Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-09-09, 19:26:26
Someone has been spying on me.  :eek:
Nem tudom, hogy miről beszéltek...  ::)

Squazee2005

Kedves ez a királyi többes megszólítás. *kegyesen biccent*  ;)

[spoiler]Amúgy vicces, hogy Oda csak gondolt egyet és belerakta a történetbe a supernovákat. Nem semmi.[/spoiler] Ezért muszáj belinkelnem a következőt, amit Sea írt az AP fórumra és amit azt hiszem Eggy rajzolt.
[spoiler]




[/spoiler]

nikici

#1982
Quote from: Squazee2005 on 2010-09-09, 21:07:09
Ezért muszáj belinkelnem a következőt, amit Sea írt az AP fórumra és amit azt hiszem Eggy rajzolt.
[spoiler]




[/spoiler]
:lol: Ez nagyon jó. XDDD És annyira igaz. :D

Leara

Váó, 3 óra... irigylem Oda képzelőerejét :D.
Amúgy Takehiko Inoue és Eiichiro Oda beszélgetését olvastátok már? Igaz, hogy még tavaly jelent meg, de ahogy elnéztem csak most lett hozzá fordítás. Abban is van pár érdekes dolog, csak nem akarok feleslegesen linkelgetni, hátha csak én vagyok lemaradva és rajtam kívül már mindenki rég elolvasta  :lul:.
MAL

chilip

Quote from: Squazee2005 on 2010-09-09, 21:07:09
Ezért muszáj belinkelnem a következőt, amit Sea írt az AP fórumra és amit azt hiszem Eggy rajzolt.
[spoiler]




[/spoiler]


AHAHAHAHA kubo OH WOW

chilip

a héten tér vissza vagy jövő hét?

Squazee2005

Számításaim szerint csak a jövő hét utáni héten, de remélem, tévedek. Ugye? Ugye? Teljes időzavarban vagyok. T_T

NLZ

Hát eddig két WSJ jött ki OP nélkül, szal nem lesz még a következő utániban sem.
[reserved]

smash++

Lehet már írtátok, nem nagyon olvasgattam vissza.

De ha jól értelmezem az eddig történteket akkor valszeg Zoro is fog haki-t tanulni vagy gyakorolni (jobb esetben ő is használó lesz).
Ti nem így látjátok?

Sanji nem tudom mit fog tanulni...

A többi karaker is biztos sokat fog fejlődeni, de a kiosztás alapján simán marad majd az erő különbség (vagy inkább még jobban fog nőni).

Zen

Zorotól hakin nem lepődnék meg. Sanjitól is még el tudnám képzelni, de többiektől már nem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Elvileg mindenki meg tudná tanulni valamilyen formában, ha megfelelően tanulja/gyakorolja. Hisz az amazonoknál is azzal lövöldöztek a noname íjászok is.
[reserved]


NLZ

Nigga please.
[reserved]

Zen

Usopp max kakit tanul meg használni. :__devil:

Doo excuse the pun. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

A SJ minden számában, amikor megjelenik a manga, a mangakák szoktak írni valami kommentet. Ezt most Greg összegyűjtötte (in English), szóval, ha valakit érdekel, itt megtalálja: Oda kommentek

Van benne néhány nagyon aranyos, mint ezek itt:
[spoiler]
Been wanting to read some picture books from overseas so I went online to a foreign bookstore and ordered all the ones that had nifty covers. Turns out they were all novels.

A strange sensation went down my throat when I took a swig from the bottle of of tea on the edge of my desk. Mold was floating in it. I drank mold.[/spoiler]

blackronin

#1995
598 spoiler (VALÓDI, de nem a szokványos! Én szóltam.)
[spoiler]
A SJ mostani számából, egy kis preview a jövő héttel kapcsolatban.

A lényeg:
Az OP új címe:
"One Piece 最後の海 新世界編"
Jelentése: (a fordító szerint, aki az AP-n belinkelte)
One Piece The Last Ocean: The New World

Ez hivatalos, az újságban volt benne.




[/spoiler]

edit: a hírt csak áthoztam az AP-ről, nem néztem utána a dolognak.
Ha történt valami változás, vagy kiderült hogy fake, akkor bocs.
De most mennem kell.

Squazee2005

Aohige segítségével pontosítok, mert Blackronin most nincs itt:

[spoiler]Ez az új cím igazából az új arc címe, konkrét angol idézet:

Aohige: Uh, it says that's the title of the new series (arc), following the last arc "Sea of Survival: The Super Nova Arc"

Did you see One Piece change its titles last arc? No.[/spoiler]

blackronin

#1997
Ja, elfelejtettem megemlíteni, hogy Oda egy 24 oldalas fejezettel + Shonen Jump címlappal + Colorspread-el tér vissza.
Zsír.  :smile:

edit: egy-két érdekes jegyzet Oda-tól még 2007-ből!

[spoiler]
WB karakter forrása (a lényeg: egy bártulajdonos beszélt hasonlóan, de sajnos már meghalt)

Luffy nevének eredete (a lényeg: a "Luff" kifejezés a következőt jelenti - pontosan a szél irányába, vagy a hajó legeleje)

Chopper figurájának kialakulása (a lényeg: az animátorok jobban eltalálták a karaktert, addig nem volt vele tökéletesen elégedett vele Oda)

A titokzatos "szemkötős" karakter (a lényeg: ez a karakter a One Piece végén fog megjelenni, és az "igazi kalóz" figurát testesíti meg)

[/spoiler]

Squazee2005

Kijöttek az első spoiler képek, módosítok, amint valami újat tudok, addig is íme a változások:
[spoiler]
[/spoiler]

Chronus

#1999
Ennyi? Plusz 1-2 sebhely amire valószínűleg visszautalnak majd (2 évnyi "I'll have to use "that" now" bestackolva). Usopp gyökérebb mint valaha. Franky kicsit... nagyobb (hmmm, lehet lerobotizálta a hátát is)? Nami az egyetlen akin lényeges változást látok. I have mixed feelings about this.  :3x3:

(Brook gitárja azért ószom)

Hmm. Na meglátjuk. Menet közben járódik ez be majd úgyis.

blackronin

#2000
Köszönöm a spoiler képet, Squazee!

Még nem valami jó minőségi sajnos, majd egy jobb kép alapján jobban felismerhetők a kisebb/nagyobb változások.
De eddigi vélemény:
Luffy ok, bejön.
Zoro ok, bejön.
Nami ok, bejön... Talán ő változott a legtöbbet.
Usopp-ot nem látom pontosan, így még kérdéses.
Sanji ok, kb. ilyenre számítottam, szerintem nem csinált semmi rosszat, Oda.
Chopper nem jön be, szinte nem változott semmit... Vagy nem is tudom. Talán a többi alakja más?
Robin bejön... Nagyon is.  :P
Franky bejön, tetszik a kopasz feje!  :D
Brook bejön, jó a gitár és a ruha is.

Összeségében kellemes változások, de szerintem mindannyian magasabbak lettek, csak arra még várni kell, hogy beigazolódjon.

Squazee2005

Szívesen visszaadom neked a stafétabotot Blackronin.  :haha:

Most egyébként azon folyik a vita, hogy Zorro elvesztette-e a karját vagy se. :D Mi az, hogy Usopp szőke? Azok fülvédők. XD

Zen

Ilyen hangyacsöppnyi képen nem látszik a különbség. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

Quote from: Squazee2005 on 2010-09-28, 11:37:51
Most egyébként azon folyik a vita, hogy Zorro elvesztette-e a karját vagy se.

Ott van az. Csak "hangyapöcsnyi" a kép. :) Zoro nem Zoro santoryuu nélkül.

blackronin

#2004
Quote from: Zen on 2010-09-28, 11:41:13
Ilyen hangyacsöppnyi képen nem látszik a különbség. :P
Nami mellei látszanak.  :P

Következő SBS kérdést (sőt kérdéseket) már látom előre:
"Oda-sensei, a következő életbevágó kérdéseim vannak!"
"Mondjad!"
"Nami melle mekkorát nőtt? Ugye átlépte a 100-as méretet?
Robin melle mekkorát nőtt? Ha nem nőtt magától, akkor hol csinálta a mellnagyobbító műtétet? Mekkorra a mérete?
Boa melle mekkorát nőtt? A mell növekedésében közrejátszott Luffy iránti szerelme? Mekkora a mérete?"
Stb.

Képzeljetek el még további, hasonlóan létfontosságú kérdéseket, persze minden egyes női karaktert érintve...  :D


edit: a spoiler szöveg a kép mellé
[spoiler]
348 :名無しさんの次レスにご期待下さい [↓] :2010/09/28(火) 17:08:18 ID:3SGoVKAdO
本編にゾロ出てないから腕は不明
チョッパーの帽子は元のに水色のを被せただけだった

あとはバレ師さんに頼んだ!

Zoro's not in the chapter, so I don't know about the arm.
As for Chopper's hat, he's just wearing blue over his regular hat.

The rest, I'll leave it up to the usual spoiler providers.
[/spoiler]

Ja és Zoro közelről már érdekesebb...
Mintha új kardja lenne, én ilyen feketére nem emlékszek, s az egyik szeme is hiányzik...
A kart se látom egyelőre...

Zen

Amúgy azon kívűl h Luffy kitakarja, miért kellene Zoro karjának hiányoznia?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-09-28, 11:51:30
Amúgy azon kívűl h Luffy kitakarja, miért kellene Zoro karjának hiányoznia?
Még nem tudni semmit biztosan, mivel Zoro nem szerepel a fejezetben, de a többiek igen.
Majd jövő héten kiderül.

Squazee2005

Zorro nem nádszálkarú, a ruha ott mégis rendesen "beesik", szóval, ki tudja.

Luffy új felsője nem tetszik. :/

blackronin

#2008
Zorohoz:
Nem tudom, hogy ki játszott a Final Fantasy X-zel, de ott Auron-nak (egy imba és király kardforgató, ja és szintén volt egy vágás a jobb szeménél, mint most Zoronak) volt hasonlóan "berakva" a keze.
Vagyis a ruhájában rejtette el, s a hozzátartozó ruhadarab csak úgy lógott mellette, azt éreztetve hogy csak egy karja van. (harc közben persze elővette a másik kezét is)
Itt egy kép róla:


Remélem, hogy ez lesz, mert akkor Zoro ugrott nálam pár szintet!  :whoah:


edit: ja és Oda nem felejti el, hogy honnan jött!
[spoiler]

[/spoiler]

Chronus

#2009
Kicsit túl van ez reagálva.

Ugyanolyan vastag a lógó karja mint a másik amelyik látszik. A felső pedig buggyos, nem Zoro testszélességét tükrözi, ez azon is látszik, hogy nincs középen összegombolva és mindkét oldal felé lobog. Így jobbra (vagyis neki balra) eltakarja a bal kéz felkari részét is egy kicsit.

[spoiler=kép][/spoiler]