Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 15:33:06
Amúgy nem fordították rosszul, hisz Laura jelentette ki h "márpedig a férjem" leszel.

「お、お前は私の嫁にする。」

Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 15:33:06
Amúgy nem fordították rosszul, hisz Laura jelentette ki h "márpedig a férjem" leszel.

azért ennyire nem csavarodott még a történet.  :ejnye:
::)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Acchan

Quote from: Darkstar on 2011-02-26, 23:51:01
Csak ma kerítettem sort a Freezing 7. részére. Holy shit, olyan 6-7 perc alatt áttekertem, de azalatt is belefájdult a fejem a sok facepalmba. Meg 7 rész után ezek a csöcsnél perforált ruhák kezdenek fárasztók lenni. A fanservice addig jó, amíg nem így vágnak pofán vele. Ez az egyik ok, amiért a Quasert sem tudtam pár résznél tovább nézni.
A 8. rész slut-queen versenye még nagyszerűbb.  ::)

Xzone

#4474
Quote from: Acchan on 2011-02-27, 17:49:47
Quote from: Darkstar on 2011-02-26, 23:51:01
Csak ma kerítettem sort a Freezing 7. részére. Holy shit, olyan 6-7 perc alatt áttekertem, de azalatt is belefájdult a fejem a sok facepalmba. Meg 7 rész után ezek a csöcsnél perforált ruhák kezdenek fárasztók lenni. A fanservice addig jó, amíg nem így vágnak pofán vele. Ez az egyik ok, amiért a Quasert sem tudtam pár résznél tovább nézni.
A 8. rész slut-queen versenye még nagyszerűbb.  ::)

Nekem igazából ez tetszett. Legalább koherens volt a rész :)
Quote from: Flaser on 2011-02-27, 17:23:43

Kint a Break Blade 4. rész:
http://www.ggkthx.org/2011/02/27/broken-blade-4/

Jó volt ez is, csak most várhatunk egy hónapot a következőre. Nem lenne semmi bajom az ilyen cliffhangerökkel, ha egy hét múlva jönne a folytatás...

Acchan

Quote from: Xzone on 2011-02-27, 17:55:06
Quote from: Acchan on 2011-02-27, 17:49:47
Quote from: Darkstar on 2011-02-26, 23:51:01
Csak ma kerítettem sort a Freezing 7. részére. Holy shit, olyan 6-7 perc alatt áttekertem, de azalatt is belefájdult a fejem a sok facepalmba. Meg 7 rész után ezek a csöcsnél perforált ruhák kezdenek fárasztók lenni. A fanservice addig jó, amíg nem így vágnak pofán vele. Ez az egyik ok, amiért a Quasert sem tudtam pár résznél tovább nézni.
A 8. rész slut-queen versenye még nagyszerűbb.  ::)

Nekem igazából ez tetszett. Legalább koherens volt a rész :)
Annyiban mondjuk üde színfolt a sorozatban, h végre nem lebunyózzák egymásról a ruhát, hanem önként szerepelnek hiányos öltözetben.  :D

Kraivan

#4476
Quote from: Acchan on 2011-02-27, 18:04:23
Quote from: Xzone on 2011-02-27, 17:55:06
Quote from: Acchan on 2011-02-27, 17:49:47
Quote from: Darkstar on 2011-02-26, 23:51:01
Csak ma kerítettem sort a Freezing 7. részére. Holy shit, olyan 6-7 perc alatt áttekertem, de azalatt is belefájdult a fejem a sok facepalmba. Meg 7 rész után ezek a csöcsnél perforált ruhák kezdenek fárasztók lenni. A fanservice addig jó, amíg nem így vágnak pofán vele. Ez az egyik ok, amiért a Quasert sem tudtam pár résznél tovább nézni.
A 8. rész slut-queen versenye még nagyszerűbb.  ::)

Nekem igazából ez tetszett. Legalább koherens volt a rész :)
Annyiban mondjuk üde színfolt a sorozatban, h végre nem lebunyózzák egymásról a ruhát, hanem önként szerepelnek hiányos öltözetben.  :D
Satelizer is épp időben kapcsolt h milyen a queen ruha.
Nem értem meg h miért kell szégyellősködni már azután ami történt a rucival.

De valóban elég aberrált szépségverseny...

Quote from: Xzone on 2011-02-27, 15:53:18
Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 15:33:06
Amúgy nem fordították rosszul, hisz Laura jelentette ki h "márpedig a férjem" leszel.

「お、お前は私の嫁にする。」
Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni mert nincs megfelelő nyelvi programom, meg nincs nyelvtudásom se erre.

De Ha laura kijelenti h "márpedig a férjem leszel" akkor logikailag jó volt a fordítás.
Ha viszont azt mondta h "márpedig a feleséged lesze"k akkor hibásas fordította, de logikai menetben még mindig helytálló. Az adott szituáció és a poén megvan.

Ám Laurából simán kinézem a dominajellemet és h az első mondat állhat fenn.

Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 21:54:12
Ám Laurából simán kinézem a dominajellemet
Ezesetben meg csak ki tudod matekozni, hogy miért mondta azt Ichikának, amit. Mégpedig hogy Ichika lesz az ő (Laura) felesége.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Darkstar on 2011-02-27, 22:06:30
Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 21:54:12
Ám Laurából simán kinézem a dominajellemet
Ezesetben meg csak ki tudod matekozni, hogy miért mondta azt Ichikának, amit. Mégpedig hogy Ichika lesz az ő (Laura) felesége.
A feleség titulus tudtommal még a nőneműeket illeti.

Azért bízom benne nem én vagyok ilyen elmaradott ebben az elfajzott világban, hanem Laura lányos zavarában nem tudta mit kéne mondani.

De a "meghódítom a legyőzőmet" ötletben
[spoiler=Shampoo][/spoiler]
aranyosabb.  :Kiraly:

Ebből nem akarnak egy remake-t csinálni ami a mangát követi?

Member

Freezingben annyira jó, hogy két szereplő csak azért van, hogy a "Biztosan nem akarod kerülni a Szatellitet?" mondatot ismételgesse. :haha:

SaiyaGin

Fraktál 5-6: továbbra se vagyok elájulva tőle. A 6. rész mutatott egy kis haladást, de ez még egyelőre kevés. (Meg ahogy mondjátok, ez a sorozat tényleg meglenne fanservice nélkül is.)


Darkstar

Yamakannak is el kell adnia valahogy a sorozatot, különben még a végén vissza kéne vonulnia. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#4482
Quote from: Xzone on 2011-02-27, 15:53:18
Quote from: Kraivan on 2011-02-27, 15:33:06
Amúgy nem fordították rosszul, hisz Laura jelentette ki h "márpedig a férjem" leszel.

「お、お前は私の嫁にする。」
Quote from: Darkstar on 2011-02-27, 22:06:30Ezesetben meg csak ki tudod matekozni, hogy miért mondta azt Ichikának, amit. Mégpedig hogy Ichika lesz az ő (Laura) felesége.
Szóval mégse néztem be, oké  :lazza:

Kraivan

Reggeli kawaii túltengődés:

Kore wa zombi desu ka:
Aranyos próbálkozásokkal teli időtöltések, szolid poénokkal. Haruna megnyílvánulása szavakkal nehezen illethető.  :D
Tomonorival: bár tudom h erről a szerencsétlenkedésről szól a történet, de ez már erőlködős bénázás.

Level - E
*Kraivan let out a looooooooooooooooooong sigh*
Még mindig nehéz szavakba önteni amit ez a sorozat kivált belőlem. Egy nagy W egy T és egy F, de valamiért komolyan veszem. Azt se tudom h dicsőítsem vagy bántsam ezt a sorozatot.  :D

Dragon Crisis:
Amolyan elment. Bár Rose-t mint távoli rokont bemutatni kissé fura. Én mondjuk a nővérkének amerikai barátját használtam volna, vagy bármi ami nem rokon. Vagy a japánokat nem zavarja h akár távoli rokonok bújnak össze?
Ám idáig abban a tudatban voltam hogy a Szervezet, az Elveszett Kincsek és minden ami maga a főszál az egy hatalmas titok a világ elől, erre most mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne rpg-vel bemenni a suliba, és Neogólemekkel szétverni a fél épületet. Azért egy MiB agymosást elvártam volna, de kb az a helyzet mint az IS-nél fentebb.
"and not evena  single f*ck was given..."

LuckyDingo

Durarara!!! 25. Kicsit kárpótolt a sok ökörség a sorozat elcseszett vége miatt. Annyi minden beleférne még.. nem lesz ennek folytatása? :XD

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2011-03-02, 01:22:34
Durarara!!! 25. Kicsit kárpótolt a sok ökörség a sorozat elcseszett vége miatt. Annyi minden beleférne még.. nem lesz ennek folytatása? :XD
Ahogy elnézem, egész jól fogynak a DVD-k meg a light novelek is, szóval én nem tartom lehetetlennek :3. Amúgy tényleg poén rész volt és végre láttuk Izaya hugicáit :D.
MAL

SaiyaGin

Broken Blade 4.. egyre jobban tetszik ez az anime.

Freezing 8: azért az jó, hogy ezt a slut-queen versenyt (copyright by Acchan) egy apáca védnöksége alatt tartják.  :D

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-02, 18:19:49
Freezing 8: azért az jó, hogy ezt a slut-queen versenyt (copyright by Acchan) egy apáca védnöksége alatt tartják.  :D
Csak nehogy ő is vetkőzni kezdjen, mint a Qwaser-ben a vénasszony a 13. részben. :zomg:

Kraivan

QuoteFreezing 8: azért az jó, hogy ezt a slut-queen versenyt (copyright by Acchan) egy apáca védnöksége alatt tartják.  :D
Azt hittem nem képesek tovább süllyreszteni az egészet, de valóban rávilágítottál egy fontos dologra.
[spoiler][/spoiler]

Fractale:
Nem mondanám h nem halad a történet. Bár ez nem az akcióról szól, hanem az érzelmi válságokról.
Így h sok szabadidőm van kellemesen elütöttem vele az időt.

Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!
Egyhuzamban a megjelent 8 rész...
Hát ez kész...  :lol:
Számomra új megközelítés h nem a srác a rámenős, hanem épp a leányzók az elborult kis "rohadékok".  :angyali: Kegyetlen játékok japán módra.
A BL álmon meg azt hittem kifordulok a hitemből.  :_piszka: :hopp:

Member

Quote from: Kraivan on 2011-03-01, 08:43:06
Kore wa zombi desu ka:
Aranyos próbálkozásokkal teli időtöltések, szolid poénokkal. Haruna megnyílvánulása szavakkal nehezen illethető.  :D
Tomonorival: bár tudom h erről a szerencsétlenkedésről szól a történet, de ez már erőlködős bénázás.
Azért az epizódonkénti egy poént hozza!
Hogy kukacoskodjak, a vámpíroknak mióta van tükörképe?

Kraivan

Quote from: Member on 2011-03-02, 22:10:31
Quote from: Kraivan on 2011-03-01, 08:43:06
Kore wa zombi desu ka:
Aranyos próbálkozásokkal teli időtöltések, szolid poénokkal. Haruna megnyílvánulása szavakkal nehezen illethető.  :D
Tomonorival: bár tudom h erről a szerencsétlenkedésről szól a történet, de ez már erőlködős bénázás.
Azért az epizódonkénti egy poént hozza!
Hogy kukacoskodjak, a vámpíroknak mióta van tükörképe?
Attól függ melyik mítoszt nézzük.
Mondjuk nekem a White Wolf vámpírgyűjteménye elég mérvadó. :D
Ott meg csak a Lasombrak vannak megátkozva a tükörképpel.

De van vmi ebben a sorozatban ami stimmel a mítikus lények terén? Napon száradó regenerálódó zombi, lolinekromantahalálisten, ramenfőző vámpír a csodás hagyományaikkal... Még a vérszívás szabályai se stimmelnek ha már itt tartunk. :D Közelebb áll egy succubushoz mint vámpírhoz. főleg a szárnyaival.

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-02, 18:19:49
Freezing 8: azért az jó, hogy ezt a slut-queen versenyt (copyright by Acchan) egy apáca védnöksége alatt tartják.  :D
És tényleg.  :rotfl: :lul: :muhahah:

Quote from: Member on 2011-03-02, 19:17:22
Quote from: SaiyaGin on 2011-03-02, 18:19:49
Freezing 8: azért az jó, hogy ezt a slut-queen versenyt (copyright by Acchan) egy apáca védnöksége alatt tartják.  :D
Csak nehogy ő is vetkőzni kezdjen, mint a Qwaser-ben a vénasszony a 13. részben. :zomg:
:zomg:  :zomg:[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=5G1xE2kVj-0[/spoiler]

SaiyaGin

Új Ah! My Goddess OVA: úgy tűnik, eléggé megváltozhatott az ízlésem az elmúlt években, most már nem jön be annyira a cucc hangulata, a két főszereplő párbeszédeit pedig kifejezetten blődnek éreztem.

Prof. William

#4493
Én valahogy már az alapsorozatban is irritálónak találtam hogy 2*26 rész alatt csak addig jutottak el hogy végre meg merték fogni egymás kezét.  :uzi:

Bezzeg Haru a Yosuga no Sora-ban nem tököl ilyenekkel. :)

LuckyDingo

Kimi ni todoke 8 - ha következő részben is elcseszi Sawako.. nem nézem tovább -_-

Madoka Magica - Sankakun ijesztgetik az embert, hogy a sok panasz miatt lehet, hogy leveszik műsorról.. hát remélem nem olyan hülye a csatorna XD

Member


SaiyaGin

#4496
Quote from: LuckyDingo on 2011-03-02, 01:22:34
Durarara!!! 25. Kicsit kárpótolt a sok ökörség a sorozat elcseszett vége miatt. Annyi minden beleférne még.. nem lesz ennek folytatása? :XD

:tezsvir:
(Izaya nindzsaképességeit azért sokalltam egy kicsit.)

kada

#4497
Jól látom hogy a Hourou Musuko (Wandering Son)-ról még nem esett szó?
Az első rész allatt valahol majdnem töröltem, de most már a hetedik résznél tartok, és az aktuális szezonból nálam eddig dobogóesélyes (igaz van még jócskán amibe bele se kezdtem).
Alapsztori egy teljesen beteljesületlen szerelmi háromszög megspékelve egy kis crossdressinggel - na itt dobtam majdnem - de aztán erősen javul.
Felmerülő téma pl a homoszexualitás is többek közt, fogalmam sincs mi a célközönség.

kikuchiyo

#4498
Madoka 9

[spoiler]A Mátrixos hasonlat tulajdonképpen egészen találónak bizonyult. Az Inkubátorok (merthogy most már többes számban beszélt magáról) a Soul Gem Grief Seeddé változásakor felszabaduló energiáért tenyésztik a Mahou Shoujokat, már ha jól értettem Kyubey szövegét, és már ha el lehet hinni, amit mond.

BTW Dumbledore dies at page 596.[/spoiler]

Fractale 7 vagy hány

A fanservice-t nem kéne erőltetni. Cserébe érdekes rész volt.
Failure is the default option

kelvor

Quote from: kada on 2011-03-04, 00:24:36
Jól látom hogy a Hourou Musuko (Wandering Son)-ról még nem esett szó?
Az első rész allatt valahol majdnem töröltem, de most már a hetedik résznél tartok, és az aktuális szezonból nálam eddig dobogóesélyes (igaz van még jócskán amibe bele se kezdtem).
Alapsztori egy teljesen beteljesületlen szerelmi háromszög megspékelve egy kis crossdressinggel - na itt dobtam majdnem - de aztán erősen javul.
Felmerülő téma pl a homoszexualitás is többek közt, fogalmam sincs mi a célközönség.

Ja, nem rossz, hasonlít az Aoi Hana-hoz.