Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

Baggio

Niijima nagyon nagy volt a 24 részben!  :lol:  hajrá a világuralmi tervekkel  :D

chilip


Baggio


chilip


Alkyra

nem tetszik az új op s ed. a régi jobb volt szerintem...viszont ez jó rész volt.^^

Eberinu

#95
13. résznél tartok, de az valami halál,mikor a végén mindenki egyszerre bekapcsolta a "ködlámpált" XDD

Baggio

szerintem se a régi, se az új OP nem nagy szám, én azt se néztem végig sosem, és ezt sem fogom. Hát igen, nem lehet minden OP olyan jó mint  Lucky Star-é  :D
amúgy ez a rész nagyon nagy volt. Hihetetlen hogy Niijima végre valami jót is tett.  nem is értettem  :D

LuckyDingo

Quote from: Baggio on 2007-06-07, 20:21:40
szerintem se a régi, se az új OP nem nagy szám, én azt se néztem végig sosem, és ezt sem fogom. Hát igen, nem lehet minden OP olyan jó mint  Lucky Star-é  :D
amúgy ez a rész nagyon nagy volt. Hihetetlen hogy Niijima végre valami jót is tett.  nem is értettem  :D
Nah jó, nem könnyű  olyan Opot csinálni amit mindig meg lehet nézni :D A Lucky Staré olyan, ezé nem :D Viszont a Kenichiben jobban bírom a karaktereket :D

Gregory

Sztem az OP grafikai része jobb mint az előzőé, a zenéje viszont nem.
A régi op-ot néha végignéztem, mondjuk az animét előbb szerettem meg, és csak utánna az op-ját.
Amúgy sztem a mostani részek jók voltak, kezd megint a jobbik irányba elmenni a sorozat, azt a pár részt a huszonakárhanyas után, mikor az ilyen érzelmesebb cuccokra mentek rá azt annyira nem bírtam.

LuckyDingo

Jah mostmár kőkemény eksőn lesz  :whoah: És a sub is lasan beéri a raw animét, mert az valamiért most belassult, bár lehet hogy csak 1 hét kimaradt és addig a Kuro-hana begyorsult :D

Gregory

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-08, 15:36:57
Jah mostmár kőkemény eksőn lesz  :whoah: És a sub is lasan beéri a raw animét, mert az valamiért most belassult, bár lehet hogy csak 1 hét kimaradt és addig a Kuro-hana begyorsult :D
Az sztem nem baj, sőt, remélem tudják tartani ezt a tempót, a doremi-hez képest elég gyorsan csinálják  :jee:

Baggio

ja most elég gyors a subbolás, bár én jobban örülnék ha vizsgaidőszak végéig nem csinálnának új részeket, mert akkor nem kéne azokat megnéznem  :D

LuckyDingo

Quote from: Baggio on 2007-06-08, 23:50:19
ja most elég gyors a subbolás, bár én jobban örülnék ha vizsgaidőszak végéig nem csinálnának új részeket, mert akkor nem kéne azokat megnéznem  :D
Engem az se zavar, bár ha addig nem csinálják meg akkor lehet hogy nem bukok semmiből XDDD Mondjuk nem 23percen múlik a tanulás :P

Baggio

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-09, 00:21:23
Quote from: Baggio on 2007-06-08, 23:50:19
ja most elég gyors a subbolás, bár én jobban örülnék ha vizsgaidőszak végéig nem csinálnának új részeket, mert akkor nem kéne azokat megnéznem  :D
Engem az se zavar, bár ha addig nem csinálják meg akkor lehet hogy nem bukok semmiből XDDD Mondjuk nem 23percen múlik a tanulás :P
hát igen, csakhát a többi subbercsapat is dolgozik a többi sorozaton, és sokszor 23 perc már élég káros tud lenni...  :D


chilip

#105
Quote from: Alkyra on 2007-06-13, 19:24:38
<<<27. rész>>

eggyel több a < jel ( <<<27.rész>>     ->    << 27. rész >> ) csak hogy kötözködjek kicsit...

ed.: semmi extra sajna ebben a részben  :frown: de kövi poénosabb lesz :D

Eberinu

Na most értem utól a sorozatot :) Azt hittem Ma bátyja végül velük megy és egy lesz a mesterek közül :(

chilip


LuckyDingo

Ez ritka gáz rész lesz ha jóra gondolok, de 29 után már okés

chilip

#109
nincs rajta felirat  :confused: kuro-hana kiadta a RAW-ot a subosként? miért?

ed.: miért? miééért?? MIÉÉÉÉRRTT???  :bruhuhu: hol a feliratom, annyit vártam a kövi. részre és most ez? vagy lehet nálam a hiba? vmi codec probléma?  :confused: legújabb CCCP van fent és media player classic-al se

chilip

<< 28. rész >> - ez most "elvileg" jó, de még nem láttam, most szedem

Alkyra

nekem se volt felírat. a frász jött rám...XDtöltöm az újat.

chilip


blackman

Wááá ez nem igaz. Én is megszívtam a sub nélkülivel. Mindegy töltjük az újat.  :D

LuckyDingo

Heh lol nem olvastátok, hogy valamit elcsesztek vele? :D nah mindegy :D Sztem még mindeg nem a legjobb rész : P

Eberinu

Nijima nagyon ronda csaj......meg fárasztó is...én is megütném már olyan szívesen ^^

chilip

<< 29. rész >> úgy néz ki, vége a vizsgaidőszaknak ;) legalábbis nekik  :bruhuhu:

Eberinu

Nekem erre a torrentre halandzsát ír ki...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-24, 13:26:31
<< 29. rész >> úgy néz ki, vége a vizsgaidőszaknak ;) legalábbis nekik  :bruhuhu:
Hmm már nekem is hála a jó égnek XD

chilip

#119
hmm, kéne már nagyi gépére is mozilla... meg 15'os monitor meg régi billentyű, örülök hogy így sikerült...

ed.: nekem megnyitja... nemtom, biztos bennetek van a hiba...  :D

ed2.: marha jó rész volt :D kövi részben meg elkezdi vegyíteni a technikákat... meg volt egy kis miu-fanservice  :appl: