Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

Alkyra


chilip

#121
umai-doremi is összeszedte magát, már a 28-asnál járnak...

ed.: jézus úr isten  :lol: 30as rész büntet, Niijima megint alkot :D Oh my god!

LuckyDingo

Beindult a vakáció :D Akkor bevárom a u-d-t :D ha már úgy van meg a Kenichi nagy része :D amúgy mindjárt utolérik a sorozatot :D5 rész.. azaz még 6 a Kurohanának, meg 8 az u-dnek :D

chilip

én mindkettőt szedem, Umai-Doreminek jobb a minősége, de a másik se szar. umai-os lessz kimentve, kuro-hanas meg előrébb van...

chilip


Alkyra


LuckyDingo

Hmm :D Mostmár aszem a Hermites részek jönnek :D Azok jók lesznek :D

Alkyra

úgytűnik hermit is majd [spoiler] a Shinpaku Alliance sorait fogja bővíteni[/spoiler].
egyb. van vlknek pc-s othelo játéka?XD

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2007-06-26, 19:55:44
úgytűnik hermit is majd [spoiler] a Shinpaku Alliance sorait fogja bővíteni[/spoiler].
Hátőőőő nem tudom :D [spoiler]egyelőre nem tuti hogy ő is beszáll, de a már tuti, hogy a Ragnarokból elege lett  :)[/spoiler]

chilip

umai-Doremi beérte Kuro-Hana-t, ők is kiadták a 31. részt  :_piszka: ez kicsit gyors volt...

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-26, 23:25:12
umai-Doremi beérte Kuro-Hana-t, ők is kiadták a 31. részt  :_piszka: ez kicsit gyors volt...

ya. nagyon belehúztak..Oo fansubber háborúúúúúúú!!! :uzi: :uzi: :whoah:

chilip


chilip

#132
<< 32. rész >>

<< 33. rész >>

itt kényeztetnek minket  :jee: mind2 umai-Doremi-s, Kuro-Hanas is van, csak azt nem linkelem, mer szerintem ezek jobbak....

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-27, 10:08:15
<< 32. rész >>

<< 33. rész >>

itt kényeztetnek minket  :jee: mind2 umai-Doremi-s, Kuro-Hanas is van, csak azt nem linkelem, mer szerintem ezek jobbak....

mind2ből kijött már a 32es s a 33mas...lolz. imádom ezt a két teamet.XD

chilip

most néztem meg a 32-t. hááát visszatért a régi kenichi hangulat :D mostanság főként csak verekedés volt, de visszatértek a poénok áradata  :lol: APAAAAAAA~ még negyed óra és lenn a 33-as  :lul:

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-27, 11:51:28
most néztem meg a 32-t. hááát visszatért a régi kenichi hangulat :D mostanság főként csak verekedés volt, de visszatértek a poénok áradata  :lol: APAAAAAAA~ még negyed óra és lenn a 33-as  :lul:

nekem mind2 lejött kb 8 perc alatt.... :szemuveges: pedig akkor kezdtem el tölteni amikor az előző postot írtam....s közben lejött a DMC 2 meg a Tempen guren lagan opje is....najó...maradok csöndben mielőtt megköveznétek...(100ks feltöltés banzaiiii!!XD)

chilip

kenichi epizódszáma 46-ra nőtt  :cool: legalábbis AniDB szerint, lehet ez is 50-51 részes sorozat lesz? remélem is ...

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-27, 21:01:53
kenichi epizódszáma 46-ra nőtt  :cool: legalábbis AniDB szerint, lehet ez is 50-51 részes sorozat lesz? remélem is ...
énisénis.:)

remélem holnap kijönn a 34. meg a 35. rész.XD amilyen sebeséggel ezek adják ki a részeket.

blackman

Áááá 33-as rész nagyon nagy volt. Kenichi nagyon jól kombinálja a stílusokat.   :D :whoah:

chilip

csak az a fényeffekt nem kéne oda, egy ütéssel kivilágította az udvart, még a mesterek arcán is látszódott, mintha reflektorral néznének farkasszemet...

chilip

<< 34. rész >> és még csak most kezdődött a nap :D remélem még 1et kiadnak ma

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-28, 07:16:31
<< 34. rész >> és még csak most kezdődött a nap :D remélem még 1et kiadnak ma

hö lol. ezek nem alszanak vagy mi?XD

blackman

Ez kész.  :lul: Jól begyorsultak.  :D Vizsga után jólesik új Kenichire hazaérni.  :D


chilip


LuckyDingo

Nah már csak egy rész és a sorozat /raw/ beérve :D

chilip

úgy érzem kövi rész jó lesz nagyon  :lol: már a preview is :D verekednek kenichiért...

Eberinu

Csak nekem tűntek fel az érdekes vágások? Pl. az ominózus ütés,melyet Kenichi bevitt Lokinak és a kövi pillanatban Loki áll, és semmi baja megint?

LuckyDingo

#148
nah eléggé beállt a Kenichi felíratozása mindkét csapatnál.. elfáradtak volna? :XD /a U-nél asszem fordító nincs most egy idegig.. a K-hnál nem tom mi van/
Mindegy a 38adik rész baromi jó volt az egyik  legakciódúsabb csata volt benne sztem [spoiler]Kisara vs cosplayer csajok /3aska csatlósai/[/spoiler]
Deh érdekes, a graf részletesebb, mint eddig, de olyan deform formák voltak benne, hogy ilyet még én se tok rajzolni :)


EDIT: KEllett panaszkodnom:
Kenichi 36 by K-H

chilip

<< 36. rész >>

ed.: amint látom LuckyDingo már belinkelte, no mind1