óta?

ed.: átböngésztem egy kicsit a fórumát kurohana-nak és azt találtam, hogy a 22-23-24. részt ma adják ki egybe... kiváncsi leszek, mi lesz belőle...

Lett belőle valami.. ugyanis kiadták ezt a 3 részt :D mondjuk a 22-t nem tom miért, mert azt még az umai-doremi is kiadta :D

umm. de új raw még nincs pedig az jelenleg izgalmasabb : O

Baggio

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-28, 15:45:09
Lett belőle valami.. ugyanis kiadták ezt a 3 részt :D mondjuk a 22-t nem tom miért, mert azt még az umai-doremi is kiadta :D

umm. de új raw még nincs pedig az jelenleg izgalmasabb : O
hol találom meg azokat az újonnan kiadott részeket? google-ben nem igazán megy


LuckyDingo

Quote from: Baggio on 2007-05-28, 17:23:50
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-28, 15:45:09
Lett belőle valami.. ugyanis kiadták ezt a 3 részt :D mondjuk a 22-t nem tom miért, mert azt még az umai-doremi is kiadta :D

umm. de új raw még nincs pedig az jelenleg izgalmasabb : O
hol találom meg azokat az újonnan kiadott részeket? google-ben nem igazán megy
Talán itt: http://kuro-hanasubs.com/  :D De szerintem abaka- updatesen is fentvan :D

Baggio

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-28, 17:36:00
Quote from: Baggio on 2007-05-28, 17:23:50
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-28, 15:45:09
Lett belőle valami.. ugyanis kiadták ezt a 3 részt :D mondjuk a 22-t nem tom miért, mert azt még az umai-doremi is kiadta :D

umm. de új raw még nincs pedig az jelenleg izgalmasabb : O
hol találom meg azokat az újonnan kiadott részeket? google-ben nem igazán megy
Talán itt: http://kuro-hanasubs.com/  :D De szerintem abaka- updatesen is fentvan :D

:merci:  nem tudtam rájönni a subber csapat nevére. végre megint Kenichi!

chilip

a szépfiú a dráma klubból az hermit, nem?

LuckyDingo